>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda eliminacji Ligi Mistrzów 20-21.08.2013

Status
Zamknięty.
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Mecz Pacos Ferreira - Zenit odbędzie się na stadionie Dragao w Porto więc neutralny teren działa na korzyść przyjezdnych.
Braki kadrowe:
Paços de Ferreira: Tony, Tiago Valente, Rúben Ribeiro
Zenit St Petersburg: Hubocan, Anyukov, Hulk, Neto, Ansaldi, Zhevnov, Malafeev, Criscito
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
FC Viktoria Plzen - Maribor NK
Obie drużyny mające za sobą boje kwalifikacyjne oraz po pięć kolejek ligowych. W III rundzie Maribor odprawił ćwierćfinalistę Ligi Mistrzów z sezonu 2011/2012 - APOEL Nikozja (dwa remisy 1:1 na Cyprze oraz po 0 w Mariborze), zaś Viktoria rozgromiła w dwumeczu estońskie Kalju strzelając tej ekipie 10 bramek (4:0 i 6:2). Jest to też starcie dwóch liderów swoich lig. Czesi mają obecnie 13 punktów, Słowacy zaś komplet 15 oczek. Jak dla mnie pomijając mecz szlagierowy (PSV-Milan) najciekawsze starcie wtorkowych bojów o LM.
Faworytem do awansu jest Viktoria Pilzno, której zeszłoroczne świetne występy w Lidze Europy zapadły w pamięć wielu kibicom śledzącym rozgrywki pucharowe Starego Kontynentu. Drużyna obyta w europejskich bojach posiada ogromne doświadczenie, które ma zaprocentować w IV rundzie. Słoweńcy mimo ofensywnego usposobienia i dobrej formy znajdują się o klasę niżej od Czechów. Piłkarze Viktorii z pewnością postarają się o awans już na własnym podwórku. W 4 meczach kwalifikacyjnych (II i III runda LM) ustrzelili w sumie 16 bramek. Wysoki rezultat w Pilznie pozwoli ze spokojem jechać Czechom na mecz rewanżowy do Mariboru, w którym to Słoweńcy będą dosłownie &quot;gryźć&quot; trawę. Gra toczy się o prestiż i niebotyczne sumy pieniędzy. Czesi znają smak piłkarskiego raju i kalkulacji nie będzie. Kurs na zwycięstwo gospodarzy spadł już do 1.40. Minimalnie wyższy, acz też bardzo pewny jest kurs na 1,5 gola dla Viktorii i zagranie tego wydzrzenia wam gorąco polecam.
Vitkoria Plzen pow.1,5 gola - TAK @1.44 ✅
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Liga Mistrzów / Play Off
Spotkanie: Viktoria Plzen ₋ Maribor
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,60
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: czeska drużyna Victoria Plzen w play off do ligi mistrzów zagra przed własną publicznością z słoweńskim liderem w swojej lidze Maribor. W tym meczu drużyna przyjednych zagra bez kilku kluczowych graczy graczy, gdzie największe braki będą w obronie. Alexander Rajčević jest kontuzjowany po uderzeniu w kostke, musiał opuścić boisko podczas meczu z Celje. Arghus jest graczem który również jest kontuzjowany. Nie zagra Dejan Mezga, oraz pauzujący za kartki Željko Filipović, które do tej pory nagromadził w poprzednich rundach do LM. Poprzednie mecze w LM drużyny gospodarzy wyglądały następująco:
16/07/13 FC Viktoria Plzen 4 - 3 Željezničar
23/07/13 Željezničar 1 - 2 FC Viktoria Plzen
30/07/13 Kalju 0 - 4 FC Viktoria Plzen
07/08/13 FC Viktoria Plzen 6 - 2 Kalju
* mecze kończyły się over&#39;em 2,5 tak więc w tym meczu widząc absencje w drużynie przeciwnika mysle że gracze Victorii strzelą kilka bramek by w meczu rewanżowym bronić wyniku !
wynik: Viktoria Plzen 3:1 Maribor / ✅ zaliczony !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
SCHALKE - PAOK 2 (+1.5) @ 1.70

Nie ma się co oszukiwać, z Schalke na chwilę obecną pozostała tylko nazwa. To, co zagrali w pierwszych kolejkach Bundesligi woła o pomstę do nieba!

W meczu z HSV na inaugurację uratował ich Huntelaar (który nie zagra w tym meczu). Ile warty był remis z HSV pokazuje druga kolejka, w której HSV przegrał u siebie z Wieśniakami 1-5!
Schalke co pokazało w drugiej kolejce to już kompletne nieporozumienie i porażka 0-4 z Wolfsburgiem (grał Huntelaar).

Ten zespół jest kompletnie rozbity na chwilę obecną. Ciężko uwierzyć, że nagle, jak za muśnięciem czarodziejskiej różdżki zaczną grać piękny futbol i pojadą PAOK. Z ich obecną formą będzie to bardzo trudne.

Co do PAOK&#39;u to powinien już niby odpaść po dwumeczu z Metalistem ale grają. Ligę otworzyli bardzo dobrze, wygrywając u siebie z Xanthi 3-0. Na pewno są podbudowani i powalczą o dobry wynik jakim będzie remis albo minimalna porażka.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Liga Mistrzów / Play Off
Spotkanie: PSV - AC Milan
Typ: PSV
Kurs: 2,70
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: Milan w dzisiejszym meczu bez Mattia de Sciglio, Daniele Bonera, Luca Antonini, Giampaolo Pazzini, Robinho. Nie powołani przez trenera to Gabriel, Vergara, Saponera, Traore. Włosi sezon zaczynają za tydzień, gdzie PSV już jest w rytmie po 3 kolejkach mając komplet punktów. Na rozegranych meczy towarzyskich w przerwie sezonu wygrali 4, gdzie 1 zremisowali. Włosi w przerwie sezonu zagrali INTERNATIONAL CHAMPIONS CUP zajmując 3 miejsce po wygraniuz LA Galaxy 2:0, oraz grając 2 mecze towarzyskie, gdzie dostali po dupie od City 5:3. Jestem fanem holenderkiej Eridivisie i być może dlatego mój typ kieruje na PSV, ale widze w tym meczu szanse dla PSV !
wynik: PSV 1:1 AC Milan / ⛔ nie zaliczony !
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pacos de Ferreira vs Zenit St. Petersburg
Pacos de Ferreira (+0,5) kurs: 2,19 buk: Pinnacle ⛔ (edit po meczu: o tym jak bardzo się myliłem świadczy wybik, rzeczywiście nie wziąłem pod uwagę bieżącego sezonu)
poniżej 2,25 gola kurs: 1,794 buk: Pinnacle ⛔
Wszyscy stawiacie na pewny awans i wygraną Zenitu. O ile co do awansu to się nie kłócę to już do wygranej w Portugalii owszem. Ja po prostu nie ufam tym totalnie minimalistycznym zespołom ze wschodu. Może i na papierze jest silniejszy, ale Pacos gra u siebie, jest to objawienie poprzedniego sezonu, widziałem ich parę meczy i to była rewelacja. Nie brakuje im polotu i sprytu. Teren neutralny tylko z nazwy bo myślę, że całe Estádio Do Dragão będzie kibicowało gospodarzom, a i kibice Pacosa licznie przyjadą do Porto. Z kolei Zenit jak to bywa w tych minimalistycznych ligach będzie grał na 0 z tyłu, aby u siebie przesądzić wynik. Aby jednak się trochę ubezpieczyć, gdyby jednak Zenit wpakował tą jedną bramkę i się dalej bronił gram na under 2,25goli. Moje przewidywania co do CS to 0:0, 1:0 lub 0:1

Shakhter Karagandy vs Celtic FC
Celtic FC kurs: 2,15 buk: Pinnacle ⛔ (edit po meczu: no i mamy &quot;pewniaka&quot;. Prawie wszyscy łącznie ze mną na tych paralityków, których się nie udało oglądać. Jeszcze na live przez tych cieniasów straciłem trochę kasy. Nie rozumiem jak się gra na stojąco nawet mimo prowadzenia, ale ci parapiłkarze grali tak CAŁY MECZ !!!)
poniżej 2,25 gola kurs: 1,862 buk: Pinnacle 1/2✅ (edit po meczu: miało być 1:0 lub 2:0 ale dla gości. Kazachowie naprawdę dobra gra)
Tutaj gram jak większość. Celtic klasowa drużyna. Potwierdziły się informacje o klimatyzowanym nowym stadionie. Powinien wygrać. Obie drużyny raczej mało ofensywne, Celtic u siebie może i by się chciał popisać, na dalekim wschodzie nie koniecznie.

PSV Eindhoven vs AC Milan
PSV Eindhoven kurs: 2,73 buk: Pinnacle ⛔ (edit po meczu: no niestety dzieci nie dały rady...)
powyżej 2,25 gola kurs: 1,794 buk: Pinnacle ⛔
powyżej 2,5 gola kurs: 1,952 buk: Pinnacle ⛔
Myślę, że Milan wygra ten mecz, ale posłuchałem części typerów z forum i gram na PSV. Jednak to gospodarze, a Milan może u siebie gra świetnie, na wyjazdach nie koniecznie. Najpewniejsze jednak typy w mojej ocenie to te overowe. Obydwie drużyny mają wyrównany potencjał. Obydwie dość dobrą ofensywę i obydwie będą grały aby strzelić wiele goli. W prawie każdym ostatnio rozgrywanym meczu obu drużyn były minimum 2 bramki. PSV strzela ich szczególnie dużo, fakt, że Milan ma dobrą defensywę co pokazali w meczu z Barceloną, ale myślę, że na to spotkanie się tak nie zepną i zobaczymy ładny, otwarty mecz z dużą ilością goli.
edit po meczach: fatalny dzień w typowaniu, tam gdzie była niespodzianka - kazachowie nie przyszło mi do głowy na nich stawiać, a tam gdzie nie miało być prawa niespodzianki czyli Pacos grałem.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Plzen - Maribor
▶ Maribor (+1.25) @ 1.93 pinnacle 5/10 ⛔
Pamiętam mecz Pilzna z Fenerbache w poprzedniej edycji LE, gdzie Turcy totalnie wyłączyli ich atak z gry, grając to co lubią na wyjazdach, czyli głęboka obrona i szybkie kontry. W takiej taktyce widzę szanse dla Mariboru, bo z kontrataku grają dobrze, a jak pokazały oba mecze z APOEL-em Słoweńcy grają mocno defensywnie. Różnica między Fener wtedy, a Mariborem teraz jest taka, że Maribor ma kłopoty w defensywie, bo Rajcevic narzeka na urazy, jednak jest szansa, że wystąpi, natomiast drugi ze środkowych Arghus nie zagra i w obronie Maribor może nie mieć za wesoło. APOEL potrafił sobie stwarzać groźne sytuacje i brakowało szczęścia, albo sędziowie pomagali, bo można było gwizdnąć karnego w kilku sytuacjach. Teoretycznie wobec tych faktów wydaje się, że Czesi powinni pogonić Maribor conajmniej dwoma bramkami, bo osłabiona obrona Mariboru nawet i bez osłabień nie należy do najlepszych. Pilzno miało dotychczas łatwych rywali, zarówno Zeljeznicar, jak i Kalju były w stanie strzelić Czechom po dwie bramki. Obrona Czeska także nie jest monolitem, a przede wszystkim przeciwko szybkim kontrom nie potrafią bronić. Słoweńcy są o wiele lepszym zespołem od tych dwóch w/w i kurs na Pilzno jest przesadzony, bo nie będzie to dla nich spacerek jak w dwóch poprzednich rundach. Problem leży w obronie Mariboru, jednak stawka meczu jest na tyle duża, że spodziewam się, że zagrają mocno zachowawczo w tyłach. Plzen jeżeli długo będzie się męczył ze zdobyciem bramki, to może być różnie. Maribor przyjeżdża po remis, a w najgorszym wypadku jednobramkowa porażka, po strzeleniu gola. Plzen w dwóch ostatnich spotkaniach pokazuje spadkową formę strzelecką. Jeszcze ze Spartą można to zrozumieć, jednak zagrali bardzo nieskutecznie i dogodnych okazji było mało, to ze Znojmo również się męczyli. Albo przesyt albo zasłona dymna przed meczem w CL, co często się zdarza. Sygnał ten jest jednak zastanawiający i kursy sa przesadzone lekko. Maribor fartem przeszedł APOEL, z Birkikarą grali bardzo zachowawczo, jednak nie jest to ekipa słaba, mają dobrego coacha i taktycznie myślę, że poprawnie rozegrają ten mecz. Typ przeciwko oddsom, bo nie ufam Czechom w tym meczu. Mieli łatwych wcześniejszych rywali i kanonady się dzisiaj nie spodziewam.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Olympique Lyon - Real Sociedad
Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,90 b365
Lyon zaczął jak burza sezon w Ligue1, dwie pewne wygrane, ale w LM męczyli się z Grasshopersem wygrywająć dwa razy po 1:0. Aczkolwiek szwajcarzy mieli swoich okazji kilka. W Lyonie cięcia, Aulas sprzedaje najlepszych graczy i w klubie stawia się na wychowanków.
Sociedad rewelacyjny poprzedni sezon, teraz też zaczeli udanie rozgrywki od pewnej wygranej 2:0 z Getafe. Dzisiaj w Sociedad nie zobaczymy co prawda Agiretxe, ale ofensywa nadal wygląda bardzo dobrze. Vela super wszedł w sezon (gol + asysta), Griezzman odpoczywał przed meczem LM, Xabi Prieto też wszedł z ławki. No i nowy nabytek Haris Seferović naprawdę zagrał bardzo dobry mecz z Getafe. Widać wielki luz w grze Sociedad widać polot, fantazje. Zreszta obejrzyjcie sobie oba gole z Getafe, dwie piękne podcinki nad bramkarzem, że palce lizać!
Owszem odszedł Illaramendi, który regulował grę w środku pola, ale nikt nie jest niezastąpiony. W Sociedad nadal chcą grać w piłkę i ładnie dla oka. A ich gra z kontrataku jest naprawdę zabójcza.
Dzisiaj poszukają bramki z pewnością.
Lyon też w dobrej formie, Gourcuff i Grenier grają bardzo dobrze. Mimo iż OL stracił 1 gola w 4 meczach to defensywa jest mankamentem, Miguel Lopes i Bedimo dwaj nowi boczni defensorzy. W środku Garde tez próbuje grać z defensywnym pomocnikiem Fofaną. Skrzydła basków będą rozjeźdzały raz po raz defensywę OL.
Dzisiaj widze wymiane ciosów w tym meczu.
Lyon : A. Lopes – M. Lopes, Bisevac, Umtiti, Bedimo – Malbranque, Gonalons – Benzia, Grenier, Gourcuff - Lacazette.
Real Sociedad : Bravo – Carlos Martinez, Ansotegi, Inigo Martinez, De La Bella – Elustondo – Vela, Xabi Prieto, Ruben Pardo, Griezmann – Seferovic.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Braki kadrowe:
Paços de Ferreira: Tony, Tiago Valente, Rúben Ribeiro
Zenit St Petersburg: Hubocan, Anyukov, Hulk, Neto, Ansaldi, Zhevnov, Malafeev, Criscito
Proszę o źródło informacji o tych absencjach Zenitu...
Cytat ze strony głównej Zenitu:
&quot;The following players went to the match vs. Paços de Ferreira: the goalkeepers Yury Lodygin, Egor Baburin, and Maxim Rudakov, the defenders Cristian Ansaldi, Igor Smolnikov, Luis Neto, Nicolas Lombaerts, Tomas Hubocan, Milan Rodic, Alexander Anyukov, Aleksandar Lukovic, and Jamaldin Khodjaniyazov, the midfielders Pavel Mogilevets , Danny, Roman Shirokov, Konstantin Zyryanov, Viktor Fayzulin, Andrey Arshavin, Axel Witsel, Vladimir Bystrov and Anatoliy Tymoshchuk, and the forwards Hulk, Alexander Bukharov and Alexander Kerzhakov.&quot;
Brakuje Zhevnova, Malafeeva i Criscito, ale oni nie grają od początku sezonu...
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Pacos de Ferreira vs Zenit St. Petersburg Pacos de Ferreira (+0,5) kurs: 2,19 buk: Pinnacle poniżej 2,25 gola kurs: 1,794 buk: Pinnacle Wszyscy stawiacie na pewny awans i wygraną Zenitu. O ile co do awansu to się nie kłócę to już do wygranej w Portugalii owszem. Ja po prostu nie ufam tym totalnie minimalistycznym zespołom ze wschodu. Może i na papierze jest silniejszy, ale Pacos gra u siebie, jest to objawienie poprzedniego sezonu, widziałem ich parę meczy i to była rewelacja. Nie brakuje im polotu i sprytu. Teren neutralny tylko z nazwy bo myślę, że całe Estádio Do Dragão będzie kibicowało gospodarzom, a i kibice Pacosa licznie przyjadą do Porto. Z kolei Zenit jak to bywa w tych minimalistycznych ligach będzie grał na 0 z tyłu, aby u siebie przesądzić wynik. Aby jednak się trochę ubezpieczyć, gdyby jednak Zenit wpakował tą jedną bramkę i się dalej bronił gram na under 2,25goli. Moje przewidywania co do CS to 0:0, 1:0 lub 0:1
Under moze, AH w strone Pacos NIE!
Po pierwsze graja na stadionie neutralnym, w Porto na Dragao - plus dla Hulka. UEFA nie wydala im zgody na gre na wlasnym obiekcie, co jest zrozumialem. Aspekt wlasnego boiska nie bedzie tutaj dla nich plusem.
Po drugie - zmienili trenera, postawili na swietnego portugalskiego DM w przeszlosci - Costinhe, szkoda ze bez doswiadczenia trenerskiego, to jego pierwsza powazna praca, do tego slaby debiut w lidze. Braga ich ograla bardzo spokojnie.
Po trzecie - rozsprzedali sie, wystarczy spojrzec na transfermarkt - wszyscy kluczowi gracze ostatnie kampanii odeszli, przyszlo wielu mlodych i nieogranych, tak w Portugalii, jak i w Europie.
Po czwarte - Zenit ostatnio gra naprawde fajnie, Danny i Hulk ciagna ten wozek. Jak nie beda kalkulowac to ich rozjada dzisiaj, jesli nie - to wymecza 1:0 lub 2:0 - Pacos to zupelnie inna ekipa niz sezon temu, tam nic z tamtego zespolu nie zostalo.
Sam zlapalem Zenit wczoraj rano @ 1.91 w Bet365 - dzisiaj rano widzialem @ 1.66.
[Wybaczcie brak PL znakow, ale pisze szybko na telefonie]
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Proszę o źródło informacji o tych absencjach Zenitu...
Cytat ze strony głównej Zenitu:
&quot;The following players went to the match vs. Paços de Ferreira: the goalkeepers Yury Lodygin, Egor Baburin, and Maxim Rudakov, the defenders Cristian Ansaldi, Igor Smolnikov, Luis Neto, Nicolas Lombaerts, Tomas Hubocan, Milan Rodic, Alexander Anyukov, Aleksandar Lukovic, and Jamaldin Khodjaniyazov, the midfielders Pavel Mogilevets , Danny, Roman Shirokov, Konstantin Zyryanov, Viktor Fayzulin, Andrey Arshavin, Axel Witsel, Vladimir Bystrov and Anatoliy Tymoshchuk, and the forwards Hulk, Alexander Bukharov and Alexander Kerzhakov.&quot;
Brakuje Zhevnova, Malafeeva i Criscito, ale oni nie grają od początku sezonu...
To, że polecieli do Portugalii nie oznacza, że będą grać.
Fragment wywiadu ze Spallettim:
— Hulk came here to Portugal. Will he play?
— Hulk won`t be able to take part in the game. But he`s not the only who came and can`t play. Neto and Ansaldi can`t play either. They will train with us, but they can`t take part in the match either.
źródło: http://en.fc-zenit.ru/main/
 
D 0

delikatnanatii

Użytkownik
Viktoria Plzen- Maribor
Typ : Viktoria @ 1,40 Betclick

Shakhtyor Karagandy- Celtic
Typ: Celtic @ 1.95 Betclick

Stawiam, że obie drużyny dzisiaj wygrają. Łączny kurs 2.73 co daje ładną wygraną. Mam nadzieję, że Celtic mnie nie zawiedzie, grają na wyjeździe i myśle, że sobie poradzą, a co do Viktorii jestem pewna.
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Shakhter Karagandy vs Celtic
Typ: Shakhter Karagandy (+1) @ 1.48 Marathon ✅ 2-0
Shakhter to trochę kopciuszek w gronie drużyn walczących o fazę grupową Ligi Mistrzów, ale byłbym daleki od lekceważenia gospodarzy, zwłaszcza na własnym stadionie. Dwa zwycięstwa Kazachów w dwumeczu z BATE Borysow (1-0 na wyjeździe i 2-1 w rewanżu) powinno dać Szkotom sporo do myślenia. Tym bardziej, że Celtic dopiero wchodzi w sezon i jego forma jest na razie mocno przeciętna, co wyraźnie było widać w niemrawym dwumeczu z Elfsborgiem (wymęczone 1-0 u siebie i 0-0 na wyjeździe). Trzeba również wliczyć ważny czynnik logistyczny, czyli pokonanie przez drużynę Celticu ponad 4.000 km i 4 stref czasowych w drodze do Aktobe, a to oznacza co najmniej 5 godzin w samolocie, co raczej nie wpłynie ożywczo na kondycję psychofizyczną gości. Jakby tego było mało na miejscu na Wyspiarzy czeka mała sauna z temperaturami powyżej 30 stopni, a to raczej nie są ulubione przez nich warunki rozgrywania meczu. To wszystko mi mówi, że nie tylko to nie będzie łatwy mecz dla faworytów, ale całkiem prawdopodobna może być jakaś niespodzianka. Celtic oczywiście jest mocnym faworytem do awansu, ale wydaje się, że trudno będzie mu sprawę załatwić już dzisiaj, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich beznadziejny wyjazdowy bilans w europejskich pucharach z ledwie 3 zwycięstwami w 36 meczach na przestrzeni lat. Dlatego wydaje się, że Szkoci będą musieli poczekać z zaklepaniem sobie LM do rewanżu na Celtic Park i wspieranie w dzisiejszym meczu gospodarzy wydaje się racjonalnym wyborem.
Lyon vs Real Sociedad
Typ: Lyon To Win At Least One Half @ 1.72 Marathon ⛔ 0 -2
Zdecydowanie najciekawszy dzisiejszy mecz, a może i całej rundy. Lyon zajął trzecie miejsce w poprzednim sezonie i wszystko wskazuje, że w obecnym również będzie nadawał ton w Ligue 1, bo forma na razie dopisuje. Po dwóch pewnych zwycięstwach (4-0 u siebie z Nice i 3-1 z Sochaux na wyjeździe) są liderami tabeli, do tego dołożyli dwa kolejne zwycięstwa (1-0 i 1-0) w dwumeczu z Grasshoppers. Real Sociedad zaimponował wszystkim w ubiegłym sezonie stając się niespodziewanie czwarta siłą w La Liga i tym samym zgarniając szansę gry o LM. Niestety w nowy sezon Baskowie wkraczają osłabieni po odejściu Illarramendiego, który był kluczowym pomocnikiem tego zespołu. Chyba trudno będzie im powtórzyć zeszłoroczny wynik, ale też chyba nie ma takich oczekiwań. W ten weekend rozpoczęli sezon na własnym stadionie zwycięstwem z Getafe (2-0), co wcale nie było takie pewne biorąc pod uwagę nieprzekonujące przedsezonowe sparingi. Lyon to regularny uczestnik Ligi Mistrzów od wielu lat, więc gospodarze zdecydowanie górują doświadczeniem w rozgrywkach międzynarodowych, bo Real Sociedad jest w nich raczej rzadkim gościem. Dość powiedzieć, że ostatnio grali w Europie w 2004 roku i co ciekawe potykali się wtedy z Lyonem przegrywając oba mecze w fazie grupowej LM. Jeśli weźmiemy pod uwagę świetny start do sezonu gospodarzy i fakt, że na Stade Gerland są niepokonani od siedmiu meczy w europejskich pucharach, to gospodarze jawią się jako faworyci dzisiejszego spotkania. Ja jednak wolę wybrać typ na wygraną OL w którejkolwiek z połów, który wydaje się dużo bardziej pewny, a kurs niewiele niższy niż na czystą wygraną. Przecież nie da się wygrać meczu bez wygrania przynajmniej jednej połowy, za to możliwy jest brak wygranej mimo wygrania jednej połowy.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;w:UseFELayout/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w ???? oNotOptimizeForBrowser/&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
A 13

atak.

Użytkownik
Wszystko pograne w Milenium
Schalke-PAOK

typ:1 kurs: 1,35
Tu chyba niepodważalnie drużyna gospodarzy jest faworytem,nie wyobrażam sobie by wpadke zaliczyli z PAOK-iem. Jedynym mankamentem jest tylko trener gospodarzy dość nielubiany ,przez pryzmat ligi bym tak nie patrzył bo to nie do końca obiektywne. Nieobecność Huntera też jest przecież Szalai, który na moje wcale gorszym napadziorem nie jest-ogólnie składy bez porównania.
Ferreira-Zenit
typ:2 kurs: 1,75
Wszystko wyzej chyba zostało napisane,choć gdzieś tam mam lekkie obawy czy nie podejdą na luzie do pierwszego spotkania mając u siebie rewanż gdzie mogą zniszczyć rywali.
Lyon-Sociedad
typ: awans 1 kurs:1,85
No tu mnie kursy zadziwiły ,że wiekszy na awans jest na Lyon- drużyna poukładana ,od lat regularnie grająca w pucharach z sukcesami na miare możliwości klubu w LM ,nie wyobrażam sobie by odpadli z jednosezonową drużyną jaką wg mnie jest Sociedad.
PSV-Milan
typ: awans 2 kurs: 1,4Za duzo dziur w PSV o ile na lige holendrską to może starczyć (w co wątpię) o tyle Milan to za wysokie progi,jak pamietam te drużyny zwykle toczyly zacięte boje w LM lecz bez owijania w bawełne na dzien dzisiejszy Milan jest drużyną po prostu lepszą.
Sz.Karagaganda-Celtic
typ: awans 2 kurs:1,22
Doświadczenie ,umiejętności,budżet ,renoma itp. wszystko to przemawia na korzyść gości ,boje sie jednak grać ich zwycięstwa w pojedynczym meczu ,dlatego wybieram najbardziej logiczną opcje na awans.
Steaua B.-Legia
typ: awans 1 kurs: 1,6
Taki kurs na awans pobieram z uśmiechem na ustach. Opisywać? Ogladalem mecze eliminacyjne legii i wystarczyło mi popatrzeć na to co wyczyniala obrona w meczach z TNS i Molde ,na moje gospodarze nie będą tak łaskawi ,a pomimo straty swojego asa to wciaż mega groźna ekipa. Cóż znów przyjdzie nam sie zadowolić LE ;)
Fenerbahce-Arsenal
typ: awans 2 kurs:1,37
Nie moge sobie wyobrazić Arsenalu w LE a turasów w LM - nie wyobrażam sobie by awansowali dzisiejsi gospodarze ,tu mogą zadecydować bramki na wyjeździe... No i rewanż na Emirates to też atut grubego kalibru.
Plazen-Maribor
typ: awans 1 kurs: 1,35
Chyba najbardziej ryzykowny typ ze wszystkich ,troche nieadekwatny może do kursu ,jednak tu również widze awans czeskiej ekipy ,fakt sporo tracą jednak MU też sporo tracil jednak wiecej strzelają podobnie jak MU w poprzednim sezonie- wiem ,wiem troche na wyrost moze porównanie ale coś na podobie. Maribor też mi się wydaje ,że jest mega mocny -tak wydaje mi sie jednak tylko po wynikach ,bo choc nie ogladałem nawet skrótu żadnego meczu Mariboru to stawiając przeciw nim kieruje sie nade wszystko doświadczeniem w europejskich pucharach Pilzna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 0

delikatnanatii

Użytkownik
Jak to jest jeżeli zagram viktorie i celtic remis zwrot to zwracaja mi cala kase jak celtic zremisuje to wtedy bez znaczenia ma sie mecz viktorii? chodzi o zaklad wielokrotny
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
słowacka drużyna Victoria Plzen w play off do ligi mistrzów zagra przed własną publicznością z Czeskim liderem w swojej lidze Maribor.
Coś się koledze pomyliło. Pilzno to miasto w Czechach a Maribor to miasto w Słowenii a nie Słowacji... To tak dla sprostowania bo mnie aż oczy zabolały jak to przeczytałem.
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
&quot;Wszyscy stawiacie na pewny awans i wygraną Zenitu. O ile co do awansu to się nie kłócę to już do wygranej w Portugalii owszem. Ja po prostu nie ufam tym totalnie minimalistycznym zespołom ze wschodu. Może i na papierze jest silniejszy, ale Pacos gra u siebie, jest to objawienie poprzedniego sezonu, widziałem ich parę meczy i to była rewelacja. Nie brakuje im polotu i sprytu. Teren neutralny tylko z nazwy bo myślę, że całe Estádio Do Dragão będzie kibicowało gospodarzom, a i kibice Pacosa licznie przyjadą do Porto. Z kolei Zenit jak to bywa w tych minimalistycznych ligach będzie grał na 0 z tyłu, aby u siebie przesądzić wynik. Aby jednak się trochę ubezpieczyć, gdyby jednak Zenit wpakował tą jedną bramkę i się dalej bronił gram na under 2,25goli. Moje przewidywania co do CS to 0:0, 1:0 lub 0:1&quot; - Adamo80

Przepraszam bardzo, ale kiedy widziałeś te fantastyczne mecze Pacos ? Na pewno w tamtym sezonie, bo w tym juz na pewno nie widziałeś i nie sądzę, że zobaczysz. Jak mają grać dobrze jak sprzedali 4 najlepszych piłkarzy i mają nowego trenera ? Zgodzę się z Tobą na under w tym meczu, jest to możliwe, sam zagrałem zwycięstwo Zenitu. Nie będę zastanawiał się i stresował czy uda im się pokryć linię undera. Granie handicupu w strone Pacos bardzo odradzam.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Jak to jest jeżeli zagram viktorie i celtic remis zwrot to zwracaja mi cala kase jak celtic zremisuje to wtedy bez znaczenia ma sie mecz viktorii? chodzi o zaklad wielokrotny
Jak Celtic zremisuje to ten mecz ma kurs 1,00 i liczy się tylko Pilzno, jak wygrają to masz stawka*1,00*kurs z meczu Pilzna, a jak typ Pilzna nie wejdzie to cały kupon w kosz...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

poksasa741

Użytkownik
Shakhtar Karagandy (Kaz) - Celtic (Sco) dokładny wynik 0-1 7,5 WillHill
Ferreira (Por) - Zenit Petersburg (Rus) dokładny wynik 0-1 6,0 188bet
Oba te spotkania wydają się być podobne. Gościom niespecjalnie będzie zależało by za wszelką cenę rozstrzygać dwumecz już w pierwszym meczu. Jeżeli uda im się strzelić bramkę na 1-0 będą spokojnie kontrolowali grę zadowoleni z wyniku, mając rewanż na własnym terenie gdzie czują się bardzo mocno. Zarówno Zenit jak i Celtic solidni w defensywie, moim zdaniem spora szansa, że zagrają na zero z tyłu a po jednej bramce zdobędą. Można zagrać te same zdarzenia po niższych kursach ze zwrotem stawki przy bezbramkowym remisie na bet365 jednak wydaje mi się, że większe indywidualne umiejętności drużyny Zenitu i stałe fragmenty gry Celticu wystarczą do pokonania bramkarzy drużyn gospodarzy. Wydaje mi się, że typy warte rozważenia za mniejszą stawkę na te dwa spotkania.
 
juan-martin 45

juan-martin

Użytkownik
Według mnie Zenit pojedzie dziś po zwycięstwo do Portugalii. Pacos de Fereira dobrze spisywało się w zeszłym sezonie , lecz w tym już nie jest tak kolorowo . Portugalczycy na ostatnie 3 mecze u siebie są bez zwycięstwa. Zenit jest w bardzo dobrej dyspozycji o czym mówią nam wyniki. Grają bardzo regularnie i mało możliwe wydaje mi się by z takim rywalem mieli jakiekolwiek problemy. Potencjał szczególnie w ofensywie jest dużo większy po stronie gości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom