>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jeton Wallet - opinie

T 15,3K

tadzin

Użytkownik
chce zrobic przelew w euro, ustawiona main currency euro, wrecz wywalilem pln z listy walut a to i tak mi przelicza final amount na PLN, wtf is this? bo jak glaby zamienia mi euro na pln i pozniej znowu pln na euro (kiedys na skrillu mi sie cos takiego stalo) to gratuluje.. ktos coś? te glaby wysla euro czy co zrobia?
 

Załączniki

U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Wyślą PLN. Jedyny sposób by to obejść to zamówienie od nich karty, przesłanie środków z jeton na kartę jeton i doładowanie za pomocą zamówionej karty zewnętrznego portfela (np. revolut/zen) w EUR.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Wyślą PLN. Jedyny sposób by to obejść to zamówienie od nich karty, przesłanie środków z jeton na kartę jeton i doładowanie za pomocą zamówionej karty zewnętrznego portfela (np. revolut/zen) w EUR.
próbowalem tej metody za kazdym razem ten sam blad, tzn na poczatku ze strony jetona pokazuje "transaction accepted" ze strony revo "pending" po czym jest decline i wg revo to wina jetona, kontakt z suportem jetona i wg nich "wszystko jest ok". na liscie transakcji na karcie jetona z kolei widze kazda transkacje decline i w opisie "

Action Detail:
"Authentication" postcode not matched.
"

a po stronei revo jest "Auth for Card" i taki przekreslony znak. innymi kartami jak sobei robielm depo w revo jest normalnie numer karty kwota etc
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
To nie wiem jak pomóc, ja dosłownie 2 tygodnie temu korzystałem z tego sposobu i wszystko było w porządku. Może spróbuj wpłacić na inny portfel jakąś małą kwotę, aby zobaczyć gdzie leży problem. 'Authentication: postcode not matched' brzmi jak problem z kontem jeton.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
To nie wiem jak pomóc, ja dosłownie 2 tygodnie temu korzystałem z tego sposobu i wszystko było w porządku. Może spróbuj wpłacić na inny portfel jakąś małą kwotę, aby zobaczyć gdzie leży problem. 'Authentication: postcode not matched' brzmi jak problem z kontem jeton.
dobra udalo mi sie dodac karte jeton do wirex i tam zrobic depo i wszystko poszlo, co prawda przy tym jest oplata 2%, ale lepsze 2% i przychodzi mi euro niz 7% tracic na przewalutowaniu eurpln w "pieknym" jeton po wspanialcyh spreadach z dupy.

dzieki za odpowiedzi ogolnie
 
P 28,9K

Przybłęda

Użytkownik
dobra udalo mi sie dodac karte jeton do wirex i tam zrobic depo i wszystko poszlo, co prawda przy tym jest oplata 2%, ale lepsze 2% i przychodzi mi euro niz 7% tracic na przewalutowaniu eurpln w "pieknym" jeton po wspanialcyh spreadach z dupy.

dzieki za odpowiedzi ogolnie
To prawda. Kursy przewalutowań mają koszmarne. Chyba optimum to mieć u buka walutę euro, z jeton słać na jeton card (też w euro). Kwestia co potem w sklepie lepiej wybrać, czy PLN czy EU. Może ktoś sprawdził podczas zakupów, czy jest różnica, czy jeden pierun.
 
Ostatnia edycja:
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
jakby ktoś był ciekaw, jak działa w praktyce wypłata z tej karty. wycofałem z BiA 100 euro, przerzuciłem te 100 e na kartę, po ok 30 godzinach było. wypłata z bankomtu planet cash w jakiejś biedronce. wypłaciłem 400 pln, na karcie zostało ok 7 euro. czyli opłaty, głównie przewalutowanie w bankomacie, to około 8%. tyle kosztuje anonimowość w tym przypadku. Być może może kurs przewalutowania w bankomatach niektórych banków jest lepszy
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Dwie wyplaty z jeton zlecone manual transfer bank 1stycznia o 10:00 i nadal oczekują na akceptację. U Was też tak marnie to obecnie wyglada? Ponad 50h juz minęło
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Trustly wiem że jest szybko ale wybrałem darmowa opcje i chyba celowo opóźniają akceptację. Następnym razem wezme płatna opcje
Jeśli mogę coś doradzić, bo taka sytuacja (oczekiwanie) spotykała mnie często. Dzieje się tak tylko (w moim przypadku) w dni wolne od pracy. Kiedy wysyłasz od poniedziałku do piątku to czas akceptacji to kilka godzin a dni wolne od pracy kilkadziesiąt godzin (nie zawsze, ale nader często w moim przypadku). Czasem nawet akceptowali mi wcześniej wypłatę zleconą w poniedziałek a ta w weekend wciąż wisiała do akceptacji.
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Jeśli mogę coś doradzić, bo taka sytuacja (oczekiwanie) spotykała mnie często. Dzieje się tak tylko (w moim przypadku) w dni wolne od pracy. Kiedy wysyłasz od poniedziałku do piątku to czas akceptacji to kilka godzin a dni wolne od pracy kilkadziesiąt godzin (nie zawsze, ale nader często w moim przypadku). Czasem nawet akceptowali mi wcześniej wypłatę zleconą w poniedziałek a ta w weekend wciąż wisiała do akceptacji.
Dzieki. Tez zauważyłem że w wolne dni nie akceptują a tylko wydłuża to czas realizacji. Zauwazylem też że wszystkie wyplaty z różnych kont jeton zostały wczoraj zaakceptowane popoludniu o tej samej godzinie. Podejrzewam że mniej więcej co 2dni akceptują wszystkie zlecone wyplaty użytkowników w tym samym momencie.
 
neverbrokeagain 140

neverbrokeagain

Użytkownik
Jakie buki akceptują płatności Jetton Walet, posiadam to do bwin'a ale może poszukałbym czegoś innego bo ten słabo cos ostatnio z ofertami, strasznie skromne.
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Witam,

Czy ktoś mógłby mi pomóc i powiedzieć jak mogę dodać konto Revoulta do wypłat z Jetona? Czy mam podać polskie dane, czy ten Iban? (Revolut to rozgranicza i podaje różne dane).

Dziękuję z góry!
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Możesz podać ten i ten
Ja może jestem glupi, ale nie mogę się dogadać z pomocą jetona.

Przy przelewie krajowym chcą takich danych: a na revoulcie w krajowym podają tylko nazwę użytkownika i numer konta. Jak uzupełnić resztę tych rubryk? Ktoś to już robił?
Post automatycznie złączony:

Ja może jestem glupi, ale nie mogę się dogadać z pomocą jetona.

Przy przelewie krajowym chcą takich danych: a na revoulcie w krajowym podają tylko nazwę użytkownika i numer konta. Jak uzupełnić resztę tych rubryk? Ktoś to już robił?
A jak próbuje robić międzynarodowy, to wyskakuje mi iban i Swift - chyba nie mogę mieszać tych danych?
 

Załączniki

U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Z tego co pamiętam, to jak pobierasz wyciąg z apki revoluta to masz tam wszystkie dane, włącznie z IBAN, Swift(BIC) i adresem. Kod oddziału jest nieistotny, możesz wpisać co chcesz.
 
Do góry Bottom