>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jetbull

gorbi99 0

gorbi99

Użytkownik
Wielki plus dla Jetbu ll.com ! Niegdy nie wpłacałem do nich kasy, z bonusa hh ugralem ponad 450 zł zrobilem depozyt w wysokości 76 zł, wysłałem skan dowodu, odczekałem 10 dni i kasa po ok 12h na koncie ;)
 
L 237

lookash

Użytkownik
10 dni to akurat maks na wypłate no ale dobrze że chociaż wypłacalny buk bo już kilka razy się przewiozłem grając na bonusach...
 
ester 87

ester

Użytkownik
10 dni się trzeba odczekać od momentu wpłaty kaski. Dopiero wtedy możemy zlecać wypłatę. Ma to niby zapobiegać praniu brudnych pieniędzy. A sama wypłata trwa oczywiście dużo szybciej, ostatnio współpraca z moneybookers też się poprawiła i nie trzeba już długo czekać. Buk naprawdę się rozwija :spokodfhgfh: Polecam
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
A jak z większymi wypłatami? Na razie zrobiłem 150zł i nie ryzykuje dla nich wpłacania 80 zł ???? Chcę spróbować jak uda się osiągnąć jakieś 500 zł ...
 
C 10

closet

Użytkownik
witam mam pytanie czy to mozliwe ze jetbull sie pomylil ze zliczaniem kuponow?

#327340398369 : wypłacony - przegrana Wynik
1. Tampa Bay Rays - Chicago Cubs 7,5
18.6.2008 1:10 Więcej/Mniej: mniej 1.86 więcej

Data 18.6.2008 1:04:20
Ilość szeregów zakładów 1
Kurs ogółem 1.86
Zakład 3.00 EUR

a wydaje mi sie patrzac na ich live score ze wynik wynosi 3-2
co teraz?
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Witam ja mam takie pytanie. Czy w celu weryfikacji moich danych mogę przesłać im kopie mojego prawa jazdy bo akurat mam jego skan na kompie, a ksero mi sie popsuło i dowodu nie mogę zeskanować.?
 
L 237

lookash

Użytkownik
Witam ja mam takie pytanie. Czy w celu weryfikacji moich danych mogę przesłać im kopie mojego prawa jazdy bo akurat mam jego skan na kompie, a ksero mi sie popsuło i dowodu nie mogę zeskanować.?
możesz ...wystarczy obojętnie jaki dokument potwierdzający tożsamość;)
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
...
Mam pytanko ???? czy kase wygraną z bonusu urodziowego można od razu wypłacić czy trzeba tym obracać? Dzieki za info :p P.S. a kiedyś wypłaciłem od nich ponad 8000 zł także są wypłacalni ????
 
L 237

lookash

Użytkownik
weź utwórz kupon albo samego singla i tam pojawi ci się okno gdzie wpisujesz zawsze stawkę i potwierdzasz zakład...pod tym masz miejsce na kod...ten kod to jest freebet czyli to co ugrasz twoje a wartość bonusa zabierają...
 
radius 0

radius

Użytkownik
Wczoraj zaglądałem na wypłaty i wydaje mi się ze wypłacać można było przy 70 zł jak się wpłaci patrzę dziś a tu
Twoje wpłaty nie stanowią minimalnej kwoty.
Całkowita suma wpłacona na Jetbull musi stanowić co najmniej minimalną kwotę. 76 PLN
może się pomyliłem ale nie wiem.
Jak tak to muszę znowu lecieć do banku ????
Wie ktoś jak z tym jest ?
 
dawidek_23r 0

dawidek_23r

Użytkownik
Na 100% po wplaceniu 70 PLN nie mozna wyplacic srodkow z konta bo minimalna suma pieniedzy jakie trzeba do nich wplacic to wlasnie 76 PLN...
 
bociek666x 0

bociek666x

Użytkownik
Witam
Chciałem zapytać czy można wypłacic kase na konto bankowe o tych samych danych? jak tak to gdzie sie podaje nr konta itd.???
 
Do góry Bottom