>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Jeton Wallet - opinie

D 2,9K

damian09

Użytkownik
H hagi84 Tak można karty używać na fintechy czy kantory.
Zen nie znam ale jeśli tam jest rachunek w zł to któryś Polski bank obsługuje go więc US miałby chyba łatwy dostęp?
 
G 88

Gebss

Użytkownik
Żeby Jeton się przekształcił w to samo co Revolut, potrzeba regulacji Unijnych które przejmą kontrolę nad Jetonem jako bankiem i również będą sugerować użytkownikom, że jeśli Ci chcą dalej korzystać z usług, muszą wskazać Urząd Skarbowy do rozliczeń. W tej wiadomości póki co chyba nie ma nic takiego.

Robiłem 5 wypłat BTC. Każda transakcja wyszła z innego adresu. Jednego dnia zrobiłem dwie wypłaty BTC, one również wyszły z dwóch różnych adresów. Wszystkie adresy, których użyto do wypłat stoją puste. Wieszczenie końca Jetona na podstawie salda jednego walletu, to niezły odjazd. Wypłaty BTC stoją prawdopodobnie ze względu na zapchaną sieć i gigantyczne opłaty.
Ja również do tej pory robiłem masę wypłat z Jetona na BTC, obecnie nie masz możliwości nawet wybrania tej waluty na ich stronie i też dostaję informację od nich, że jest zapchana sieć i przez to są problemy. Natomiast dziś wypłaciłem ETC i wszystko gładko tak jak do tej pory.
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
H hagi84 Tak można karty używać na fintechy czy kantory.
Zen nie znam ale jeśli tam jest rachunek w zł to któryś Polski bank obsługuje go więc US miałby chyba łatwy dostęp?
dobre pytanie, w sumie nad tym sie nie zastanawialem, ale Revo wczesniej tez mial polskie ibany i nie byl bankiem wiec nie koniecznie (chyba? )
Post automatycznie złączony:

Czy urzad skarbowy ma wglad do ZEN?


ZEN, Revolut, Paypal, Aion Bank czy Wise będą raportować informacje o nas i saldzie naszego rachunek na koniec roku zgodnie z CRS. Przy czym konkretne aktywności na koncie, nie będą raportowane do urzędu skarbowego (o ile nie podpadniemy pod ustawę o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu).22 sie 2023

Cos takiego znalazlem w google, ciekawe bardzo skad te raportowanie sie wzielo w takim Zen czy Wise
 
Ostatnia edycja:
D 2,9K

damian09

Użytkownik
H hagi84 Z ponad rok temu czytałem na yt jakiś komentarz zawodowego gracza zagranicznego że on czyści na koniec roku swoje konta zarówno na portfelach jak i kontach do grania. To by chyba miało jakiś sens po tym co tu zapodałeś.
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
Czy urząd skarbowy ma wgląd do konta Wise? Konto za granica – Zen/Wise/Revolut/Paypal/Aion Bank/N26 a urząd skarbowy? Generalnie konto Zen/Wise/Revolut/Paypal/Aion Bank nie podlegają pod Polską Jurysdykcję, tylko Europejską (wybrane kraje). Zastosowanie będą miały Europejskie przepisy – znacznie utrudniona egzekucja, ograniczona wiedza o rachunku dla US

No tu juz cos innego jest napisane i tez z 2023 i mialoby to bardziej sens.

za 2 lata ma niby wejsc ta ustawa gdzie beda musieli wysylac do US raportowanie roczne, nic wczesniej nie slyszalem by wysylali szybciej.
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
no ktos zle napisal bo wgladu nie maja, ale na koniec roku jedynie informuja powyzsze fintechy itp, ze ktos ma poprostu konto i saldo na koncie z dniem ostatniego dnia roku
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
G Gebss może ktoś korzysta ale wątpie. Największym porównaniem jest dostępność tych metod. Jeton jest dostępny w wielu miejscach a Sticpaya naliczyłem na 18 stronach. Patrząc na wykaz prowizji to Stic jest też droższy.
 
B 648

brof123

Użytkownik
Witajcie. Może troszkę przesadziłem ale dopiero dziś w spam znalazłem email od Jeton
Dear Customer,

The Jeton Wallet account is an e-money service product provided by La Orange GE LLC.

It is our priority to ensure that our Terms and Conditions are transparent as much as possible and that our customers are aware of the features of our products and services.

We would like to let you know that our Jeton Wallet Terms and Conditions have now been revised and they apply to all Jeton Wallet owners.

These changes to Terms and Conditions include the following key updates:​

  • The previously provided e-money service by La Orange GE LLC will no longer be in service. From now on the provision of the e-money services will be granted by Jeton Bank Limited, La Orange BG Limited and La Orange Limited, which are going to enhance the quality of the services we offer.
  • We have expanded our services to include cryptocurrencies, credit/loan services, and escrow agent services.


The updated Terms and Conditions will take effect on 27 January 2024. You can review the new Terms and Conditions attached to this email. If you do not agree with these changes, you have the option to close your account free of charge until the effective date 27 January 2024. By continuing to use our services after the effective date, you agree to be bound by the updated Terms and Conditions of Jeton Wallet.

Your privacy and the security of your information are paramount to us. We assure you that all companies, as service providers, committed to maintaining the highest standards of data protection in compliance with applicable regulations.

If you have any questions, please visit Our FAQ Page where you can find information on a range of relevant topics or contact our Customer Service via live chat at www.jeton.com.

Thank you for your understanding.

The Jeton team​

Zostają bankiem jak Revo.

Zatem od końca stycznia są całkowicie spaleni.

Delikatnie przez miesiąc trzeba wypłacać wszystko.

Oczywiście portfel krypto mogli zmienić natomiast ten który podałem stoi na balansie któryś dzień z rzędu.

Tylko przestrzegam.
Kumplu wiesz że cie szanuje , ale w tym mailu , nie jest napisane że jetton staje się bankiem tylko że zmieniaja politykę firmy . wypłata na 4k approved wczoraj(dzisiaj przyszło) , dziś też za jakiś czas kolejne będa approved , wcześniej też 0 problemów , wszystko śmiga jak wcześniej
Post automatycznie złączony:

dobre pytanie, w sumie nad tym sie nie zastanawialem, ale Revo wczesniej tez mial polskie ibany i nie byl bankiem wiec nie koniecznie (chyba? )
Post automatycznie złączony:

Czy urzad skarbowy ma wglad do ZEN?


ZEN, Revolut, Paypal, Aion Bank czy Wise będą raportować informacje o nas i saldzie naszego rachunek na koniec roku zgodnie z CRS. Przy czym konkretne aktywności na koncie, nie będą raportowane do urzędu skarbowego (o ile nie podpadniemy pod ustawę o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu).22 sie 2023

Cos takiego znalazlem w google, ciekawe bardzo skad te raportowanie sie wzielo w takim Zen czy Wise
dlatego pytałem ,czy jest sens zmieniać revo na zen , zmieniłem i jestem zadowolony , taniej wychodzi , ale czy bezpieczniej nie wiem . Pod pranie pieniędzy możesz podpiąć wszystko , wystarczy, że zrobisz depo na jetton z zen, a potem wyplacisz z jetton , czy wplacisz na buka, a potem z jetton na zen , a o finansowanie terroryzmu oskarżyli P . Marcina Krzywkowskiego (którego notabene znam osobiście) dla tego że ograł na 3 mln zł polskie buki , sprawy o wysokie odszkodowanie bodajże paredziesiąt milionów zł :) nie wygrał. chyba większość graczy słyszało o gościu , dostał oficjalne przeprosiny i jakieś groszę , więcej wydał na sprawe,adwokatów. . Także jak chcą cie udupić to cię udupią. Jakkolwiek będzie się grało , podejmuje się ryzyko .
 
Ostatnia edycja:
A 0

avekkpl

Użytkownik
Witam,

mam pytanko posiadam konto na Rabonie, mam tam z 30k na wyplaty i wyplacam po 2k dziennie na Jeton. Z Jetona 4k puscilem na revolut pierwszy juz mam status approved.

pytanie moje brzmi; podalem IBAN z polskiego nru konta z revoluta bo taki tez mam na wyciagach (dodaje zdjecie ponizej) czy kasa normalnie mi wplynie? Bo pisze na revolucie ze to konto jest do przelewow krajowych i nie wiem czy nie bede musial podac tego na LT co sie zaczyna. Zerknijcie ponizej na zdjecie
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
nie widac zdjecia, ale podajesz ok iban, revolut wg mnie jest dawno spalony, lepiej juz korzystac z Zen, ktory tez udostepnia polskie ibany na prosbe klienta.
 
A 0

avekkpl

Użytkownik
I podalem ten ktory sie zaczyna na PL z tym, ze na revolucie pisze ze jest on tylko do przelewow krajowych, no ale w sumie jutro powinienem sie przekonac czy wszystko ok jak dzis approved poszlo na Jetonie :)

zen to tez rozumiem portfel ? Ja z revoluta korzystam juz kilka lat, co masz na mysli spalony ?
 
Do góry Bottom