>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Jetbull

kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
A nie przychodzi ci przypadkiem mail potwierdzajacy odebranie widomosci przez nich?
Cos w stylu thank you for contacting us, support works at 9:00-16:00 you will get answear within 48 hours
[email protected]
[email protected]
te dwa maile jakis tydzien temu dzialaly bo kontaktowalem sie z nim
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
Da się zmienić jakoś adres ?? Pisałem do supportu i odpisali takie coś :
&quot;Przeprowadziłem am się. Jak mogę zmienić swój adres i nastawienie
kraju? |
Swój adres możecie po zalogowaniu kiedykolwiek zmienić sami
zwykorzystaniem odnośnika „Moje konto“/„Profil“. Jeśli chcecie
aktualizować nastawienie kraju, to zwróćcie się łaskawie e-mailem lub
faxem do naszego Działu Wsparcia Klientów i podajcie wasze: nazwisko
użytkownika i wasze dane osobiste data urodzenia, stary adres włącznie
z kopią swojego dowodu tożsamości również tylnej strony ewentualnie
też
zaświadczenia o swoim aktualnym zameldowaniu. Postarajcie się o to,
żeby wasz dowód tożsamości lub zaświadczenie o waszym zameldowaniu nie
były skopiowane/naskenowane zbyt ciemno i żeby przy odsyłaniu e-mailem
plik nie przekraczał wielkości 2 MB.&quot;
Biuro Obsługi Klienta Jetbul l.com
Pomijając, że to chyba niespecjalnie po polsku to wchodząc w zakladke moje konto nie widze możliwości zmiany danych, sa jedynie wyswietlone... Coś źle patrze czy tez tak macie ?
 
A 0

agna

Użytkownik
Da się zmienić jakoś adres ?? Pisałem do supportu i odpisali takie coś :

&quot;Przeprowadziłem am się. Jak mogę zmienić swój adres i nastawienie
kraju? |
Swój adres możecie po zalogowaniu kiedykolwiek zmienić sami
zwykorzystaniem odnośnika „Moje konto“/„Profil“. Jeśli chcecie
aktualizować nastawienie kraju, to zwróćcie się łaskawie e-mailem lub
faxem do naszego Działu Wsparcia Klientów i podajcie wasze: nazwisko
użytkownika i wasze dane osobiste data urodzenia, stary adres włącznie
z kopią swojego dowodu tożsamości również tylnej strony ewentualnie
też
zaświadczenia o swoim aktualnym zameldowaniu. Postarajcie się o to,
żeby wasz dowód tożsamości lub zaświadczenie o waszym zameldowaniu nie

były skopiowane/naskenowane zbyt ciemno i żeby przy odsyłaniu e-mailem
plik nie przekraczał wielkości 2 MB.&quot;
Biuro Obsługi Klienta Jetbul l.com

Pomijając, że to chyba niespecjalnie po polsku to wchodząc w zakladke moje konto nie widze możliwości zmiany danych, sa jedynie wyswietlone... Coś źle patrze czy tez tak macie ?
Witam przesli do nich skan dowodu osobistego możesz jeszcze dodac skan paszportu i powiedz gdzie chcesz zrobic korekte. To jest automatyczna odpowiedz co dostałeś, napewno zrobia korekte:)
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
aaa, więc &#39;nastawienie kraju&#39; to adres... ;] na to, to ja bym nie wpadł w życiu... ok, wyślę skan dowodu, mam nadzieję, że zmienią ;]
Dzięki ????
 
gorbi99 0

gorbi99

Użytkownik
takie pytanie otóż dzieki szczęściu ugrałem z 4 zł za happyhours ok 60zł i chciałbym to jakoś wypłacić a nigdy do nich nie wpłacałem kasy. Domyślam się że bede musiał zrobic depozyt, ale czy nie bedą sie czepiali tego że najpierw wygralem z ponusa a potem wpłaciłem depozyt i czy nie bedzie żadnych problemów ??
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
musisz wpłacić min. 20Euro odczekasz 10dni i możesz wypłacić bez problemów z tym że minimalna wypłata to 40Euro tak napisał support
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Mam pytanko. Otoz ugralem z tego freebeta z jetbull, ktorego ostatnio dawali 200 zl, i teraz aby to yplacic, musze zrobic depozyt 76 zl. Tyle tylko, ze oni maja tam jakis bonus 100%, ktory podobno dopisuje sie automatycznie do konta,a ja nie chce z niego skorzystac, tylko po prostu po depozycie odczekac te 10 dni i wyplacic cala kase na MB. Jest to mozliwe, czy koniecznie musze korzystac z tego bonusa i potem obracac cala sume? Mial juz ktos podobny problem? pozdro;-)
 
A 0

agna

Użytkownik
Mam pytanko. Otoz ugralem z tego freebeta z jetbull, ktorego ostatnio dawali 200 zl, i teraz aby to yplacic, musze zrobic depozyt 76 zl. Tyle tylko, ze oni maja tam jakis bonus 100%, ktory podobno dopisuje sie automatycznie do konta,a ja nie chce z niego skorzystac, tylko po prostu po depozycie odczekac te 10 dni i wyplacic cala kase na MB. Jest to mozliwe, czy koniecznie musze korzystac z tego bonusa i potem obracac cala sume? Mial juz ktos podobny problem? pozdro;-)
Witam , ten bonus musisz zaakceptować, dostaniesz wiadomość czy chcesz go czy tez nie, zaznaczysz NIE i po problemie:spokodfhgfh:
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
a ja mam takie pytanie : ile czekaliście na zaksięgowanie wpłaty do jetbulla, za pomocą MB ? Ja już czekam tydzień i kasy na koncie nadal nie ma ...
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Dzieki za pomoc ;-)
A co do pytania kolegi wyzej: Za pomoca MB powinienes miec kase praktycznie natychmiastowo. Napisz do supportu, bo cos jest zdecydowanie nie tak..
 
D 319

defox

Użytkownik
Jak zarejestrować się w Jetbull?
Witam, mam problem, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć opcji potwierdzenia regulaminu, oprócz tej przy wpisywaniu swoich danych. Gdy kliknę rejestracja, zostaję przeniesiony na stronę z regulaminem...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Z jakiej przeglądarki korzystacie może spróbujcie inną. Lub poprostu poszukać na dolę kiedyś ktoś mi pisał z tym problemem i okazało się że było na dole.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Rozliczaja juz szybko zaklady? Wczesniej bylo napisane, ze wyplata na MB to ok. 6h. Jak macie teraz?
KJ
Zależy które zakłady, tenis na przykład rozliczają błyskawicznie, kilka minut po spotkaniu już jest wynik, inne zakłady też już dość szybko, ostatnio jedynie na siatkówkę czekałem kilka godzin.
A tak na marginesie oferta z tenisa jest w jetbullu ostatnio rewelacyjna, wszelkie challengery, kwale do Rolland Garros, możliwość obstawiania lokaty końcowej w RG, naprawdę jestem bardzo usatysfakcjonowany ???? Pozostała oferta też się stale poszerza, przykład f1, widać, że buk się systematycznie rozwija i za niedługi czas może być jednym z lepszych w sieci.
Co do mb to ja przynajmniej mam z tym ciągle problemy, wpłaty/wypłaty trwają nawet po 2-3 dni, czasem muszę aż ponaglać w mailu, nie wiem o co chodzi, widać mają z tym jeszcze jakiś problemy, ale mam nadzieję, że już wkrótce one znikną.
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Happy birthday !
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
I aby tych prezentów , które cię dziś czekają nie było mało, pozwoliliśmy sobie przygotować dla Ciebie pięknie zapakowany także jeden.
Zaloguj się na swój rachunek na Jetbull.com i przy pomocy niżej podanego kodu od razu wybierz swój specjalny urodzinowy freebet bonus w wysokości 38 PLN!
Gdzie i jak i co zrobić żeby zaaktywować ten bonus ?
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Jak zawierasz zaklad, to nie wpisujesz nic w miejscu stawki, ale na samym dole kuponu masz do wpisania kod, ktory od nich dostales. Wpisz go tam i nacisnij dalej;-)
PS. a mi nic na urodziny nie dali skapcy :jezora:
 
Do góry Bottom