>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jakie piwo

widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Zdecydowanie LECH. Nie ma wogle konkurencji ???? na pewno warty swojej ceny w przeciwieństwie do innych piw, proste ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Wojak jak na taką cenę mega plusuje.
Po jakich piwach macie, a po jakich nie macie kaca?
Macie: Harnaś, Perła Chmielowa
Nie macie: Kasztelan, Królewskie, Somersby (w sumie to nie piwo:p)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wojak jak na taką cenę mega plusuje.
Po jakich piwach macie, a po jakich nie macie kaca?
Macie: Harnaś, Perła Chmielowa
Nie macie: Kasztelan, Królewskie, Somersby (w sumie to nie piwo:p)
Po browarach jedyne co mam to kapcia w gębie ile ja bym tego nie wypił.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Po browarach jedyne co mam to kapcia w gębie ile ja bym tego nie wypił.
ja jak pomieszam róznych piw to jednak kac prócz kapcia jest. Kapieć niestety zawsze, nawet jak raz wypiłem sobie pół litra wody przed snem, trudne sprawy do zlikwidowania.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Łomża produkowana z proszku...
A ja jeszcze raz zareklamuje Corneliusy.. grejpfrutowy, cytrynowy i koźlak. Dla mnie cudo. Cena oczywiście nie pozwala na imprezowe picie tego piwa (około 4zł za butelkę), ale do spotkania na piwku w sam raz.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Ja ostatnio w ogóle zraziłem się do jakiegokolwiek piwa ze sklepu. Postanowiłem zrobić swoje, na razie z brewkita. Wymaga to kilku godzin pracy, jednak powiem Wam, że opłaca się. Smakowo i cenowo wychodzi to bez porównania do koncerniaków. Do tego zero chemii, polepszaczy, przyśpieszaczy i innego ścierwa, polecam
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Bardzo dobrym piwem jest Ciechan tylko mało jest go. Koło mnie w sklepach jest tylko Perła którą jeszcze można wypić. Reszta tych najbardziej znanych browarów to są szczyny np piwa z grupy Żywiec albo Tyskie jak komuś smakują piwa tych browarów to znaczy że nie pił dobrego piwa.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ostatnio zacząłem eksplorować browar Pinta i powiem, że tutaj naprawdę jest czego się napić.
Właśni piję piwo Oto Mata IPA, taki ciekawy smak, z dodatkiem płatków ryżowych, powiem, że interesujący efekt, ryż trochę tłumi gorycz, ale jest ona wyczuwalna, z tym, że nie do przesady.
Piłem też pszeniczne Viva la Wita!, no i tutaj dla mnie rewelacja. Super pszenica, z dodatkiem skórki pomarańczowej, która nadaje fajny smak, dobrze przyprawione. Naprawdę najss.
To są oczywiście piwa tak do wypicia w ilościach 1-2, a nie na hurt.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Podbijam Olo, Pinta robi robotę, naprawde świetne piwa. Od jakiegoś czasu zrezygnowałem z koncerniaków bo to w większości sikacze. Wolę wydać troszkę więcej ale za to delektować się smakiem. Ostatnio piję Raciborskie, mogę polecić z czystym sumieniem. Ale Browar również pyszne piwa, Rowing Jack znakomity.

W żabie trafiłem ostatnio na &#39;Piwo na miodzie gryczanym&#39; z browaru Jabłonowo, ogólnie średnio podchodzą mi miodowe browary ale to mi zasmakowało, cudowny zapach, czuć miód, warte swojej ceny.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dla mnie Raciborskie nie bardzo, słodkie trochę. Rowing Jack to nie jest łatwe piwo, mi nie odpowiada ten posmak, który zostawia na końcu.
Ja tam piję nieczęsto i niewiele, więc mocne smaki to raczej mi niezbyt pasują. Nawet Angielskie śniadanie już trochę za mocne jest dla mnie, nie mówiąc np o Ataku Chmielu. Ale jak ktoś pije więcej i lubi taką mocną gorycz to polecam Pinte z czystym sumieniem. Najlepiej zacząć od Odsieczy Wiedeńskiej albo Angielskiego śniadania, potem próbować dalej coraz mocniejszych.
Ja tam ostatnio bardzo preferuję pszenice, właśnie to pszeniczne z Pinty jest super, poza tym Viva Hel mi leży, Ciechan też dobrą robotę zrobił z pszenicą, ale osobiście bardziej cenie Gościszewo jednak.
Btw, jak ktoś ma jakąś pszenice do polecenia to pisać.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Btw, jak ktoś ma jakąś pszenice do polecenia to pisać.
Paulaner, choć to już trzeba lubieć. Mi ogólnie pszeniczne nie podchodzą za bardzo ale jeśli już Paulaner daje radę. Próbowałem też Valentinsa, ciężko go dostać ale warto.

W żabie 4-pak Łomża Export Niepasteryzowana 8,99 zł. Z tych koncerniaków Łomża i Kasztelan dają radę.
 
Do góry Bottom