>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Jetbull

W 3

wakabajaszi-genzo

Użytkownik
witam w sobote zalapalem sie na HH w Jetbull dostalem 1 funta z tego zrobilem
22 funta przezt weekend spelnilem warunki wymaganego obrotu
i jak chce wyplacic to mi wyskakuje taki komunikat:
Cytat:
Można żądać wypłaty tylko na konto, z którego była przeprowadzona wpłata MoneyBookers itp. O ile nie masz aktywowanego konta i chcesz dokonać na nie wypłaty proszę przeprowadzić wkład z tego konta. Krok ten podnosi bezpieczeństwo i obniża ryzyko bezprawnych wypłat.
a w grudniu wplacalem tam pieniadze przez MB gdyz wyrabialem bonus od pierwszego depozytu i nie wiem o co im zabardzo chodzi jak niespelna 3 miesacie temu wplacam do nich kase przez MB
moze ktos z was mial podobna sytuacje??
 
A 0

agna

Użytkownik
witam w sobote zalapalem sie na HH w Jetbull dostalem 1 funta z tego zrobilem
22 funta przezt weekend spelnilem warunki wymaganego obrotu

i jak chce wyplacic to mi wyskakuje taki komunikat:

Cytat:
Można żądać wypłaty tylko na konto, z którego była przeprowadzona wpłata MoneyBookers itp. O ile nie masz aktywowanego konta i chcesz dokonać na nie wypłaty proszę przeprowadzić wkład z tego konta. Krok ten podnosi bezpieczeństwo i obniża ryzyko bezprawnych wypłat.

a w grudniu wplacalem tam pieniadze przez MB gdyz wyrabialem bonus od pierwszego depozytu i nie wiem o co im zabardzo chodzi jak niespelna 3 miesacie temu wplacam do nich kase przez MB

moze ktos z was mial podobna sytuacje??
Ale ty przy każdej wypłacie pieniędzy musisz złożyc depozyt i odczekac 10 dni i dopiero wtedy wypłacić ????
 
A 0

amihoo

Użytkownik
co do wypłaty:

przedwczoraj wysłałem skan dowodu dziś mi potwierdzili tożsamość. Po 3 godzinkach od zlecenia przelewu na Moneybookers miałem tam już kasę.

ZERO problemów z tym bookiem.
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
caly dzien czekales o jedno 4 zl

:wowsdf::wowsdf::wowsdf:
źle mnie zrozumiałes.
chodziło mi o to że sprawdzałęm co jakis czas strone no i gdy sie pojawiło to dla mnie było juz za pozno;] niezałapałem sie;d
ale niesiedziałem przed kompem cały dzien dla tego bonusa xD mam wiele innych rzeczy w ciągu dnia do roboty;]
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
Mam pytanie czy oni chcą skan dowodu przed każdą wypłata ?? Ja założyłem sobie u nich konto i przed chwilą wysłałem skan to ju w przyszłości nie będą mnie prosić ??
 
K 0

kamil6

Użytkownik
Jak sie chce wypłacić od nich kasę, to najpierw trzeba depozyt złożyć? U mnie jest napisane, że min. 76 złotych.
 
A 0

agna

Użytkownik
Musisz wpłacić depozyt i odczekac 10 dni i dopiero wtedy wypłacić.
Wszystkie możliwosci wpłaty pieniędzy są pokazane na ich stronie .
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
Rozumiem ale pytam sie czy po wpłaceniu kasy kartą kredytową po 10 dniach jest możliwość wypłaty na konto w multibanku ?? Aha i jeszcze jedno chcę wpłacić 100 zł otrzymam 100 zł bonusu czyli jak stracę 100 zł to już nie muszę obracać 5x po kursie 1,5 itp. ?? Bo w regulaminie jest napisane że należy obrócić bonus pięciokrotnie po kursie min. 1,5
 
A 0

agna

Użytkownik
jak wpłacisz 100 zł to musisz obrócić bonusem 5 X czyli wpłacasz 100zł x 5 = 500zł do obrotu jezeli nie obrocisz ta kwota to nie możesz wypłacić pieniędzy .
 
M 0

maxxx

Użytkownik
Mam pytanko. Zalozyłem sobie konto w jetbull-u, wpłaciłem 130. Otrzymałem tez 130 bonusu. I teaz ma pytanko. Czy wg. regulaminu:

&quot;W ramach Zakładów Sportowych kwota bonusu musi być obrócona dokładnie 5x, podczas gdy w każdym pojedynczym zakładzie kurs wszystkich zdarzeń musi być wyższy lub stanowić ekwiwalent kursu 1,5. Bonusowa kwota musi być obrócona z minimalną ilością 3 zdarzeń na kuponie&quot;

mam stawiać zakłady potrójne za minimum:
1,5*1,5*1,5=3,375
czy np. 1,2*1,3*1,4=2,184

Proszę o jakąś odpowiedź w tym temacie
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Mam pytanie jesli z darmowych 4zl ugralem 155 i wplace 76 to bonus przyznawany jest automatycznie? Nie chcialbym tego poniewaz nie mam zamiaru go obracac tylko chciabym po 10 dniach wyplacic wszystko co mam na koncie. Prosze o w miare szybko odpowiedz.
Z gory dzieki
Pozdrawiam
 
A 0

agna

Użytkownik
Mam pytanie jesli z darmowych 4zl ugralem 155 i wplace 76 to bonus przyznawany jest automatycznie? Nie chcialbym tego poniewaz nie mam zamiaru go obracac tylko chciabym po 10 dniach wyplacic wszystko co mam na koncie. Prosze o w miare szybko odpowiedz.
Z gory dzieki
Pozdrawiam
Bonus 100% jest ważny tylko 10 dni od daty rejestracji, jeżeli mineło 10 dni to jak wpłacisz 20 EURO depozytu ,przeslesz do nich dokumenty i oni je zaakceptuja to po 10 dniach bedziesz mogł wypłacić kase.
 
Do góry Bottom