>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

jeden, góra dwa, typ dziennie

M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Ja się odważyłem i nie żałuję. ;)
Miło mi, ja też się odważylem... Dziś już nic nie podam...oprócz uwagi: każda passa się kiedyś kończy, jeśli nadal będziesz tu zaglądał to pamiętaj, że warto obniżać kolejne stawki, bo porażka czai się za każdym rogiem....nie raz jest ich kilka, a ja od kiedy podajętu typy, mam na razie KUPĘ szczęścia. To nigdy nie trwa długo!!!
A teraz kochane dzieci możecie już się położyć :razz:. Dobranoc ;)
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Przyznasz jednak uczciwie ze dużo w tym &quot;fuksa&quot; co widać np po jednobramkowych zwycięstwach wymeczonych w koncowkach meczow...
 
blejd777 2

blejd777

Użytkownik
Czasami fuks też jest potrzebny. Lepiej wymęczone zwycięstwo niż tak jak miałem kiedyś wiele typów, że drużyna prowadziła przez większość meczu 1-0 a w ostatnich 5 minutach broniła wyniku i traciła bramkę. Najważniejsze, że mecze trafione a jaki był rezultat to sprawa drugorzędna
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Może i masz racjeę na pewno szczęście tez jest potrzebne.
Dzis 15.01.2012.
Derby Milanu, typ REMIS, kurs chyba 3,20

Stawka: wyjątkowo: 3j. Ewentualna wygrana lekko lepsza niż przy 5j i kursie np 2,00
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Może i masz racjeę na pewno szczęście tez jest potrzebne.

Dzis 15.01.2012.

⛔ Derby Milanu, typ REMIS, kurs chyba 3,20


Stawka: wyjątkowo: 3j. Ewentualna wygrana lekko lepsza niż przy 5j i kursie np 2,00
Obym nie musiał za kilka dni powiedzieć, ze worek sie rozwiązał ...

STAN: ✅ 20,35 j.
Myśle ze typu nie muszę sie wstydzić. Przynajmniej ja subiektywnie źle nie oceniam tego typu.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Miało byc stawkowanie 5-10-15 itd ale ponieważ &quot;zaoszczędzilem&quot; 2 jednostki (3j zamiast 5) jutro gramy za 10-2=8j.
Dobranoc
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
blejd!!! Mimo wyniku (właśnie mecz się skończył) wielkimi literami napiszę: praktycznie MIAŁEŚ RACJĘ w poście nr 31 !!! racja po Twojej stronie, szczęście po mojej - tylko tak mogę to skwitować!
16.01.2012.
19:00 Manisaspor - Fenerbahce, 2, (1,80 - Betclic)
stawka: 8j
Wygrana: 14,4j

Stan: ✅26,75j
wracamy na poziom pierwszy: stawka na jutro...5j
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
korekta dla tych którzy jeszcze nie postawili:
19:00 Antalyspor - Besiktas, 2 DNB (zakład bez remisu) (1.44 bwin)
stawka: 8j
ponieważ jednak ktoś mógł już postawić czystą dwójkę uczciwie do wyniku w przypadku remisu będę wliczał zakład jako przegrany. Tym, którzy nie postawili sugeruję jednak DNB. Odważni sami niech sobie wybiorą ;-)
 
Do góry Bottom