>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda eliminacji Ligi Mistrzów 20-21.08.2013

Status
Zamknięty.
E 16

exclusive

Użytkownik
PSV-Milan Wynik 1-1
Typ: PSV DNB @1,85 Milenium ZWROT
Na dzisiejszy wieczór z ligą mistrzów wybrałem sobie takie spotkanie i taki typ, który zamierzam zagrać.Spotkanie oceniam na 50:50, no może 45:55, ale to za PSV stoi własny stadion i rytm ligowy którego Milan jak na razie nie ma.Tym bardziej, że PSV zaczęło sezon bardzo pewnie, komplet zwycięstw i stosunek bramkowy 11-2. Ok, wiadomo porównanie poziomu Milanu do drużyn z Eredivisie może być kiepskim argumentem, ale od jakiegoś czasu obserwuje te ligę i zrobiła ona krok naprzód, drużyny grają fajną ofensywną piłkę, pada dużo bramek.Za Milanem przeważają nazwiska, ale młodzież z PSV może dać im ostro dzisiaj popalić. Nastawienie psychiczne na pewno odegra tutaj dużą role, jeżeli młodziaki z PSV wyjdą z chęcią dokopania gwiazdom to będzie ciekawie. No i sprawa dwumeczu, PSV będzie musiało zrobić przewagę na własnym stadionie, i potem jechać do Mediolanu i starać się to obronić, licząc tam na 1 lub 2 bramki wyjazdowe.Jeżeli dzisiaj przegrają to w zasadzie można powiedzieć, że nie mają po co jechać do Mediolanu. Remis nie zadowoli nikogo, także mnie ???? dlatego podpieram się DNB i gram grubiej,ale oczywiście symbolicznie warto spróbować czystą wygraną PSV po @2,60.⛔
Dwa typy jeszcze na szybko:
PSV over 1,5 gola @2,2 Milenium⛔
Over 2,5 w całym spotkaniu @1,75 Milenium
⛔ ????(e: jak można zdobyć gola i zacząć grać na czas, zamiast starać się iść za ciosem?, zapytajcie PSV..)
Tutaj dużo nie trzeba mówić, PSV bardzo overowa drużyna, no i Milan pewnie też coś dorzuci. BTS też warty grania na pewno, ale już tego tutaj nie będę pisał ????
GO GO PSV! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Ostatni raz Arsenal mierzył się w play-off do LM w sezonie 2011/2012 z Udinese. W domu wygrali z nimi 1-0 po bramce Walcotta, a na wyjezdzie 1-2, bramkę też strzelił Walcott. (może postawić teraz też na niego?)
W fazie grupowej któregoś z sezonów Arsenal na wyjezdzie z Fenerbahce wygrał 2-5, a w domu 0-0. W ostatnich eliminacjach Arsenal Londyn nie mierzył się z byle kim, bo z Udinese która w tym roku w domu przegrała tylko 2 razy. 13-4-2 (serieA). Moim zdaniem Arsenal jest w stanie wygrać z Turkami, którzy nie powinni tutaj być, a kurs 2.5 oferowany przez bukmacherów to dobry powód, żeby zaryzykować.
W tamtym meczu ratował ich będący w fenomenalnej formie Wojtek Szczęsny,teraz 2,a nawet 3 bramkarz(dobrze bronił Fabian,ale no wiadomo kontuzja... :/ )reprezentacji nie przypomina tego zawodnika,który bez kompleksów debiutował w PL z Man UTD(tylko 0-1 przegrali),który w dużej mierze przyczynił się do wgrania pierwszego jego meczu w życiu w Lidze Mistrzów z samą Barceloną,gdzie ten golkiper,który nam wybronił remis ze szwabami ? Bardzo mi go szkoda,bo go lubię .
Arsenal,także z sezonu na sezon coraz gorzej. W poprzednim 4 miejsce wywalczone w ostatniej kolejce. Ten sezon zaczęli fatalnie,bo przegrali z Aston Villą,która na ich zdominowała na Emiret Stadium. &quot;Kanonierzy&quot; nie poczynili,także żadnych istotnych wzmocnień na rynku transferowym ,chociaż tego lata nikogo (jak narazie) nie sprzedali .
Defensywa gości,to tragedia ,do tego wypadł grający chyba najlepiej na stoperze Thomas Vermallen . Atak,także nie zachwyca,bo Giroud strzela głównie dzięki dobrym podaniom kolegów. Ekipa Arsena Wengera nie ma,także głównodowodzącego wśród piłkarzy,jak chociażby Liverpool ma Gerrarda.
Ja zagram coś w kierunku Fene. Skłaniam się ku typowi na : wygrana Fene ,remis zwrot
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
PSV- Milan
Jeśli PSV chce marzyć o występach w LM w tym sezonie to nie da rady ale muszą zagrać ofensywnie, muszą się otworzyć. Prasa oczekuje od Cocu zagrania 4-3-3 z Jozefzoonem, Matavzem i Depay&#39;em w ataku.
La Gazetta dello Sport podała swój przewidywany skład Milanu, również jest to 4-3-3 z Boatengiem, El Sharaavym i Balotellim w ataku.
Tak dla porównania, skład Milanu z Barceloną i proponowanego z PSV różni się jedynie brakiem Ambrosiniego (teraz Fiorentina) i Pazziniego (kontuzja- dziś Balotelli).
Jeśli ten skład okaże się poprawny to widać, że Milan wyjdzie w najmocniejszej na ten moment jedenastce.
Dlatego myślę, że warto grać tutaj na over 2,5 a nawet na over 3,5 (odpowiednio średnio 1,8 i 3,0). 2-2? Czemu nie ;)
pozdrawiam
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
PSV - AC Milan - 1,remis zwrot -1,85(Expekt)
Do meczu przystąpią uznane marki i można się spodziewać wyrównanego meczu.
Nieznacznie faworytem meczu według buków jest drużyna z Mediolanu ,ale to PSV będzie posiadać atut własnego boiska i jest już po dwóch spotkaniach ligowych(Seria A rozpoczyna się za tydzień). Holendrzy w 2 pierwszych meczach odnieśli pewne zwycięstwa(łącznie 8-0),chociaż przeciwnicy byli dużo niżej notowani,to jednak rozmiar zwycięstw musi budzić respekt.
Milan przystąpi do tego meczu osłabiona brakiem Pazziniego i Bonery,niepewny występ jest,także &quot;Super Mario&quot;. Włoska drużyna względem poprzedniego sezonu nie osłabiła się(odszedł jedynie Ambrossini ),ale również i nie wzmocniła w znaczący sposób.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Typów nie neguję ale w moim odczuciu 1 mecze w większości przypadków będą underowe tak jak było w III rundzie eliminacji do LM.
Celtic choć miał jeszcze słabszego rywala od Shakhtaru tylko zremisował na wyjeździe. Jeżeli chodzi o Zenit to na wyjeździe wygrał 1 bramką w ostatniej rundzie, Ruscy przeważnie na wyjazdach grają bardzo underowo.
Jedyny mecz w którym spodziewam się wielu bramek to PSV vs AC Milan, gracze PSV jak ktoś już wspominał grają ciekawy ofensywny futbol, Milan też ma kim postraszyć, ten mecz z pewnością warto oglądać ???? na emocje narzekać nie będziemy.
Ja proponuję kupon
Shakhtar - Celtic - u 3.5 - 1.20
Ferreira - Zenit Petersburg -
u3.5 - 1.20
PSV - AC Milan -
over 1.5- 1.25

AKO: 1.80
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Mistrzów - 4. runda
Spotkanie: PSV - AC Milan
Typ: X ✅✅✅ (1:1)
Kurs: 3,30
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Dużo zostało już napisane na temat tego spotkania i praktycznie większość pisze, że bardzo prawdopodobne jest, iż zobaczymy dzisiaj remis w tym spotkaniu jednak wszyscy podają jakieś inne typy. Ja również uważam, że żadna z drużyn nie zejdzie dzisiaj zwycięsko z boiska i typuję X.

Mimo, że PSV po odejściu kilku czołowych zawodników radzi sobie świetnie w Eredivisie oraz w El. do LM to jednak uważam, że dzisiaj zostaną zastopowani. AC Milan to chyba jednak trochę za wysokie progi. Mimo, że nie grali jeszcze meczu o stawkę, przystąpią oni do dzisiejszego meczu bardzo mocnym składem i remis to będzie minimum dla nich. Dzieła zniszczenia czyli wyeliminowania PSV dokończą na San Siro.

Może teraz o absencjach i przewidywanych 11-stkach. A więc sprawa wygląda tak, że w PSV zabraknie Bakkali co jest niewątpliwym osłabieniem siły ataku holenderskiego klubu. W Milanie nie zobaczymy zaś: Robinho, De Sciglio, Gabriela, Antonini i Traore. Przewidywane podstawy wyglądają następująco:
PSV: Zoet - Brenet, Bruma, Rekik, Willems - Wijnaldum, Shaars, Maher - Jozefzoon, Matavz, Depay
Milan: Abbiati - Abate, Mexes, Zapata, Emanuelson - Montolivo, De Jong, Muntari - Boateng, Balotelli, El Shaarawy.
Widzimy więc, że skład Milanu jest dużo mocniejszy niż ten co grał w tych słabiutkich jeśli chodzi o wyniki sparingach i nie pozwoli sobie na przegranie tego meczu. Gospodarze przed własną publiką zapewne też powalczą z całych sił o Champions League ale braknie im trochu umiejętności i mecz zakończy się remisem (przypuszczam, że bramkowym). Kurs w stosunku do prawdopodobieństwa bardzo zachęca. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Carlos Vela strzeli @ 3,40 Bet365
Wobec takiego składu, na jaki po raz kolejny decyduje się Arrasate, to gram na gola Meksykanina(kibice Ruchu, z pewnością będą trzymali za niego kciuki:razz ???? , bo to on ma tutaj chyba największe szansę na gola. Nie ma Chory&#39;ego Castro czy Griezmanna, którzy jako skrzydłowi strzelali dość sporo, a dwójka rozgrywających czyli Xabi Prieto oraz David Zurutuza goleadorami, to raczej nie są. Vela w ostatnich sparingach i meczu ligowym z Getafe, strzelał gole więc forma jest. Obok niego kandydatem do gola jeszcze jeszcze Seferovic, ale ja mimo wszystko bardziej zaufam, największej gwieździe Txurri-Urdin, gdyż dzisiaj zapewne pograją trochę z kontry, a w tych Vela powinien brylować, bo jest mega szybki i do niego sporo piłek może pójść. Kurs naprawdę duży więc warto pograć na moje.
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
Co do Celticu to tak jak wcześniej pisałem,że nie zdziwi mnie żaden rezultat w tym meczu tak nie dziwi mnie porażka z Karagandą.Tak jak napisał psotnick,że Celtic w ostatnich latach, w pucharach, w 36 spotkaniach wyjazdowych wygrał jedynie trzy razy.Potwierdziła się również marna forma Celticu w tym sezonie.Jak nie wychodzi to długie piłki na Samarasa może coś pyknie,tak to wygląda.Sytuacja się szkotom teraz mocno skomplikowała bo 2-0 na wyjeździe to nie dobrze dla nich wygląda.Może być mała sensacja ale zobaczymy. ????
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Krótko o meczach, bo do ich rozpoczęcia tuż, tuż.

Pacos Fereira – Zenit St. Petersburg


Jeszcze kilka tygodni temu nie miałem przekonania do wicemistrzów Rosji. Grali nierówno, mieli słabszy początek sezonu w lidze, ich postawa pozostawiała wiele do życzenia, a trener rotował składem i nie do końca trafiał z obsadą pozycji właściwymi zawodnikami. Jednak od pewnego czasu wszystko zaczęło się układać i w tym momencie Zenit może pochwalić się serię czterech zwycięstw (dwie wygrane w eliminacjach do Ligi Mistrzów i triumfy w rosyjskiej ekstraklasie). Do Portugalii opiekun gości zabrał najmocniejszy skład – nikogo nie brakuje. Piłkarze Pacos Fereira dopiero w weekend zainaugurowali sezon (porażka z Bragą 0-2), a latem tego roku stracili kilku wartościowych – być może stąd tak niemrawy start. Następcy nie są już graczami tego formatu, co Cassino, Figueiras, czy Cicero. Prezentujący ostatnio stabilną formę Zenit według mnie nie powinien mieć problemów z pokonaniem 3. drużyny ligi portugalskiej. Kompletnie nie widzę tego by piłkarze Pacos mogli sprawić niespodziankę i zatrzymać - wydaje się, że rozpędzonych rywali.

Zenit @ 1.75 sportingbet (5/10) +3,75
Zenit handicap -1,5 @ 3.70 bet365 (1/10) +2,70
over 1,5 @ 1.44 bet365 (8/10) +3,52


Olympique Lyon – Real Sociedad


Czy ktoś wyobraża sobie Real Sociedad w fazie grupowej Champions League? Ja nie. Po wicemistrzowie Hiszpanii w 2003 roku, zespół ten w kolejnych latach popadł w marazm i nagle znalazł się na tak wysokiej, 4. lokacie. Z klubu po udanym sezonie odszedł tylko Illarramendi (za 30 mln euro trafił do Realu Madryt), a sprowadzono Granero (QPR) i reprezentanta Szwajcarii Seferovica (pół roku w Serie B), który zdołał się pokazać z dobrej strony podczas inauguracji ligi (triumf nad Getafe 2-0). Lyon na pewno nie jest już tą drużyną, która kilka lat temu zdobywała mistrzostwo Francji. Czasy się zmieniły – do głosu doszły inne firmy, ale i tak ekipa OL potrafiła się utrzymać na podium (nie licząc sezonu 11/12). W porównaniu z poprzednim sezonem, w OL nie ma już Lopeza (13 goli), Lovrena i Reveillre’a - napastnika i dwójki obrońców. Zresztą, Lopez zaliczył dwumecz z Grasshoppers (1-0, 1-0) w III rundzie eliminacji w pełnym wymiarze czasowym (odszedł niedawno do Kataru). Nowi piłkarze, to Danic (Valenciennes), Lopes (Sporting) i Bedimo (Montpellier). Ci dwaj, to reprezentanci swoich krajów (kolejno Portugalii i Kamerunu). Lyon obok wygranych ze Szwajcarami, dorzucił w między czasie zwycięstwa w lidze (Nicea 4-0, Sochaux 3-1) i przed starciem z Realem wygląda to optymistycznie. W bezpośrednim boju Lyonu i Realu stawiam na Francuzów. Postawa Hiszpanów, to ogromna niewiadoma. Trudno przewidzieć co pokażą na arenie europejskiej, a Lyon znamy i wiemy, że są solidną marką, która doskonale zdaję sobie sprawę z powagi pierwszego spotkania IV rundy – może być decydujące.

Olympique Lyon @ 2.00 sportingbet (3/10) -3,00

PSV Eindhoven – AC Milan


3. drużyna poprzedniego sezonu Serie A, to według mnie za wysokie progu dla holenderskiego klubu. Jak wiadomo, w PSV zdecydowano się sprzedać kilku kluczowych piłkarzy i postawić na uzdolnioną młodzież. Na Zulte Waregem to wystarczyło w zupełności (2-0, 3-0). W lidze także PSV nie ma problemów z wygrywaniem (Den Haag 3-2, NEC 5-0, Go Ahead 3-0), ale na Milan moim zdaniem to za mało. Uważam, że dzisiaj ekipa Boeren zostanie sprowadzona nieco na ziemię i zderzy się z futbolem w europejskim wydaniu – tym poważnym. Milan na wpadkę w pierwszym spotkaniu nie może sobie pozwolić. Co prawda jeszcze nie rozegrał żadnego oficjalnego meczu, ale przynajmniej dla mnie niewiele to zmienia. Doświadczenie przyjezdnych weźmie górę. Przypomnę, że PSV ma niesłychanie młodą linię defensywną (Willems, Rekik, Bruma i Brenet, bo tak grali w meczach III rundy), która średnio liczy sobie 19 lat (owszem, Willems i Bruma mają występy w Oranje, ale pozostali dopiero zaczynają przygodę z futbolem) oraz kompletnie niedoświadczonego bramkarza Zoeta (dotąd bronił w Waalwijk). Prawdopodobnie to może okazać się kluczowe.

Milan lub remis @ 1.45 bwin (8/10) +3,60
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Ależ mi wstyd, że typowałem Celtic 2 ????
Po tym wyniku wszystko jest możliwe dzisiaj. ja pozostanę dalej przy swoich, czyli Zenit 2, a po dłuższym przemyśleniu Lyon 1. Zdania co do meczu PSV - Milan są podzielone, ja jednak zagrałem: PSV - Milan handicup 0:1. Typ X. Kurs 4,4. Jeśi PSV ma wygrać to tylko jedną bramką i da nadzieje na awans PSV, ale i tak awansuje Milan, kurs 1.25 na aw. to mało, więc zaryzykuję. Miłego oglądania i wysokich wygranych !
&lt;table id=&quot;mybets-details-table&quot; class=&quot;ui-widget-content-body&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;odd open&quot;&gt;&lt;td class=&quot;league&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;option&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Nie wiem czy tylko ja to zauwazylem czy moze ktos inny tez ale mecz PSV vs Milan byl jak dla mnie bardzo dziwny.
W drugiej polowie mecz nie tylko stal na zenujacym poziomie pilkarskim ale rowniez byl pelen sytuacji w stylu przedluzania, wybijania pilki w nielogiczny sposob, kretynskich zagrywek itd.
PSV strzela bramke na 1:1 zostalo 30 min do konca meczu i co? i zaczyna sie gra na czas z obu stron. Milan przy kazdym aucie bezczelnie gra na czas. W pewnym momencie gry pilke z autu ma wyrzucic jeden z zawodnikow Milanu zaden do niej nie podchodzi przez dobre 30 sekund. Wkoncu sedzia zaczyna sie wkurzac i grozi sugestywnym gestem, ze zaczna sie sypac kartki. Milan dalej przeciaga. Kazdy aut, kazdy staly fragment graja na czas. Moze nic w tym dziwego, wkoncu wynik 1:1 ich zapewne satysfakcjonuje, ale PSV robi dokladnie to samo (a ciezko przypuszczac, ze wynik 1:1 ich satysfakcjonuje. Skoro nie radza sobie u siebie to jak chca awansowac? wygrywajac na wyjezdzie?!)! Wybicia bramkarza PSV, wyraznie gra na czas. Milion podan z tyl od obroncy do obroncy. Zero checi podejscia do przodu. Jedyna okazje mial Juzefzoon ale ja spartolil nie oddajac nawet strzalu. Miliony niedokladnych podan. Na serio jak to ogladalem to myslalem, ze &quot;Ekstra&quot;klasa jest lepsza, i zawodnicy w Polsce potrafia podac lepiej...PSV gdzie do techniki nie mozna sie przyczepic, nie potrafilo rozegrac 3 podan bez straty, i to nie dlatego, ze Milan gral tak agresywnie ale po prostu walili po autach...zenujacy poziom. A na sam koniec sedzia dolicza 5 minut (ogolnie mysle sobie no musi doliczyc 5 badz wiecej za te cale przedluzanie) i po 3,5 minucie konczy mecz!
Mowie wam cos w tym meczu smierdzi, i mowie to jako osoba ktora nie postawila na ten mecz zlamanego grosza. Widzialem, ze masa ludzi stawia na bramki w tym meczu i zdecydowana wiekszosc stawiala na over 2,5. ...ehh moze przesadzam ale jak na moj nos cos w tym meczu nie bylo tak jak byc powinno.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
nie popadajcie w panikę ludzie :| Milan ma rewanż u siebie, więc 1-1 to dobry wynik, w PSV gra wielu młodych, bardzo młodych chłopaków, brak doświadczenia + duże wybieganie w I połowie zrobiło swoje. Co do zakończonego meczu meczu przed wcześnie może sędzia po prostu uznał że już nic z tego nie będzie ? ???? Za dużo się ostatnio mówi o korupcji, ludzie w każdym meczu wyobrażają sobie coś czego wcale nie ma.
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
Tak to prawda,że w tym meczu mnóstwo było przestojów związanych z faulami czy wznowieniem gry.Psv dąży do wyrównania i strzela bramkę na 1-1 i zamiast iść za ciosem to zaczyna się dużo gry na czas a gdy Milan np.przedłuża wznowienie piłki z autu to jakoś specjalnie piłkarze psv nie sygnalizują tego sędziemu.Sędzia za bardzo przyzwalał na takie zwlekanie ze wznowieniem w wielu sytuacjach.Zauważyłem jeszcze takie dwie sytuacje.Pierwsza : około 10min. do końca spotkania i jednemu z piłkarzy psv udzielana jest pomoc medyczna a ten stoi na boisku i zamiast zejść z tymi lekarzami z boiska aby zawodnicy mogli dalej grać to stoją może z dwie minuty a zawodnicy psv piją w tym czasie sobie wodę jak podczas jakiegoś sparingu.Druga : ostatnia minuta meczu psv wyprowadza atak i zamiast bez patyczkowania jak to często bywa walnąć długą piłkę pod pole karne przeciwnika to dwóch zawodników odklepuje między sobą piłkę na środku boiska z dziesięć razy! Przecież to gospodarzom powinno zależeć w tym meczu na zwycięstwie bo rewanż będzie naprawdę trudny.
Dziwny był dla mnie ten mecz trochę bo nie takiego spotkania się spodziewałem.No ale to może nam się tak tylko wydaje i oby tak było. ????
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Schalke 04 Gelsenkirchen - PAOK Saloniki
PAOK Saloniki over 0.5 @ 1.80 Expect
Moim zdaniem value. Schalke najpierw daje ostro daje dupy z HSV, pozbawione swojego największego asa w ofensywie. Potem jedzie do Wolfsburga, by zostać wychłostanym przez, moim zdaniem, mierną ekipę Wilków. Defensywa gra bardzo słabo, w czym spory udział ma dziura w środku pola. PAOK z Metalistem nie prezentował się wcale tak źle. Sam fakt, że bukmacherzy wyceniają ich szanse niemal identycznie jak Ukraińców o czymś świadczy. Kursy na gospodarzy uważam za zaniżone do granic możliwości i decyduję się na taką opcję. Możemy być świadkami kolejnej strzelaniny w meczu z udziałem Schalke.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Nie ma co patrzec na wyniki ligowe Schalke, tu bedzie gra o lige mistrzow wiec bedzie zupelnie inna gra. Przykladem tylko jakze innym jest postawa Lyon wystrzelal sie w lidze a co zrobil wczoraj ?!
Na dzis dwa pewniaki Schalke i Steaua ako kurs ponad 2
 
S 150

spasny

Użytkownik
Nie ma co patrzec na wyniki ligowe Schalke, tu bedzie gra o lige mistrzow wiec bedzie zupelnie inna gra. Przykladem tylko jakze innym jest postawa Lyon wystrzelal sie w lidze a co zrobil wczoraj ?!

Na dzis dwa pewniaki Schalke i Steaua ako kurs ponad 2
Nie lubię stawiać przeciwko polskim drużynom (bo wtedy zazwyczaj mi zrobia psikusa czyt. Lech z City czy Juve), ale co do Schalke zgadzam się w 200%. To nie Bundesliga, to Liga Mistrzów. Zawodnicy Schalke to nie żółtodzioby i wiedzą o co grają. To nie pierwszy raz kiedy Schalke odstawia maniane w lidze, a później nagle w LM wygrywają mecz za meczem grając bardzo efektownie. Dziś i przez najbliższe 5-6 tygodni zabraknie w S04 Huntelaara. Jego miejsce w ataku zajmie prawdopodobnie Szalai, który naprawdę dobrze spisywał się w ostatnich meczach. Za ofensywę będą odpowiadać Szalai, być może Pukki, genialny Draxler i nieobliczalny Farfan. Patrząc jednak na to co ekipa z Gelsenkirchen wyprawia w defensywie (szczególnie w bramce) najlepszą opcją na dziś wg. mnie jest Schalke over 2.0 gola. Niemcy chcąc awansować muszą dziś strzelić 2-3 gole by być w miarę spokojnym przed wyjazdem. Schalke u siebie z reguły strzela min. 2 bramki na mecz. Obstawiam wynik 3-1. Przy dwóch bramkach mamy full zwrot.

Schalke over 2.0 gola @ 2.000 @ pinnacle

Podoba mi się również pomysł mareq_7 co do kornerów w meczu Legii.
Over 10.0 @ 1.90 @ bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mch91 261

mch91

Użytkownik
Schalke (-1) vs PAOK 2.15
Nie wiem dlaczego większośc gra w kierunku tak przeciętnej drużyny jak PAOK mimo, że Schalke gra w kratke w lidze to i tak jest to zespół o 2 klasy lepszy od greków pomimo kilku absencji (napewno nie zagraja Papadopulos, Obasi, Kolasinac, Huntelaar). Podobnie było w tamtej edycji LM gdzie Smerfy w lidze grali przeciętnie a w LM wygrali grupę wyprzedzjać Arsenal i solidny Olimpiakos. Ja nie widzę najmniejszych sznas dla Greków i myslę, że mecz skonczy sie 3,4 -0 a jesli Schalke zawiedzie to posypie głowe popiołem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mowie wam cos w tym meczu smierdzi, i mowie to jako osoba ktora nie postawila na ten mecz zlamanego grosza.
Akurat w meczu ekipy włoskiej, a szczególnie holenderskiej na poziomie eliminacji do LM tak z przyczyn społecznych jak i sportowych nie wietrzyłbym tu jakiegokolwiek spisku. To nie grała ruska z azerbejdżańską. Po prostu młodość, porywczość i rytm meczowy spotkały się z profesjonalizmem, uznaną marką i wyrachowaniem. Oglądałem cały mecz bo sam postawiłem overy i po prostu Milan był drużyną lepszą, bramkę stracili przez bardzo głupi błąd obrońcy i bramkarza. PSV miał trochę sytuacji, ale to Milan kontrolował przebieg spotkania. PSV było jak szczeniaczki, które dużo hałasują i nic z tego nie wynika. Po strzeleniu gola wyrównującego bali się sami stracić bramkę, co było bardzo realne i dlatego tak grali. Liga holenderska jest na niższym poziomie niż włoska i tak czułem, ale dałem się w swoim typowaniu zwieść własnemu stadionowi i opiniom z forum. W rewanżu będę grał na pewne zwycięstwo Milanu z handi lub bez.
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Fenerbahce Stambuł – Arsenal Londyn


Trudno skomentować to, co Kanonierzy zrobili w miniony weekend. Przegrali u siebie (1-3) z drużyną, która w poprzednim sezonie broniła się przed spadkiem. To fatalny prognostyk przed wizyta w Turcji – zwłaszcza, że w Stambule na pewno będzie gorąco. Na rynku transferowym ekipa z Londynu była praktycznie nieaktywna (sprowadzono młodego Sanogo, a z klubu odszedł Gervinho). Atmosfera w zespole Arsenalu zrobiła się nerwowa, a sam Wenger ma powody do zmartwienia – także ze względu na sytuację kadrową. Dzisiaj nie zagrają Diaby, Vermaelen, Arteta, Miyaichi i Chamberlain, a pod znakiem zapytania stoi występ kilku innych piłkarzy. Ekipa Fenerbahce również zaliczyła falstart sezonu – była porażka w spotkaniu o superpuchar Turcji i wpadka w lidze. O tym, że Fenerbahce poważnie myśli o fazie grupowej Champions League świadczy fakt, iż po raz kolejny wydano sporo (ponad 30 mln euro) na transfery – rok temu był półfinał LE. Tego, że gospodarze zdobędą bramkę jestem niemal pewien. Jeśli Arsenal nie chce być na straconej pozycji w rewanżu, to także musi coś z przodu zdziałać i według mnie, mając na uwadze nie najlepszą postawę defensywy zarówno miejscowych, jak i gości – bramki zobaczymy.

obie drużyny zdobędą bramkę @ 1.60 sportingbet (6/10) -6,00

FK Ludogorets – FC Basel


Sama obecność mistrzów Bułgarii w IV rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów, to już duże zaskoczenie. Do tej pory na swojej drodze piłkarze Lodogorest nie mieli wybitnych drużyn (Slovan Bratysława, Partizan Belgrad) i dziś czeka ich prawdziwy test. Można powiedzieć, że Szwajcarzy są uznaną marką na arenie europejskiej – zdążyli się pokazać z dobrej strony. Jednak czy ich obecna dyspozycja (mimo wszystko w starciu III rundy z Maccabi nie zachwycili) i potencjał pozwoli im spokojnie awansować do fazy grupowej? Mam wątpliwości (zresztą w lidze ostatnio też nie było najlepszych rezultatów). Bułgarzy, to przynajmniej dla mnie drużyna – zagadka, ale wydaje m się też, że to, gdzie aktualnie się znajdują nie było dziełem przypadku. FC Basel czeka w moim odczuciu bardzo trudny mecz i faworyzowania Szwajcarów nie do końca rozumiem.

Lodogorets lub remis @ 1.67 bwin (7/10) -7,00
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Fenerbahce Stambuł – Arsenal Londyn


Trudno skomentować to, co Kanonierzy zrobili w miniony weekend. Przegrali u siebie (1-3) z drużyną, która w poprzednim sezonie broniła się przed spadkiem. To fatalny prognostyk przed wizyta w Turcji – zwłaszcza, że w Stambule na pewno będzie gorąco. Na rynku transferowym ekipa z Londynu była praktycznie nieaktywna (sprowadzono młodego Sanogo, a z klubu odszedł Gervinho). Atmosfera w zespole Arsenalu zrobiła się nerwowa, a sam Wenger ma powody do zmartwienia – także ze względu na sytuację kadrową. Dzisiaj nie zagrają Diaby, Vermaelen, Arteta, Miyaichi i Chamberlain, a pod znakiem zapytania stoi występ kilku innych piłkarzy. Ekipa Fenerbahce również zaliczyła falstart sezonu – była porażka w spotkaniu o superpuchar Turcji i wpadka w lidze. O tym, że Fenerbahce poważnie myśli o fazie grupowej Champions League świadczy fakt, iż po raz kolejny wydano sporo (ponad 30 mln euro) na transfery – rok temu był półfinał LE. Tego, że gospodarze zdobędą bramkę jestem niemal pewien. Jeśli Arsenal nie chce być na straconej pozycji w rewanżu, to także musi coś z przodu zdziałać i według mnie, mając na uwadze nie najlepszą postawę defensywy zarówno miejscowych, jak i gości – bramki zobaczymy.

obie drużyny zdobędą bramkę @ 1.60 sportingbet (6/10)

FK Ludogorets – FC Basel


Sama obecność mistrzów Bułgarii w IV rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów, to już duże zaskoczenie. Do tej pory na swojej drodze piłkarze Lodogorest nie mieli wybitnych drużyn (Slovan Bratysława, Partizan Belgrad) i dziś czeka ich prawdziwy test. Można powiedzieć, że Szwajcarzy są uznaną marką na arenie europejskiej – zdążyli się pokazać z dobrej strony. Jednak czy ich obecna dyspozycja (mimo wszystko w starciu III rundy z Maccabi nie zachwycili) i potencjał pozwoli im spokojnie awansować do fazy grupowej? Mam wątpliwości (zresztą w lidze ostatnio też nie było najlepszych rezultatów). Bułgarzy, to przynajmniej dla mnie drużyna – zagadka, ale wydaje m się też, że to, gdzie aktualnie się znajdują nie było dziełem przypadku. FC Basel czeka w moim odczuciu bardzo trudny mecz i faworyzowania Szwajcarów nie do końca rozumiem.

Lodogorets lub remis @ 1.67 bwin (7/10)
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
Według mnie Basel powinien wyjść zwycięsko z tego meczu, gdyż jest drużyną o klasę lepsza. W ostatnich latach praktycznie co rok występuje w lidze mistrzów, a liga bułgarska jest słaba. Ludogorets według mnie osiągnał szczyt możliwości. Basel już pokazal klasę w meczu z Maccabi, a liga Izreala mi sie wydaje troche silniejsza od Bułgarskiej, dlatego granie coś w stronę Bułgarów jest według mnie troche ryzykowne...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom