>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

T 132

Tr3y

Użytkownik
Chyba mogę wyplacic w Pko Santander Euronet i Milenium wiesz gdzie najkorzystniej i wyplaty w euro:)
Post automatycznie złączony:

Pko bp mnie zdecydowanie odstraszylo przez wczesniejsze problemy.
Właśnie PKO najlepszym sposobem na wyplate karta jetton. Wypłacałem 1300zl. Pobierało jakieś 296/7 EUR.
 
D 720

david89

Użytkownik
Czy miał ktoś taką sytuację, że otrzymał emaila żeby wysłać potewierdzenia wpłat i wypłat na jeton z danego miesiąca? jeśli tego nie zrobie to moje konto będzie wyłączone/nic nie będę mógł zrobić

nie mogłem nawet teraz anulować wypłaty poprzez live chat i mam czekać na emaill czy można...

mam tam trochę do wypłaty i się trochę obawiiam
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Czy miał ktoś taką sytuację, że otrzymał emaila żeby wysłać potewierdzenia wpłat i wypłat na jeton z danego miesiąca? jeśli tego nie zrobie to moje konto będzie wyłączone/nic nie będę mógł zrobić

nie mogłem nawet teraz anulować wypłaty poprzez live chat i mam czekać na emaill czy można...

mam tam trochę do wypłaty i się trochę obawiiam
Z jetona otrzymałeś email, żeby wysłać jetonowi potwierdzenie wpłat/wypłat na jeton z danego miesiąca?
 
D 720

david89

Użytkownik
Z jetona otrzymałeś email, żeby wysłać jetonowi potwierdzenie wpłat/wypłat na jeton z danego miesiąca?
Dokładnie tak

We are contacting you in regard to your Jeton account.

We are kindly asking you to provide us with a bank statement showing your transactions from and to your Jeton account for this month August.

Kindly note that you have been granted 5 business days grace period to provide the needed documents. After the expiration of this period your account will be restricted from any actions until the requested documents are provided.


Please send the requested document to [email protected]

We appreciate your cooperation.

We ensure the utmost secure methods when receiving and storing your documentation. We take all measures to be responsible in keeping your information safe.

Regards,
Jeton Customer Services
 
D 720

david89

Użytkownik
Powołali się na to:


4.4. You can transfer, send, receive or withdraw money into or from Your Jeton Wallet Account at any time. Depending on Your verification status, country of residence and other factors, You may be required to verify Your identity to increase Your limits for transactions or to access certain products and services.

4.5. Jeton may refuse to carry out a transaction for reason including but not limited. to insufficient funds, incorrect authentication details provided, expired card/bank account, risk management, suspicion of fraudulent, illegal or doubtful transactions.

możliwe, że anulowałem raz wypłatę 1200 zł, przegrałem to ale dostałem wypłatę. Nie jestem w 100% pewien bo grałem po %.

Mam wypłatę na 5176 ze statusem approved więc już chyba pójdzie? było to zatwierdzane już po tym emailu, żebym wysłał dodatkowe dokumenty.

Oprócz tego trzy wypłaty na ok 1000 zł i tutaj się obawiam o te pieniądze.

@ P przestrzalninja masz jakiś pomysł jak to może się potoczyć? / ktoś spotkał się z taką sytuacją?

Dodam, że z Jetona korzystam wiele lat i wpłaciłem tam w sumie tyle $, że można by za to mieszkanie kupić.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jesteś klientem wysokiego ryzyka a oni są na cenzurowanym... podejrzewają, że używasz jetona do prania pieniędzy ;) jak nie masz nic do ukrycia (konto/karta na Ciebie) to nie widzę problemu z wysłaniem tego czego chcą. Zawsze możesz złożyć skargę do BoL na nich (contis UAB) ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
D 720

david89

Użytkownik
Wpłaciłem tam łącznie 250k, często anulowałem wypłaty żeby odrobić i po chwili wpadalo na konto np 3x tyle. Wydaje mi się, że może chodzić o te 1200 które wysłali mimo że było anulowane i przegrane.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wpłaciłem tam łącznie 250k, często anulowałem wypłaty żeby odrobić i po chwili wpadalo na konto np 3x tyle. Wydaje mi się, że może chodzić o te 1200 które wysłali mimo że było anulowane i przegrane.
nie rozumiem... wykorzystywałeś jeton tak jak kiedyś mbank ludzie wykorzystywali anulując przelewy?
Post automatycznie złączony:

jak wpłacałeś/wypłacałeś do ich partnerów... czyli bukmacherów z umowami z nimi, bo inaczej się nie da to wszystko jest ok. Chyba że zrobiłeś to co pisałem i anulowałeś wypłatę i przygarnąłeś sobie 1200zł...
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
D 720

david89

Użytkownik
nie rozumiem... wykorzystywałeś jeton tak jak kiedyś mbank ludzie wykorzystywali anulując przelewy?
Post automatycznie złączony:

jak wpłacałeś/wypłacałeś do ich partnerów... czyli bukmacherów z umowami z nimi, bo inaczej się nie da to wszystko jest ok. Chyba że zrobiłeś to co pisałem i anulowałeś wypłatę i przygarnąłeś sobie 1200zł...
Nie anulowałem przelewow bankoowych tylkp wypłaty na Jeton i grałem za to na bukmacherzeh https://megapari.com/ przygarnąć nie do końca przygarnąłem bo to był błąd po ich stronie że zrobili przelew. Czy poza zmniejszeniem salda o 1200 zł mogą coś więcej zrobić np zabrać wzystkie środki?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie anulowałem przelowów tylkp wypłaty na Jeton i grałem za to na bukmacherzeh https://megapari.com/ przygarnąć nie do końca przygarnąłem bo to był błąd po ich stronie że zrobili przelew. Czy poza zmniejszeniem salda o 1200 zł mogą coś więcej zrobić np zabrać wzystkie środki?
tak ich błąd :) wykorzystałeś ich błąd :) ja napisałbym, że nie wiedziałem, że nie zauważyłem i przepraszam bla bla bla... zrobił zwrot... nie wiem czy o to chodzi, ale jak o to to tak bym powiedział. Grałbym głupa, że nie wiedziałem i zwrócił kasę jeśli o to chodzi.

nie wiem co mogą zrobić... mogą pewnie zamknąć konto... nie mam pojęcia
Post automatycznie złączony:

o ile o to chodzi... jeśli się do tego nie przyczepią to nie wychylałbym się z tym aby historia o tym, że nie wiedziałeś (dowiedziałeś się w momencie gdy jeton zwrócił na to uwagę...) miała ręce i nogi.
 
D 720

david89

Użytkownik
tak ich błąd :) wykorzystałeś ich błąd :) ja napisałbym, że nie wiedziałem, że nie zauważyłem i przepraszam bla bla bla... zrobił zwrot... nie wiem czy o to chodzi, ale jak o to to tak bym powiedział. Grałbym głupa, że nie wiedziałem i zwrócił kasę jeśli o to chodzi.

nie wiem co mogą zrobić... mogą pewnie zamknąć konto... nie mam pojęcia
Post automatycznie złączony:

o ile o to chodzi... jeśli się do tego nie przyczepią to nie wychylałbym się z tym aby historia o tym, że nie wiedziałeś (dowiedziałeś się w momencie gdy jeton zwrócił na to uwagę...) miała ręce i nogi.
No taki też mam plan, że jak zapytają powiem że grałem często pijany i myślałem, że wygrałem/nie pamiętam.

Mogą zamknąć konto a co z moimi środkami?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
No taki też mam plan, że jak zapytają powiem że grałem często pijany i myślałem, że wygrałem/nie pamiętam.

Mogą zamknąć konto a co z moimi środkami?
Na podstawie tego co napisałeś tutaj napisałbym im, że jestem dobrym klientem, wpłaciłem mnóstwo pieniędzy... nigdy nie sprawiałem kłopotów... robiłeś depozyty, wpłacałeś pieniądze do merchantów (megapari etc.) dzięki czemu miałeś obrót na koncie a jeton miał z tego pieniądze. Uświadomiłbym ich, że strata takiego klienta (zamknięcie konta) to strata pieniędzy...

Nie wiem co ze środkami... jak zamkną konto i nie wypłacą to skargę możesz złożyć do Banku Litwy, bo mają ich licencje i przysługuje Ci prawo do pozasądowego rozstrzygania sporów. Nie mam pojęcia, bo nigdy nie byłem w takiej sytuacji. Na stronie Banku Litwy jest pełno skarg na różne instytucje finansowe. Możesz poczytać czy komuś zarekwirowali środki, z jakich powodów i co się później stało.
 
D 720

david89

Użytkownik
Na podstawie tego co napisałeś tutaj napisałbym im, że jestem dobrym klientem, wpłaciłem mnóstwo pieniędzy... nigdy nie sprawiałem kłopotów... robiłeś depozyty, wpłacałeś pieniądze do merchantów (megapari etc.) dzięki czemu miałeś obrót na koncie a jeton miał z tego pieniądze. Uświadomiłbym ich, że strata takiego klienta (zamknięcie konta) to strata pieniędzy...

Nie wiem co ze środkami... jak zamkną konto i nie wypłacą to skargę możesz złożyć do Banku Litwy, bo mają ich licencje i przysługuje Ci prawo do pozasądowego rozstrzygania sporów. Nie mam pojęcia, bo nigdy nie byłem w takiej sytuacji. Na stronie Banku Litwy jest pełno skarg na różne instytucje finansowe. Możesz poczytać czy komuś zarekwirowali środki, z jakich powodów i co się później stało.
Ale to 5k, które ma status approved to raczej dostanę bo już poszło? (wyplacałem już po emailu żebym wysłał transakcje)
 
Do góry Bottom