>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jakie piwo

matex 0

matex

Użytkownik
Ja ostatnio spróbowałem Fortuny Miodowej. Rewelacja wg. mnie! Ogólnie od jakiegos czasu wolę wydać te 1 czy 2 zł więcej i kupic jakiegoś regionalnego browara niż ten chemiczny syf co go większość kompanii wlewa do butelek ????

 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Tak jak pisał matex polskie piwo to teraz nie to samo co jeszcze kilka lat temu.
Dlatego polecam Budweiser czeskie piwo oraz Paulaner niemieckiej produkcji.
Dla prawdziwych smakoszy polecam jeszcze Guinness :cool:
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Jak Argus to tylko mocny, po 1,5 w Lidlu ????
Lubię wypić czasami Łomże Miodową albo Ciechana Miodowego, ale Argus Miodowy był po prostu nie do wypicia. - Cena, fakt 1.49 PLN w Lidlu ale ani nie czuć nutki miodowej, w zamian sypie mocno alkoholem po nosie. Nigdy więcej.
 
B 0

bankierz

Użytkownik
niby spoko ale na dnie jakby dziwny smak nalecial ,nie taki spirytusowy ciezko to okreslic pierwszy raz w zyciu tak mi sie z piwem stalo wiec stracilem ochote na piwo tej marki
oj pierwsze się spotkałem aby piwo czy mix się rozwarstwił pod wpływem stania np. na półce. Aczkolwiek możliwe że sama lemoniada jest lżejsza od piwa. Czasem nie nagrzał się zbyt bardzo po otwarciu ?
 
norek_89 56

norek_89

Użytkownik
Tydzień temu wcinając rybkę w jednej z nadmorskich wiosek skusiłem się na (jak twierdził sprzedający) lokalny browar z 7dniowym terminem do spożycia. Browar ten nosił nazwę &quot;Żywego&quot; i piłem go pierwszy raz, coś pysznego. W sieci znalazłem że &quot;Żywe&quot; pochodzi z browaru Amber z Bielkówka, naprawdę polecam jeżeli ktoś się natchnie, tanie i dobre ;)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dla lubiących piwa smakowe, bazant radler cytrynowy polecam. Na lato genialny, tyle, że cena trochę duża 4.50 za butelkę 0.33 . Aczkolwiek różnica między tym piwem, a cytrynowymi brejami typu Warka Radler to niebo a ziemia.
 
T 19

trewor

Użytkownik
Witam.
Nie będę ukrywał, że brakuje mi jednego posta, aby móc zamieszczać linki oraz grafikę w kolejnych i mam nadzieje, że tego mi zaliczą.
Przechodząc do właściwego tematu to tylko Perła niepasteryzowana ???? . Może nie &quot;tylko&quot;, ale polecam. Swego czasu, kilkanaście lat wstecz, jak miałem już prawie &#39;18&#39;, a w Polsce powszechnie nie było znane słowo &quot;niepasteryzowane&quot; poznałem na dalekim wschodzie w okolicach Krasnegostawu smak &quot;Perły&quot;. Już wtedy wydała się jakaś inna. Proszę nie pomylić słowa &quot;inna&quot; z &quot;gorsza&quot; lub &quot;zła&quot;, jak to często niektórzy mają w zwyczaju. Po x latach wróciłem tam w tegoroczne wakacje i posmakowałem nowości w postaci &quot;Perły niepasteryzowanej&quot;. Gospodarz mojej noclegowni nie musiał mnie długo przekonywać do jej smaku.
Słowa piwosza-amatora. Od czasu do czasu dla towarzystwa...
Pozdrawiam.

*mam nadzieję, że teraz już się uda z linkami/grafiakmi ????
 
B 0

bankierz

Użytkownik
Pił ktoś nowego Desperadosa? Smakuje? Aha, no i Warka Radler ponoć słaba?
Z tego co kojarze to desperados nie ma tam tequilli. Co do Radlera Warki - mnie osobiście smakuje (chyba nawet tutaj o tym pisałem). Od czasu do czasu można sie go napić jeśli nie ma się ochoty na cięzkie piwo, tylko coś lekkiego.
 
Do góry Bottom