>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jerzy Janowicz - dyskusja

A 132

acemilan

Użytkownik
W tenisa jestem lepszy od niego, on może w Cs jest lepszy.
Zawsze mnie takie bzdury śmieszą więc składam propozycję: może chcesz się założyć o partie tenisa z Jurkiem że jednak się mylisz powiedzmy o 20k zł plus kort? Tak żeby było co dzielić ????
 
C 334

copper

Użytkownik
Jeden już wyzwał z tego forum Jurka na mecz i stchórzył.Mnie to śmieszą te polskie cebulaki co wiecznie komuś czegoś ujmują z powodu swoich potężnych kompleksów i braku sukcesów w życiu osobistym.Jurek jak był zdrowy grał świetny tenis a półfinał Wimbledonu dla Was zakompleksione karaluchy osiągalny tylko w snach.. A pisanie tych bredni przez analfabetę Geala vel Gaela np.że Maximo Gonzalez to amator to kolejna jego kompromitacja.Oglądałem ten mecz na żywo i Argentyńczyk grał super spotkanie bo to w ogóle był bardzo solidny zawodnik.Nie każdy jest Djokovicem, Nadalem czy Federerem a może prezentować wysokie umiejętności.
Niech ktoś jeszcze doda koronny argument jak kompromitująco przegrał Jurek w Davis Cup z młodym Borną Coricem w pięciu zaciętych setach 6-2 2-6 5-7 7-5 4-6(wstyd i hańba!), który jak się potem okazało potrafił i wygrywać z najlepszymi zawodnikami i ma bilans z tego co pamiętam z Federerem 2-2 i Nadalem 2-2 i ogrywał łatwo Murraya.Skąd się biorą takie paździerze co wypisują takie głupoty..? Ja grałem zawsze Jurka i trafiałem w 90% jego mecze. Jesteście po prostu marnymi typerami, którzy umoczyli parę złotych na Jurku i stąd ta zawiść.
P.S Adik to jednak ma pojęcie i klasę i często się zgadzam z tym co pisze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Czy aby Jerzy nie miał planów aby wrócić do gry w Sopocie? Jakoś nie widzę go w drabince. Ktoś coś wie na ten temat?
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
cytat z dnia 29 lipca 2019 12:40 przez jozzy22Czy aby Jerzy nie miał planów aby wrócić do gry w Sopocie? Jakoś nie widzę go w drabince. Ktoś coś wie na ten temat?
Janowicz dwa tygodnie temu poinformował, że wróci na kort wraz ze startem sezonu 2020.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dzisiaj w Rennes JJ comeback do gry. Kursy po równo,ponad 2 lata pauzy wiec raczej nie do obstawiania,bardziej do poogladania. Pozdr.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Zagra kilka meczów w czambo dostnie i zakończy karierę twierdząc że zdrowie nie dopisuje. Wroci do gry w Cs na twitchu
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 20 stycznia 2020 07:26 przez dj_jonesDzisiaj w Rennes JJ comeback do gry. Kursy po równo,ponad 2 lata pauzy wiec raczej nie do obstawiania,bardziej do poogladania. Pozdr.
Kursy jak najbardziej do gry. Gram Porazke Jurka @1.90 1xbet
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
obejrzałem 1,5 seta i mogę powiedzieć, że styl gry się nie zmienił.
Starał się grać agresywnie przez co popełniał sporo błędów, drop shoty też były, wiadomo mocny serwis.
Ale widać brak ogrania bardzo duży gry przez środek kortu i to z pozycji gdzie aż się prosiło żeby poszukać kątowego zagrania, brak pewności w dłuższych wymianach, sporo slajsa.
Jak na pierwszy raz po tak długiej przerwie było przyzwoicie.
Ale przy tym stylu gry i kontuzjach jakie miał musi nauczyć się ekonomiki na korcie, czyli tego co do perfekcji opanował Federer.
Trzymam kciuki bo to Nasz człowiek ale będzie mu bardzo trudno wrócić .
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dziś mamy dokładnie 10 rocznice meczu pomiędzy Jerzym Janowiczem a Andym Murrayem w paryskiej hali Bercy.
Był to przełomowy mecz w karierze Polaka który do tej pory głównie grywał w challengerach. Kilka miesięcy wcześniej osiągnął 3R Wimbledonu. Jednak z racji słabego rankingu do turniejów ATP musiał przebijać się przez kwalifikacje, jednak często bez powodzenia. Również w Paryżu musiał walczyć w eliminacjach. Pokonał gładko w dwóch setach Tursunova oraz Selę. W 1R też bez straty seta pokonał wyżej notowanego Kohlschreibera. W kolejnym pojedynku cenna wygrana z Cilicem. I 1 listopada doszło do spotkania z Andym Murrayem rozstawionym z nr 3 w tym turnieju. Murray zdobył w lipcu na kortach Wimbledonu złoty medal IO, a kilka tygodni wcześniej zaliczył finał Wimbledonu. We wrześniu wygrał US Open, czyli na tamten moment był to najlepszy tenisista w tourze.
Po genialnym spotkaniu z obu stron i obronie piłek meczowych po trzysetowej walce górą był Polak o którego grze i wygranej pisał cały świat. Ta cenna wygrana napędziła Jerzego co skutkowało wygraną w 1/4 z Tipsarevicem oraz w 1/2 z Simonem. W finale Janowicz nie dał rady i przegrał z Ferrerem.

Jednak zdobyte punkty oraz wygrane pieniądze pozwoliły mu ze spokojem zaplanować przygotowania i starty w sezonie 2013. W tym roku Janowicz osiągnął 1/2 Wimbledonu gdzie rewanż na Polaku wziął Andy Murray.
Po 10 latach można się zastanawiać ile mógłby osiągnąć Janowicz gdyby korzystał z pomocy psychologa bo umiejętności tenisowe miał by zagościć w TOP10 na dłużej. Wyrównane mecze z Nadalem czy Federerem w dużych turniejach tylko to potwierdzają.
Szkoda bo przed Hurkaczem obok Radwańskiej mogliśmy mieć topowego tenisistę w cyklu ATP.

skrót z meczu z Murrayem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
Do góry Bottom