>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jakie piwo

ted 10,4K

ted

Forum VIP
Kilka ludzi polecało Goolman&#39;y dzisiaj wszedłem do żabki i zapodałem sobie takie oto piwko :] Muszę powiedzieć że nic specjalnego :] Niby tanie, bo 2.35 jak się nie myle jednak to jest 0.33 więc i tak lipa ;p A w smaku bez rewelacji, na pewno więcej go nie kupie ;)
sa goolmany 0,33 ale cos ci sie pomieszało albo cie oszukali ;p
bo goolmany 0,5l w żabkach chodza po 2zł , gora 2,2
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
sa goolmany 0,33 ale cos ci sie pomieszało albo cie oszukali ;p
bo goolmany 0,5l w żabkach chodza po 2zł , gora 2,2
no mówię Ci za Goolman&#39;a 0.33 zapłaciłem coś w granicach 2.20 ;&gt; To jak 0.5 chodzą po 2 złote to po ile chodzą 0.33 ?;p 1.30 ?;D
EDIT: Telprzem ja tak samo ;) Wszystko wypiję :]
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Jak dla mnie nie ma róznicy. Piwo to piwo.
Bzdura, piwo jest jak peFFka, moze byc 4/10 a moze byc 10/10 ;-)

A jak Ci tak wszystko smakuje to sprubuj piwa marki tesco, albo jeszcze gorsze kiedys VanPury zielone robili.
Sa jeszcze takie piwa jak EB i Hevelius? W Krakowie ich nie widac a bardzo dobre piwka byly:-?
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Bzdura, piwo jest jak peFFka, moze byc 4/10 a moze byc 10/10 ;-)
A jak Ci tak wszystko smakuje to sprubuj piwa marki tesco, albo jeszcze gorsze kiedys VanPury zielone robili.
Sa jeszcze takie piwa jak EB i Hevelius? W Krakowie ich nie widac a bardzo dobre piwka byly:-?
Przepraszam ale nie mam jeszcze tak wyszukanego podniebienia. Wiadomo takich wynalzków sie nie tyka. Ale zywiec, lech, warka, tyskie, lezajsk, perła itd w ogóle nie robią mi róznicy.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Bzdura, piwo jest jak peFFka, moze byc 4/10 a moze byc 10/10 ;-)
A jak Ci tak wszystko smakuje to sprubuj piwa marki tesco, albo jeszcze gorsze kiedys VanPury zielone robili.
Sa jeszcze takie piwa jak EB i Hevelius? W Krakowie ich nie widac a bardzo dobre piwka byly:-?
Eb to teraz Specjal

Lalo za te 0,33 chyba sie placi duzo za butelke sprawdz nast. razem 0,5l ile kosztuje
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Lalo 0.33l jest ładna butelka i ma 6.0% :!: Natomiast 0.5l ma 5% :!: U mnie oba chodzą po 2zł ???? Ja osobiście wolę tego 5%-ego. Jest dużo lepszy. Następnym razem kup sobie 0.5l i sprawdź ile ma % ;)
A w sumie to masz obrazek:

Piwo 9/10 ????
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Eb to teraz Specjal


Lalo za te 0,33 chyba sie placi duzo za butelke sprawdz nast. razem 0,5l ile kosztuje
EB to jest ten sam browar co specjal ale piwo inne

A Heveliusów ani Gdańskiego już dawno nie ma, niestety
 
travism 190

travism

Forum VIP
mi osobiscie smakuje kazde piwko oczywiscie nie liczac VIPow z biedronki za 70gr. ????
przewaznie pije Leszka i najczesciej lubelską Perełke ;)
rzecz jasna nie trawie cieplego piwka, musi byc schlodzone ;)
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Ja osobiście z tych najtańszych polecam Trixx

są dwa smaki: malinowy i jabłkowy, naprawdę smakują jak Redd&#39;sy tyle, że o wiele tańsze [2,09zł] można je dostać w Biedronce

pozdro polecam :spokodfhgfh:
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Po pierwsze primo redds&#39;a tez za piwo nie uwazam ;-)
Dzis pilem Ksiazece, ten sam browar ktory robi Tyskie, i mysle ze mozna polecic z czystym sumieniem, smakowalo :razz:
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
najczesciej lubelską Perełke ;)
jedyny chyba w tym temacie który wie o co chodzi.

Wiekszosc podaje same komercyjne piwka, ludzie spróbujcie Perełki lub Łomży to Wam sie odwidza Tyskie, Zywce czy inne Zubry. Nie dość , że smaczniej to i sporo taniej.

W środe pierwszy raz miałem okazje spróbować Lecha Złotego. Rewelacja!

W ogóle Lec to jedyne &quot;komercyjne&quot; piwo, które lubie.
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Ciechan we wszystkich odmianach rządzi ???? plus do tego Leszek ale ostatnio tylko pils normalne to dla mnie siki, okocim czarny jeszcze wymiata ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Perłę pijam czasami. Dobre piwo, ale Goolmana nie przebije ????
Z mało &#39;komercyjnych&#39; piw to wcześniej wspomniany Leżajsk, Hajduk, Zlaty Denar. Axes są dobre ???? I pewnie wiele innych o których zapomniałem :|
 
simons 646

simons

Forum VIP
Eh nic nie pobije &quot;czarnego chleba&quot; czyli potocznie Specjal.
Wiadomo - lepszy od chleba, bo gryźć nie trzeba.
Jak nie wierzycie, to spytajcie sie tych co pod &quot;kioskiem&quot; stoja juz o 6:30 ????
 
Do góry Bottom