>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kącik Filmowy - opinie, recencje, przemyslenia...

Status
Zamknięty.
B 2

batik

Użytkownik
panowie szukam jakiś filmów o tematyce bukmacherskiej
znalazlem i oglądałem dwa &quot;podwójna gra&quot; i hazardzista&quot; zna ktos może inne filmy o tematyce bukmacherskiej sypać tytułami...
 
cala 37

cala

Użytkownik
Jako ze to temat o filmach napisze tutaj.
Szukam serialu Lucky Louie tyle ze w wersji z lektorem
Swego czasu serial byl pokazywany na HBO i mialem przyjemnosc obejrzenia kilku odcinkow.
Jak ktos ma to prosilbym o jakies namiary.
Kto nie widzial to polecam.Spodoba sie kazdemu ,ocena 10/10 z gatunku komedia
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Czas odnowic dyskusje na jedna z moich dziedzin

Ostatnio obejrzalem SALT z Angelina Jolie i Danielem Olbrychskim.
Film oceniam pozytywnie. Nie wiem narazie czy dlatego bo gra tam Jolie
Typowy thlliler szpiegowski od początku duża dawka , akcji tajemnic i zwrotów nieoczekiwanych zdarzeń. Wielbicielom kina akcji mozna spokojnie polecic. A i Daniel oczywiscie zagral na poziomie jego akcent gdy mowi po angielsku idealnie pasuje wkoncu zagral Rosjanina. Chociaz gdybym ja byl rezyserem napisal bym mu , krótsze wypowiedzi podczas przesluchania z Jolie , wyszło by mroczniej. A i tak ze swoją mimiką i głosem zagrał bardzo dobrze. Zobaczcie sami.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Zejście nr2

Dzis mialem &#39; przyjemnosc &#39; obejrzec kontynuacje tego znanego z przed laty horroru.
Dobra kontynuacja musi miec to do siebie , żeby dawała większe doznania od cz.1 .
Jesli chodzi o ilość krwi, przemocy czy ilości drapieżników napewno jest tego wiecej ale czy to stanowi o jakości?- raczej nie.
W filmie zobaczymy rozmaite wyrazy przemocy jak : odrąbywanie ręki czekanem czy wiercenie w czaszkę pewnej &#39;postaci&#39;. Faktem jest , że jest to horror i takie sceny są na porządku dziennym a mają tylko potęgować gorące tło obrazu akcji i tą funkcje oczywiście spełniają. Zejście ma jeszcze jeden duży atut : klimat. Mianowicie widz oglądając ten spektakl wieczorem najlepiej samemu we własnym mieszkaniu automatycznie czuje niepokój. Zawsze w jakiś sposób utożsamiamy się z akcją filmu a przecież wiekszosc akcji obu części dzieje sie w jaskini gdzie jest przede wszystkim ciemno i ...ciasno. Dlatego czasem nie potrzeba hektolitrów krwi żeby wzbudzić w widzu niepokój...
Podsumowując część druga bazuje na takich samych zasadach i klimatach co raczej było do przewidzenia , choc tym razem moze sie wydawac , że jest bardziej brutalnie z wiekszą ilością...(zobaczycie sami). No i zakonczenie daje do myslenia , ze to moze byc nie koniec przygod...

mimo wszystko da sie obejrzec wsród multum idiotycznie robionych horrorów teraz pozycja całkiem dobra .
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
A i Daniel oczywiscie zagral na poziomie jego akcent gdy mowi po angielsku idealnie pasuje wkoncu zagral Rosjanina. Chociaz gdybym ja byl rezyserem napisal bym mu , krótsze wypowiedzi podczas przesluchania z Jolie , wyszło by mroczniej. A i tak ze swoją mimiką i głosem zagrał bardzo dobrze. Zobaczcie sami.
A to czasem Olbrychski nie jest dubbingowany?
Mogę się mylić, ale czytałem to w &quot;kolorowej&quot; prasie.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
To ogladales jakies Fejki tu nawet wklejam fragemnt recenzji : &quot;Na koniec jeszcze słowo o Danielu Olbrychskim. Przede wszystkim chciałbym podkreślić to, co dla wielu wciąż nie jest wystarczająco jasne: Olbrychski mówi swoim głosem i o żadnym dubbingu nie ma mowy. &quot;

Nie wiem co to za jakis wymysl z dubbingiem.
Aby cos dodac napisze ze , wypadl dobrze i zbytnio go Angelina nie zmiotła:d
Jest to typowy film akcji choc trzeba przyznac ze akcja jest praktycznie przez caly film , styl lat 90 bo mozna powiedziec, że twórca filmu jest dosc konserwatywny ale to dobrze . Naprawde wsród wielu badziewnych filmów ten do strawienia na bank.
 
deluxe-61597 0

deluxe-61597

Użytkownik
Dziś obejrzałem &quot;Żółty szalik&quot;, całkiem dobry.

Może ktoś polecić film o jakimś hazardziście który spadł na życiowe dno, chętnie bym obejrzał coś w tej tematyce?
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Witam, trochę nadrobiłem ostatnimi czasy więc się dzielę ????
Green Zone - film wojenny o inwazji na Irak, fałszowanych danych, przekrętach w rządzie i inne temu podobne. Niezły film wojenny. Jest troszkę patosu bez którego Amerykanie nie potrafią się obejść nigdy, ale kino solidne. Moja ocena 7/10.
Grown Ups (Duże dzieci) - komedia z iście gwiazdorską obsadą. Film jak dla mnie ratują czasami ciekawe dialogi, ciekawe w sensie stricte komediowym. Gagi oryginalne nie są, jeśli ktoś oglądał już XXX komedii to tutaj nic go raczej nie zaskoczy. Film z serii ZZ - zobaczyć, zapomnieć. Ode mnie leci 6/10
Człowiek z Ziemi - jeśli ktoś lubi wartką akcję to uprzedzam tu jej nie znajdziecie jest to swego rodzaju mieszanina kina z wykładem z filozofii tak to chyba można nazwać. Jeden pokój, kilku profesorów i jeden niezwykły człowiek... Resztę zobaczyć musicie sami. Mnie film urzekł bo nie często ucieka się do takich przemyśleń jak po obejrzeniu filmu. Jeśli ktoś nie lubi filmów z domieszką tak jakby fantasy to odradzam :] Moja ocena:8/10
Życie jest piękne - KAPITALNY, taki jest właśnie ten film. Świetne wplecenie komedii w dramat. Idealnie do tego obrazu pasuje wyrażenie &quot;śmiech przez łzy&quot;. Poza tym kapitalna główna postać, emanuje taką energią, że widz wręcz się z nią utożsamia. Kino na pewno nie na jeden raz.
Mnie osobiście film urzekł po stokroć. Mocne 10/10.
Papierowy bohater - film z kategorii &quot;ciężkich&quot;... nie wiem czy jeden seans wystarcza dla zrozumienia całkowicie tego filmu. Traktuje o samotności, miłości i innych. Na prawdę jak dla mnie ciężkie kino, a może po prostu doszukuje się drugiego dna którego ten film nie ma ? Nie wiem... W każdym bądź razie kto co lubi dla mnie 8/10.
Salt - Angelina Jolie w roli superhiperagentki. Dla miłośników kina akcji rozrywka pewnie przednia. Dla mnie to dobry film, momentami trzymający w napięciu. Oczywiście realizm w tym filmie to coś czego tam nie znajdziemy, ale taki chyba ma być film akcji co ? Ode mnie 7/10 głównie dzięki niezłej intrydze.
Istota - film o genetycznych zabawach. Pomysł fajny, wykonanie średnie, a zakończenie fatalne. Te zdanie obrazuje dla mnie najlepiej ten film. Trochę się zawiodłem 6/10.
The Jonseses - fajny film traktujący o głównym problemie naszego świata, czyli ciągłej chęci bogactwa i o konsumpcjonizmie... Fajna obsada, ciekawy pomysł i w końcu dobre wykonanie. Film niesie ze sobą jakieś tam przesłanie, a po seansie daje do myślenia. Ode mnie 8/10.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Panowie (i Panie) ????
Czy znacie jakieś ciekawe filmy godne polecenia typu Egzorcyzmy Emilii Rose ??
Będę wdzięczny za tytuły ????
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Tak jam mówiłem robię
&quot;&quot;realistyczny? nie bardzo. Zastanawiał sie ktos czemu pracownicy sie zmieniają na 5 min przed zamknięciem interesu? W tygodniu nikt nie korzysta ze stoków? Żadna obsługa nie pracuje w tygodniu ? Moja pierwsza myśl to była właśnie aby dostać sie do slupa z drabina... momentami film dobry ale czasami irytujący.&quot;&quot;????
showtime1987 - mam prośbę jak obejrzysz to oceń w kilku słowach .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom