>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jakie piwo

T 9

tosterkm

Użytkownik
no, tequila. Ja generalnie ostatnio polubiłem jakieś dziwne piwa (czarne książęce, perła winter), których reszta towarzystwa bardzo nie lubi, ale osobiście tequila mi nie podchodzi no.
spoko, ja tez lubie potestowac i czasem mam piwko, ktore nie podchodzi... ale trudno
warto, bo czasem trafi sie cos fajnego, a nie tylko Tyskie, Lech, Heineken, Carlsberg, Warka itd... nuda
 
G 42

gks711

Użytkownik
Ja również wczoraj piwko sobie kupiłem i z promocji była perła miodowa (2,59zł) i bomba dla mnie. Wchodzi jak woda , dobre w smaku , a do tego 6% więc wsio gra.
 
H 1

hjkr

Użytkownik
Argus z lidla ???? najlepszy tekila, jak desperados o polowe tanszy ;p
perla łinter ostatnio, widzialem ze na gorze ktos pisal, tez testowalem i polecam, dla mnie jak cos pomiedzy szampanem a piwem, a ponadto, perla zwykla, lomza, tyskie czerwone, budwajzer, pilsner jak jestem w czechach, bo ten w tuskolandzie to jakas lipa, a jak w nl to grosch i nic innego, reszta to same szczyny
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Książęce Korzenne również dobre. Tylko Czerwone kompletnie mi nie smakuje, a przyjaciółka je uwielbia :roll:
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Z tańszych piw zdecydowanie najlepszy Żubr ;) Ciemnozłota wersja jeszcze lepsza. Z droższych to nie wiem czemu w lecie raczyłem się głównie smakowymi piwami jak Sommersby czy Perła Summer.
Z innych normalnych piw to Ciechan w różnych odmianach, Kasztelan i Żywiec. Inne różnie mi podchodzą.
W końcu muszę spróbować Królewskiego i Bosmana bo nigdy nie było okazji.
 
Do góry Bottom