>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV Liga - [Sezon 2011/2012]

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Temat przeznaczony na dyskusje, informacje oraz analizy rozgrywek polskiej IV ligi.

Zapraszam do dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
J 0

jankes1962

Użytkownik
Z góry zaznaczam, że warto zwrócić uwagę na GKS Jastrzębie. Klub który podnosi się po upadku rozegrał znakomity sezon w lidze okręgowej i napewno będzie jednym z faworytów do awansu, a kursy (wkońcu beniaminek) mogą być ciekawe.
 
becks83 0

becks83

Użytkownik
Z góry zaznaczam, że warto zwrócić uwagę na GKS Jastrzębie. Klub który podnosi się po upadku rozegrał znakomity sezon w lidze okręgowej i napewno będzie jednym z faworytów do awansu, a kursy (wkońcu beniaminek) mogą być ciekawe.
Racja, J-bie przeszło jak burza przez okręgówkę, 99 bramek strzelonych. Mocna ekipa, lecz 99% meczy grała u siebie. W 4l będą już wyjazdy więc tak kolorowo może już nie być. Mimo wszystko powodzenia:]
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
IV liga lubelska
Stal Poniatowa - Wieniawa Lublin
Mecz pomiędzy spadkowiczem z III ligi, a drużyną która kolejny sezon gra w tej klasie rozgrywkowej. Parę cennych informacji:

  • Stal Poniatowa była zdecydowanie najgorszym zespołem III ligi w sezonie 2010/2011. 18 pkt w 30 spotkaniach (15 pkt straty do wyższego miejsca).
  • Trener gospodarzy powiedział wczoraj w wywiadzie, że na tą chwilę ma do gry 14 zawodników, z których nie wszyscy reprezentują poziom IV-ligowy. Jako cel stawia sobie utrzymanie w lidze, a jako jednych z faworytów stawia właśnie drużynę z Lublina.
  • Obecna Wieniawa to połączenie 2óch drużyn, które w zeszłym sezonie grały w IV lidze: Wieniawy (11. miejsce w lidze) oraz Lublinianki (4. miejsce w lidze). Trener miał, więc z czego montować swój zespół na długo przed startem rozgrywek, więc liczę że drużyna zacznie z wysokiego &quot;C&quot;. Dodatkowo klub pozyskał nowego sponsora.

Sytuacje w klubach zupełnie różne. Martwią trochę wyniki sparingów, w których jedni i drudzy nie zachwycają. Tak czy siak, troszkę lepiej wypadli w nich Lublinianie.
Mój typ:
Wieniawa Lublin @ 1.45 6/10 ✅✅
Wieniawa wygrała 5:0
 
P 3

pawwko1990

Użytkownik
Jastrzębie przeszło jak burza? Powiedzmy, parę wpadek się zdarzyło a grali większość spotkań na własnym obiekcie. Po za tym od poprzedniego sezonu, praktycznie jedno wzmocnienie, to może być trochę mało, kadra 18 zawodników na runde jesienną.
Mam jednak pytanie, gdzie można stawiać tak niskie ligi jak 4 polska?
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Jastrzębie przeszło jak burza? Powiedzmy, parę wpadek się zdarzyło a grali większość spotkań na własnym obiekcie. Po za tym od poprzedniego sezonu, praktycznie jedno wzmocnienie, to może być trochę mało, kadra 18 zawodników na runde jesienną.
Mam jednak pytanie, gdzie można stawiać tak niskie ligi jak 4 polska?
Tobet, betsafe (chociaż ten póki co nie wystawił oferty)
 
G 4

grabuss

Użytkownik
Hmm.. Tobet się opiernicza ???? nie ma aktualnie typów na 4 ligę Śląską ...J-strzębie pierwszy mecz będzie grało u siebie a nie tak jak wcześniej było ustalone na wyjeździe czekamy na kursy...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
IV liga mazowiecka południe

RKS Okęcie Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów - 2 kurs: 1,80

Zacznę od drużyny gospodarzy, nowy trener Piotr Sikorski + kilku nowych piłkarzy 2-3 nowych grajków solidnych, Okęcie trzeba pamiętać że w ostatnich dwóch sezonach rozpaczliwie broni się przed spadkiem, co roku grali w barażach i nawet jak przegrali baraże to udało się zostać w IV lidze. Okęcie to klub w którym zawodnicy mają małe pieniądze w porównaniu to innych zespołów. Grają tam bardziej dla przyjemnośći, jest kilku ciekawych zawodników, ale jest też kilka słabych punktów nie będę wymieniał nazwisk kto dobry kto słaby, bo raczej nikt tych nazwisk nie skojarzy. Okęcie grało głównie ze słabszymi rywalami i wygrali, co ciekawe zawodnicy zrzekli się jedne pensji i pojechali na obóz.

Mszczonowianka w przeciwieństwie do Okęcia dwa sezony z rzędu uplasowała się na drugiej lokacie, zawodnicy z Mszczonowa mają niezłe pieniądze jak na IV ligę, kilku ciekawych zawodników z przeszłoscią II ligową Pomianowski, Rembowski,Obłuski,Mitrowski,Łojszczyk. Naprawdę solidna drużyna, odeszło dwóch ważnych zawodników bramkarz i środkowy pomocnik, ale nowy środkowy pomocnik może zapełnić lukę, jedyny problem w ekipie z Mszczonowa to pozycja bramkarza. Mszczonowianka ma w tym sezonie szeroką kadrę w przeciwieństwie do poprzedniej rundy i myślę że Mszczonowianka będzie w top3.

W ostatnim meczu Okęcie przegrało u siebie 1:3 z Mszczonowianką i był to najmniejszy wymiar kary.

Wszystkie znaki na ziemi wskazują na wygraną gości z Mszczonowa.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Tobet wystawił już kursy na mecze Jastrzębia i jestem trochę w szoku bo 3.15 na GKS bardzooooo zachęca. Dodam, że mecz jest grany w Jastrzębiu! O czym chyba Tobet nie wie, bo nie ma żadnej notki.
Poczytałem trochę o drużynie z Czechowic i podobno w klubie nastąpiła rewolucja kadrowa i forma ekipy jest wielką niewiadomą. Dlatego z pewnością zagram czym prędzej na Jastrzębie po wyżej wymienionym kursie.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Ja gram z podpórką 1.85 :p pewniejsze według mnie, Czechowice przecież zajęli 3 miejsce w ubiegłym sezonie...
Fakt, że pewniejszym typem jest X2. Jednak Czechowice to będzie inna drużyna niż w poprzednim sezonie. Odeszło kilku zawodników z pierwszego składu. Na stronie używa się stwierdzenia, że jest to zespół budowany od podstaw.
Jastrzębie 1-1
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Broń Radom - Legionovia Legionowo 3,40 Tobet [Mazowiecka Południe] ✅ 0-2

W te wakacje zespół z Radomia opuściło kilku zawodników: Łukasz Jamróz, Dariusz Kozubek, Łukasz Szymoniak, Łukasz Ubożak, ciągle zawieszony jest Przemysław Cichoń. Ich miejsce zajęli zawodnicy powracający z wypożyczeń lub juniorzy. Do tego dochodzi jeszcze fakt, iż stadion Broni jest aktualnie przebudowywany i z tego co mi wiadomo wszystkie mecze rundy jesiennej jako gospodarz rozegra w Kozienicach. Co do ekipy z Legionowa to uważana jest ona za jednego z głównych faworytów do awansu na wyższy szczebel rozgrywek. Drużynę wzmocniło czterech piłkarzy grających w ubiegłym sezonie w II lidze oraz Jakub Chrostowski - bramkarz Legii Warszawa z Młodej Ekstraklasy.
Znalazłem również wyniki sparingów Legionovii:
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legionovia Legionowo 3:0
Legionovia Legionowo - Hutnik Warszawa 3:2
Legionovia Legionowo - KS Paradyż 1:0
Legionovia Legionowo - KS Łomianki 1:1
Legionovia Legionowo - Pogoń Grodzisk Maz. 3:0

Wydaje się, że to ekipa przyjezdnych powinna być jutro faworytem tego spotkania. Patrząc jednak na kursy, jakie wystawił Tobet nie mogę przejść obojętnie obok takiego kursu ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Legionovia zgadza się ma bardzo silny zespół, interesuję ich tylko awans
IV liga łódzka
SMS - Stryków 1 2,00 ⛔
Nie mam czasu opisywac szczegolowo tego meczu, Strykow z rozsypce, SMS spadl co prawda z III ligi ale na IV lige moga miec silny zespol.
 
maui 83

maui

Użytkownik
Skoro mowa o odradzających się klubach to proponuję KS Stilon Gorzów. Grają mecz u siebie z Pogonią Skwierzyna. W ekipie Stilonu mamy kilku doświadczonych graczy, którzy to z tą drużyną (przed upadkiem GKP) wywalczyli awans do 1 ligi! Do tych graczy dokoptowano młodzież ze szkółki gorzowskiej oraz ościennych klubów i po długiej selekcji trener wybrał 21 osobową kadrę na rundę jesienną. Celem klubu podobno jest tylko środek tabeli, ale jak sam zarząd mówi nie wie do końca czego spodziewać się po tej drużynie i ewentualny awans przyjmą z zadowoleniem. Jeśli nie w tym roku to w następnym na pewno Stilon będzie grał o awans, gdyż jest to zbyt zasłużony klub aby pałętać się w tak niskich ligach. - słowa prezesa.

Pierwszy mecz to i Tobet nie wiedział jakie kursy obrać. Ja kurs 2.55 na Stilonek biorę z pocałowaniem w rękę! ????

Dla zainteresowanych: http://www.stilon.gorzow.pl


Stilon 1-0 Pogoń ✅✅✅
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Mieszko Gniezno - Grom Plewiska Typ:2 kurs:1,45 1:2✅✅✅

Analiza: dziś odbędzie sie 2 kolejka 4 ligi wielkopolskiej dla gospodarzy to dopiero pierwsze spotkanie w tym sezonie mecz z Błękitnymi Owińska, które miało zostać rozegrane 6 sierpnia odbędzie się w innym terminie dla tego ze ekipa z Gniezna nie dostała wcześniej licencji na gre w 4 lidz.Grom w pierwszej kolejce bez najmniejszych problemów pokonał ekipę z Nowego Tomysla na ich stadionie az 7:0.Zespół z Plewisk w tym sezonie jest głównym faworytem do awansu za to ekipa z Gniezna będzie walczyć o środek tabeli to jest max dla tej drużyny w środę Mieszko podpisał kontrakty z dwoma byłymi zawodnikami tego klubu sa ta Michała Góralskiego i Wojciecha Gąsiorowskiego dziś już maja wybiec w podstawowym składzie gospodarzy będą na pewno wzmocnieniem drużyny ale nie są zgrani z zespołem gdyż odbyli dopiero po dwa treningi z zespołem.Ekipa gości zagra dziś w swoim optymalnym składzie do pełni zdrowia wrócili już Mariusz Szefler jak i również Adam Drgas.według mnie goście przewyższają o dwie klasy ekipe z Gniezna i nie powinni mieć dziś większych problemów z wywalczeniem trzech punktów.
 
G 4

grabuss

Użytkownik
Co do GKS-u Jastrzębie ciekawostka:
Paweł Polak i Marek Sobik podpisali kontrakty z GKS Jastrzębie. Obaj występowali w minionym sezonie w pierwszoligowej Odrze Wodzisław i są wychowankami klubu z Bogumińskiej. Zawodnicy będą do dyspozycji trenera Andrzeja Myśliwca od meczu z Nadwiślanem Góra.
Ogromne wzmocnienie i jestem ciekaw jak w następny weekend J-astrzębie się spisze a przede wszystkim jaki będzie kurs... ????
 
G 4

grabuss

Użytkownik
Unia Racibórz - Polonia Marklowice 2 @ 2.55 ✅✅ 1-3
Spotkanie w 4 lidze Śląskiej grupa II, Unia Racibórz podejmować będzie u siebie Polonię Marklowice. Obydwie drużyny zakończyły zeszłoroczny sezon obok siebie. W spotkaniu rundy jesiennej Unia wygrała na wyjeździe z Polonią 2:0 natomiast na wiosnę Marklowice wzięły odwet i tym razem wygrali 1:0. Drużyna z Raciborza podczas przygotowań do sezonu rozegrała 4 spotkanie kontrolne (2 zwycięstwa oraz 2 porażki). Polonia natomiast rozegrała 7 spotkań sparingowych (5 zwycięstw 1 remis i 1 porażka, porażka z Rozwojem Katowice 1:4.). Do zespołu Unii podczas okienka transferowego dołaczyli: Dawid Mańczyk (LKS Tworków), Paweł Hałask, Mateusz Hanzel (obaj WAP Gosław Jedłownik), Paweł Kubecki, Tomasz Siegmund (obaj WSP Wodzisław). Polonia natomiast wzmocniła się takimi zawodnikami jak: Mateusz Rączka (WSP), Artur Kurasz (WSP), Piotr Szymiczek (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Adam Stanek (LKS Bełk), Mateusz Cywka (GKS Jastrzębie), Andrzej Błatoń (Górnik Radlin) i Kamil Łuc (Górnik Boguszowice). Bardzo mocne wzmocnienie w formacji defensywy, gdzie będzie występował bardzo dobrze zanany z Ekstraklasowych boisk oraz z Odry Wodzisław - Piotr Szymiczek. Obie drużyny preferują podobny styl gry, ja stawiam jednak na gości, którzy mogą zaskoczyć jutro gospodarzy.
 
M 439

michax100

Użytkownik
Stal Pleszew - Ostrovia Ostrów 2 2,7
W drugiej kolejce sezonu 2011/2012 podopieczni Adriana Popławskiego zmierzą się z beniaminkiem IV ligi z Ostrowa Wlkp. Drużyna Ostrovii to bardzo silny zespół, który wraz z awansem wzmocnił się takimi zawodnikami jak: Tomasz Kempiński , Damian Czech, Dariusz Reyer, Adrian Dąbrowski (cala trojka IIIliga Piast kobylin), Damian Czech IIligowa calisia kalisz Po zmianach kadrowych i informacji jaka krąży w środowisku piłkarskim można wnioskować, że Ostrovia w tym sezonie chce powalczyć o awans do III ligi. Ostrovia w 1 meczu u siebie zremisowali 1-1 z pepowem mimo ze goscie zrobili tylko 1 akcje zakonczonym strzalem i w tym meczu ostrowianie razili niemozliwa nieskutecznoscia i jak tylko to poprawia to dzis pewne 3pkt bo stal to zespol w rozsypce bo do konca nie wiadomo bylo czy klub sie nie wycofa z ligi
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
(IV liga warmińsko mazurska)
GKS Wikielec - Mamry Giżycko 1 1.75
Wikielec przed własną publicznością to zawsze solidna drużyna. Gra w niej sporo byłych zawodników iławskiego Jezioraka (II liga), bądź piłkarzy, którzy grali w juniorach tego zespołu. GKS po roku przerwy wraca na swój odnowiony stadion i na pewno będzie to impulsem do jak najlepszego zaprezentowania się. Na dodatek spotkanie rozgrywane jest w niedziele o godz 11:30 i biorąc pod uwagę blisko 4godzinną podróż z Giżycka piłkarze będą musieli wstać bardzo wcześnie (a nie wiadomo czy gdzieś nie zabalują w sobotę :grin: ). W pierwszej kolejce obie ekipy poniosły porażki. Mamry u siebie z Płomieniem Ełk 0-2, a Wikielec... 0-6 w Tolkmicku. Ten drugi wynik uważałbym raczej za wypadek przy pracy, bo nie łatwo się gra w 1. kolejce na boisku beniaminka, który hukiem wdarł się do IV ligi i mierzy jeszcze wyżej. Kurs może nie jest rewelacyjny, ale zagrać można.
 
S 2

sport83

Użytkownik
IV liga podkarpacka

Resovia II - Pogoń Leżajsk 1 (2.05 Betsafe) 7/10

Resovia ustaliła termin spotkania na niedzielę, a więc do dyspozycji szkoleniowców rezerw będą gracze pierwszej drużyny, którzy nie wybiegną w sobotę w meczu z Okocimskim w II lidze. Warto wspomnieć, że pierwszą drużynę objął nowy szkoleniowiec (Marcin Jałocha), który na pewno będzie chciał obejrzeć właśnie tych zawodników z których nie skorzysta dzień wcześniej. O motywacje i wzmocniony drugoligowcami skład rezerwistów możemy być zatem spokojni;)

Co do Pogoni - jak na tą lige mocna drużyna, która być może włączy się w walke o awans. Przed sezonem wzmocnili się kilkoma wartościowymi graczami. W kadrze &quot;Piwoszy&quot; są m.in Bogusław Sierżęga (w przeszłości pierwszoligowe Motor Lublin i Stal Stalowa Wola) oraz Jacek Iwanicki (Stal Stalowa Wola, Motor, Wisła Płock).


Igloopol Dębica - JKS Jarosław 1 (2.60 Tobet) 7/10

Igloopol to beniaminek. W poprzedniej kolejce nieoczekiwanie zremisowali na wyjeździe z jedną z mocniejszych drużyn ligi 0-0 (Rzemieślnik Pilzno, kurs na gospodarzy był w granicach 1.40). Na własnym stadionie z pewnością będą chcieli wygrać, a z drugiej strony wiadomo że beniaminek gra niejako na fali awansu.
JKS Jarosław w poprzednim sezonie zaliczał się do czołówki, awans do III ligi przegrał w ostatniej kolejce ulegając na własnym stadionie Strumykowi Malawa który to właśnie wskoczył dzięki temu na miejsce premiowane awansem.
W trakcie przerwy drużyna rozpadła się. W klubie nie ma pieniędzy. Jeszcze w trakcie sezonu odszedł trener (obecnie w trakcie meczów Pogoni Leżajsk z trybun jako &quot;kibic&quot; kieruje drużyną:grin ???? , a przed sezonem czołowi gracze. W sparingach JKS prezentował się słabo. Ostatni z nich przegrał na własnym stadionie ze spadkowiczem z IV ligi Kolbuszowianką 0-1. Ostatnio, również 0-1, przegrał w lidze z rezerwami Resovii. Jarosław w tym sezonie będzie co najwyżej w środku tabeli
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom