>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Jakie piwo

TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
w wiekszych ilosciach mieszcze tylko leszki zielone....tyskie cos sie zrypalo
żywiec dobry ale z beczki oczywiscie nie slabego gatunku jak to w wiekszosci knajp
dobry lolek na podklad musi byc ????
 
czapek 0

czapek

Użytkownik
Lech i Carlsberg preferuje :pP.
Ale często ze względu na otoczenie i upodobania znajomych to Żywiec i Czerwona Warka
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Kto lubi Łomże Export???
Od czasu do czasu sie wypije jak nie ma sie kasy, ale jednak wyborowa i mocne lepsze. Ja jednak polecam Corone(Meksykansa) nie Łomzyńską bo to odpady z Exporta, Wyborowej i Mocnego tak samo jak Zloty Kur. Potem Miller, Heineken i Leszek
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
✅ Tyskie, Żywiec, Strong. Desperados, Freeq też lubię wypić mimo że &quot;babskie&quot; ????
⛔ warka czerwona, Pilsner, Heineken
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
1. Kasztelan
2. Kasztelan
3. Kasztelan
...
54679. Żywiec, Tyskie

Zagranicznych siuśków pokroju Heineken itp nie tykamy :spokodfhgfh:
Na ogół puszka.

Zresztą po paru(nastu) i tak nie ma różnicy ;]
 
P 0

pavlinho

Gość
jak bylem nad morzem lubialem tankowac Bossman,ki w Krk ich ie ma ????
W delikatesach &quot;Bomi&quot; znajdziesz albo w &quot;Piotrze i Pawle&quot; w którymś kupowałem.

----------------

Jak jeszcze nie dawno piłem Desperadosa i Carlsberga to teraz nawet tego nie tykam. Warka Strong (ciul że słodka mi smakuje :p) Piast Wrocławski no i ewentualnie Budweiser. Na minus Żubr. Jak ktoś lubi piwa z zagranicy to piwo Belgijskie 1664 lub Leffe, dwa różne gatunki ale oba dobre ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Od czasu do czasu sie wypije jak nie ma sie kasy, ale jednak wyborowa i mocne lepsze. Ja jednak polecam Corone(Meksykansa) nie Łomzyńską bo to odpady z Exporta, Wyborowej i Mocnego tak samo jak Zloty Kur. Potem Miller, Heineken i Leszek
Corona, bardzo dobre piwo. Piłem je będąc w Anglii. Niestety w Polsce go jeszcze nie spotkałem.
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Warka Strong, Okocim Strong i Tatra Strong ???? Generalnie wszystko co strong bo wolę wódkę i bimber ????
A tak btw to nawet nie wiedziałem, że Desperados to jest piwo ???? To z polski jest w ogóle?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Kto lubi Łomże Export???
Ja dzis pilem, zobaczylem w sklepie i przypomnialem sobie ze na FB ma fame, dobre ale bez zadnych rewelacji.
Warka Strong, Okocim Strong i Tatra Strong ???? Generalnie wszystko co strong bo wolę wódkę i bimber ????
A tak btw to nawet nie wiedziałem, że Desperados to jest piwo ???? To z polski jest w ogóle?
Dla mnie jakikolwiek strong to nie piwo juz ale to pewnie przez to ze uwielbiam czeskie i slowackie (slabsze od naszych) piwa, albo pije piwo albo ide w wyzsze procenty, bez kompromisow, nigdy nie pije piwa po to by sie naj... (czasem sie zdarza mimowoli :razz ???? Jak juz mam mocne piwo pic to porter, ale rzadko.
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Zauważ, że nie wszędzie można kupić wyższe procenty ;) Stąd Strongi, bo dla mnie z kolei piwa typu Miller to nie piwo, 3% to dla mnie jak bezalkoholowe ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Kilka ludzi polecało Goolman&#39;y dzisiaj wszedłem do żabki i zapodałem sobie takie oto piwko :] Muszę powiedzieć że nic specjalnego :] Niby tanie, bo 2.35 jak się nie myle jednak to jest 0.33 więc i tak lipa ;p A w smaku bez rewelacji, na pewno więcej go nie kupie ;)
 
Do góry Bottom