>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IzzyKonto w mBanku

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Mam Pytanie... Dlaczego Dzis Moja Mama Dostała List Z Mbanku (aktywacja Konta) O Co Tu Chodzi...???
Bo zapewne jesteś niepełnoletni. W związku z tym, iż nie masz jeszcze 18 lat, Twoja mama ma dostęp do Twojego rachunku (podpisywałeś przy umowie). Aby móc się zalogować, dostała właśnie list z kodami aktywującymi.
 
B 0

browar112

Użytkownik
Witam.W tamta niedziele zlozylem wniosek o ekonto.
dzis przyszedl jakis sms i nie wiem czy to ma zwiazek z tym ekontem czy z czyms innym.
sms jest o takiej tresci:
&quot;Proba tel.kontaktu z Panstwem celem ustalenia daty przesyłki XXXXXXXXXX nie udala sie.Prosimy o kontakt pod nr XXXXXXX. Siodemka sp. z o.o.&quot;
TO jest sms z mbanku w celu umowienia sie na przyjazd kuriera?? czy raczej nie?? jak myslicie??
 
R 0

rebmar

Użytkownik
Sms jest z banku w celu ustalenia spotkania z kurierem musisz teraz napisać na ich Live czacie że tego i tego dnia masz czas żeby kurier cię zastał w domu kurier jeszcze będzie chyba do ciebie dzwonił w celu potwierdzenia :spokodfhgfh:
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Zadzwoń bezpośrednio do kuriera na numer w smsie, szybko się umówisz na datę odbioru, a nie będziesz się bawił w live czat. A sms jest raczej od kuriera a nie od banku, bo się podpisali Siódemka a nie mBank.
 
W 0

wojmir91bluess

Użytkownik
Problem!!!!
Dlaczego nie moge sie nagle zalogowac na swoje konto w internecie..__ cos takiego mi pisza

Kanał Internet został zablokowany.
Aby odblokować dostęp do mBanku przez Internet należy:
- zadzwonić na mLinię: 0-801 300 800,
- wybrać opcję &quot;1&quot;,
- zidentyfikować się podając numer Klienta i wybrane cyfry telekodu,
- wybrać opcję &quot;4&quot;, a następnie postępować wg wskazówek systemu.

Pierwsze po odblokowaniu kanału logowanie do systemu transakcyjnego wymaga zmiany hasła dostępu.????????????
 
pajdek 0

pajdek

Użytkownik
Siemka ;) Dostałem dzisiaj maila że kurier niedługo się skontaktuje, ile dni może potrwac to niedługo ?? I czy wszystko przychodzi pocztą czy kurier coś mi daje ??
 
pajdek 0

pajdek

Użytkownik
Już kurier był, wczoraj wieczorem dostałem maila a dzisiaj kurier już był ;) Ciekawe czy z kartą też tak szybko pójdzie ;) Mogę już zrobic przelew z siostry konta czy muszę czekac aż przyjdzie karta ??
 
pajdek 0

pajdek

Użytkownik
Dzisiaj przyszła karta i nie rozumiem dlaczego przyszedł normalnie pakiet aktywacyjny dla mojej Matki i jak wpisałem te dane wyskoczyło mi normalnie żebym potwierdził tożsamośc, tak jak bym miał zakładac konto, wylogowałem się i nie potwierdziłem ponieważ moja Matka nie chciała zakładac tego konta. Ktoś miał podobnie ??
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Konto i tak już jest założone, potwierdzasz tylko otwarcie kanału internetowego. Co do reszty nie mam pojęcia, bo nigdy nie miałem izzy.
 
pajdek 0

pajdek

Użytkownik
To nie fajnie właśnie :/ Ja tego nie rozumiem jak mogli założyc konto mojej Matce jak nic takiego nie zaznaczałem ani nie ma w umowie :/
 
P 0

pl_kk

Użytkownik
Witam! Mam Kilka Bardzo Ważnych Pytań!
1. Wchodzę Na Stronę Izzykonto, Wypełniam Wniosek I Co Potem?? Czekam Na Kuriera, Czy Na List, A Może Muszę Gdzieś Zadzwonić?
2. Czy Mogę Ustalić Z Nimi Kiedy Dokładnie Ma Przyjechać Ten Kurier? Chodzi Mi O To że Matka Pracuje Pn-pt Do 16:00 A Jak Jej W Domu Nie Będzie To Nie Dam Rady Podpisać Tej Umowy.
3. Dużo Tam Tego Jest Do Tego Podpisywania Itp.? Ile To Zajmuje Czasu?
4. Jak Już Wszystko Podpisze... Kurier Pojedzie ... I Co Dalej? On Mi Zostawi Tą Kartę Visa Electron? I Mogę Od Razu Z Niej Korzystać? Czytałem Jeszcze O Jakiś Jednorazowych Kodach Do Logowania Na Stronie Mbank? To Też Dostane? Aha I Jeszcze Podobno Muszę Do Nich Zadzwonić Czy Umowa Do Ich Doszła Czy Coś Bo Podobno Bez Tego Nie Mogę Ani Wpłacać Ani Wypłacać Pieniędzy.
5. Co Ja Mam Z Tego że Mam U Nich Konto?
6. Czy można z tego w każdej chwili zrezygnować bez konsekwencji ?
Sorry Za Tyle Pytań Ale Jestem W Tym Temacie Totalnie Zielony!!!
PS Mógłby mi ktoś wyjaśnić to krok po kroku?
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Zakladasz konto, przyjeżdża kurier z papierami składacie podpis, kurier zabiera jedną część, drugą zostawia Wam. Czasami zadzwoni, więc się umówisz na konkretną godzinę. Przeczytaj umowę o prowadzenie rachunku izzykonto dostępna na stronach mbanku, to będziesz wiedział co podpisujesz.
Jak papiery od kuriera dotrą i rachunek aktywuje bank, zostaniesz o tym powiadomiony mailem i od tego momentu możesz korzystać z konta. Kartę VE dostaniesz do dwóch tygodni od aktywacji konta. Jednorazowe kody sa do wykonywania przelewów i innych operacji, jest wersja papierowa lub przychodzą smsem do każdej operacji, numer klienta dostaniesz, hasło sobie ustawisz sam.
Co z tego masz? Możesz placić przez internet, kupować na allegro itp, nie opowiadaj że nie wiesz do czego służy konto bankowe ????
Możesz zrezygnować w każdej chwili wypowiadając umowę z 30-dniowym okresem wypowiedzenia, tylko po co jak konto zupełnie darmowe.
 
Do góry Bottom