>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Jerzy Janowicz - dyskusja

erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Trzeba pogratulować temu chłopakowi takiego postępu naprawdę szacunek gra dobrego tenisa, ale odrazu rzuciło mi się w oczy ilość skrót, według mnie za dużo bo tutaj już Simon pod koniec dobrze je czytał. Jerzy ma potężną zagrywkę, w meczu zdobywa przeważnie +10 asów co jest według mnie bardzo dobrym osiągnięciem. Właścwie nie wiem co myśleć o finale Janowicz gra teraz życiówke, ale Ferrer to Ferrer gra mądry, poukładany tennis, gra konsekwetnie i jest bardzo dobrym graczem, osobiście finału nie ruszam, ewentualnie może coś spróbuję wykombinować podczas spotkania. Nic mi innego niż trzymać kciuki za rodaka.
 
W 0

wort

Użytkownik
Trzeba pogratulować temu chłopakowi takiego postępu naprawdę szacunek gra dobrego tenisa, ale odrazu rzuciło mi się w oczy ilość skrót, według mnie za dużo bo tutaj już Simon pod koniec dobrze je czytał. Jerzy ma potężną zagrywkę, w meczu zdobywa przeważnie +10 asów co jest według mnie bardzo dobrym osiągnięciem. Właścwie nie wiem co myśleć o finale Janowicz gra teraz życiówke, ale Ferrer to Ferrer gra mądry, poukładany tennis, gra konsekwetnie i jest bardzo dobrym graczem, osobiście finału nie ruszam, ewentualnie może coś spróbuję wykombinować podczas spotkania. Nic mi innego niż trzymać kciuki za rodaka.
Nie ma możliwości odczytania skrótów Janowicza,te skróty gra po wyrzuceniu
przeciwnika z kortu(najczęściej bo bardzo mocnym zagraniu),właściwie trzeba je traktować jako winersy.Ta gra oparta na niesamowitej arytmi to podobno
przyszłość tenisa.
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Pytanie na konferencji dzisiaj do Janowicza &quot; Co zrobić, zeby dojść do finału Australian Open?&quot; No *****, oni już o finale wielkiego szlema gadają hehe, co za pajace, ale sie zdziwią jak Jerzy odpadnie w 1 albo 2 rundzie to powiedzą, że pewnie dlatego, że mu woda sodowa uderzyła do głowy i polecą z mikrofonami gdzies indziej. Załamuje mnie takie podchodzenie do sportu. Chyba sport sam w sobie na tym polega, że raz sie wygrywa a raz przegrywa a ci pytaja jak zrobic zeby caly czas wygrywac ????
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Rewelacyjny występ w turnieju BNP Paribas Masters nie wystarczył Jerzemu Janowiczowi do tytułu &quot;objawienia roku&quot; ATP. Wyróżnienie to przypadło słowackiemu tenisiście Martinowi Kliżanowi.


www.wp.pl
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Jakie są plany startów Jurka na ten sezon ? ????
Jurek zacznie za tydzień w Auckland jako #5, potem Australian Open. I tyle na razie wiadomo, Jurek na pewno będzie teraz łakomym kąskiem po występie w Paryżu. Powinniśmy więc zobaczyć go w tych lepszych turniejach.
 
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
Mam nadzieję że Jurek się nie spali i pokażę swoją klase w tym roku,mam nadzieję że nie będzie skakał po chalangerach tylko,będzie zapraszany na większe turnieje cyklu ATP.
Jurek POWODZENIA !
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
taktyk teraz to dowaliles ze: &quot;&quot; nadzieję że nie będzie skakał po chalangerach tylko,będzie zapraszany na większe turnieje cyklu ATP.&quot;&quot; zobacz ktore miejsce zajmuje i lepiej nie pisz takich glupot, widac ze jestes nowy nie doswiadczony w temacie tenisa.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Fajnie bo z Auckland będą streamy, więc jutro o 7 rano można zobaczyć Jurka na żywo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Panowie to wrzuccie tutaj linka do meczu jerzego zeby kazdy mogl skorzystac lub jesli zasmiscam dzial to poprosze o linka na PW.
z gory dzieki,
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Janowicz - Baker
Marnie dzisiaj Janowicz wyglądał i jeżeli tak będzie jak dzisiaj (a będzie na 90%) to nie wróżę mu sukcesu na AO.
Niby najgroźniejszą bronią Polaka jest serwis, ale mocno nieregularny i wcale mu tak bardzo nie pomaga.
Dziś dał niezły popis 11 asów i 10 DF, wychodzi na to, że zaserwował tylko jednego asa na punkt co jest mizerią.
Do tego Baker miał 17 BP przy serwisie Janowicza z czego aż 15 Jerzyk obronił, wystarczy ktoś odrobinę lepszy od Briana i jest po Polaku z takim serwisem.
Return też nie stoi na wysokim poziomie, no i bardzo często Janowicz robi te głupie proste błędy.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
90% ???? mozesz podac nam jakies rownanie z ktorego wynika, ze Janowicz kolejne mecze na 90% bedzie gral tak jak ten dzisiaj? PIERWSZY mecz sezonu i juz wylegarnia znawcow sie obudzila, jak ja to lubie. To, ze np. Berdych, Wawrinka czy Ferrer przegrali swoje mecze to tez swiadczy o tym ze kolejne mecze beda wygladaly jak ich poprzednie? Wez pomysl dwa razy zanim cos napiszesz moze i zapamietaj sobie raz na zawsze, ze mecz meczowi nie rowny a przede wszystkim to, ze sezon tenisowy tak naprawde rozpoczyna sie od AO bo to na tym turnieju zawodnicy skupiaja sie najbardziej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
damianres 170

damianres

Użytkownik
AKA SHAKAL a ogladales mecz? widziałeś jak wialo? przeciez w takich warunakach JJ nie ma sznas dobrze serwowac. On serwuje z wysokiego wyrzutu i na pewno bardzo mu przeszkadzal ten wiatr. Baker nie serwuje az tak wysoko podrzucając piłkę. mecz na pewno ciezki do oceny przez ten mocny wiatr, duzo przypadku bylo w ich grze. Zobaczymy jak to będzie na AO. Wierze ,ze Jurek da rade! ????
 
midq 677

midq

Użytkownik
jeden dobry turniej Jurka i odrazu w bahu przy zakładach na zwycięstwo AO jest na niego kurs 65 przy kursie 100 na Tipsarevica, czy 200 na Cilica i Juana Monaco, jak dla mnei to jest jedna wielka pomyłka. Jurek ma papiery na grę, ale jednak wiele do poprawy jeszcze i mimo wszystko, nie jest to zawodnik, który można stawiać wyżej od Janka
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
midq nie mart sie teraz szybko kursy poleca w gore na janowicza , bo pokazal na co go stac, turniej w paryzu to poprostu jego najwiekszy zyciowy sukces i nigdy juz wiekszego nie osiagnie, poprstu taki fart jak w listopadzie juz go nie spotka.
Szkoda ze polak popelnia az tyle niewymuszonych bledow, jego gra jest strasznie podobna do karlovica , servis i nic poza tym :-(
 
hooh34 23

hooh34

Użytkownik
Zazdrość wasz zżera i tyle. Chłopak dopiero zagrał 1 mecz w sezonie a Ci znaffffcy go już skreślają śmiech na sali. Ludzie puknijcie się w czoło każdy ogarnięty człowiek wie że za tydzień jedna z 4 najważniejszych imprez w sezonie a on miałby się w pełni angażować na jakiś niszowy turniej?
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Spokojnie panowie, był to pierwszy mecz w nowym sezonie, powinniśmy być bardziej wyrozumiali, bo to, ze znajduje się wysoko w rankingu po jednym turnieju nie robi z niego gwiazdy. Na początek dostał niewygodnego rywala, cóż nie udało się, ale Jurek jest ambitny i na pewno wyciągnie konsekwencje z porażki. Jakaś mała &quot;przecierka&quot; przed AO była, pograł 3-setówkę na słoneczku, może i mu wyjdzie na dobre. Nic nam nie zostaje poczekać i zobaczyć jak mu wyjdzie Wielki Szlem. C&#39;mon JUREK!
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
hooh34 nie zzera mnie zazdrosc, z calego serca kibicowalem janowiczowi fajnie jest ogladac polaka w jakis lepszych turniejach atp niz chellengerach, ale jerzemu duzo brakuje jeszcze , na AO nie zajdzie za wysoko , sukcesem bedzie jak wygra chociaz jeden mecz, dzis bylo widac ze jak serwis nie idzie to ma lipe z graniem i kazdy przecietny zawodnich zrobi z nim co chce w tym wypadku, takie jest moje zdanie.
 
Do góry Bottom