>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IzzyKonto w mBanku

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Witam !! ja mam takie małe pytanie. Zamierzam złożyć wniosek o izzykonto i mam kilka pytań
1. Jeśli blisko mnie nie ma wpłatomatu to musze wpłacać przez poczte czy mogę przelać z inteligo na moje konto i czy to będzie darmowe
2.mam juz konto w bet at homei czy z izzykonta da sie normalnie wpłacić w opcji przelew bankowy ?
1. Możesz obojętnie jakim sposobem wpłacić. Przez wspomnianą przez Ciebie pocztę, w kasie obojętnie jakiego banku, ktoś może Ci przelać z własnego konta. Musisz się jednak liczyć z opłatą, jaką pobiorą od Ciebie na poczcie lub w innym banku za zlecenie przelewu. Natomiast otrzymanie (zaksięgowanie) takiego przelewu u siebie na koncie jest darmowe.
2. Oczywiście że się da. Mając konto, zlecasz przelew na dane i numer konta, które są podane na stronie BAH. Do 5 dni roboczych, pieniądze powinny zostać zaksięgowane na Twoim koncie gracza.
 
chudy6 0

chudy6

Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie xP. Jak kurier przyśle umowę potem tą kartę to już odrazu mogę korzystać z karty czy musze ileś poczekać czy uaktywnić ją ?
 
R 0

rebmar

Użytkownik
Musi czekać od 5 do 7 dni roboczych no chyba że zależy ci na czasie to Przelewy24 można i kasa od razu zero opłat ???? :spokodfhgfh: żle napisałem posta sorry :zoltakartka:
 
E 0

eddy

Użytkownik
mam pytanie... dostałem maila z mbanku i jest tam napisane, że podpisanie umowy przy kurierze kosztuje 32zł ? czy to prawda? ????
ps. dodatkowo wyczytałem, że pobierają opłatę 2zł co miesiąc za kartę... ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
mam pytanie... dostałem maila z mbanku i jest tam napisane, że podpisanie umowy przy kurierze kosztuje 32zł ? czy to prawda? ????
ps. dodatkowo wyczytałem, że pobierają opłatę 2zł co miesiąc za kartę... ????
chyba nie za karte tylko za jej ubezpieczenie chyba ze przez ostatnie kilka miesięcy zmienił się regulamin ?
 
E 0

eddy

Użytkownik
czytałem, czytałem i wyczytałem, że te 32zł to jest jak się zakłada eMaklera czy cuś takiego ;) więc ze spokojem ????
wszystko jest za free... tylko za kartę 2zł/miesiac
 
E 0

eddy

Użytkownik
no pożyczkę można wziąść ????
i za wszystko płaci bank ???? jak na razie to od wtorku przesyłka leży u nich na magazynie... i pewnie przyjdzie w poniedziałek albo i później =/
 
Do góry Bottom