>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Co należy wpisać podczas dodawania nowego konta bankowego w Jeton? To co było jasne to wpisałem (IBAN i SWIFT), ale niżej jeszcze były pola "numer konta" i kod oddziału, Zwariowałem i wpisałem tam odpowiednio IBAN bez tych 2-óch pierwszych liter (czyli numer 26-cyfrowy), a w kodzie oddziału podałem... jeszcze raz numer SWIFT. Będzie to hulać?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Co należy wpisać podczas dodawania nowego konta bankowego w Jeton? To co było jasne to wpisałem (IBAN i SWIFT), ale niżej jeszcze były pola "numer konta" i kod oddziału, Zwariowałem i wpisałem tam odpowiednio IBAN bez tych 2-óch pierwszych liter (czyli numer 26-cyfrowy), a w kodzie oddziału podałem... jeszcze raz numer SWIFT. Będzie to hulać?
Kod oddziału wpisz co chcesz. Nie jest ważny
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
mam karte jeton, dodalem ją sobie w revolucie i chcialem tak przeląc hajs (jeton->revp), z niewiadomych przyczyn po takowej transkacji w revo wyskakuje "bla bla nie da sie change your deposit method", ktoś coś wie? mam inne karty na revo tak dodane i nie mialem problemów nigdy
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
mam karte jeton, dodalem ją sobie w revolucie i chcialem tak przeląc hajs (jeton->revp), z niewiadomych przyczyn po takowej transkacji w revo wyskakuje "bla bla nie da sie change your deposit method", ktoś coś wie? mam inne karty na revo tak dodane i nie mialem problemów nigdy
Normalnie przechodziło z Jeton na Revo tylko że ten drugi ostatnio ma jakieś swoje dziwne jazdy. Mi np. nie chciało przelać z MiFinity na Revo bo ten odrzucił.
 
InsideFootball 6,5K

InsideFootball

Użytkownik
tzn to jest na pewno cos po stronie revo bo jeton mi pokazal ze transakcja poszla, z kolei po stronie revo bylo "odrzucone" zapomnnialem dodac.

dzieki za szybka odpowiedz
W czwartek rano wypłaciłem z jetona na revoluta, wczoraj z rana pieniądze już doszły. Standardowo czekałem 24h.
U mnie obyło się bez problemów, ale napisz do revoluta na czacie, akurat bardzo rezolutni tam ludzie pracują i problem wyjaśni się w momencie. Zobacz ewentualnie czy nie chodzi tutaj o kwestie prania pieniędzy lub związku z hazardem, oni lubią się doczepić do takich mankamentów.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
W czwartek rano wypłaciłem z jetona na revoluta, wczoraj z rana pieniądze już doszły. Standardowo czekałem 24h.
U mnie obyło się bez problemów, ale napisz do revoluta na czacie, akurat bardzo rezolutni tam ludzie pracują i problem wyjaśni się w momencie. Zobacz ewentualnie czy nie chodzi tutaj o kwestie prania pieniędzy lub związku z hazardem, oni lubią się doczepić do takich mankamentów.
gdyby revo pytalo "czy srodki pochodza z hazardu" to leciec w huja rozumiem?
 
waska 131

waska

Użytkownik
Panowie pieniądze dojdą jeśli wysłałem z jettona na numer konta litewski revolut? Bo mam obawy wysyłał ktoś tak niedawno?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Witam. Czy wypłata przez Trusty która kosztuje 12zl jest szybsza niż prselew standardowy?
Przychodzi wg sesji eliksir. Zleciłem wczoraj po 22 przyszło dzisiaj przed 11 (pierwsza sesja przychodząca w alior banku). Czas oczekiwania na akceptacje jest krótszy niż przy bezpłatnej wypłacie, dlatego tak szybko przychodzi. W weekendy nie działa (przynajmniej u mnie w alior banku). Przy zwykłym przelewie (tym bez opłaty 12zł) trwa to dłużej ze względu na czas akceptacji przez jetona oraz przychodzi przeważnie między 2 a 3 sesją przychodzącą w moim przypadku (alior bank).
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Mi do Santandera przychodzi w kilka minut, nawet w weekendy
TRUSTLY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. NOWOGRODZKA50/515 00-695 WARSZAWA37 1090 1694 0000 0001 3127 8326 (Santander Bank Polska S.A. 5 O. w Warszawie) wysyłają z santadera to masz instant (natychmiastowo) ;)

edit: można "przykleić" temat o wypłatach i karcie jeton, bo to aktualnie jeden z najpopularniejszych portfeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Już wiem, że w Jetonie zlecając przelew na konto Revolut, w polu "Kod oddziału" należy wpisać: XXX.
Natomiast mam pytanie, ponieważ zleciłem wreszcie swój pierwszy przelew korzystając z metody "Manual Bank Transfer", tej darmowej i jest napisane, że dojdzie w ciągu 0--48h. Wiem, że wybierając Trustly mógłbym otrzymać niemal natychmiast i teraz tak se myśle, że jednak trza było poświęcić te 12 złotych na ten luksus. Czy jednak wypłacał ktoś manualem i jak najszybciej dostał przelew?

OK, już wiem, zaraz nade mną opisali to gracze.. Zostawię jednak ten post, bo może ktoś będzie szukał kodu oddziału (źródło: wise.com)
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Już wiem, że w Jetonie zlecając przelew na konto Revolut, w polu "Kod oddziału" należy wpisać: XXX.
Natomiast mam pytanie, ponieważ zleciłem wreszcie swój pierwszy przelew korzystając z metody "Manual Bank Transfer", tej darmowej i jest napisane, że dojdzie w ciągu 0--48h. Wiem, że wybierając Trustly mógłbym otrzymać niemal natychmiast i teraz tak se myśle, że jednak trza było poświęcić te 12 złotych na ten luksus. Czy jednak wypłacał ktoś manualem i jak najszybciej dostał przelew?

OK, już wiem, zaraz nade mną opisali to gracze.. Zostawię jednak ten post, bo może ktoś będzie szukał kodu oddziału (źródło: wise.com)
Kod oddziału bez znaczenia. Ja wpisałem byle jakie liczby i tez poszlo.
 
Do góry Bottom