>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
chce zrobic przelew w euro, ustawiona main currency euro, wrecz wywalilem pln z listy walut a to i tak mi przelicza final amount na PLN, wtf is this? bo jak glaby zamienia mi euro na pln i pozniej znowu pln na euro (kiedys na skrillu mi sie cos takiego stalo) to gratuluje.. ktos coś? te glaby wysla euro czy co zrobia?
 

Załączniki

U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Wyślą PLN. Jedyny sposób by to obejść to zamówienie od nich karty, przesłanie środków z jeton na kartę jeton i doładowanie za pomocą zamówionej karty zewnętrznego portfela (np. revolut/zen) w EUR.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Wyślą PLN. Jedyny sposób by to obejść to zamówienie od nich karty, przesłanie środków z jeton na kartę jeton i doładowanie za pomocą zamówionej karty zewnętrznego portfela (np. revolut/zen) w EUR.
próbowalem tej metody za kazdym razem ten sam blad, tzn na poczatku ze strony jetona pokazuje "transaction accepted" ze strony revo "pending" po czym jest decline i wg revo to wina jetona, kontakt z suportem jetona i wg nich "wszystko jest ok". na liscie transakcji na karcie jetona z kolei widze kazda transkacje decline i w opisie "

Action Detail:
"Authentication" postcode not matched.
"

a po stronei revo jest "Auth for Card" i taki przekreslony znak. innymi kartami jak sobei robielm depo w revo jest normalnie numer karty kwota etc
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
To nie wiem jak pomóc, ja dosłownie 2 tygodnie temu korzystałem z tego sposobu i wszystko było w porządku. Może spróbuj wpłacić na inny portfel jakąś małą kwotę, aby zobaczyć gdzie leży problem. 'Authentication: postcode not matched' brzmi jak problem z kontem jeton.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
To nie wiem jak pomóc, ja dosłownie 2 tygodnie temu korzystałem z tego sposobu i wszystko było w porządku. Może spróbuj wpłacić na inny portfel jakąś małą kwotę, aby zobaczyć gdzie leży problem. 'Authentication: postcode not matched' brzmi jak problem z kontem jeton.
dobra udalo mi sie dodac karte jeton do wirex i tam zrobic depo i wszystko poszlo, co prawda przy tym jest oplata 2%, ale lepsze 2% i przychodzi mi euro niz 7% tracic na przewalutowaniu eurpln w "pieknym" jeton po wspanialcyh spreadach z dupy.

dzieki za odpowiedzi ogolnie
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
dobra udalo mi sie dodac karte jeton do wirex i tam zrobic depo i wszystko poszlo, co prawda przy tym jest oplata 2%, ale lepsze 2% i przychodzi mi euro niz 7% tracic na przewalutowaniu eurpln w "pieknym" jeton po wspanialcyh spreadach z dupy.

dzieki za odpowiedzi ogolnie
To prawda. Kursy przewalutowań mają koszmarne. Chyba optimum to mieć u buka walutę euro, z jeton słać na jeton card (też w euro). Kwestia co potem w sklepie lepiej wybrać, czy PLN czy EU. Może ktoś sprawdził podczas zakupów, czy jest różnica, czy jeden pierun.
 
Ostatnia edycja:
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
jakby ktoś był ciekaw, jak działa w praktyce wypłata z tej karty. wycofałem z BiA 100 euro, przerzuciłem te 100 e na kartę, po ok 30 godzinach było. wypłata z bankomtu planet cash w jakiejś biedronce. wypłaciłem 400 pln, na karcie zostało ok 7 euro. czyli opłaty, głównie przewalutowanie w bankomacie, to około 8%. tyle kosztuje anonimowość w tym przypadku. Być może może kurs przewalutowania w bankomatach niektórych banków jest lepszy
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Dwie wyplaty z jeton zlecone manual transfer bank 1stycznia o 10:00 i nadal oczekują na akceptację. U Was też tak marnie to obecnie wyglada? Ponad 50h juz minęło
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Trustly wiem że jest szybko ale wybrałem darmowa opcje i chyba celowo opóźniają akceptację. Następnym razem wezme płatna opcje
Jeśli mogę coś doradzić, bo taka sytuacja (oczekiwanie) spotykała mnie często. Dzieje się tak tylko (w moim przypadku) w dni wolne od pracy. Kiedy wysyłasz od poniedziałku do piątku to czas akceptacji to kilka godzin a dni wolne od pracy kilkadziesiąt godzin (nie zawsze, ale nader często w moim przypadku). Czasem nawet akceptowali mi wcześniej wypłatę zleconą w poniedziałek a ta w weekend wciąż wisiała do akceptacji.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jeśli mogę coś doradzić, bo taka sytuacja (oczekiwanie) spotykała mnie często. Dzieje się tak tylko (w moim przypadku) w dni wolne od pracy. Kiedy wysyłasz od poniedziałku do piątku to czas akceptacji to kilka godzin a dni wolne od pracy kilkadziesiąt godzin (nie zawsze, ale nader często w moim przypadku). Czasem nawet akceptowali mi wcześniej wypłatę zleconą w poniedziałek a ta w weekend wciąż wisiała do akceptacji.
Dzieki. Tez zauważyłem że w wolne dni nie akceptują a tylko wydłuża to czas realizacji. Zauwazylem też że wszystkie wyplaty z różnych kont jeton zostały wczoraj zaakceptowane popoludniu o tej samej godzinie. Podejrzewam że mniej więcej co 2dni akceptują wszystkie zlecone wyplaty użytkowników w tym samym momencie.
 
neverbrokeagain 140

neverbrokeagain

Użytkownik
Jakie buki akceptują płatności Jetton Walet, posiadam to do bwin'a ale może poszukałbym czegoś innego bo ten słabo cos ostatnio z ofertami, strasznie skromne.
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Witam,

Czy ktoś mógłby mi pomóc i powiedzieć jak mogę dodać konto Revoulta do wypłat z Jetona? Czy mam podać polskie dane, czy ten Iban? (Revolut to rozgranicza i podaje różne dane).

Dziękuję z góry!
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Możesz podać ten i ten
Ja może jestem glupi, ale nie mogę się dogadać z pomocą jetona.

Przy przelewie krajowym chcą takich danych: a na revoulcie w krajowym podają tylko nazwę użytkownika i numer konta. Jak uzupełnić resztę tych rubryk? Ktoś to już robił?
Post automatycznie złączony:

Ja może jestem glupi, ale nie mogę się dogadać z pomocą jetona.

Przy przelewie krajowym chcą takich danych: a na revoulcie w krajowym podają tylko nazwę użytkownika i numer konta. Jak uzupełnić resztę tych rubryk? Ktoś to już robił?
A jak próbuje robić międzynarodowy, to wyskakuje mi iban i Swift - chyba nie mogę mieszać tych danych?
 

Załączniki

U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Z tego co pamiętam, to jak pobierasz wyciąg z apki revoluta to masz tam wszystkie dane, włącznie z IBAN, Swift(BIC) i adresem. Kod oddziału jest nieistotny, możesz wpisać co chcesz.
 
Do góry Bottom