>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

jeden, góra dwa, typ dziennie

M 8,5K

mario72k

Użytkownik
dobrze, że miałem &quot;szczęście żółtodzioba&quot; i zacząłem od kilku plusów pod rząd...udało mi się zebrać górkę i dopiero teraz dokładam z budżetu.
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
Cieżko bedzie z hanoverem , Panowie chyba nie wygali od 5 spotkań na dzisiaj ciekawe spotkanie to Rouen-Nimes taki mecz 50/50 ale kurs na 1 dosyć wysoki , ale bacznie obserwuje twój temat
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
...a ja Twój ;-P...i dopiero dziś nie postawię Twojego typu. ale to nie znaczy, że rezygnuję, zobaczymy co podasz wieczorem lub jutro.!!!
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Może bedzie cieżko, ale bardziej niż względy sportowe powstrzymala mnie stawka przed podaniem czystej jedynki. Z tych względów sporotwych to tylko fakt, iż wsrod kiepskich wynikow wyjazdowych nagle norymberga ograla Leverkusen i to aż 0:3. Wcześniej kilka pod rząd porażek i to nie jednobramkowych. Z kolei gospodarze radzą sobie u siebe dość dobrze (tylko te ostatnie 3 z rzędu remisy i stawka w moim &quot;systemie&quot; spowodowała to DNB. Liczę mimo wszystko na zwycięstwo i przyznam sie ze &quot;ręka mi zadrżała&quot; i ciut ponad polowe stawki poszło jednak na czystą jedynkę a pozostała cześć na 1DNB. Rozliczę to jednak uczciwie czyli wg wpisu (albo zwrot albo zysk 1,50 albo oczywiście wszystko w pizduuu)
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Życzę Ci żebyś sie pomylił ;-P . Ale DOBRZE pomylił! Bo po 5 remisach z rzędu szóstego juz nie poiwnno być! Powstaje pytanie....jeśli nie remis to......to co?
Pozdrawiam!
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Czołem Mario po latach :p
dzisiaj się tak natknąłem na ostatnią stronę i mam zasadnicze pytanie, z tym pytaniem również uwagę którą chce przekazać.
Poszedłeś zdecydowanie na Hannover, potem lekko ale nie dużo odjąłeś i ponownie zwycięsko tym razem w lidze szkockiej.
Stąd pytanie - po co zboczyłeś z wysokiej rangi na &quot;ślepy&quot; turniej towarzyski, gdzie tym bardziej taki kurs na Machaczkałę był podejrzany? Gdyby to był jeszcze Zenit - no... okej - lecz Anzhi to wciąż tylko zwykła nazwa i parę zużytych gwiazd.
Wróć z powrotem na dobry tor, zaatakuj mocniej wyższe ligi i nie zbocz ponownie z dobrej drogi.
Kuch ;)
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dzięki Kuch za słuszne uwagi!
Zboczyłem bo &quot;podebrałem&quot; typ od typera, w którego siłę wierzę...ale się trochę przeliczyłem :).
Twój temat padł? nie moge znaleźć kolejnych wpisów o tych &quot;bests of the bests&quot;..miało ruszyć od poczatku stycznia (lub nawet w ostatnich dniach grudnia)...i co? przeniosłeś na inny temat czy padło?
pozdrawiam!!!
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Padło w cholerę, teraz mam zwykły - swój, cichy.
Podbierać od &#39;mocnych&#39; nie głupia rzecz (choć sam tak nie robię) to i tak nie neguje, ale czasami i oni w takie bagno jak ten mecz towarzyski się wrzucą ;)
Powodzenia w Młotami.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Jestem w delegacji, być może następny typ podam dopiero w piątek. Być może nikt tego i tak nie czyta:) z wyjątkiem trutany i blejda...i może Kuchcika
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Cześć. Podsumowanie (dość nie miłe ;-/ ) zrobię pózniej.
Tymczasem:
04.02.2012
WestHam-Milwall, 1 (1,55 w obu ofertach bukmacherskich)
Stawka: 25 j.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Być może jeszcze dzis podam typ na jakiś mecz wieczorny.
Widzę że passa żółtodzioba mnie opuściła, może jednak uda mi się wrócić na właściwe tory.
 
blejd777 2

blejd777

Użytkownik
Szkoda, że puściłes typ tak wcześnie bo kurs bardzo skoczył. Ja puściłem w dublu z Arsenalem i zobaczymy co będzie ????
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Mówi sie trudno, ale i tak cieszę sie ze w końcu coś weszło.
A Tobie za to weszło bardzo ładnie.
Drugi typ na dzis:
Godz 20:00
Leuven - Gent, 2 (1,50)
stawka: 20 j.
 
Do góry Bottom