>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jakie piwo

olo 2,2K

olo

Użytkownik
A tego Corneliusa nie próbowałem, jakoś nie trafiłem na to nigdy. Ale jeżeli ma taką jakość w porównaniu do innych pszenic jak np grejpfrutowy Cornelius w porównaniu do innych oranżadek to z chęcią spróbuję.
Pszeniczniak był początkowo lepszy niż teraz. Nie jest zły, ale dupy nie urywa szczerze mówiąc.
Natomiast Pinta to klasa, pisałem zresztą wyżej, wg mnie super piwo, bardzo fajny smak.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
A tego Corneliusa nie próbowałem, jakoś nie trafiłem na to nigdy. Ale jeżeli ma taką jakość w porównaniu do innych pszenic jak np grejpfrutowy Cornelius w porównaniu do innych oranżadek to z chęcią spróbuję.
Dla mnie osobiście Cornelius pszeniczny jest ohydny. Ale ja ogólnie nie lubię piw pszenicznych, więc może dlatego.
 
R 40

rodzi

Użytkownik
Piwo z małego browaru w Czarnkowie - rewelacja. Szczególnie ciemny Gniewosz i Noteckie - warto spróbować. Z komercyjnych Perła i Łomża Eksport
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Cornelius pszeniczny wg mnie nie ma startu do Viva Hel, już nie mówiąc o Viva la vita!.
 
izzi 80

izzi

Użytkownik
Ostatnio spróbowałem piwa Browar Namysłów Pils zielona butelka dostępny w Piotrze i Pawle za 2.59 mocno schłodzone, rewelacja, dla mnie 10/10.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Na wieczór w lodówce chłodzi się 2x

:spokodfhgfh::spokodfhgfh:
Z lepszych które polecam to
i Perła Chmielowa POLECAM
 
mako23 27

mako23

Użytkownik
raciborskie no i perła z powrotem leje dobry browar, bo przez pewien czas nie dało się tego pić ;)
 
socham 52

socham

Użytkownik
Polecam Trybunał

Jest bardzo dobre. W Delimie po 4 zł.
Smakuje podobnie (niestety tylko podobnie) jak Żywe od Ambera w 2009 roku ???? btw. Żywe z 2009 roku to było najlepsze piwo jakie kiedykolwiek piłem, niestety później się zepsuło
 
K 358

koeman66

Użytkownik
A ja mam dzisiaj dzien kultowy bo to pierwsza od kilku lat sobota, kiedy nie pije browarencjow czy innego typu alko - Zywiec straci, bo Zywiec teraz rzadzi. Co sie stalo z Lechem, butelkowym i tym w puszce? Tak do 2006 roku bylo to bardzo smaczne i jedno z moich ulubionych piw, teraz nie moge tego wziasc do ust (szczegolnie puszkowego). Slyszalem plote, ze na Poznan i Wielkopolske, browar wypuszcza Lecha o innym, lepszym smaku, a spaskudzili go dla reszty kraju. Ile w tym prawdy, orientuje sie ktos?
 
taszi 25

taszi

Użytkownik
A ja mam dzisiaj dzien kultowy bo to pierwsza od kilku lat sobota, kiedy nie pije browarencjow czy innego typu alko - Zywiec straci, bo Zywiec teraz rzadzi. Co sie stalo z Lechem, butelkowym i tym w puszce? Tak do 2006 roku bylo to bardzo smaczne i jedno z moich ulubionych piw, teraz nie moge tego wziasc do ust (szczegolnie puszkowego). Slyszalem plote, ze na Poznan i Wielkopolske, browar wypuszcza Lecha o innym, lepszym smaku, a spaskudzili go dla reszty kraju. Ile w tym prawdy, orientuje sie ktos?
Dokładnie, szczególnie do piw wysyłanych do Warszawy każdy poznaniak ma obowiązek choć raz w miesiącu się wyszczać...
Heh jak widzę głupich nie sieją ???? W Wlkp. dostępny jest Lech Pils (podobno dużo smaczniejszy, podobno bo piw z Kompanii Piwowarskiej nie tykam), być może stąd ta plotka o lepszym Lechu w Wlkp. chociaż zwykłego Premiuma też mamy dostępnego i to o takim samym smaku jak reszta Polski ;)
Żeby nie było, moim ulubionym piwem jest Murphy&#39;s z kija, z obowiązkową koniczynką narysowaną na pianie :cool: Niestety koszt takiego piwa jest dość spory a dostępny jest bodajże w dwóch pubach w moim mieście więc pijam rzadko.
Do tego uwielbiam pszeniczniaki, ale jeśli nuty owocowe są zbyt mocne to już zbyt fajnie nie jest... Myślę, że nazwy takie jak Paulaner czy Franziskaner są dośc znane, z polskich pszenicznych preferuje Ciechana, chociaż łatwo dostępny Okocim Pszeniczny też ujdzie.
Z masówek piję praktycznie najtańsze piwo dostępne w moim sklepiku pod blokiem czyli Książa, choć jak jest promocja to kupię Warkę czy Kasztelana. Powód- jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać? (każda masówka smakuje baaardzo podobnie).
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Smak sie zmienia, kiedys Warka byla dla mnie za slodka teraz ja lubie. Co do Kasztelana to wypilem tego w zyciu pewnie z 500 litrow wiec nie chce tego widziec na oczy, mimo ze nie pilem go od jakis 3 lat. W centrum Polski Kasztelan, dawniej zwany Kasztelanskim, to byl synonim najgorszych sikow - najtansze i najgorsze piwo, pomijajac pojawiajace sie czasem rozne siki piwowe czy inne marketowe wynalazki za 1.9 zl.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Żeby nie było, moim ulubionym piwem jest Murphy&#39;s z kija, z obowiązkową koniczynką narysowaną na pianie Niestety koszt takiego piwa jest dość spory a dostępny jest bodajże w dwóch pubach w moim mieście więc pijam rzadko.
Gdzie dokładnie? Chętnie bym skosztował ????
 
taszi 25

taszi

Użytkownik
Gdzie dokładnie? Chętnie bym skosztował ????
Na pewno w Brogansie na Szewskiej, podobno był kiedyś też w pubie przy sklepie Ministerstwo Browaru na Ratajczaka ale tam mają rotacyjnie piwa z kija. W Brogansie na 100% dostaniesz, jak będzie kumata osoba za barem to i koniczynka będzie ????
 
Do góry Bottom