>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jetbull

showtime 0

showtime

Użytkownik
Nie moge sie zarejestrować! Wszystko wypełniam klikam &quot;Rejestracja&quot; i przenosi mnie do ekranu regulaminu. Na skrzynce żadnego maila nie mam, a jak sie probuje zalogowac to nie moge. Co mam zrobić?
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
A robił ktoś wypłate, buk żada skanu dokumentu tożsamości ?
Bo kolega wczoraj się mnie pytał (ma 17 lat) czy żada dowód ten bukmacher a ja nie robiłem jeszcze wypłaty więc nie wiem.
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
A wiec moje pytanie brzmi : z tego bonusa HH 4 zł ugrałem 203 zł. Proszę powiedzcie mi co mam dalej robić aby móc wypłacić tę kase. ??
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Czemu stawke miałem 38 a wyplacili mi 12 zł a pisze że wygrana 50 zł:/ ?


Napisz do supportu, to pewnie jakis ich blad. Polski support odpowiada zazwyczaj szybko, ale pracuje tylko w dni robocze.
A co do Twojego wczesniejszego pyatnia, to buk wymaga dowodu tozsamosci, mozna go zaladowac przez upload dokumentu na stronie glownej.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Czemu stawke miałem 38 a wyplacili mi 12 zł a pisze że wygrana 50 zł:/ ?

A zabrali Ci przy stawianiu kuponu te 38zł z konta? Może miałeś po prostu jakiś wolny zakład, nie wiem ze względu na urodziny albo co...
 
A 0

agna

Użytkownik
A wiec moje pytanie brzmi : z tego bonusa HH 4 zł ugrałem 203 zł. Proszę powiedzcie mi co mam dalej robić aby móc wypłacić tę kase. ??
Witam
Musisz wpłacić do nich depozyt 20 EURO , przesłać skan dowodu do kontroli i po 10 dniach od wpłady depozytu możesz wypłacić pieniądze :spokodfhgfh:
 
A 0

agna

Użytkownik
A robił ktoś wypłate, buk żada skanu dokumentu tożsamości ?
Bo kolega wczoraj się mnie pytał (ma 17 lat) czy żada dowód ten bukmacher a ja nie robiłem jeszcze wypłaty więc nie wiem.
To jak kolega ma 17 lat i gra to złamał ich warunki bo żeby grać i zarejesrtować się w Jetbull musisz być osobą pełnoletnią. Oni kontrolują dokumenty z danymi które są podane przy rejestracji. Kolega kasy nie dostanie.
 
hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
A zabrali Ci przy stawianiu kuponu te 38zł z konta? Może miałeś po prostu jakiś wolny zakład, nie wiem ze względu na urodziny albo co...
Pewnie to był freebet. Dostajesz tylko to co ugrasz ponad 38 zł. Wszystko się zgadza nawet do nich nie pisz.
 
gorbi99 0

gorbi99

Użytkownik
A wiec moje pytanie brzmi : z tego bonusa HH 4 zł ugrałem 203 zł. Proszę powiedzcie mi co mam dalej robić aby móc wypłacić tę kase. ??
Mam tak samo z 4zł grając caly czas &quot;all in&quot; 8 kuponów zrobilem 400zł i z tego co sie dowiedziałem to wystarczy wpłacić do nich kase (min. 20zł) wysłać im skan dowodu i odczekać 10 dni. Ja już wpłaciłem i wysłałem skan i jak narazie korespondencja z nimi jest wzorowa także mam nadzieje że sie uda wypłacić ;)

Czemu stawke miałem 38 a wyplacili mi 12 zł a pisze że wygrana 50 zł:/ ?
Nawet masz napisane, że na kuponie jest bonus.... to jest oczywiście freebet czyli wygrywasz to co bedzie ponad 38zł
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
zakoczony jestem szybkością wypłaty... z hh ugrałem ponad 100 zł, wpłaciłem 76, po 10 dniach zleciłem wypłatę i po ok 12 h kaska już na koncie ;] często bardziej uznane buki zwlekają kilka dni...
 
gorbi99 0

gorbi99

Użytkownik
po co wplacales 76 zł ? przeciez z teg co mi wiadomo to min wplata to 19zł bo sie juz pogubilem...
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Twoje wpłaty nie stanowią minimalnej kwoty.
Całkowita suma wpłacona na Jetbull musi stanowić co najmniej minimalną kwotę. 76 PLN



Więc wpłata wynosi 76 zł ???? wystarczy poszukać na koncie ????
 
lukibar 0

lukibar

Użytkownik
MAM mały problem ;) dostałem na urodziny od nich e-mail ze dają mi 38 pln w prezencie ???? Otrzymałem kod i nie wiem gdzie go wpisać żeby dostać kasę na granie ???? Pomocy !!! Takiego mi e-mail przyslali

,,Zaloguj się na swój rachunek na Jetbull.com i przy pomocy niżej podanego kodu od razu wybierz swój specjalny urodzinowy freebet bonus w wysokości 38 PLN!&quot;
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Buk sie zdecydowanie rozwija i musze przyznac, ze to jeden z przyjemniejszych bukow, chociaz oferte jeszcze slaba.
Ale chcialem napisac, ze na jetbull pojawilo sie livebetting, tak wiec bedzie mozna stawiac na zywo, a buk idzie w rangingu co raz wyzej.
 
Do góry Bottom