>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

M 7

mesjasz19

Użytkownik
Chciałbym przelać z jetona na rovolut żeby móc płacić kartą bez opłat. Teraz mam problem co wpisać w danych konta bankowego.
Rozumiem że podaję subkonto PL na revolucie bo przecież nawet nie ma do wybrania opcji LT w jetonie. Czy może się mylę?
Co z kodem oddziału? Pobrałem wyciąg z revoluta to nie ma tam takich danych. Widnieją tylko 2 konta LT I PL.
 

Załączniki

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ja teraz zamówiłem (w końcu się przełamałem 🙃 ) niby ma iść 1 do 2 tygodni 🤷‍♂️ chyba że oni wyślą w ciągu 1-2 tygodni:unsure: więc tak do 10 dni dołożyć można do tego jak idzie z Anglii. Najlepiej na support pisać i pytać o nr przesyłki do śledzenia. Jeśli istnieje taka możliwość niech dadzą... bo nie wiesz co się dzieje z kartą i idzie dłużej niż 2 tygodnie. Na samym dole na stronie jetona jest "support" klikasz i przenosi na chat.

You successfully ordered JetonCard
Your card is ready for delivery. We will send your card within 1-2 weeks.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Witam
Czy kartą jeton moge doladowywac inne fintechy?
Zen mi sie dosral i ciezko z nimi cokolwiek sie porozumiec
Przelalbym zlotowki na karte Euro (jakos tragicznie nie licza te kursy walut) i wtedy doladowalbym fintecha i wyplacil z bankomacie
Dzieki za info
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
A nie lepiej na portfel kryptowalut przelać i w bitomacie wypłacić?:unsure: Transakcje w bitcoinach są w euro realizowane w jetonie, dlatego pobiera z tego >10% przy transakcji przynajmniej u mnie jak zł zamieniam na bitcoiny. Nie wiem jak jest w euro, ale podejrzewam, że za przewalutowanie tyle bierze. Potem w bitomacie to wypłacić. Nigdy tego nie próbowałem.

Ja na portfel z bitcoinami wysyłam i z portfela na advcash stamtąd kartą w sumie 20% trace (karta advcash w euro), ale czekam póki nic lepszego się nie pojawi. Transakcja musi być zainicjowana do 15 minut inaczej trzeba pisać na support, bo kurs mógł się zmienić. Nigdy nie pisałem, bo mój portfel praktycznie instant inicjuje wypłaty.

Do 4k przelewam tak na advcash nie robię często transakcji. Limit dzienny 3k pln wypłat nic się nie pytali nigdy. Używałem advcash do jakiegoś buka nie pamiętam jakiego. Karta idzie miesiąc jak zapłacisz 50e to przyjdzie w tydzień. Ale chyba lepsza opcja z bitomatem o ile możliwa, nie wiem nie próbowałem. Od 100 euro pobierają 1 euro za przelanie z konta advcash na kartę (chyba jeton też tak robi?)

 
kubeq8 1,1K

kubeq8

Użytkownik
da się zwiększyć kwotę wypłaty kartą? bo u mnie jest 300 euro limit dzienny

i czy to płacenie kartą i wypłata to będzie to samo ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie, to nie to samo. Limity, podlegają zatwierdzeniu przez Visa. Tak niskie limity to nie jest widzi mi się jetona, muchbetter etc. To Visa daje odgórnie takie limity. Napisz na chat jeton i się zapytaj o zwiększenie limitów na karcie. Nie wiem jak to się skończy, ale to nic nie kosztuje.



Card Limits (Subject to Visa approval)
ATM transaction limit (daily)€ 300
Daily POS transaction limit€ 11,700
Daily Cash Limit€ 300
Daily E-Commerce Limit€ 11,700
Daily spend limit€ 12,000
 
N 1,3K

nika888

Użytkownik
Wypłata bezpośrednio na konto bankowe jest bezpieczna czy polecacie jakoś inaczej to robić?
Według mnie nigdy nie jest. Pisali już gdzies na forum że banki (np ING) wysyłały pisma do ludzi skąd mają wpływy, zgodnie z ustawą o przeciwdzialaniu terroryzmowi i praniu brudnych pieniędzy. ja też dostałam takie pismo, a akurat z iNG nie korzystałam od 1,5 roku , a maksymalne wplywy były kolo 900 zł i to może ze 2 razy, bo takto koło 200 - wiec kazali mi się tłumaczyć z tak małych kwot. Mogą zapytać losowo, lepiej nie dostawać takiego pisma, wiec najlepiej chyba karta i wypłata gotówki albo revolut. Ja revoluta nie mam, bo jestem zwolenniczką wypłat w bankomacie i gotówki. Kartę Jeton własnie aktywowałam dziś, przelałam pieniądze z jeton wallet na jeton card, do 2 dni ma isc a potem sobie wypłacę w bankomacie.
 
T 132

Tr3y

Użytkownik
Według mnie nigdy nie jest. Pisali już gdzies na forum że banki (np ING) wysyłały pisma do ludzi skąd mają wpływy, zgodnie z ustawą o przeciwdzialaniu terroryzmowi i praniu brudnych pieniędzy. ja też dostałam takie pismo, a akurat z iNG nie korzystałam od 1,5 roku , a maksymalne wplywy były kolo 900 zł i to może ze 2 razy, bo takto koło 200 - wiec kazali mi się tłumaczyć z tak małych kwot. Mogą zapytać losowo, lepiej nie dostawać takiego pisma, wiec najlepiej chyba karta i wypłata gotówki albo revolut. Ja revoluta nie mam, bo jestem zwolenniczką wypłat w bankomacie i gotówki. Kartę Jeton własnie aktywowałam dziś, przelałam pieniądze z jeton wallet na jeton card, do 2 dni ma isc a potem sobie wypłacę w bankomacie.
Jaki limit wypłat z karty?
W jakich bankomatach mogę z niej skorzystać?
 
N 1,3K

nika888

Użytkownik
Jaki limit wypłat z karty?
W jakich bankomatach mogę z niej skorzystać?
Właśnie pisalam do supportu przed chwilą, bo dziś doslownie aktywowalam:) 300 euro dziennie możesz wypłacić. Pytałam czy mozemy wypłacać w złotówkach czy tylko w euro, to napisali że jak chcę, tylko wtedy przewalutuje po kursie. Powiem tak:eek:mijaj euronet. Korzystam też z innego eportfela w dolarach i kurs w euronet to jakiś dramat, Koło 150 na minus w porównaniu chociazby do wypłat w PKO BP. Tylko ważne jest, ze jeśli będziesz wypłacać w złotówkach to kliknij " ODRZUĆ PRZELICZENIE", bo te kursy bankomatowe są tragiczne. Tu masz skopiowane to info i to mówię serio, bo wyplacam dolary i jak zaakceptujesz przeliczenie to jesteś bardzo stratny.


Przy wypłacie pamiętajmy, aby nie akceptować kursu proponowanego przez bank (strasznie zaniżonego). W bankomatach PKO BP, karta Jeton traktowana jest jako karta zagraniczna. I z tego powodu, wyświetla się informacja o dodatkowej prowizji.

Płacąc kartą w sklepie, zostanie nam zaproponowana kwota w euro i w pln. Korzystniej jest wybrać pobranie w złotówkach (różnica ok. 5 groszy do aktualnego kursu euro).


Z tego co piszą ludzie tu na forum i w innych miejscach, najkorzystniej byłoby ustawić sobie walutę euro w jeton i wypłacić kasę też w euro. MI się chyba ustawiło samo, bo miałam 3100 pln, a jak przelewalam na kartę to wyskoczyło mi 600 iles euro. Poza tym jak klikam tam w jeton card account, to też pisze ze konto jest w euro
Post automatycznie złączony:

Właśnie pisalam do supportu przed chwilą, bo dziś doslownie aktywowalam:) 300 euro dziennie możesz wypłacić. Pytałam czy mozemy wypłacać w złotówkach czy tylko w euro, to napisali że jak chcę, tylko wtedy przewalutuje po kursie. Powiem tak:eek:mijaj euronet. Korzystam też z innego eportfela w dolarach i kurs w euronet to jakiś dramat, Koło 150 na minus w porównaniu chociazby do wypłat w PKO BP. Tylko ważne jest, ze jeśli będziesz wypłacać w złotówkach to kliknij " ODRZUĆ PRZELICZENIE", bo te kursy bankomatowe są tragiczne. Tu masz skopiowane to info i to mówię serio, bo wyplacam dolary i jak zaakceptujesz przeliczenie to jesteś bardzo stratny.


Przy wypłacie pamiętajmy, aby nie akceptować kursu proponowanego przez bank (strasznie zaniżonego). W bankomatach PKO BP, karta Jeton traktowana jest jako karta zagraniczna. I z tego powodu, wyświetla się informacja o dodatkowej prowizji.

Płacąc kartą w sklepie, zostanie nam zaproponowana kwota w euro i w pln. Korzystniej jest wybrać pobranie w złotówkach (różnica ok. 5 groszy do aktualnego kursu euro).


Z tego co piszą ludzie tu na forum i w innych miejscach, najkorzystniej byłoby ustawić sobie walutę euro w jeton i wypłacić kasę też w euro. MI się chyba ustawiło samo, bo miałam 3100 pln, a jak przelewalam na kartę to wyskoczyło mi 600 iles euro. Poza tym jak klikam tam w jeton card account, to też pisze ze konto jest w euro
Prowizja o której tu pisza w PKO niby to 17 zlotych, ale taka sama jest w Euronet i każdym bankomacie jeśli korzystasz z zagranicznej karty. Takze ja osobiscie polecam PKO BP
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
T 132

Tr3y

Użytkownik
Właśnie pisalam do supportu przed chwilą, bo dziś doslownie aktywowalam:) 300 euro dziennie możesz wypłacić. Pytałam czy mozemy wypłacać w złotówkach czy tylko w euro, to napisali że jak chcę, tylko wtedy przewalutuje po kursie. Powiem tak:eek:mijaj euronet. Korzystam też z innego eportfela w dolarach i kurs w euronet to jakiś dramat, Koło 150 na minus w porównaniu chociazby do wypłat w PKO BP. Tylko ważne jest, ze jeśli będziesz wypłacać w złotówkach to kliknij " ODRZUĆ PRZELICZENIE", bo te kursy bankomatowe są tragiczne. Tu masz skopiowane to info i to mówię serio, bo wyplacam dolary i jak zaakceptujesz przeliczenie to jesteś bardzo stratny.


Przy wypłacie pamiętajmy, aby nie akceptować kursu proponowanego przez bank (strasznie zaniżonego). W bankomatach PKO BP, karta Jeton traktowana jest jako karta zagraniczna. I z tego powodu, wyświetla się informacja o dodatkowej prowizji.

Płacąc kartą w sklepie, zostanie nam zaproponowana kwota w euro i w pln. Korzystniej jest wybrać pobranie w złotówkach (różnica ok. 5 groszy do aktualnego kursu euro).


Z tego co piszą ludzie tu na forum i w innych miejscach, najkorzystniej byłoby ustawić sobie walutę euro w jeton i wypłacić kasę też w euro. MI się chyba ustawiło samo, bo miałam 3100 pln, a jak przelewalam na kartę to wyskoczyło mi 600 iles euro. Poza tym jak klikam tam w jeton card account, to też pisze ze konto jest w euro
Post automatycznie złączony:


Prowizja o której tu pisza w PKO niby to 17 zlotych, ale taka sama jest w Euronet i każdym bankomacie jeśli korzystasz z zagranicznej karty. Takze ja osobiscie polecam PKO BP
Dzięki za info!
Przyda się na przyszłość :)
 
machlak 305

machlak

Użytkownik
Panowie a jaka jest prowizja jak bym wypłacał kartą Jeton w bankomacie np 500zł? Karty jeszcze nie mam ale chyba sobie zamówie jednak do wypłat 200-300zł max. Do tej pory wypłacałem na konto bankowe z Jetona, ale kolega powyżej dał mi zagłostkę odnośnie tych pism z banków itp ;)
 
Do góry Bottom