>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

H 75,9K

hagi84

Użytkownik
ja bylem normalny, zle odebrales widocznie moj ton wypowiedzi

Korzystam z Jetona w walucie PL, leje z Jetona na Zen na iban polski i tyle
 
B 648

brof123

Użytkownik
ja bylem normalny, zle odebrales widocznie moj ton wypowiedzi

Korzystam z Jetona w walucie PL, leje z Jetona na Zen na iban polski i tyle
Ok sorry . będe musiał to oblukać poczytać to ZEN .

A jakie koszta wychodzą ci ? to jest 30zł na miesiąc jak pisał Syach i reszte 0 kosztów ?
Post automatycznie złączony:

Jeszcze mam pytanie , to ZEN widze tylko na aplikacje jest na tel tak ?
i przy rejestracji wybrać konto osobiste , nie firmowe ?
 
H 75,9K

hagi84

Użytkownik
nie zwracam uwagi na koszty, normalne to jest

WIem, ze place 30zl i jakies tam ulgi mam, jak mam karte pln w jetonie i wyplacam z bankomatu to place jakies grosze za wyplate jak przekrocze jakis tam limit miesieczny wyplat, nie zaglebialem sie, masz zapewne wszystko opisane na stronie Zen

Tylko nie wiem czy daja teraz ibany Polskie, ja nie dostalem i musialem poprosic i napisac do czego bede uzywal itp
 
B 648

brof123

Użytkownik
Ok Hagi , dzięki ja sobie to na spokojnie oblukam . Kiedyś to było bet365 - skrill . potem ecopayz . Czasy mojej złotej ery , gdy buki były nielegalne , ale nie były kontrolowane , ale i tak na portfel szło skrill/eco - małe opłaty
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Powaznie?? od kiedy tak jest ? Nie wiedziałem o tym , myślałem że to cały czas bezpieczny sposób. Muszę przyznać że zasmuciłeś mnie w tej chwili , to jak najlepiej robić???

Syach - to Zen musze oblukać ,ale pierwszy raz słyszę to , ale jak są wpłaty na Jetton to luz. Płaci się tylko 30zł miesięcznie , reszta bez opłat , brzmi o wiele lepiej . Zen jest Bezpieczny ?

Update: Ok prześwietliłem troche stron do tyłu tutaj i tak Revolut stał się bankiem , ale nie widzę alternatywy , Katra Jetton to jakaś lipa , płacić opłatę za płacenie w sklepie , do tego za 1k wypłaty z bankomatu - opłata łączna 100zł.
To co Syach napisałeś o ZEN też czytałem , tylko że tam jakieś kryptowaluty i opłaty też nie małe , nie mam pojęcia o krypto.
a tu artykuł : https://businessinsider.com.pl/praw...datnikow-nadal-jest-sie-czego-obawiac/z86zrvj
tych prześwietleń nie ma dużo , takie straszenie trochę.

Myślę też że ryzyko najwieksze jest jak ktoś zleci wypłate na raz 10k czy tam ile i jakie ma obroty , ja wypłacałem max 1,5k na raz , obroty nie wiem jakie, ale mam troche na revolut tych obrotów , tak jak pisałem ile wypłacałem to takie kwoty , 1000 , 800 , 700 . z tym że dużo robię też że wypłacam na revolut, a potem znowu wpłacam kartą na ruska , jak wygram znowu wypłacał , także obraca się tam w tym revolut ;p takie kwoty po 1k .



Nie widze alternatywy , ja będę podejmował ryzyko . A wy co sądzicie o tym wszystkim ?
Nie wiem jakimi sumami obracasz ale najbezpieczniej jest założyć sobie portfel krypto i z niego spieniężac w jakimś kantorze. Z Jetona przelewasz na portfel krypto a potem idziesz do kantoru krypto i tam zamieniasz krypto na gotówkę. Inna opcja to przelew z Jetona na portfel krypto i z portfela krypto wypłata na zen. Aczkolwiek jak masz portfel krypto to Jeton jest niepotrzebny bo większość buków już obsługuje krypto i można od nich bezpośrednio na portfel krypto wypłacać. Wtedy jesteś w 100% anonimowy bo nikt nie wie, że taki portfel posiadasz. Potem kantor i masz czysta gotoweczke. Ew przelew krypto na Zen. Ale tutaj Zen masz już na swoje dane założone. Jakieś tam koszty są przy tym crypto ale za bycie anonimowym warto zapłacić nie wiem ile, 200-300zl przy 10k
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Roman ale kantory krypto to w większych miastach raczej dopiero są. A jaka jest tam weryfikacja? W takim stacjonarnym kantorze? Od jakich kwot. No są jeszcze te bitomaty czy inne ala bankomaty ale tam do niecalych 5k i jest weryfikacja danych no i ok 6% prowizji... to nie mało. Jasne wszystko zależy od kwot jakimi kto operuje.

Problem w krypto to jednak swobodna jakas anonimowa ich wymiana na fiat, zwykła walutę.

Gdzieś już czytałem o dyrektywach UE że obywatel UE za chwilę nie będzie mógł posiadać kryptoporfela bez KYC. Ponadto też nikt tefo chyba oficjalnie nie potwierdził ale binance poszło chyba ugodę z USA i za 4 mld USD ma mieć spokój w USA ale ma też udostępnić narzędzia do śledzenia transakcji na blokach bo Wielki Brat ma chęć mieć wgląd w to.

Większość z nas to fani Sportu co lubią oglądając mecz mieć dodatkową adrenalinę z wysłanego kuponu. Natomiast temat skreca mocno na skarbówkę, opłaty itd jakby każdy z nas potrzebował specjalistycznej kancelarii prawnej dla założenia spółki joint venture na Seszelach :LOL:

Oczywiście życzę wam wszystkim tego żebyście mieli kiedyś taki problem ale póki co czas na niedzielny obiadek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Co do kantorow to niekoniecznie duże miasta. U mnie miasto 50k ludzi i też jest. Jak właściciel kantoru jest ogarnięty to wymieniacie każdą sumę bez wnikania kto jest kim. A co do kontroli to nie widzę możliwości żeby ktoś sprawdził czy dany obywatel ma jakis portfel krypto. Można mieć portfel ale nie mieć konta na giełdzie. Graczom akurat giełda jest niepotrzebna więc mogą sobie udostępniać. Poza tym, już teraz giełdy muszą udostępniać dane użytkowników więc nikt kto chce coś ukryć nie ma tam konta. No chyba że na słupa.
 
Ostatnia edycja:
S 1,9K

syach

Użytkownik
Roman jasne masz rację pod względem posiadania portfela krypto a na nim jakichś środków natomiast to o czym pisałem... trudność w krypto to wymienić je całkowicie anonimowo na fiat.

Poczytaj co od 01.01.2026 wchodzi


Ja myślę, że branża bukmachersko/hazardowa zareaguje na to dając możliwość wymiany wygrywanych krypto u nich na walutę i dalszy jej przesył. To byłby kolejny $ dla nich bo przecież za darmo by tego nie robili. Kwestia licencji dla samych tych podmiotów. W sumie na niektórych stronach można już teraz to robić.

To taka wieczna zabawa w kotka i myszkę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Roman jasne masz rację pod względem posiadania portfela krypto a na nim jakichś środków natomiast to o czym pisałem... trudność w krypto to wymienić je całkowicie anonimowo na fiat.

Poczytaj co od 01.01.2026 wchodzi


Ja myślę, że branża bukmachersko/hazardowa zareaguje na to dając możliwość wymiany wygrywanych krypto u nich na walutę i dalszy jej przesył. To byłby kolejny $ dla nich bo przecież za darmo by tego nie robili. Kwestia licencji dla samych tych podmiotów. W sumie na niektórych stronach można już teraz to robić.

To taka wieczna zabawa w kotka i myszkę...
Spokojnie, do tego czasu napewno coś zostanie wymyślone😁 Tutaj zapewne chodzi o zyski z giełd kryptowalutowych. Pisze że nie będzie to czytylo wymian prywatnych więc napewno ludzie którzy na tym zarabiają wymyśla coś żeby to obejść.
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Dokładnie jak mówisz.

Żeby opodatkować to instytucje konkretnego Panstwa musialyby uznać ten rynek i założyć homonto regulatora.

Wtedy byśmy mieli de facto zwykły forex.
 
G 88

Gebss

Użytkownik
Panowie, ja wypłacam na Jeton, z Jetona na adres kantoru kanga, a potem wszystko online z bankomatu. Oczywiście jest prowizja, bo muszą coś z tego mieć, ale szybko, sprawnie, bezpiecznie i anonimowo. Problem teraz mam taki, że jest coś podobno przeciążona sieć BTC i nie można wypłaci z Jetona. Ma ktoś podobny problem?
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
UWAGA!!

Radzę każdemu przetestować JAKĄKOLWIEK wypłatę z Jetona.

Chyba coś się dzieje grubszego. To nie tylko crypto które stoi od kilku dni.

Lepiej sprawdźcie.
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Pisałem żeby WYPŁACIĆ a nie pchać dalej. Zawsze Jeton operował ok 300k $ w tej chwili to zaledwie 9k....

Wyrzuć na własne konto, kartę i wysłać.

Prześledźcie forum, naprawdę troszkę o Jetonie wiem...

bc1q2hxsdg7qgw0nzrztfjttu5rt8fwf6h80zx96ks

To jest ich BTC porfel łatwo do sprawdzenia np na blockchair... ponad 0.5mld $ cashflow ale zawsze mieli OD lat over 300k $ dolara na bieżące.

Tylko ostrzegam. Jeżeli ktoś tam trzyma spore dla siebie PLN to niech wypi..ala w tej chwili wszystko.

Możecie mnie zbanować, wyrzucić obym tylko nie musiał w Wigilię napisać "a nie mówilem"

Dlatego Gebss.. krypto nie wypłacalni. To stoi 4 dzień.... myślę że mogą mieć na Binance siarę.

Zbierajcie pliki. Mówię wam.

EDIT:
Fragment od mojego VIP Mangera na Jetonie - stali na forum wiedzą że ecopayz również miałem VIP -

"better as vip withdraw everything eth. hot."

WYPLACAJCIE KASE. Może to czasowe i chwilowe ale może być efekt muchbetter.

Zrobiłem co mogłem. Przestrzegłem was.

EDIT.
Będzie drugi muchbetter. Uważajcie.
 
Ostatnia edycja:
S 1,9K

syach

Użytkownik
Moderator, Admin... poproszę o jakiś RED FLAG dla wątku.

Ban biorę na klatę jeśli to false alarm.

Po prostu uważajcie. To są godziny, dni. Poczytajcie o muchbetter.
 
H 75,9K

hagi84

Użytkownik



Your withdrawal request has been declined





Dear Piotr
We were unable to complete your withdrawal request and the amount has been credited back to your Jeton Wallet account.


Withdrawal Request Creation Date: 20-12-2023 09:40

Mi wlasnie odrzucili wyplate pieniedzy na Zen z wczoraj....
 
H 75,9K

hagi84

Użytkownik
Your withdrawal request has been cancelled due to the invalid swift code - mi pisza, ze swift zly nagle, ale zawsze wyplacalem i bylo ok...
 
Do góry Bottom