>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jakie piwo

dejf 98

dejf

Użytkownik
http://www.browar-witnica.pl/Produkty -&gt; SMAKOWE
Wiśniowe rewelacja! Polecam próbować ich produkty
a tak z bardziej tradycyjnych to.. WARKA.. radler ???? mega dobre żeby się napić
Wiadomo, każdy ma inny smak, jak ktoś lubi ciemne piwa to raczej mu wiśnia albo radler nie podejdą ;) ale o gustach się nie dyskutuje!
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
To ja może zrobię małą reklamę browaru z mojego miasta,mianowicie polecam piwko Cornelius.Jest kilka rodzajów,ale mi najbardziej przypadł do gustu pszeniczny.
Dobry jest też Koźlak z browaru Amber,ale oni to mają chyba wszystkie dobre piwa na czele z Żywym.
Ostatnio piłem Twierdzowe i też ma potencjał.
A i przy okazji odradzam Peroni,cholerstwo smakuje jak jakieś siki.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
ja piłem Peroni Nastro Azzurro we Włoszech i bardzo dobre piwko ,na upały spoko orzeźwiające ,nie wiem może trafiłeś na jakieś importowane ,albo po prostu stare ,leżało na magazynie wieki he;)

 
P 0

polluks76

Użytkownik
Teraz polskie piwa to jedno wielkie G. Ale co zrobic jak chce sie człowiek napić piwka. Nie ma wyjścia i musi pić te bezchmielowe siki ???? A tak to bym polecił i osobiście bardzo mi smakowały : Kronenberg 1664, Foster&#39;s, Stella Artois ???? ???? ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
xmarcinx Koźlak b.dobry ale koniecznie z kufla , nie wyobrażam sobie z butelki go pic :p
polluks76
Masz rację, co zrobić jak te prawdziwe niestety choć prawidłowo droższe. Perły były dobre póki nie zaczęto ich reklamować w tv i kupować na skale krajową, kasztelany to samo.
Kojarzycie jakieś prawdziwe dobre piwo w przystępnej cenie?
 
P 0

polluks76

Użytkownik
Perły były dobre póki nie zaczęto ich reklamować w tv i kupować na skale krajową, kasztelany to samo.
Kojarzycie jakieś prawdziwe dobre piwo w przystępnej cenie?
Bo prawie wszystkie browary gdy zaczynają mieć dosyć spory zysk to jakość produktu schodzi na dalszy plan. Klient zauroczony reklamami i tak piwko kupi.
Teraz chyba najlepsze piwa to te robione w małych browarkach regionalnych. A i to już pewnie nie wszystkie.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Książęce złote pszeniczne - piłem pierwszy raz i jestem pozytywnie zaskoczony. Cena też w sumie dobra.
Potwierdzam, takie, Lagery itd. to całkiem sympatyczne rzeczy. Pewnie któregoś dnia też po nie sięgnę, bo ile można żyć Królewskim i Kasztelanami
 
K 116

kopakos

Użytkownik
Nie wiem jak w innych miastach, ale u mnie w Łodzi bardzo dobre jest piwko miodowe w lokalu Browar De Brasil. Nie jest za słodkie, czuć lekki posmak goryczy (nie to co w obecnych Ciechanie Miodowym, które jest za słodkie jak dla mnie). Ogólnie bardzo lubię piwa miodowe i mogę polecić Koreba Miodowego, jeżeli ktoś lubi lekko miodowe + dość intensywne w smaku goryczy. Oraz &#39;piwo na miodzie gryczanym&#39; w tym momencie jest to moje ulubione piwo miodowe. Idealna równowaga słodkości do goryczy. Jedyne czego nie lubię, to płacenia w sklepie z piwami regionalnymi :grin:. Kieszeń boli, ale za smak się płaci.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Żywe; a na co dzień, to chyba żadna niespodzianka, Kasztelanik ????
A tak to czasem do knajpki spróbować czegoś nowego ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dziś skusiłem się na piwo Johannes. Browar Amber więc myślałem, że po ich kilku dobrych piwach to też będzie dobre. Przeliczyłem się. Cena coś ponad 3 zł więc to jest jakaś zaleta tego piwa. Coś mi jednak nie pasuje w smaku tego piwa. Niby chmielowe, ale tego chmielu praktycznie nie czuć. Z drugiej strony nie jest też lekkie - nie potrafię sprecyzować tego smaku. Trochę jakbym pił browar ze szklanki po wódce. Ogólnie słabe piwo i nie polecam. Czekam na opinię innych, bo może tylko ja jestem wybredny.
 
Do góry Bottom