>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda eliminacji Ligi Mistrzów 20-21.08.2013

Status
Zamknięty.
K 46

karny

Użytkownik
O ile Milan kadrowo niewiele zmienił się w stosunku do poprzedniego sezonu to taka mała rewolucja miała miejsce w PSV, odeszli Strootman, Marcelo, Mertens, van Bommel(chyba zakończył karierę), Lens. Na ich miejsce nowy trener Cocu stawia na młodzież i póki co na tym nieźle wychodzi ja w tym meczu spróbuję pograć over 2.5 po kursie 1.85.
Dzięki za informacje. Rzeczywiście to młode PSV wygląda ciekawie, te wyniki w lidze robią wrażenie - dużo goli. Są w rytmie meczowym i mają swoje ambicje. Milan póki co tylko sparingi ale na papierze skład optymalny. Chyba pobiorę ten over, kurs ładny ;)
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Większość spotkań, zarówno wtorkowych jak i środowych, strasznie wyrównana i ciężko wskazać jakiegoś murowanego faworyta. Kiedy jednak okazało się, że w miejsce Metalista wskakuje PAOK, wiedziałem, że to chyba jedyny sensowny zakład na ten tydzień z LM. Kurs już spadł do okolic 1.4 i pewnie jeszcze poleci. A jeśli miałbym typować zwycięzcę dwumeczu to bez wątpienia warto grać na awans Zenita i właśnie Schalke. W pozostałych meczach może stać się wszystko. Wszystko to co podałem ma stosunkowo małe kursy, ale tak to już w pierwszych spotkaniach. Na dodatek większość &quot;faworytów na papierze&quot; gra na wyjeździe. Co za tym idzie mając na uwadze rewanż na swoim stadionie mogą wyjść na murawę z nieco innym nastawieniem aniżeli byśmy się tego spodziewali.
Ciekawie zapowiada się również mecz Szachtara Karaganda z Celtikiem. Wiadomo jak się gra na Kazachstanie czy w Azerbejdżanie. Mecze u siebie od zawsze były niesamowitym atutem ekip z tamtych stron. Podejrzewam, że inaczej nie będzie tym razem - Celtic w formie raczej przeciętnej, Szachtar nie zwykł przegrywać u siebie, mają doświadczenie w eliminacjach i co najważniejsze potrafią się bronić. Można na nich grać z lekkim handicapem. Albo znalazłem jeszcze coś takiego - Total goals: 2-3 1.83 ( Sbobet ✅✅✅). Jakieś bramki mogą paść, ale bez szału. Celtic na pewno będzie się oszczędzał na rewanż, a gospodarze cierpliwie poczekają na swoje szanse, które na pewno nadejdą.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Właśnie że Schalke jest drużyną nieobliczalną i to przede wszystkim w spotkaniu z PAOK-iem może wydarzyć się wszystko + info Huntelaar nie zagra.
Całkiem nieźle wygląda typ na Lyon - imponujący początek sezonu, rozegrali już kilka spotkań o stawkę, forma zwyżkuje. Na własnym boisku nie powinni przegrać: Lyon DNB [1,50].
Dobrze wygląda Zenit, są w rytmie meczowym, zapewne losy dwumeczu będą chcieli rozstrzygnąć w pierwszym pojedynku, bo już 24.08 grają mecz na ciężkim terenie w Moskwie z Dynamem, a ich pozycja w lidze (Zenitu) nie jest satysfakcjonująca. Ferreira w pierwszym meczu zebrała łomot od Bragi, a i wyniki sparingów też wyglądają dość słabo.
 
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
Dzięki za informacje. Rzeczywiście to młode PSV wygląda ciekawie, te wyniki w lidze robią wrażenie - dużo goli. Są w rytmie meczowym i mają swoje ambicje. Milan póki co tylko sparingi ale na papierze skład optymalny. Chyba pobiorę ten over, kurs ładny ;)
Jestem przekonany o tym że to Milan awansuje do Ligi Mistrzów, takiemu klubowi nie wypada &quot;nie awansować&quot;. Kiedy coś muszą to to zrobią. Jedna bramka na wyjeździe i przed własną publicznością dokończenie dzieła, nie wydaje mi się aby Milan nie strzelił gola PSV.

Milan awans, taki mój jest typ;)
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Z wtorkowych spotkań mnie najbardziej kusi pogranieCeltic + Zenit @ 3.68. Celtic daleko daleko na wschód w Kazachstanie, stąd zapewne taki kurs. Wiadomo, Kazachowie ograli BATE Borysov, ale mimo to nie dawałbym im szans nawet na własnym podwórku. Na pewno goście nauczeni doświadczeniami poprzednich rywali kazachskiego zespołu nie będą grać &#39;na remis&#39; na wyjeździe. Nawet w Szkocji inny wynik niż zwycięstwo nie będzie dobrze odebrane w Glasgow. Kadrowo Celtic zdecydowanie mocniejszy. Zenit też w dalekiej podróży, ale i tu nie wierzę w obecność Ferreiry w gronie uczestników LM. Ponadto ostatnie mecze Zenitu pokazują siłę ofensywną klubu z Petersburga. Ferreira po jednej kolejce ligowej ( porażka u siebie z Bragą ). Jakoś ciżko nie wierzyć, by któryś z typów nie wszedł a kursy ciekawe.
 
M 3

moobes

Użytkownik
No ja nie wiem jak z tym Celitciem jeśli chodzi o klimat.. Jutro temperatura odczuwalna w Karagandzie ok.32 stopni, więc to może być problem dla drużyny przyjezdnej.. Zwłaszcza, że u siebie mają zupełnie inny klimat ????
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
No ja nie wiem jak z tym Celitciem jeśli chodzi o klimat.. Jutro temperatura odczuwalna w Karagandzie ok.32 stopni, więc to może być problem dla drużyny przyjezdnej.. Zwłaszcza, że u siebie mają zupełnie inny klimat ????
Celtic to nie Wisła Kraków w spotkaniu wyjazdowym z APOEL-em. Szkoci to zespół wprawiony w bojach w europejskich pucharach. Wiadomo, temperatura ciężka, ale to dla jednych i drugich. Przygotowanie motoryczne Celticu plus założenia taktyczne przeważają nad Kazachami dla których awans do IV rundy jest już ogromnym sukcesem, tym bardziej, że LE mają już zapewnioną. Na pewno Celtic w takiej temperaturze nie będzie szalał, ale powinno wystarczyć na Kazachów.
 
M 3

moobes

Użytkownik
Celtic to nie Wisła Kraków w spotkaniu wyjazdowym z APOEL-em. Szkoci to zespół wprawiony w bojach w europejskich pucharach. Wiadomo, temperatura ciężka, ale to dla jednych i drugich. Przygotowanie motoryczne Celticu plus założenia taktyczne przeważają nad Kazachami dla których awans do IV rundy jest już ogromnym sukcesem, tym bardziej, że LE mają już zapewnioną. Na pewno Celtic w takiej temperaturze nie będzie szalał, ale powinno wystarczyć na Kazachów.
Oczywiśnie typu nie neguję ???? Sam pewnie się skuszę, ale co do temperatury dla jednych i drugich to Kazachowie są bardziej przyzwyczajeni i to może mieć pewien wpływ ???? Mam nadzieję, że to nie wpłynie na losy widowiska :razz:
 
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
moje typy na 4 runde:
karagandy-celtic 2 dnb- faworyt jest tylko jeden.podpieram to zwrotem w przypadku remisu
lyon- san sebastian 1 dnb- lyon 2 zwycięstwa bilans 7:0, to nie przypadek, goście przed historyczna szansa awansu do LM
schalke 1- paradoksalnie najbardziej obawiam się tego typu, ktoś tu już pisał ze S04 to nieprzewidywalny zespół i to popieram w 100 % ale PAOK powinni ograć
steua 1 -Legia owszem świetna ale na naszym podwórku, które jakie jest wszyscy wiedzą-słabe, na potęge, w el. LM kłopoty w każdym z rozegranych w tej edycji 4 meczu. Popis nieudolności w wyjazdowym meczu z Molde i TNS, męczarnie w rewanżach u siebie.
zenit - podwójna szansa 2-2- obejrzałem Zenit z Anji i jestem pod wrażeniem,Neto , Danny, Hulk, Witsel , Shirokov, Tymoschuk to gracze , którzy robią różnice
dynamo zagrzeb 1x - Austria po blamażu z Salzburgiem niepokonana,poziom obu lig porównywalny, remis to max co goście ugrają
 
river 148

river

Użytkownik
No ja nie wiem jak z tym Celitciem jeśli chodzi o klimat.. Jutro temperatura odczuwalna w Karagandzie ok.32 stopni, więc to może być problem dla drużyny przyjezdnej.. Zwłaszcza, że u siebie mają zupełnie inny klimat ????
Nie w Karagandzie a w Astanie beda grac. Stadon ma zamykany dach i nie wiem czy czasem nie ma klimy. Na pewno jest sztuczna nawierzchnia wiec to tez jakas wskazowka dla typujacych.
Mimo wszystko stawialbym na Szkotow. Wszak szkocka pilka ostatnio mocno podupada ale gdyby jutro Celtic nie wygral to bylby to zwyczajny wstyd.

Troche nie rozumiem waszego dosc zdecydowanego typu na Dinamo Zagrzeb. Austria te slynne juz 1-5 z Salzburgiem zaliczyl dobre trzy tygodnie temu. Od tego czasu dwa remisy (w derbach z Rapidem i pechowe 3-3 z Ried przy prowadzeniu 3-1 na 10 minut przed koncem) oraz wygrana 5-0 w miniony weekend z Wienerem Neustadt. Z kolei Dinamo w marnej lidze chorwackiej nie zachwyca, jest liderem ale ostatnie cztery mecze to 2-2-0 i tylko cztery strzelone bramki w tym okresie. Nie przecenialbym Dinama. Austria to raczej podobny poziom a ostatnie wyniki chyba wskazuja na to, ze powoli wychodza na prosta. Dlatego wg mnie Chorwaci latwo miec nie beda.
 
K 46

karny

Użytkownik
Troche nie rozumiem waszego dosc zdecydowanego typu na Dinamo Zagrzeb. Austria te slynne juz 1-5 z Salzburgiem zaliczyl dobre trzy tygodnie temu. Od tego czasu dwa remisy (w derbach z Rapidem i pechowe 3-3 z Ried przy prowadzeniu 3-1 na 10 minut przed koncem) oraz wygrana 5-0 w miniony weekend z Wienerem Neustadt. Z kolei Dinamo w marnej lidze chorwackiej nie zachwyca, jest liderem ale ostatnie cztery mecze to 2-2-0 i tylko cztery strzelone bramki w tym okresie. Nie przecenialbym Dinama. Austria to raczej podobny poziom a ostatnie wyniki chyba wskazuja na to, ze powoli wychodza na prosta. Dlatego wg mnie Chorwaci latwo miec nie beda.
Stąd to moje DNB bo o ile pisałem o zwyżce formy Austrii to nie wydaje mi się aby Dinamo dało im wygrać, co najwyżej remis ;)
 
L 88

lenny

Użytkownik
A ja skieruję się w stronę meczu PSV - MILAN. Dla mnie to absolutny szlagier. Z jednej strony świetnie grające w lidze PSV przeciwko Milanowi, który nie jest jeszcze w rytmie meczowym ale wątpię, żeby nie popsuli szyków PSV. Dlatego ja tutaj walnę zakład bez remisu na PSV ze stronki Unibet. Zawsze bezpieczniej i może być miłe zaskoczenie ale to okaże się jutro parę godzin po robocie przy piwku :cool:

Typ: Zakład bez remisu PSV Eindhoven @1,83 Unibet ✅

POMECZOWY EDIT: No no udało się i to po fajnym kursie - zobaczymy jak jutro mi pójdzie reszta spotkań ????
___________________________________________

&quot; No panowie, wódka lubi dym zatem kto idzie na fajeczkę? &quot;
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
Celtic zdecydowany faworyt do awansu ale czy też na wyjeździe ? Ja raczej nie pogram nic w tym meczu bo Celtic na wyjeździe gra jednak dużo słabiej niż u siebie i jakoś nie mam przekonania co do tego meczu,chociażby remis z Elfsborgiem na wyjeździe też mnie w tym utwierdza.Niby przeciwnikiem kazachowie ale tak naprawdę do końca nie wiadomo na co ich stać a odniesione zwycięstwa w obu meczach z Bate nie są na pewno dziełem przypadku.Niespodziewam się tu wielkiego widowiska a jak to zawsze bywa z udziałem Celticu typowego meczu walki i tak naprawdę w tym meczu żaden rezultat mnie nie zdziwi.
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Rozsuwany dach i klimatyzacja to tylko niektóre cechy nowego narodowego stadionu Kazachstanu. Nowy obiekt w Astanie może być używany nawet zimą, kiedy temperatura spada tam do -40 stopni.
Nowy stadion w Astanie będzie musiał sprostać najtrudniejszym warunkom klimatycznym, w jakich buduje się obecnie stadiony. Stolica Kazachstanu, Astana, przez 6 miesięcy w roku jest zamarznięta. Średnie temperatury w styczniu i lutym to -21 stopni, a spadki do -40 nikogo nie dziwią, bo rekordowe mrozy przekraczają -50. Za to latem temperatura nie odbiega od tej u nas i upał może być dla mieszkańców uciążliwy.
W takich warunkach firmy Tabanlioglu i Buro Happold poradziły sobie bardzo dobrze. Po trwającej dwa lata budowie Kazachowie mają do dyspozycji stadion, który w razie potrzeby można całkowicie zadaszyć. W dowolnej chwili spoczywające na stałym dachu dwa płaty lekkiej, pokrytej włóknami węglowymi konstrukcji mogą uczynić z otwartego obiektu halę. Sprzyja to nie tylko rozgrywaniu meczów niezależnie od pogody, ale też organizacji zawodów ulubionych dyscyplin sportu Kazachów – zapasów, judo i boksu.
Astana Arena mieści 30 tys. widzów. Wokół całego boiska stworzono pierścień trybun mieszczący 16 tys. osób, a wzdłuż boiska dodano kolejne dwie trybuny, z których każda mieści 7 tysięcy. Ta skromna pojemność została ustalona przez miejscowe władze i wydaje się adekwatna do potrzeb – Astana ma obecnie 750 tys. mieszkańców, choć jeszcze półtora roku temu ta liczba ledwie przekraczała 600 tys.
Między górnym a dolnym poziomem znajdują się światowej klasy pomieszczenia dla VIP-ów, na czele z lożą prezydencką, oraz dla mediów i organizatorów. Za to wszyscy widzowie skorzystają na systemie ogrzewania i chłodzenia, który ma zapewnić komfort nawet podczas mroźnej stepowej zimy. Stadion zlokalizowano też w wygodnym dla kibiców miejscu. Stoi przy autostradzie łączącej lotnisko z pnącymi się w górę wieżowcami dzielnicy biznesowej. I podobnie jak miejscowe „city”, ma się stać ikoną nowej stolicy kraju.

Stadion klasa, nie straszcie jakims brakiem klimy, zaslonietym dachem itp. W tamtym roku Celtic potrafil ograc mistrza Szwecji Helsingorg 0-2 na wyjezdzie, to nie poradzi sobie z Karagandy ? Jeszcze raz powiem to głośno: Karagandy jest tutaj z przypadku przez brak formy i zmarnowanego karnego przez BATE. Celtic awansuje na pewno, ale 1,2 mnie nie zadawala za aw. Typ: 2 kurs 2.00
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Ok, mecze za niecałe 20 godzin, więc czas na wstępne analizy.
Lyon - Real Sociedad
Jedno z najciekawszych spotkań czwartej kolejki kwalifikacji do LM. Oba zespoły bardziej preferują grę ofensywną niż defensywną co pokazują bilanse bramkowe w ubiegłym sezonie w ligach(61:38 Lyonu i 70:49 Basków). Oba zespoły straciły jedne ze swoich kluczowych postaci. Lyon &quot;pozbył się&quot; napastników Lopeza, Bastosa, do tego obrońców Monzona i Lovrena(!), z kolei RSSS stracił najważniejszą osobę w środku pola, mianowicie Asiera Illrramendiego. Oba zespoły wygrały swoje dotychczasowe ligowe spotkania(Lyon dwa, RS jedno), niezła dyspozycja po obu stronach w meczach sparingowych, dużo bramek zdobytych, dużo straconych. Biorąc pod uwagę ubytki w obu drużynach(Lyon obrona, Real Sociedad środek pola) dla mnie najciekawszym typem na ten mecz jest jeden typ po naprawdę dobrym kursie:
⛔ BTS | 2.00 Bet365 ⛔
PSV - AC Milan
To drugie najciekawsze spotkanie w dzisiejszym dniu kwalifikacyjnym. Dla mnie obie te drużyny powinny zagrać w LM. Philip Cocu, nowy trener PSV już wiele dokonał mimo zaledwie kilku meczów rozegranych. Oczywiście tym osiągnięciem jest znacznie mniejsza liczba straconych bramek, a przy tym zespół i tak znacznie wygrywa. W ubiegłym sezonie overy na poziomie 5+ były właściwie częstsze jak deszcz na Wyspach Brytyjskich, z czego 1-2 bramki często tracili. Dotychczas na 3 mecze rozegrane w Eredivisie wbili 11 bramek, a stracili 2(w jedny meczu). Mimo straty ważnych trzech zawodników(Strootman, Mertens, Lens) drużyna trzyma poziom, w ich miejsce doszło kilku obiecujących zawodników, których w tym momencie nie chcę wymieniać. W każdym razie uważam, że przegrać im mecz u siebie będzie im ciężko, mimo, że to przecież wielki Milan.
Ten wielki Milan ostatnio przeżywa kryzys. I kiedy wydawało się, że na wiosnę w tym roku wychodzą na prostą, zaczęli gonić czołówkę w Serie A, nagle dostali zadyszki i rywalizacja zakończyła się na 3 miejscu. Sezon przygotowawczy nie był najlepszy dla nich. Z olbrzymią krytyką się spotkali po spotkaniu w Audi Cup z Manchesterem City, gdy dali sobie wbić aż 5 bramek, w dodatku w ciągu 45 minut. Fakt faktem, defensywa była dość eksperymentalna(jak i cały skład), ale jednak aż tak źle nie powinno się to skończyć.
W meczu z PSV de Sciglio, Robinho, Bonera i Pazzini na pewno nie zagrają.
Pewniakiem do gry za to jest Mario Balotelli. W drużynie z Eindhoven jedyną niewiadomą jest Bakkali.
Koniec końców na ten mecz typuję:
✅ PSV lub remis | 1.53 Bet365 ✅
Dodatkowo typuję win Pilzno po kursie ✅ 1.5 | Bet365 ✅
Natomiast jeśli chodzi o mecze Celticu i Zenitu bym na pewno zdecydował się na undery(3,5 ako wychodzi nie takie tragiczne), jednak wstrzymuję się z samym typowaniem ze względu na brak znajomości drużyny z Petersburga i ich nieprzewidywalność, co do Celticu rozważam grę na under 2,5. Dla nich rewanż będzie najbardziej istotny, w Kazachstanie będą chcieli najwyżej bramkę strzelić i przy tym żadnej nie stracić.
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
River @ sprawdziłem i stadion w Astanie ma rzeczywiście dach a nawet system chłodzenia, więc tu sprawa klimatyczna nie będzie miała aż takiego wpływu.

Co do samego meczu :
,,Wiemy już co nieco o naszych rywalach, bo oglądaliśmy fragmenty ich meczów. Ponownie przyjdzie nam zagrać na sztucznej murawie, ale tak samo było w spotkaniu z Elfsborgiem, więc wiemy, czego się spodziewać&quot; - powiedział Scott Brown.

Na wtorkowy mecz do składu wracają Anthony Stokes i Amido Balde.
Przewidywana jedenastka Celticu:
Forest; Lustig, Ambrose, Mulgrew, Izaguirre; Commons, Brown, Kayal, Ledley, Boerrigher; Samaras

Jak dla mnie koniec pięknego snu Kazachów pod tytułem Liga Mistrzów.

Celtic @ 2.1
Celtic DNB @ 1.53




Do tego polecałbym over 2.5 w spotkaniu OL z Realem Sosiedad @ 2.25. Lyon ciekawie zaczął sezon League1. Dwa spotkania i siedem bramek robi wrażenie. Widać potencjał ofensywny w grze zespołu. Real Sosiedad mógł się podobać w poprzednim sezonie za odważną grę w ofensywie. Po takim kursie brałbym tu over&#39;ek prędzej niż w spotkaniu PSV z Milanem, który dopiero wchodzi w sezon.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
PSV - AC Milan

Ten wielki Milan ostatnio przeżywa kryzys. I kiedy wydawało się, że na wiosnę w tym roku wychodzą na prostą, zaczęli gonić czołówkę w Serie A, nagle dostali zadyszki i rywalizacja zakończyła się na 3 miejscu. Sezon przygotowawczy nie był najlepszy dla nich. Z olbrzymią krytyką się spotkali po spotkaniu w Audi Cup z Manchesterem City, gdy dali sobie wbić aż 5 bramek, w dodatku w ciągu 45 minut. Fakt faktem, defensywa była dość eksperymentalna(jak i cały skład), ale jednak aż tak źle nie powinno się to skończyć.
Czytam czytam i naczytać się nie mogę steku bzdur ;-)

Czyli mówisz, że na wiosnę gonili, dostali zadyszki i zakończyli na ostatnim miejscu pudła? Interesujące, bo Milan w 2013 roku zdobył więcej punktów niż Juventus i Napoli. Mieli kiepski początek sezonu, bodajże 7 punktów w 6 meczach, to był najsłabszy start w lidze od lat. Jeszcze w styczniu przyszedł Balotelli, wrócił z formą Pazzini a El Sharaawy nie musiał już tak błyszczeć - punkty zaczęły same wpadać. Zakończyli na trzecim miejscu bo już wyżej przez słaby start się nie dało. Sezon przygotowawczy to inna sprawa. Wspominasz o sparingu z MCity, ok grałem wtedy na the Citiziens ale przez braki kadrowe Milanu w obronie, przez co skończyło się na wbiciu pięciu bramek. Co się później działo od stanu 0:5? To City było zagubione, straciło szybko trzy gole a w drugiej połowie mogli potracić kolejne - grali bardzo niepewnie za to Milan coraz lepiej. Za pierwszy poważny sparing w pełnym składzie można było wziąć porażkę z Chelsea 0:2 na zgrupowaniu w Stanach, bo choć wrócił Balo, zadebiutował Silvestre to na wynik się to nie przełożyło.

Jeśli Milan chce się liczyć na arenie międzynarodowej i nie być z góry na trzecim miejscu w Serie A musi jeszcze do końca lata dokonać wzmocnień (Honda, Ljalic?, Sakho) ale dużo zależy od tego właśnie czy awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów. To jest punkt zwrotny ich całej pracy. Wszystko co robili do tej pory robili pod te eliminacje. PSV i ich młody skład mnie tak nie przekonuje, może jeszcze gdyby był Strootman czy Mertens obawiałbym się o wynik. Nie mówię, że dziś zrobią demolkę, może tylko zremisują ale w tej parze to Milan rozdaje karty.

Pinni daje prawie podwojenie na DNB w stronę Milanu, chwytam garścią. Milan DNB @ 1.962
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Celtic x2 + Zenit x2 = 1.52 bet365
Tak jak pisalem jakis czas temu Zenit wydaje sie byc naturalnym faworytem w spotkaniu z portugalska druzyna i nie powinni przegrac tego spotkania. W pierwszym spotkaniu sezonu gospodarze ulegli na wlasnym boisku Bradze 0-2, Zenit natomaist odprawil 3-0 Anzi w lidze rosyjskiej i wydaje sie byc optymalnie przygotowany do tego spotkania. Drugie spotkanie to daleki wyjazd Celticu do Kazachstanu gdzie kazdy martwi sie o warunki klimatyczne panujace na tamtych terenach. Zgadza sie, moze to byc delikatny handicap dla gospodarzy ale kurcze to dalej sie profesjonalni sportowcy i powinni byc przygotowani [szczegolnie teraz na poczatku sezonu] do takiego grania. Gospodarze to chyba najwieksza niespodzianka w tej fazie eliminacji wiec nie wypada przegrac tego spotkania. WIem, ze kurs smieszny ale jak ktos chce zaatakowac za troszke wieksze pieniazki to opcja w moim odczuciu bardo dobra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Fenerbahce - Arsenal
Zawsze lubiłem Londyńczyków ale z przykrością stwierdzam ,ze jest coraz gorzej. Wiadomo co rok to samo zamiast transferów wielka lipa a najlepsi odchodzą. Nie tędy droga co zresztą pokazał pierwszy mecz sezonu z AV. Koszmarny mecz w obronie, niepewny Szczęsny i trójka w plecy. 2 lata temu z formą na początku sezonu było podobnie, potem jakoś przeszli Udine ale teraz będzie trudniej. Turcy już w rytmie meczowym, jedną rundę mają za sobą do tego mecz w lidze i Superpucharze, wyniki co prawda nie powalają ale potencjał i doświadczenie w pucharach na pewno jest spore . Do tego u siebie od lutego przegrali tylko 2 mecze, a Arsenal z ostatnich 10 spotkań tylko 2 razy nie stracił gola. U jednych i drugich ma kto strzelać, dodając fatalną obronę Anglików i średnią formę Turków wychodzi mecz ze sporą ilością goli z obu stron.
obie strzelą @ 1,61⛔
over 2,5 @ 1,80✅
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Lyon - Real Sociedad @ 2.10 Bet365
Lyon DNB - Real Sociedad @ 1.50 Betsafe


Jedno z ciekawszych o ile nie najciekawsze spotkanie IV rundy eliminacji do LM. Z jednej strony Lyon, który ma już doświadczenie w europejskich rozgrywkach a z drugiej Real Sociedad - rewelacja ostatniego sezonu Primera Division. W okienku transferowym z francuskiej drużyny odeszedł co prawda ważny zawodnik - Lisandro Lopez. Lyon pokazał jednak, że potrafi sobie bez niego poradzić. Główną rolę w ataku przejął bowiem Lacazette, który wpisuje się wprot fantastycznie. W świetnej dyspozycji jest także Gourcuff. Reszta drużyny również gra na wyoskim poziomie. Okres przygotowawczy francuski klub może zaliczyć do udanych. Natomiast początek Ligue 1 w ich wykonaniu jest po prostu imponujący. W pierwszej kolejce na własnym stadionie rozgromili oni Nice 4:0, później na wyjeździe nie dali szans Sochaux pokonując ich 3:1. Wynik ten mógł być znacznie wyższy gdyż Lyon całkowicie zdominował swoich rywali i trzeba przyznać, że te 3 bramki to najmniejszy &quot;wymiar kary&quot;. Gra gospodarzy dzisiejszego spotkania mogła się podobać. Podsumowując Lyon jak na razie spisuje się świetnie i nie widać zbytnio braku Lopeza. Real Sociedad sezon też rozpoczął dobrze pokonując po wyrównanym spotkaniu Getafe 2:0. Hiszpański klub nie osłabił się zbytnio przed tym sezonem. Jest to drużyna ze sporym potencjalem, którą moim zdaniem i w tym sezonie stać będzie na zajęcie miesjca w lidze dającego prawo gry w europejskich pucharach. Dzisiaj jednak czeka ich spotkanie na wyjeździe z co by nie mówić - silnym rywalem, który jest aktualnie w świetnej formie. Moim zdaniem Lyon grający tak jak dotychczas, dobrze spisujący się w ofensywie jest faworytem do wygrania tego spotkania. Świetną opcją jest tutaj DNB gdyż w razie remisu mamy zwrot a gością będzie tutaj bardzo cieżko wygrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom