>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

jeden, góra dwa, typ dziennie

M 8,5K

mario72k

Użytkownik
korekta dla tych którzy jeszcze nie postawili:
19:00 Antalyspor - Besiktas, 2 DNB (zakład bez remisu) (1.44 bwin)
stawka: 8j
ponieważ jednak ktoś mógł już postawić czystą dwójkę uczciwie do wyniku w przypadku remisu będę wliczał zakład jako przegrany. Tym, którzy nie postawili sugeruję jednak DNB. Odważni sami niech sobie wybiorą ;-)
zg
agrałe odważniej, ale teraz to każdy może być mądry, więc uczciwie rozliczam po kursie 1,44.
wygrana: 11,52j
stan: ✅ 35,27 j
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
22.01.2012
18:00 Eskisehirspor - Galatasaray, 2 (1,83 bwin)
Stawka: 10j
Typ &quot;zapożyczony&quot; od blejda (blejd777). Dzięki.
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
robi sie gorąco jak nie trafisz zostają ci 2 strzały chyba że grasz wirtual , kolejny mecz proponuje dobrze przeanalizować po kursie 1,4
Pozdrawiam , dzieki że na początku tematu wspomniałeś o moim systemie gry jeszcze raz pozdrawiam
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
robi sie gorąco jak nie trafisz zostają ci 2 strzały chyba że grasz wirtual , kolejny mecz proponuje dobrze przeanalizować po kursie 1,4
Gram na poważnie tylko niższymi stawkami niż Ty.
5j to u mnie 5 zł, więc ani z tego premia do wypłaty, ani strata jakaś olbrzymia, bardziej zabawa, adrenalina (mimo wszystko) i próba przetestowania własnych słabości:)
Pozdrawiam , dzieki że na początku tematu wspomniałeś o moim systemie gry jeszcze raz pozdrawiam
Proszę bardzo, sam tego nie wymyśliłem a własność intelektualną (w tym przypadku może bardziej: źródło, które mnie &quot;natchnęło&quot;) szanuję (w każdym razie na poziomie niekorporacyjnych zastosowań ;-) a za takie uważam np wpisy forumowiczów).
Gram równolegle również Twoje typy. Niestety wczoraj zamknąłem kompa ok 22:30 więc nocna wygrana przemknęła mi koło nosa :-D. Gramy dalej:). Pozdrawiam również i życzę powodzenia!
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
26.01.2012
nie odpuszczam trudnego terenu ;-)
17:00 Sudan - Angola, 2 (2,00 - betclic / 1,91 bwin)
wersja dla ostrożniejszych: Sudan - Angola, 2 DNB (1,37 bwin)

stawka: 20j
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
uwaga: nie jest dobrze, kurs na bwinie wzrósł do 2,05. dla jednych; promocja, dla innych obawa....nowe wieści czy tylko zmniejszony popyt u bukmacherów
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
26.01. Mecz nr 2
20:45 Maccabi Tel Aviv - Barcelona, OVER 147,5 (1,85 - betclic)
Stawka: 20j kosz to nie moja domena - bezpieczniej nie podnoszę stawki (w drodze wyjątku bo to drugi mecz tego samego dnia). W razie przegranej - jutro 25j, przy wygranej - jutro 20j
 
Do góry Bottom