>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV Liga - [Sezon 2011/2012]

Status
Zamknięty.
B 2K

borek149

Użytkownik
W 21 kolejce IV ligi zachodniopomorskiej rzuciły mi się w oczy 3 spotkania warte grania za spore pieniążki, ja tak czynie i gram następujące spotkania:

Pogoń II Szczecin - Astra Ustronie Morskie 1 @ 1.30 6:0✅
Stal Szczecin - Victoria 95 Przecław 1 @ 1.42 5:0✅
Leśnik/Rossa Manowo - Gryf Kamień Pomorski 1 @ 1.80 2:3⛔

AKO - 3.32 ⛔
Tobet


Pogoń II Szczecin - Astra Ustronie Morskie

Pierwsze spotkanie według mnie najpewniejsze, jeśli pojawi się do grania z handi to również pobiorę.
Przed rundą wiosenną Astra dokonała w klubie kilku wzmocnień. Do Astry przyszli m.in. grający trener Regi Trzebiatów Kamil Twarzyński, czy dwóch młodzieżowców z Bałtyku Koszalin – Wojciech Lewandowski oraz Patryk Niżnik. Tyle,że te &quot;wzmocnienia&quot; za dużo nam nie mówią jak i pozostała kadra zespołu z nad morza.
W czterech wiosennych kolejkach Astra zdobyła pięć punktów. Rywal Pogoni II na inaugurację wygrał z Iną Goleniów 1:0, ale później było już gorzej. Piłkarze z Ustronia zremisowali ze Sławą Sławno 0:0 i Sarmatą Dobra 1:1 oraz przegrali z Gryfem Kamień Pomorski 2:3.
Rezerwy Pogoni zdecydowanie lepiej rozpoczeły rundę wiosenną na inaugurację pokonali na własnym obiekcie Hutnika Szczecin 5:2, następnie bez żadnych problemów pokonali w Goleniowie tamtejszą Ine 4:1, w kolejnym spotkaniu po raz kolejny pogrom tym razem rozłożyli na łopatki Sławę Sławno 4:0 i dopiero w zeszłym tygodniu pierwszy raz stracili punkty remisując 1:1 z Sarmatą.
W poprzedniej rundzie oba zespoły zmierzyły się w Ustroniu. Lepsi byli podopieczni Macieja Mateńki, którzy wygrali 2:1. Gole dla szczecinian strzelili wtedy Mateusz Trzebiatowski (obecnie nie gra już w Pogoni II) oraz Łukasz Wójcik.
Rezerwiści najprawdopodobniej przystąpią do spotkania wzmocnieni zawodnikami pierwszego zespołu, którzy dzień wcześniej nie znajdą się w osiemnastce meczowej na spotkanie z Olimpią Grudziądz, albo w tym meczu zagrają krótko. Spotkanie Pogoni II na pewno będzie chciał też obejrzeć nowy trener Portowców Ryszard Tarasiewicz, dla którego będzie to pierwsza okazja, żeby zobaczyć kilku zawodników w grze.

Stal Szczecin - Victoria 95 Przecław

Stawiam na łatwe zwycięstwo Stalówki, rozpędzeni ostatnim wyjazdowym zwycięstwem aż 6:0 co prawda nad najsłabszym zespołem ligi Regą Trzebiatów, ale wynik na pewno robi wrażenie. Hattrickiem w tym meczu popisał się Szymon Kapelusz, który podczas przerwy zimowej przymierzany był do Pogoni Szczecin, w sparingach prezentował się bardzo dobrze ale ostatecznie nie zmienił barw klubowych. W tej rundzie zespół ze Szczecina odniósł 2 zwycięstwa oraz dwa razy schodzili z boiska pokonani. W pierwszym spotkaniu zwycięstwo nad Gryf Kamień Pomorski 3:1, następnie porażka z liderem i jednym z głównych kandydatów do awansu Energetykiem Gryfino 0:3 następnie porażka z trzecim zespołem ligi Leśnikiem Manowo 0:3 i w poprzednią sobotę wspomniane wcześniej wyjazdowe zwycięstwo w Trzebiatowie nad Regą 6:0. Porażki przypadły z zespołami aspirującymi o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, także niejako one były już przypisane z góry. Natomiast w dwóch kolejnch spotkaniach zdecydowanie przewyższali swoich rywali co najmniej o jedną klasę.
Victoria ten sezon ma już pozamiatany , obecna drużyna ma się zgrać i powalczyć za rok w V lidze o ponowny awans do grona IV ligowców ! Zespół opuściło większość graczy na czele z trenerem Pawłem Skrzypkiem. Dzisiejsi zawodnicy Victorii to bardzo młody zespół , oprócz Sztadilowa , Krysia , Wójtowicza to w zasadzie młodzieżowcy !
Każdy zdobyty punkt w jakimkolwiek spotkaniu ligowym będzie ogromnym sukcesem zespołu z Przecławia.
W rundzie wiosennej Victorii udało się raz zremisować przed tygodniem na własnym obiekcie z Vinetą Wolin 1:1 pozostałe trzy spotkania zakończyły się porażkami kolejno z: Orłem Wałcz 0:3, Kluczevią Stargard Szczeciński 0:2 oraz Lechem Czaplinek 0:1
Jak już wcześniej wspominałem każdy punkt ugrany przez Przecław to wielki sukces, na który nie widzę szans w spotkaniu ze Stalówką.

Leśnik/Rossa Manowo - Gryf Kamień Pomorski

Spotkanie zespołu walczącego o awans do III ligi Leśnika Manowo z piłkrzami, którzy w tej lidze grają już raczej tylko dla przyjemności nie groźi im ani awans ani spadek. Swój typ argumentuje głównie postawą jaką prezentują piłkarze z Manowa w ostatnich pojedynkach. Rzeczewiście inauguracja może Leśnikowi nie wyszła bo tylko zremisowali w Czaplinku z tamtejszym Lechem 1:1 ale kolejne spotkania już napawają optymizmem fanatyków z Manowa :razz: zwycięstwo z bardzo groźną Vinetą Wolin 4:3 następnie wyjazdowe zwycięstwo nad Stalą 3:0 a przede wszystkim ostatni pojedynek z liderem z Gryfina - Energetykiem 2:2 gdzie wynik spotkania jest złudny gdyż gospodzarze Leśnik rozegrał fantastyczne spotkanie. Goście w I połowie przeprowadzili praktycznie tylko 2 akcje, obydwie jednak zakończyli bramkami. Leśnik dominował w tym spotkaniu pod każdym względem i obiektywnie patrząc powinien to spotkanie wygrać różnicą kilku bramek. Z remisu cieszyć się mogą tylko zawodnicy z Gryfina, którzy jedynie wielkiemu szczęściu zawdzięczają to że z Manowa wyjechali z tylko 2 straconymi bramkami.
Zespól gryfa to typowy IV ligowy średniak, w tym roku rozegrali 4 spotkania: 1 wygrali z Astrą Ustronie Morskie 3:2, 1 remisowali z Sarmatą Dobrą 0:0 i 2 razy przegrali ze Stalą Szczecin 1:3 oraz Energetykiem Gryfino 0:1
Realnie patrząc bardzo wysoki kurs na gospodarzy, spoglądając na grę obu klubów. Leśnik traci 5 punktów do rezerw Pogoni i na pewno nie może sobie pozwolić na stratę punktów z tak słabym rywalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Pogoń II Szczecin - Astra Ustronie Morskie 1 @ 1.30 Stal Szczecin - Victoria 95 Przecław 1 @ 1.42 Leśnik/Rossa Manowo - Gryf Kamień Pomorski 1 @ 1.80 AKO - 3.32 Tobet
Niestety człowiek naiwny łudzi sie ze betsafe wystawi oferte ale niestety a wiec trzeba zagrac juz po marnych kursach w tobecie ale mysle ze i tak warto.
Nie mam nic wiecej do dodania. Lesnika widzialem 2 tygodnie temu na Stali to druzyna mocna fizycznie z wysokimi zawodnikami, stale fragmenty opanowane swietnie. Stal nie miala nic do powiedzenia. Gryfa za to widzialem miesiac temu i to jedna ze slabszych druzyn ktore byly w Szczecinie. Gdyby szczescie dopisalo Stalowce to mogla wbic z 5 bramek, Gryf tak naprawde zrobil 1 kontre po ktorej wpadla bramka na 1-1. Jak dla mnie swietny typ.
Stalowka ma jeszcze szanse na top 2 mimo ze i tak raczej nie ma oczekiwan na awans bo finansowo klub by tego nie wytrzymal. W Przeclawiu zrobine czystke i graja naprawde bez obrazy ogorki w porownaniu do reszty w tej lidze.
W Pogoni nowy trener, mecz w Szczecinie w niedziele o 11 a wiec beda do dyspozycji ci ktorzy nie zagraja w 1 lidze. Chec pokazania sie nowemu trenerowi bedzie ogromna bo Tarasiewicz zapewne wybierze sie na ten mecz zeby zobaczyc jaka kadra dysponuje. Mowi sie rowniez ze jest zacieta rywalizacja miedzy prezesem Stali a Smolnym i dopoki Stalowka ma szanse na awans to rezerwy maja za zadanie walczyc na 100% wiec z Astra wygrac musza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
4 liga opolska
Orzeł Źlinice - Swornica Czarnowąsy 2 1.40 Tobet✅
Spotkanie lidera 4 ligi Swornicy oraz beniaminka ze Źlinic. Swornica jest już praktycznie w 3 lidze. Mają 15 punktów przewagi nad 2 miejscem! Goście grają w tej rundzie świetnie. Ostatnie 4 spotkania wygrali w stosunku: 6-0, 4-1, 5-0, 3-1. Widać, że mają niesamowitą formę, a wygrali w tych spotkaniach m.in. z będącymi w ścisłej czołówce Olesnem oraz Prudnikiem. Widać, że w tej lidze nie ma na nich silnych, dodatkowo są świetnie przygotowani do rundy. Nie ma się też co dziwić, że idzie im tak dobrze, skoro mają w składzie bardzo zdolnych młodych zawodników oraz doświadczonych ogranych w wyższych ligach.
Źlinice grają przez cały sezon poprawnie i ciułają te punkty. Jednak w ostatnich trzech meczach odnotowali dwa remisy oraz przegraną ze wspomnianym Olesnem 2-0. Ostatni mecz u siebie to remis z Dzierżysławiem 1-1, a Dzierżysław na wyjazdach nie jest jakąś niesamowicie mocną ekipą. Swornica jest dużo silniejsza i powinna się rozprawić z beniaminkiem, a tym samym jeszcze bardziej zbliżyć się do awansu.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Luboński FC - 1920 Mosina 1 @ 1,35 Tobet ✅ 4-0
O lubońskim sporu już tu napisałem więc mogę zacytować to co w ubiegłym tygodniu pisałem, dodając to że ostatnio wygrali z Wartą Międzychód na wyjeździe 1-0, z tego co słyszałem zagrali bardzo dojrzale choć Warta miała swoje okazje bramkowe jednak Luboński kontrolował mecz i pewnie wygrał, nisko o nisko ale 1-0.
Luboński 3 mecze na wiosnę wygrane, chłopaki są w gazie, potencjał tak jak już wcześniej pisałem mają przeogromny i kadrowo biją na głowę każdą drużynę. Ostatnio gładko 5-0 z dobrym Margoninem. Także widać że są faworytem ligi i przewaga jaką mają 12 punktów nad drugą drużyną systematycznie będzie się powiększać. Warta zrobiła korzystne zmiany w klubie, na wiosnę dwa wygrane i jedna porażka. Nie wiem na ile wpływ ma to że grają mecze &quot;u siebie&quot; na boisku w Kamionnie. Dla mnie Luboński jest ogromnym faworytem i strata punktów będzie niewątpliwie zaskoczeniem.
Także do dubla ten typ jak znalazł, bo Mosina to dość przeciętna drużyna raczej nastawiona na utrzymanie w lidze a nie na walkę o czołowe lokaty.

1922 Lechia Kostrzyn - Sparta Złotów 1 @ 1,65 Tobet ✅ 1-0
Kostrzyn stoi wyżej w tabeli niż Sparta, gospodarze są na 6 miejscu goście na 14. Ciężko mi grać przeciwko zespołowi w którym mam sporo znajomych. Jednak do rzeczy, w Sparcie nie zagra jutro najlepszy zawodnik Piotr Wrzeszcz który złamał rękę i przynajmniej przez 4 tygodnie będzie miał rękę w gipsie. To przeogromne osłabienie drużyny bo Piotrek to najlepszy strzelec zespołu. Do tego na ostatnim treningu 2 podstawowych zawodników trenowało bardzo lekko bo odczuwają drobne kontuzje. Także czy zagrają okaże się przed meczem. Z tego co wiem w Kostrzynie jest pełna kadra do gry, także są niewątpliwie faworytem tego meczu a kurs zachęca i to bardzo.
Zjednoczeni Trzemeszno - Mieszko Gniezno 1 @ 1,75 Betsafe ⛔ 1-1 szkoda bo prowadzili :razz:
Trzemeszno to taki ligowy średniaczek, raz se wygra, raz se przegra, raz se zremisuje czyli cały urok piłki nożnej i nic specjalnego nie wymyśliłem. Ale jeśli ktoś chce się utrzymać to takie mecze jak z Gnieznem trzeba wygrywać, ba trzeba zlać przeciwnika by poprawić morale w zespole. Zjednoczeni od lat grają swoimi zawodnikami i nawet nieźle to wygląda, szału nie ma ale jest solidność. W Gnieźnie grają sami juniorzy i młodzieżowcy, jednak ostatnio złapali formę i odnieśli zwycięstwo i jeszcze wcześniej remis. Jednak jutro ta passa się skończy i Zjednoczeni wygrają to spotkanie.
 
K 0

kalima88

Użytkownik
4 Liga Lubuska
Błękitni Lubno - Pogoń Skwierzyna 1 kurs 1.65 a był 2.0 Tobet Betsafe m 1.3 4:1 ale Skwierzyna prowadizła 1:0 i ładnie się prezentowała... ważne że mecz do przodu ????
Skwierzyna juniorami gra. Na wiosnę praktycznie same bęcki. Kurs do dubla spory. Lubno solidny zespół, który powinien sobie poradzić ze Skwierzyna
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Oferta za zachodniopomorską jest w Betsafe;)
Tak wiem, wczoraj pisalem do supportu w tej sprawie napisali mi, ze nie maja w planach wystawiania tej oferty, a pozniej otrzymalem wiadomosc, ze jednak specjalnie na moja prosbe wystawia te oferte. Tylko, ze dla mnie juz bylo za pozno gdyz zdazylem zagrac to w Tobecie. Liczytem, ze Betsafe wystawi wyzsze kursy ale jednak sie przeliczylem.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Wchodzę do działu z nadzieją że Leonidas coś napisał o meczu Warty z Lubońskim a tu nic
Fatalnie z czasem ???? Też bym grał przeciw Warcie, choć niespodzianka była blisko ????
Błękitni Owińska - Luboński Luboń

Na Luboński stawiać się zwyczajnie opłaca, bo wygrywają mecz za meczem, a kursy wcale nie są złe. Tak też jest teraz. Owińska niby trzecie miejsce, ale to głównie zasługa jesieni. Teraz nie jest już tak dobrze, jak wspominałem przed restartem sezonu klub się utrzymał i to dla niego najważniejsze. Mam nadzieję, że Luboński jeszcze się nie rozprężył i machnie spokojnie kolejne zwycięstwo, kurs fajny.

Błękitni Owińska - Luboński Luboń | Typ: 2 - 1,40
______________________________________________________
1920 Mosina - Polonia Nowy Tomyśl

Dla Polonii każdy mecz to wciąż mecz o życie więc mobilizacja jest pełna. Nie będę oryginalny stawiając na gości, widać, że po kolei wygrywają oni swoje mecze z większym bądź mniejszym trudem, ale wygrywają. Mosina i tak poprawiła się względem jesieni, ale na nowotomyślan to będzie raczej za mało.

1920 Mosina - Polonia Nowy Tomyśl | Typ: 2 - 1,65
______________________________________________________
Warta Międzychód - Grom Plewiska

Warta grała już z silnymi rywalami w tej rundzie, pokazywała się z dobrej strony (zarówno z Lubońskim jak i Polonią NT). Myślę, że przyszedł wreszcie czas na jakieś punkty w starciu ze ścisłą czołówką. Grom jest bardzo solidnym zespołem, ale jednak trochę sercem, a głównie rozumem uważam, że wicelider straci punkty na boisku Warty. Klub z Międzychodu radzi sobie coraz lepiej, a piłkarze bardzo chcą zgarnąć komplet punktów po dwóch porażkach z w/w zespołami. Gra międzychodzian pozwala wierzyć, że spokojnie są oni w stanie nie tylko zremisować, ale nawet wygrać w tym spotkaniu.

Warta Międzychód - Grom Plewiska | Typ: 1 - 2,50, 1X - 1,53
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Astra Ustronie Morskie Kluczevia Stargard
Typ:Astra
Kurs: 3.15 Tobet ✅ 3:1

W Tobecie jako gospodarz figuruje Kluczevia stad tez taki duzy kurs na Astre , w rzeczywistosci mecz jest rozgrywany w Ustroniu Morskim. W tabeli obie druzyny dzieli kilka miejsc wyzej w tabeli jest Kluczevia która jednak juz o nic nie gra poniewaz strata do miejsca premiowanego awansem wynosi 8 pkt. Astra natomiast wciaz nie może byc pewna utrzymania. Kluczevia ostatnio gra słabo co prawda tydzien temu wygrali z Sarmatą po golu w 90 minucie ale wczesniejszcze wyniki są słabe jak na przyklad porazka 3:2 z Iną która nalezy do najgorszych zespołów wiosny. Astra gra przyzwoicie moze wyłączajac mecz z rezerwami Pogoni ( 0:6) ale szczecinianie wystawili skład który z powodzeniem mógłby biegac po boiskach I ligi.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
29.04.2012, 16:00
Nie rozumiem kompletnie kursow. Wisła II ostatnio wspomagana była przez zawodników z pierwszego zespołu. W niedziele bedzie to niemozliwe bo Płocczanie jada w dluga podroz do Katowic i nie zdaza raczej wrocic na mecz rezerw albo jak wroca to zmeczeni. Targówek zajmuje 1 miejsce i ma 5 pkt przewagi nad drugim Bugiem Wyszków. Wisła w 1 lidze musi mocno uwazac bo spadek bardzo prawdopodobny i trzeba walczyc ostro o utrzymanie. Wisła II bez szans na awans wiec nie ma co sie spinac. Jak dla mnie kursy powinny byc zupelnie inne a nawet odwrocone.
Wisła II - Targówek ⛔
3.00
Tobet
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
1.05.2012 4 liga opolska
Swornica Czarnowasy - Silesius Kotorz Maly 1 1.20 7-1✅
Najpierw może spójrzmy na tabelę:

Widzimy ile dzieli obie ekipy. Dwie albo trzy klasy pod względem piłkarskim tak naprawdę. Swornica już w ubiegłym meczu zapewniła sobie awans i tylko pełne rozluźnienie mogłoby być przyczyną straty punktów. Jednak kto w to wierzy? Przecież Swornica do tej pory jedzie z każdym równo. Nie przegrali żadnego meczu w tym sezonie, stąd poluję jeszcze na HC oraz over 2.5, kursy dopiszę jak Betsafe wystawi w ofercie. Dużo o tym meczu nie ma co pisać. Każdy trener po meczu ze Swornicą mówi, że ta ekipa odstaje od 4 ligi i widać to po wynikach. Nie pamiętam by ktoś tak mocno zdominował ligę jak oni. A Silesius? Parodia, w ostatnich 3 meczach dwa walkowery za wystawienie nieuprawnionego gracza. Potem jeszcze porażka 5-0 z Dzierżysławiem. Nie chcę się nad nimi pastwić ale jeśli Swornicy nie będzie przeszkadzać pogoda to pojadą po nich jak po łysej kobyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 4liga kuj-pom 9/10 istny cyrk 2-2 ,z oslabionymi goscmi sobie nie poradzic,patologia dno ,wiecej chłamu nie stawiam
Spotkanie: Unia Solec-Noteć Łabiszyn
Typ: 1
Kurs: 1,35
Tobet
godz 17:00

Dzis w 4 lidze spotkają sie druzyny ktore maja odmienne cele w tym sezonie ,Solec Kujawski to jeden z powaznych kandydatow do wejscia do 3 ligii ,a gracze z Łabiszyna bronią sie przed spadkiem .Akutalnie Solec zajmuje 2 miejsce i ma tyle samo co 3ci Flisak tak wiec trzeba ten mecz wygrac.Ostatnio Solec niespodziewanie uległ w Radziejowie 1-0 ,a przedtem zremisowal tylko z Flisakiem 0-0.Maja na tyle dobry sklad i graczy z przeszłoscią trzecioligową i nawet z Zawiszy ,ze ten mecz powinni spokojnie wygrac.Gracze z Solca chcą wejsc do 3 ligii ,mają pieniedze ,piłkarzy czyli wszystko co potrzeba na wyzszą klase rozgrywkową
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Przecław-Gryf 1,30
Rega-Hutnik 1,35
ako 1,76

tobet
Jak co kolejke przeciwko tym dwom outisderom. W srode Trzebiatow wygral z Przeclawiem 0-2 wiec dla Victorii to totalne upokorzenie ze przegrali z juniorami z Regi. Gryf daje rade, moze nie rozklepie Victorii 5-0 ale pewnie wygrac powinien. Redze zwyciestwo w srode powinno starczyc na dlugo. Hutnik po serii 3 porazek powinien odbic sie od dna i spokojnie wygrac i oddalic sie od strefy spadkowej.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
4 liga opolska
Czarni Otmuchów - Swornica Czarnowąsy 2 1.40⛔
Tabela do 4 ligi opolskiej kilka postów wyżej, więc można zobaczyć jak mocno goście zdominowali te rozgrywki. W ostatnim meczu pewnie pokonali Silesius 7-1. Otmuchów to najsłabszy z beniaminków. Nie wygrali meczu od 7 spotkań, a jutro zadanie bardzo ciężkie bo grają z liderem, który żadnego meczu jeszcze nie przegrał. Nie wiem czy to prawda, ale zawodnicy mają podobno fajne premie za wygrane, więc pewnie nie odpuszczą do końca sezonu;p Otmuchów niby walczy o utrzymanie, ale niedawno u nich na boisku wygrał Dzierżysław więc Swornica miałaby tutaj stracić punkty? Bez przesady. Chyba tylko sprzedanie meczu mogłoby wpłynąć na inne rozstrzygnięcie niż zwycięstwo gości. Jestem przekonany zwycięstwa lidera.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Warta Międzychód - Leśnik Margonin | Typ: 1 - 1,90
Noteć Czarnków - Polonia Nowy Tomyśl | Typ: 2 - 1,75

Kurs: 3,33

Warta Międzychód cały czas walczy o utrzymanie, w weekend zagra po raz pierwszy od dawna na nowej murawie, przygotowanej pod centrum pobytowe na Euro. Gospodarze grają naprawdę dobrą piłkę i powinni ograć Leśnika, który w ostatnich tygodniach wygląda fatalnie i nie prezentuje swoją postawą ciekawego futbolu. Klub jest tak naprawdę w rozsypce.
Polonia zaszła już bardzo daleko. Jeszcze tylko kilka punktów i niemożliwe stanie się faktem - klub z Nowego Tomyśla się utrzyma. Noteć stoi wysoko i potrafi zagrać niezły mecz, ale Polonia, która włożyła ogromny wysiłek we wszystkie mecze rundy wiosennej raczej zmobilizuje się maksymalnie, by nie wtopić utrzymania w ostatnich spotkaniach.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Przecław-Gryf 1,30 ✅
Rega-Hutnik 1,35 ✅
ako 1,76
✅✅
tobet
Jak co kolejke przeciwko tym dwom outisderom. W srode Trzebiatow wygral z Przeclawiem 0-2 wiec dla Victorii to totalne upokorzenie ze przegrali z juniorami z Regi. Gryf daje rade, moze nie rozklepie Victorii 5-0 ale pewnie wygrac powinien. Redze zwyciestwo w srode powinno starczyc na dlugo. Hutnik po serii 3 porazek powinien odbic sie od dna i spokojnie wygrac i oddalic sie od strefy spadkowej.

4 liga zachodniopomorska

Sława-Leśnik 1,80
tobet
Leśnik drużyna grajaca silowy i swietnie przygotowana fizycznie do rozgrywek. Leśnik walczy o awans i chodza słuchy ze nawet zajmujac 3 miejsce moga dostac promocje do 3 ligi bo Pogoń w przypadku awansu do Ekstraklasy nie da rady utrzymac pierwszego zespolu, młodzików w ME i druzyny w 3 lidze. Sa to zbyt duze koszta dlatego oddaliby miejsce Leśnikowi. Sadze jednak ze ta druzyna nie chce liczyc tylko na to i do konca powalczy o 2 miejsce zeby nie czekac na rozwoj sytuacji w Szczecinie. Sława to druzyna słaba, zajmuje 14 miejsce i ma szczescie ze spadaja tylko dwie ekipy i sa to Rega oraz Przecław. Maja 7pkt pzrewagi nad Przeclawiem i 4 mecze do rozegrania ale nikt nie wierzy ze Victoria zdola zdobyc wiecej jak 3 pkt w tych 4 meczach dlatego Sławno moze juz spokojnie patrzec na rozwoj sytuacji. Leśnik w gazie, rozklepal 4-1 Ine, 3-0 Hutnik, 4-0 Przecław, 5-1 Rege. W tej rundzie pokonal Stal w Szczecinie 3-0 i bylem pod wrazeniem ich stylu gry. W Sławnie na luzie Stal wygrala 2-0 wiec Lesnik jeszcze łatwiej powinien sobie tam poradzic. 1,80 kusi i to bardzo.
Sarmata-Energetyk 1,85
tobet
W Dobrej piekna murawka ale to paradoks bo wszystkie lepiej wyszkolone technicznie druzyny ich tam klepia. Tydzien temu grali w Szczecinie ze Stala i cudem zremisowali, nie pokazujac nic nadzwyczajnego. Nie wiem dokladnie czy bramkarz ktory bronil w Szczecinie jest podstawowym GK i jesli tak to Energetyk jesli wykorzystalby wszystkie swoje okazje jutro to powinien nastrzelac z 2-3 bramki. Koleś na bramce bardziej przypomina takiego ktory stoi przed klubem i wpuszcza ludzi a nie miedzy slupkami. Nie przypominam sobie zeby cokolwiek zlapal, wybija najprostsze uderzenia. Jakby tego bylo malo to puszczal pod reka strzaly po ziemi ( slupek i poprzeczka uratowaly go ze Stala). Ogolnie rzecz biorac Energetyk to druzyna na czolowke 3 ligi wiec z Sarmata powinni dac sobie rade na luzie. Mowi sie ze awans pewny ale tak naprawde maja 5 pkt przewagi nad Pogonia wiec 3 punkty jutro by sie przydaly zeby juz wszystko bylo pewne.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Troche sie mylisz Soltysiao co do liczby drużyn spadajacych, 2 druzyny spadlyby z czwartej ligi jedynie w sytuacji gdyby w II i III lidze nie spadlby nikt z naszego okregu , ale na to sie nie zanosi bo z II ligi spada Baltyk Gdynia który idzie do III ligi bałtyckiej a w III tez kilka druzyn z zachpom walczy o byt takze z czwartej może spaść nawet 5 drużyn, także Slawa czy nawet Sarmata nie jest jeszcze bezpieczna. Mimo wszysto i tak popieram typ na Slawe i go gram bo różnica klas jest tu znaczna. Jednak już z typem na Energetyk nie jestem tak do konca zgodny ponieważ faktycznie Energia gra słabo ostatnio na wyjeździe przegrali z z grającą na wiosne padline Iną Goleniów. Sarmata potrafi czasami zagrac ambitnie i 3 tygodnie temu potrafili zremisowac z Pogonia która miała ligowcow w składzie. Poza tym na stadionie dzisiaj może byc duzo kibicow poniewaz caly dzień w Dobrej bedzie trwac festyn charytatywny.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Gryf Kamień Pomorski Kluczevia Stargard 4:0 ✅
typ 1 1.75 tobet

Gryf to solidna druzyna i w ostatnich tygodniach w bardzo dobrej formie, jako nieliczni byli w stanie pokonac rezerwy Pogoni ( 4:2) oraz co jest duzym wyczynem pokonali na wyjezdzie Lesnika również w stosunku 4:2. Kluczevia prezentuje poziom zblizony do Gryfa dzisiaj jednak prawdopodobnie wypadnie 4 kluczowych zawodników ( Magnuski Rdzen Surma i Sniadek co znaczaco zwieksza szanse Gryfa.

No i bankier w moim odczuciu
Pogon II Szczecin Vineta Wolin 1:1 ⛔
Pogon 1.25 tobet

W meczach u siebie Pogon jak dobrze pamietam jedynie raz zremisowała a reszte wygrała, zremisosowała głównie dlatego że grała przed I druzyna i nie mozna było skorzystac z graczy I zespołu. I gra dzisiaj takze zapewne gracze którzy nie zmieszcza się w kadrze oraz rezerwowi którzy nie wystapią znajdą jutro miejsce w meczu rezerw. Takze praktycznie cała jedenastka może byc skomponowana z graczy z pierwszej druzyny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom