>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kącik Filmowy - opinie, recencje, przemyslenia...

Status
Zamknięty.
sawas 27

sawas

Użytkownik
A i Daniel oczywiscie zagral na poziomie jego akcent gdy mowi po angielsku idealnie pasuje wkoncu zagral Rosjanina.
Po angielsku może wygląda nieźle, ale kiedy przechodzi na rosyjski, pozostaje, niestety, polski akcent..
Ja ostatnio widziałem w kinie &quot;Bazyl. Człowiek z kulą w głowie&quot;. Super film! Polecam. Ciekawa komedia z misternym planem głównego bohatera, który realizuje go w zabawny sposób.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Słuchajcie oglądałem kiedyś w kinie bardzo dobry film , ale niestety nie pamiętam tytułu a chciałbym sobie go obejrzeć ponownie.
Fabuła była mniej więcej o tym :
Istaniała jakaś oddzielona dzielnica bodajże w Meksyku gdzie żyli sami bardzo bogaci ludzie. Oni sami ustalali sobie prawo itd. 3 młodych chłopaczków z biednej dzielnicy jakimś sposobem dostało się do tej dzielnicy ( bo ona była odgrodzona murami chyba ) i włamali się do domu jakiejś babci i nie chcący ją zabili. 2 chyba uciekło a jeden z tych chłopaczków ukrywał się tam w tej dzielnicy bo ci mieszkańcy chcieli go zabić.
Mniej więcej o to chodziło. On tam potem ukrywał się u takiego chłopaka w domu, on mu dawał jeść itd.

Znacie może tytuł ?
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ja oglądałem ostatnio Going the distance i Devil. Jak pierwszy film, po którym nie spodziewałem się za wiele, mnie zachwycił tak drugi był nudny jak flaki z olejem. Kto chce się pośmiać to naprawdę polecam Going the distance, film jest przezabawny. Co do Devil... nie spodziewałem się po nim wybitnego kina, ale liczyłem po cichu na coś więcej :p
Lista na kolejne dni:
- The Town
- Wall Street: Money never sleeps
Oglądał ktoś może?
 
R 1

rooney1

Użytkownik
tak na szybko, z mojej strony polecam:
w sumie sama klasyka, ale niestety takich filmow jak kiedys jest coraz mniej ????
pulp fiction
swieci z bostonu
taksowkarz
chlopcy z ferajny
przekret
czlowiek z blizna
porachunki
od zmierzchu do switu
4 pokoje
mroczne opowiesci
klamca

z seriali
mroczne niebo
jak poznalem wasza matke
z archiwum x
californication
gotowe na wszystko
 
R 1

rooney1

Użytkownik
Maczeta / Machete (2010) - Filmweb

Gniot jakich mało . Steven Seagal łapie ostatnio sie byle gówna .
Scenariusz to wymyślał 5 latek a dialogi układała jego o 2 lata młodsza dziewczyna . jedyny wielki plus za to że na 100% nie bedzie Maczeta 2


moja ocena 2/10
zaraz zassam bo jakos nie chce mi sie wierzyc ze ten film jhest tak slaby jak mowisz, choc z drugiej strony bardzo chetnie zobaczylbym w kinie ale premiera pod koniec listopada w polsce ???? biorac pod uwage ze jest to film rodrigueza wiem czego sie spodziewac i biore poprawke na to ze Ty nie wiedziales i sie zawiodles co zreszta wnioskuje po tym co napisales o scenariuszu. jak zobacze zdam relacje ale cos czuje ze sie nie zawiode i zobacze to co oczekuje, czyli wulgarne dialogi, strzelaniny w ktorych trup sciele sie gesto i sporo krwi biorac pod uwage fascynacje tego pana horrorami klasy b i moze wlasnie jakas niespodzianke jak chocby w &quot;od zmierzchu do switu&quot;. obsada arcyciekawa i jestem bardzo ciekawy co z tego wyniknie. a co do seagala to ten pan nigdy nie gral w ambitnych produkcjach i nie wiem czemu ale sadze ze on + rodriguez to moze byc fajna mieszanka, a po za tym danny trejo i tom savani czyli&quot;seksmaszyna&quot; z wspomnianego &quot;od zmierzchu do switu&quot;. bedzie krwawo i sporo akcji.
 
R 1

rooney1

Użytkownik
Wiedziałem czego się spodziewać .
od zmierzchu do switu - oceniam Wysoko
Czekam na twoją recenzje &quot;Maczety&quot; :grin:

A dla fanów Obcego polecam-- Predators --moja ocena 8/10 ale trza lubić te filmy
http://www.filmweb.pl/film/Predators-2010-509652

Lustra 2 - film oceniam na 7/10 - Film ciekawy ale pod koniec można czuć niedosyt , czegoś brakuje .
I główny bohater jego mimika twarzy jest irytująca
co do luster 2 to slyszalem ze badziew i w porownaniu do jedynki wypadaja bardzo slabo, jedyneczka jak najbardrziej na poziomie, jedem z lepszych filmow tego typu w ostatnim czasie, do siquela nawet nie siadam bo &quot;2&quot; tm bardziej jesli chodzi o horrory wypada zazwyczaj bardzo zle.


dzisiaj siadam do maczety tak wiec zdam relacje, ostatnio sobie przypomnialem jeden ze swoich ulubionych filmow, mianowicie porachunki, film jest genialny i jesli ktos nie widzial to goraco polecam, jest swietnie zrobiony i oglada sie go kapitalnie. 100% akcji z dodatkiem czarnego humoru. akcja w zasadzie ani przez chwile nie zwalnia, kawal dobrego brytyjskiego kina. 10/10 to malo
 
Baqu 741,5K

Baqu

Forum VIP
Gwiazda polskiego kina kończy 60 lat. Sto lat Panie Marku!


Marek Kondrat, jeden z najpopularniejszych aktorów współczesnego polskiego kina, znany z ról w filmach &quot;Zaklęte rewiry&quot;, &quot;C.K. Dezerterzy&quot;, &quot;Pułkownik Kwiatkowski&quot; i &quot;Dzień świra&quot; skończy w poniedziałek 60 lat.

Marek Kondrat pochodzi z aktorskiej rodziny. Jest synem aktora Tadeusza Kondrata i bratankiem Józefa Kondrata, również aktora. Ukończył PWST w Warszawie. Choć kojarzony głównie z filmem, był aktorem teatrów: Śląskiego im. Wyspiańskiego (1972-73) oraz warszawskich: Dramatycznego (1973-84; 1987-88), Nowego (1985-86), Ateneum (1992-99).

- Ja misterium teatru dosyć lubię, przede wszystkim premiery, pierwsze spotkania z publicznością. Chociaż tak naprawdę więcej dokonań miałem w filmie - przyznał Kondrat w jednym z wywiadów.

Zaklęte rewiry kina

Debiutował w kinie, kiedy miał niespełna 11 lat, w filmie dla dzieci &quot;Historia żółtej ciżemki&quot; (1961) Sylwestra Chęcińskiego. Sukces wśród publiczności i krytyki odniósł rolą w adaptacji powieści Henryka Worcella &quot;Zaklęte rewiry&quot; (1975) w reżyserii Janusza Majewskiego. Kondrat zagrał Romana Boryczkę, który dostaje posadę w luksusowym hotelu &quot;Pacyfik&quot; i pnie się po kolejnych szczeblach kariery.

W &quot;Smudze cienia&quot; (1976) Andrzeja Wajdy aktor wcielił się w postać samego autora autobiograficznej opowieści - Josepha Conrada, który po raz pierwszy otrzymuje dowództwo na statku i musi się zmierzyć z przeciwnościami losu, wykazać się odpowiedzialnością oraz dojrzałością charakteru. Aktor zagrał także w &quot;Człowieku z żelaza&quot; (1981) i w &quot;Dantonie&quot; (1982) Wajdy. Pojawiał się w mniejszych rolach - &quot;Dreszczach&quot; (1981) Wojciecha Marczewskiego, &quot;Bez końca&quot; (1984) Krzysztofa Kieślowskiego czy &quot;Kobiecie w kapeluszu&quot; (1984) Stanisława Różewicza.

W satyrycznej komedii Janusza Majewskiego &quot;C.K. Dezerterzy&quot; (1985) wcielił się w spryciarza Kanię, który planuje z przyjaciółmi ucieczkę z wojska pod koniec I wojny światowej. Dziesięć lat później aktor wystąpił w roli tytułowej w kolejnej komedii wojskowej - tym razem dotyczącej końca II wojny światowej - &quot;Pułkowniku Kwiatkowskim&quot; (1995). Zagrał dyrektora Klonisza w &quot;Kilerze&quot; (1997) Juliusza Machulskiego i jego sequelu &quot;Kiler-ów 2-óch&quot; (1998), a potem powrócił do roli Kani w &quot;Złocie dezerterów&quot; (1998). Dużą popularność przyniosła Kondratowi rola Olgierda Halskiego w telewizyjnym serialu &quot;Ekstradycja&quot;.

Sfrustrowany Adaś Miauczyński

W 1983 r. aktor wcielił się w rolę Adasia w filmie Marka Koterskiego - &quot;Dom wariatów&quot;. Wielkim sukcesem był udział w kolejnym filmie Koterskiego &quot;Dzień świra&quot;. Za rolę sfrustrowanego intelektualisty Adasia Miauczyńskiego Kondrat otrzymał w 2002 roku Złotego Lwa w Gdyni. W 2006 roku ponownie wcielił się w rolę Miauczyńskiego w obrazie &quot;Wszyscy jesteśmy Chrystusami&quot;.

&quot;Ten bohater wżarł się we mnie, strasznie się z nim mocowałem&quot; - przyznał Kondrat w jednym z wywiadów.

Jak informują ostatnio media - w najnowszym filmie Marka Koterskiego &quot;Baby są jakieś inne&quot; - Kondrat jednak nie zagra. Aktor jest za to współproducentem filmu. - Na razie mogę powiedzieć tyle: dwóch mężczyzn jedzie samochodem i rozmawia o tajemnicy różnic między mężczyzną a kobietą - powiedział pytany o fabułę filmu Kondrat.

Pasja do wina

W 2007 roku aktor zapowiedział, że rzuca aktorstwo, choć zastrzegł, że może kiedyś od tej decyzji odstąpi. Ostatnio Januszowi Majewskiemu dał się namówić na udział w dramacie historycznym &quot;Mała matura 1947&quot; (2010).

Aktor jest amatorem win, prowadzi kilka sklepów z winami. - Pasja do wina nauczyła mnie cieszyć się codziennością, trudem zwykłego dnia, pozbawiła tego, czego tak bardzo nie lubię - naskórkowego zgiełku. Założyłem firmę, jeżdżę z synem po świecie, wybieram wina, zaprzyjaźniłem się z ludźmi, których na szczęście nie interesuje, w co lub kogo wierzę ani skąd pochodzę. Jednym słowem mam nowych wartościowych przyjaciół - opowiada aktor w wywiadach.

Źródło: Tokfm.pl
 
R 1

rooney1

Użytkownik
widzialem dzisiaj maczete i ogolnie odbieram film pozytywnie, choc widzialem duzo lepsze filmy rodrigueza. mnie w zasadzie tylko koniec sie nie podobal bo wygladal jak by byl od niechcenia zrobiony. do tego mozna jeszcze dodac przesadzona troche scene w szpitalu gdy wyskakuje przez okno wykorzystujac jelita jaka line ???? a tak to ok, mi osobiscie najbardziej rozbawila scena w basenie. michelle rodriguez i jessica alba tez lapia punkty dla tego filmu. 5+/10
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Byłem wczoraj na Paranormal Activity 2 - gdyby nie dobre nagłośnienie to byłoby temu filmowi bliżej do komedii, niż horroru ???? 3 straszne sceny na cały film, ogólnie bez podjary ;(
2/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom