>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Jetbull

W 0

wojtas20

Użytkownik
mam pytanie!! trafiłem na HH zamieniłem na jeden zeton i zagrałem w Dziki zachód!! cudem trafiłem i wygrałem sporo kasy !! wysłałem dowód i przyszła jego poprawna weryfikacja !! chcieli nawet tył dowodu to tez im wysłałem !! nastepeni wpałciem obowizkowe 76zł !! i pisze komunikat ze po 10 dniach moge wybrac kase !! czy ktos juz w ten sposób wybrał kiedys kase?;&gt;prosze o odp !! bo nie wiem czy mam sie nastawiac na gotówke czy raczej cos wykombinuja !! a i jeszcze chce podkereslic ze jak wejde w wypałte kasy to widnieje taka informacja dokładnie !! :Ze względu na przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy wypłata z konta Jetbull jest możliwa najwcześniej po 10 dniach od dnia wpłaty.
Najbliższy, możliwy termin wybierania to 29.02.2008.
Dziękujemy za zrozumienie. W razie zapytań nie wahajcie i skontaktujcie się z naszym centrum klientów [email protected] .
--------------------------------------------------------------------------------
Twoje wpłaty nie stanowią minimalnej kwoty.
Całkowita suma wpłacona na Jetbull musi stanowić co najmniej minimalną kwotę. 76 PLN


nie daje mi spokoju tw dwa zdania :
Twoje wpłaty nie stanowią minimalnej kwoty.
Całkowita suma wpłacona na Jetbull musi stanowić co najmniej minimalną kwotę. 76 PLN
Prosze o odp !! z góry THX wielkie
 
W 0

wojtas20

Użytkownik
juz sie dowiedziałem !! 48 godzin schodzi zaksiegowanie potem zniknie ta info o wpałcie 76 zł !! teraz tylko pytanie czy wypłaca kase !!
 
W 0

wojtas20

Użytkownik
ja mam też podobny problem !! tylko ze ja ugrałem z bonusa HH ponad 2 Tysiace na Grach!! jak myślicie wypłacą?;&gt;
 
A 0

agna

Użytkownik
juz sie dowiedziałem !! 48 godzin schodzi zaksiegowanie potem zniknie ta info o wpałcie 76 zł !! teraz tylko pytanie czy wypłaca kase !!
Oni maja taka procedure,ze 10 dni od wpłaty depozytu mozesz dopiero wypłacić pieniądze, pamiętaj ze musisz im posłac dokumenty do kontroli bo inaczej kasy nie dostaniesz jak nie spełnisz ich warunków, a i musisz mieć do wypłaty minimalnie 40 EURO
 
W 0

wojtas20

Użytkownik
rafiłem na HH zamieniłem na jeden zeton i zagrałem w Dziki zachód!! cudem trafiłem i wygrałem sporo kasy !! czy wygrana w ten sposób kasa bedzie do wybrania ?
 
W 0

wojtas20

Użytkownik
wygrałem 2 tysiaki na kasynie !! tylko nie wiedziałem zenie wolno zamieniac odrazu kasy z HH na zetony !! ja wymieniałem i wygrałem ponad 2 tysiace !! napisałem do suportu czy bonus jest dobrze obrócony i odpisali ze wszytsko OK !! wysłałem dowód wpłaciłem kase !! i czekam !! czyżby sie pomylili ?? a i jeszcze do tej wygranej doliczyli mi jakis nastepny bonus :
Spełniłeś warunki do przypisania bonusa: Wkładowy bonus zakładu .
Na Twoje konto zostały przypisane środki finansowe: 30.00 PLN 30.00 PLN
Gratulujemy
Jetbull team

pisze ze 6 marca mogę wybrać kase !! co o tym sadzicie ?
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
wygrałem 2 tysiaki na kasynie !! tylko nie wiedziałem zenie wolno zamieniac odrazu kasy z HH na zetony !! ja wymieniałem i wygrałem ponad 2 tysiace !! napisałem do suportu czy bonus jest dobrze obrócony i odpisali ze wszytsko OK !! wysłałem dowód wpłaciłem kase !! i czekam !! czyżby sie pomylili ?? a i jeszcze do tej wygranej doliczyli mi jakis nastepny bonus :
Spełniłeś warunki do przypisania bonusa: Wkładowy bonus zakładu .
Na Twoje konto zostały przypisane środki finansowe: 30.00 PLN 30.00 PLN
Gratulujemy
Jetbull team

pisze ze 6 marca mogę wybrać kase !! co o tym sadzicie ?
nie wiem jakim cudem przelales kase ktora dostaleses podczas HH
mi zawsze wskakuje komniunikat ze mam ta kase tylko na zaklady i nie moge jej przelac , nie wiem jak ci sie to udalo?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Kasę z 1 euro można przerzucić do kasyna bez problemu.No to teraz czekaj i trzymaj 2 tys. przez 10 dni do wypłaty lub obracaj dalej:-D
Wojtas20----ale jak widze Ty już 19.02 pisałeś że wpłaciłeś kasę i mogłes wybrać 29.02 -to wiec o czym Ty teraz piszesz?
 
A 0

agna

Użytkownik
Kasę z 1 euro można przerzucić do kasyna bez problemu.No to teraz czekaj i trzymaj 2 tys. przez 10 dni do wypłaty lub obracaj dalej:-D

Wojtas20----ale jak widze Ty już 19.02 pisałeś że wpłaciłeś kasę i mogłes wybrać 29.02 -to wiec o czym Ty teraz piszesz?
Witam , dobre pytanie mu zadałeś:spokodfhgfh:, a może on cały czas wygrywa te 2 tyś. ????
 
W 0

wojtas20

Użytkownik
wpłaciłem najpier 80zł z konta MB kumpla !! uznali mi tę kase ale napisali ze nie bedzie mozliwosci wypłacenia na to konto poniewaz jest ono innego uzytkownika!! a wiec po paru dniach wpłaciłem z swojego konta i juz wsyztsko ok !! 6 marca mogę wybrać kase pisze !!
 
W 0

wojtas20

Użytkownik
po co miałbym sciemniac?? ale w regulaminie pisze wyraźnie że nie wolno zaminiac kasy z HH na Żetony... !! a mi jakos zamieniło i ugrałem tyle kasy
 
W 0

wojtas20

Użytkownik
a mam jeszcze jedno pytanie !! czy przy wypłacie mogą sie doczepić do tego że wchodził na swoim kompie na konto swojego kumpla ??;&gt; Na swoim kompie mam założone tylko jedno!!!!!!!! ;&gt;
 
W 0

wojtas20

Użytkownik
no i tak !! na Jetbull pisze nadal to samo ze moge wybrać pieniądze 6.03.2008!! dlaczego nie ma opcji zadnej abym mogł wybrać?;&gt;przeciez dzisiaj jest już termin wybrania??;&gt; co o tym myślicie?
 
Do góry Bottom