>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jakie piwo

jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Brawo dla Teda, że odkopał temat:]
Klasyfikacja ogólna:
1. Żywiec
2. Żubr
3, Tyskie
Klasyfikacja zagraniczna:
1. Calsberg
2. Zloty Bazant
3. Krombacher
Dziękuję za uwagę
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
A miał może ktoś okazję pic Leżajsk? Czytałem opinie, ze jest bardzo dobre ale ciężko jest nie raz je znaleźc. Raz mi się udało i wydaje się, że ... faktycznie dobre ????
 
lolo081 0

lolo081

Użytkownik
A miał może ktoś okazję pic Leżajsk? Czytałem opinie, ze jest bardzo dobre ale ciężko jest nie raz je znaleźc. Raz mi się udało i wydaje się, że ... faktycznie dobre ????
nie miałem tej przyjemności, aczkolwiek również slyszałem że dobre, w okolicacj Rzeszowa,Leżajska bezproblemu dostaniesz ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Leżajsk to taki typowy średniak za małe pieniądze.
A jak tanio i porządnie się napić to tylko VIP z biedry ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
a moje upodobania się nie zmieniają ... od ponad dwóch lat tylko LECH PILS .... po co zmieniać coś co jest dobre? ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Aktualnie bardzo lubię Goolmany - 2zł w sklepie koło mnie, a jest świetne. Poza tym Żubr, Piast Wrocławski. Głównie te 3 ostatnio pijam. Na kaca uwielbiam Reddsa jabłkowego.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Przynajmniej jeden madry, najlepszy 0,66, jak mam w rece ta butelke to wiem ze jest dobrze ????
ja jednak wolę standardowo 0,5 l ... potem butelki mogę oddać do skupu i przyczynić się do ochrony środowiska :eek: a poza tym tylko butelka, żadnej puszki! ...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Aktualnie bardzo lubię Goolmany - 2zł w sklepie koło mnie, a jest świetne. Poza tym Żubr, Piast Wrocławski. Głównie te 3 ostatnio pijam. Na kaca uwielbiam Reddsa jabłkowego.

Racja, jak na cenę to Goolmany dobre piwa.
Ja przeważnie cykam z butelki, najlepiej pasuje mi Heniek 0.66.

Beniu wczoraj w Lidlu znalazłem Waszego Piasta, także piwo galante :spokodfhgfh:.
 
Do góry Bottom