>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV Liga - [Sezon 2011/2012]

Status
Zamknięty.
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
1920 Mosina - Grom Plewiska typ:2 kurs:1,65 4 liga wielkopolska

Analiza:W niedziele na stadionie w mosinie zostanie rozegrany ostatni mecz 8 kolejki o mistrzostwo 4 ligi wielkopolskiej.Jeden z głównych faworytów do awansu Czyli Grom Plewiska którego dopadł ostatnio mały kryzys będzie chciał wymazać z pamięci dotkliwą porażkę którą zanotował w poprzedniej kolejce przed własną publicznością w spotkaniu z Wartą Międzychód.Ekipa gospodarzy niedzielnego spotkania bardzo odmłodziła zespół z porównaniem do poprzedniej rundy z bardziej doświadczonych zawodników został tylko Mirosław Goliński(brat bardziej znanego Michała)Mirosław Goliński zresztą w sezonie 08/09 miał okazje grać w zespole z Plewisk.W drużynie 1920 ubyło kilku bardzo wartościowych zawodników takich jak Marcin Drajer ,Piotr Jacek czy Bekas i kilku innych zawodników a zastąpiono ich przede wszystkim młodzieżą która nie ma jeszcze takiego ogrania jak starsi koledzy.Mosiniacy zdecydowanie lepiej w obecnym jak i poprzednim sezonie spisują sie na wyjazdach gdzie potrafią zrobić nie jedną niespodziankę u siebie w tej rundzie w trzech meczach udało im sie wywalczyć zaledwie jedno oczko.W gromie mówi sie w tym sezonie tylko o awansie patrząc na kadrę zespołu z pod poznańskich Plewisk bez wątpienia drużyna prowadzona przez trenera Paweł Kutynia będzie głównym kandydatem do wygrania ligi.Należy zaznaczyć ze w ekipie Gromu grają tak znani zawodnicy jak Bartosz Hinc,Łukasz Berczyński,Mariusz Wysocki ich doświadczenie z boisk ekstraklasy na pewno jest nie do ocenienia.w poprzednim sezonie ekipa Gości okazała sie dwukrotnie lepsza jesienią w Plewiskach było 4-1 a wiosną w Mosinie 3-0.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Stal Szczecin-Hutnik Szczecin 1 2,10 ✅
betsafe, tobet
Derby Szczecina. Stal to drużyna z historia i przeszłością, mozna powiedziec po Pogoni druga siła szczecinskiej piłki. Hutnik to raczej jakiś wynalazek który nie przyjął się w Szczecinie. Jako że jestem ze Szczecina kojarze niektorych zawodnikow nie tylko z boiska. Patrzac na skład Hutnika sa to zawodnicy z rocznika 91 i 92 ktorzy nie zrobili wiekszej kariery w młodzikach Pogoni i szkółki Salosu. Połowa gra w amatorskich rozgrywkach typu SLS gdzie nie sa tam jakimis gwiazdami nawet wsrod amatorow. Ja gram w 2 lidze tych rozgrywek i miałem okazje grywac z nimi. Przechodzac do Stali wyglada to juz nieco lepiej. Jeden z przeszloscia w Polonii Warszawa ME, inni zdobyli awans do rozgrywek 4 ligi deklasujac w 5 swoich przeciwnikow i na pewno sa bardziej zgrani niz ta zbierani w Hutniku. Na pewno odwiedze jutro stadion i mam nadzieje ze wygra Stalówka.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
IV Liga Malopolska - Wschodnia
LKS Nowa Jastrząbka - Dunajec Zakliczyn
vs
Typ: Dunajec Zakliczyn
Kurs: 2,20
Tobet
Właściwie kursy mnie zdziwiły i są chyba spowodowane ostatnią kolejką w której Dunajec sensacyjnie poległ w Nowym Sączu z Heleną. Innych argumentów (oczywiście oprócz tego, że grają na wyjeździe) przemawiających przeciwko nim nie znajduję.
To poukładana drużyna, znajdująca się na dobrym - czwartym miejscu w tabeli i nie widzę powodów aby mogli spaść niżej. Grają niezłą jak na IV ligę piłkę.
Jastrząbka to zespół który do ligi dołączył w ostatniej chwili z okręgówki w zastępstwie rezerw Termalicy Bruk-Bet, która kilka dni przed początkiem rozgrywek wycofała się. Znajdują się na 5 miejscu w tabeli od końca i moim zdaniem tak powinni zakończyć - słabszy wydaje się być przeżywający kłopoty kadrowe i organizacyjne Orkan Szczyrzyc, beniaminkowie - Ogniwo i Rylovia oraz Helena Nowy Sącz. Dla tak dobrej drużyny jaką jest Dunajec ten mecz powinien być szansą na przełamanie dwóch meczy bez zwycięstwa.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Długo zastanawiałem się, czy podawać ten typ ale jednak napisze kilka zdań. Jest to spotkanie o wysokim kursie na gospodarzy ale za drobne można zagrać spokojnie.
Silesius Kotórz Mały - Orzeł Dzierżysław 4 Liga opolska
Dwa typy: niespodzianki nie było
Silesius- Orzeł 1 5.00 Tobet⛔
Silesius- Orzeł 1X 2.36 Tobet⛔
Gdy spoglądamy na tabelę to widzimy przepaść, bo Orzeł jako beniaminek jest aż na 4 miejscu, co dla mnie jest niesamowitym zaskoczeniem. Ta ekipa bazuje praktycznie na zawodnikach z gminy Kietrz. Grają tam bardzo młodzi zawodnicy. Przyznam, że dla wielu osób z regionu sam awans Orła był ogromną niespodzianką i od początku byli typowani jako pierwszy kandydat do spadku.
Sezon zaczęli dobrze, jeśli chodzi oczywiście o wyniki bo w grze praktycznie zawsze są ewidentnie słabsi. Często przeciwnicy mają niesamowitego pecha i niewykorzystują wielu sytuacji. Ostatnie spotkanie Orzeł wygrał z ostatnim w tabeli Lewinem Brzeskim ale znów mógł spokojnie ten mecz przegrać.
Sądzę, że ta dobra karta w końcu się odwróci i nastąpi to już dziś. Kotórz słabo spisuje się na początku sezonu ale to ekipa dużo bardziej doświadczona niż Dzierżysław. Potrzebują niesamowicie dziś tych punktów i z kim jak z kim ale z Orłem większość ekip liczy na wygraną u siebie ????
Oczywiście Orzeł znów może zaskoczyć i wygrać ale szczerze wątpię w to. Do tej pory zdobyli już i tak zbyt dużo punktów jak na ich możliwości.
Uważam, że typ 1X jest w zasięgu.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Już teraz podam typy na najbliższą kolejkę IV ligi lubelskiej, bo kursy za pewne polecą w dół:

Bogdanka II Łęczna - Stal Poniatowa 1 @ 1.37 (12:1) ✅
Roztocze Szczebrzeszyn - Wieniawa Lublin 2 @ 1.30 (1:5) ✅
AKO: 1.78
10/10


O drużynie Stali już pisałem w tym dziale podczas pierwszej kolejki, gdzie grali z Wieniawą (obecnym liderem), kiedy to przegrali na własnym boisku 5-0. W drużynie wiele się nie zmieniło. Baa, trener został zwolniony, co spowodowało, że kilku zawodników tworzących trzon zespołu również chciało odejść. Na całe szczęście zarząd cofnął tą decyzję i wszystko zostało jak było.. A było i jest raczej nie ciekawie. Po 7 kolejkach drużyna ma zaledwie 3 punkty i są to remisy z drużynami z dołu tabeli. Natomiast każdy mecz z drużyną z &#39;wyższej&#39; półki kończył się zerowym dorobkiem punktowym dla Stali. Kadra przed sezonem kompletowana na szybko, a trener sam przyznaje, że kilku zawodników nie jest gotowych na IV-ligowy poziom. W sobotę czeka ich wyprawa do Łęcznej, gdzie zmierzą się z rezerwami I-ligowej drużyny. Jak to zwykle bywa w drużynie rezerw gra wielu piłkarzy z przeszłością w wyższych klasach rozgrywkowych oraz zdolna młodzież z regionu. Jak do tej pory takie połączenie daje dobre efekty bowiem Bogdanka jest v-ce liderem i po troszeczkę słabszym początku teraz złapała właściwy rytm i co kolejkę sięga po 3 punkty (wyjątkiem jest ostatnia kolejka i remis 0-0 z mocną u siebie drużyną Ruchu Ryki). Atutem powinno być też własne boisko, na którym Bogdanka przegrała jak dotąd tylko na inaugurację 2-3 z Lewartem, a od tamtej pory zdobyła komplet 9 punktów.

Drugi mecz to pojedynek zdecydowanego lidera i faworyta rozgrywek Wieniawy Lublin z Roztoczem Szczebrzeszyn. Tutaj różnicę klas między Wieniawą a pozostałymi drużynami powinny oddać osiągane wyniki: 7 meczów - 21 punktów - 36:6 w bramkach (co daję ponad 5 bramek strzelonych na mecz!). Nie bez powodów, więc kibice drużyny z Lublina w każdym meczu spodziewają się zwycięstwa z minimum 5 bramkami strzelonymi, bo do tego piłkarze ich przyzwyczaili. O samej drużynie nie ma większego sensu się rozpisywać.. warto wspomnieć, że powstała z połączenia dwóch IV-ligowych lubelskich klubów przed tym sezonem - Wieniawy oraz Lublinianki, co spowodowało, że trener miał wielki ból głowy ze skompletowaniem zespołu z powodu nadmiaru zawodników gotowych do gry. Rywalem Wieniawy będzie drużyna Roztocza. W drużynie z poprzedniego sezonu, gdzie zajęli 8 miejsce pozostało jedynie 5 zawodników. Skład został uzupełniony głównie młodymi graczami, nie rzadko dopiero stawiającymi pierwsze kroki na tym poziomie rozgrywek. Jak zobaczyłem kurs 1.30 w tym meczu na zwycięstwo Wieniawy byłem w lekkim szoku - spodziewałem się max 1.15, a tu proszę. Jest na to pewne wyjaśnienie, otóż w ostatniej kolejce Roztocze pokonało na wyjeździe Unię Bełżyce (przedostatnie miejsce) 6:0. Miałem okazję oglądać ten mecz i trzeba przyznać, że drużynie ze Szczebrzeszyna dopisało trochę szczęście. Bowiem obie drużyny przynajmniej w pierwszej połowie stworzyły podobną ilość sytuacji 100-procentowych, jednak to goście strzelili 3 bramki, a dzięki niefrasobliwości napastników Unii nie stracili żadnej. Na pewno pomogło im zaskakujące ustawienie Unii, grającej z tylko 3ema obrońcami co powodowało mnóstwo problemów w grze defensywnej. W drugiej połowie Roztocze skutecznie wyprowadzało groźne kontry co spowodowało strzelenie kolejnych 3ech goli rozbitej drużynie z Bełżyc. To tyle o ostatnim meczu, ale ważne są również wyniki wcześniejszych spotkań, a te nie są już tak dobre.. Przed ostatnią kolejką, w 6 spotkaniach Roztocze uciułało ledwie 3 punkty, w tym żadnego na własnym boisku. Uważam, że drugi tak szczęśliwy dzień nie przytrafi się drużynie Roztocza i każdy inny wynik niż wygrana Wieniawy będzie tutaj mega-niespodzianką. ;)

Dla dociekliwych podam link do tabeli IV ligi lubelskiej:

http://www.90minut.pl/liga/0/liga5747.html

Edit:
Wieniawa tradycyjnie 5 bramek z przodu i o tyły nie trzeba się martwić, ale to co zrobiła Bogdanka II to majstersztyk :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Kolejny raz spróbuje zarobić na IV lidze lubelskiej przy okazji dzieląc się swoimi przemyśleniami tutaj na forum ;)

Stal Poniatowa - Włodawianka Włodawa 2 2.45 5/10 ✅ (2:3)

Ponownie w tym sezonie gram na porażkę Stali Poniatowa i jak dotąd ani razu się na tym nie &quot;przejechałem&quot;. Stal to drużyna, która już opisywałem w tym dziale 2 razy i z każdą kolejną analizą sytuacja w klubie robi się coraz gorsza. Po ostatniej porażce 12:1 z rezerwami Bogdanki pracę stracił szkoleniowiec Tomasz Jasik. Jego miejsce zajął trenujący do tej pory A-klasowy zespół Andrzej Nowaczek. To jednak nie koniec kłopotów tego zespołu. Trenera bronią zawodnicy stanowiący trzon zespołu: &quot;Z gry najprawdopodobniej zrezygnuje kapitan zespołu Grzegorz Olchawski. - Odejdzie też Damian Farotimi, był moim asystentem i jechaliśmy na jednym wózku. Umówiliśmy się, że w razie dymisji obaj odejdziemy z zespołu - dodaje były już trener poniatowian.&quot;. Z tego co mi wiadomo to jeszcze nie wszyscy zawodnicy, którzy zamierzają opuścić klub. Wygląda na to, że większość drużyny będą stanowić kompletnie nie doświadczeni, młodzi zawodnicy, o których trener niejednokrotnie wypowiadał się już, że IV liga to jeszcze nie ich poziom. Dodatkowo zawodnicy odmówili we wtorek wyjścia na trening. To taka garstka informacji z tego tygodnia. Jeśli chodzi o pozycje w lidze to Stal po 8 kolejkach zajmuje przedostatnie miejsce z 3 punktami, nie odniosła jeszcze zwycięstwa i strzeliła zaledwie 2 bramki. Ostatnie 3 mecze to same porażki.
Przyznaje się bez bicia, że o drużynie z Włodawy wiem nie wiele. W tym sezonie nie udało mi się obejrzeć żadnego z ich meczów. Drużyna ma bilans meczów 2-0-6, jednak ze wszystkich porażek, 5 było różnicą jednej bramki, więc wnioskuje stąd, że drużynie może brakować trochę szczęścia. Potwierdzeniem może być fakt, że w ostatniej kolejce pokonali faworyzowany Ruch Ryki 2:1. Włodawianka na pewno nie jest jakąś mocną ekipą jak na 4 ligę, ale myślę, że z tak rozbitą Stalą wygrałaby nie jedna drużyna z okręgówki.. tym bardziej po kursie 2.45 uważam, że jak najbardziej można próbować (kurs już spadł z 2.65).
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Cotygodniowa dawka IV ligi lubelskiej :cool::


Bogdanka II Łęczna - Unia Bełżyce 1 @ 1.32 10/10

Kurs na to spotkanie nie jest wysoki, aczkolwiek i tak wyższy niż się spodziewałem. O Bogdance pisałem już 2 tygodnie temu.. mają solidną ekipę jak na ten poziom rozgrywek. Są to głównie młodzi, utalentowani zawodnicy z naszego regionu oraz zawodnicy pierwszej drużyny, którzy na obecną chwilę nie mogą liczyć na występy w I lidze. W międzyczasie, od ostatniego spotkania, które opisywałem ze Stalą Poniatowa (wygrane na własnym boisku 12-1), Bogdanka odniosła przekonującą wygraną na trudnym terenie w Białej Podlaskiej 0-4 z miejscowym Podlasiem. O ile spodziewałem się, że przyjezdni wygrają tamto spotkanie, to na pewno nie w takim stosunku bramkowym. W sobotę czeka ich kolejne spotkanie u siebie, gdzie jak dotąd przegrali tylko raz na inaugurację (2-3 z Lewartem), a następnie zdobyli komplet 12 punktów. Podejmować będą bełżycką Unię, która jak dotąd zdecydowanie zawodzi. O ile co roku drużyna potrafiła sobie zapewnić spokojny środek tabeli, to w tym sezonie walka o utrzymanie może trwać do samego końca. Skład mimo, że zbudowany w dużej mierze z doświadczonych zawodników, to jednak sporo kluczowych graczy opuściło klub w przerwie letniej. W 9 meczach Unia zdobyła zaledwie 6 punktów, a szczególnie zawodzą przed własną publicznością, gdzie odnieśli 4 druzgoczące porażki (bilans bramkowy 1-16). Na wyjazdach idzie lepiej, aczkolwiek nie wydaje się, żeby na bardzo trudnym terenie w Łęcznej zdołali wywalczyć jakiekolwiek punkty. Jedna z najbardziej dziurawych obron (Unia: 2.55 gole stracone/mecz) podejmie drugi atak w lidze (Bogdanka: 3.22 gole strzelone/mecz).

Biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki tego sezonu, jak i obecną formę obu zespołów każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie ogromnym zaskoczeniem. Kurs może i niski, ale do dorzucając chociażby wygraną PO w wyborach mamy piękny weekendowy dubel, który powinien wejść bez problemów.

Inne typy godne uwagi:
Janowianka Janów Lub. - Wieniawa Lublin 2 @ 1.22 10/10
Lewart Lubartów - Start Krasnystaw 1 @ 1.25 9/10
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Bogdanka II Łęczna - Unia Bełżyce 1 @ 1.32 10/10 ✅ (10:0)

Inne typy godne uwagi:
Janowianka Janów Lub. - Wieniawa Lublin 2 @ 1.22 10/10 ✅ (0:3)
Lewart Lubartów - Start Krasnystaw 1 @ 1.25 9/10 ✅ (2:1)
Wygląda na to, że w tym dziale to już tylko ja się udzielam :;/:.
Na ten weekend jeden meczyk, bardziej ryzykowny, ale za to z super kursem.
Wieniawa Lublin - Bogdanka II Łęczna 2 @ 3.30 5/10 ⛔ (3:1)

Mecz na szczycie. Obecnie 2 zdecydowanie najlepsze drużyny w IV lidze lubelskiej. Dłuższej analizy dzisiaj raczej nie będzie, gdyż oba zespoły opisywałem już kilka razy, a posty te nie jest trudno znaleźć (ze względu na tak &#39;&#39;duży&#39;&#39; ruch w dziale). Dlaczego akurat Bogdanka? Odnoszę wrażenie, że Wieniawa już nie dominuje tak bardzo jak w początkowych meczach sezonu, gdzie regularnie strzelali po 5 bramek w meczu. Ostatnio wygrywanie przychodzi z większym trudem, a sam trener podkreśla, że przeciwnicy inaczej nastawiają się na grę z liderem i często o tym, kto zdobędzie 3 punkty decyduje dopiero druga połowa - co trener tłumaczy dobrym przygotowaniem do sezonu. Mam wrażenie, że w końcu przytrafi się wpadka a z kim jak nie właśnie z Bogdanką. Drużyną, która ostatnio równa wszystkich rywali z ziemią. W 3ech ostatnich meczach zdobyli aż 26! bramek, tracąc zaledwie jedną. Co prawda rywale nie koniecznie należeli do mocarzy, ale wynik i tak imponujący. Gram na Bogdankę, gdyż uważam że są obecnie w lepszej formie, widać że złapali odpowiedni rytm. Szykuje nam się fajny mecz, a po takim kursie grzech nie spróbować ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sutek 79

sutek

Forum VIP
Arzoo bardzo fajnie opisujesz tutaj IV ligę lubelską. Sam korzystałem z twoich propozycji ???? Odnośnie Wieniawy gra tam mój kolega to podpytam się jak tam widzi mecz z Bogdanką II. Bogdanka II miażdży rywali w ostatnim czasie, kursy były niskie na nich ale jakże pewne typy.

Odnośnie tego działu, postaram się też tutaj coś pisać bo polską ligę bardzo lubię typować. W IV ligę łódzką i mazowiecką trochę się bawię i coś tam wiem, tylko czasami brakuję chęci i czasu na napisanie tego w tym dziale.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Fajnie by było przeczytać choćby parę zdań o godnych uwagi meczach z innych lig regionalnych, więc mam nadzieję że znajdzie się chwilka czasu i chęci ???? .
Jestem ciekaw co powie kolega :razz:. Osobiście uważam, że to będzie wyrównany mecz i tym razem nie zobaczymy tylu goli do ilu nas obie drużyny przyzwyczaiły. Jestem ciekaw wahań kursów ???? .
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ten pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie, według mnie każdy wynik tutaj wchodzi w grę. Wieniawa ma przewagę nad Bogdanką w tabeli. Ciekawe też czy ktoś z pierwszej drużyny zejdzie na ten mecz, czy nie? W rezerwach z Łęcznej często grają zawodnicy z &quot;jedynki&quot;?

Arzoo swoja drogą przyjemne kluby w tym Lublinie, mam na myśli Orenżade i Archiwum ????
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Ten pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie, według mnie każdy wynik tutaj wchodzi w grę. Wieniawa ma przewagę nad Bogdanką w tabeli. Ciekawe też czy ktoś z pierwszej drużyny zejdzie na ten mecz, czy nie? W rezerwach z Łęcznej często grają zawodnicy z &quot;jedynki&quot;?

Arzoo swoja drogą przyjemne kluby w tym Lublinie, mam na myśli Orenżade i Archiwum ????

W zasadzie różnie to bywa. Generalnie nie ma za bardzo czegoś takiego, że ściągają kogoś na ważne mecze.. chociaż w sumie jak do tej pory tych za wiele nie było. Na tą chwilę na stałe przypisany do drużyny jest Adrian Paluchowski, którego chyba nie trzeba przedstawiać. W obronie na pewno pewnym punktem jest Bodziak, który przez lata występował w I zespole, a później grał jeszcze w Motorze. Do tego dochodzą zawodnicy pukający do I zespołu, mający już debiuty w I lidze, a nawet wyżej: Ninković, Matić, Falkowski, Wójcik. Śmiem stwierdzić, że na papierze zespół z Łęcznej wygląda lepiej. Wieniawa też ma bardzo fajny skład, większość zawodników spokojnie powinna grać minimum ligę wyżej. Mecz na pewno będzie wyrównany.. ale mam jakąś taką &quot;czutkę&quot; co do tego spotkania :razz:.

Co do &quot;tego rodzaju&quot; klubów to muszę przyznać że w Oranżadzie nie byłem, ale Archiwum rzeczywiście.. bardzo fajny klub ???? .
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
IV liga mazowiecka południe
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Energia Kozienice-Janików
Mecz na szczycie IV ligi mazowieckiej grupy południowej. Moim zdaniem zwyciężą gospodarze którzy mają zdecydowanie najlepszy zespół kadrowo w tej lidze. Do zespołu w przerwie letniej dołączyli Piotr Gawlik- zawodnik który zaliczył 23 występy w I lidze, głównie jednak grał w II lidze w Pelikanie Łowicz i to z powodzeniem. To środkowy obrońca podpora defensywy Pogoni, Grodzisk w 11 meczach stracił...zaledwie trzy bramki. Dalej przybyli Feliksiak i Rybaczuk którzy występowali w I lidze, Feliksiaka przedstawiać nie trzeba ikona I ligi, obaj ostatnio grali w Zniczu Pruszków. Kamil Jankowski motor napędowy Mszczonowianki, która w IV lidze od trzech lat zajmuję miejsce na podium, oraz dwóch solidnych defensorów UKS Łady. Grodzisk gra bardzo efektownie, u siebie komplet zwycięst stosunek bramek 20-1. Akurat byłem na meczu w którym stracili tą bramkę z KS Warka wtedy zagrali najsłabszy mecz w lidze, a powodem było zlekceważenie rywali i gra na pół gwizdka. W Grodzisku są pieniądze, zaplecze, kibice coraz liczniej przychodzą na stadion i dopingują swoich zawodników. Poziom organizacji klubu stoi na wysokim poziomie, zawodnikom nic nie brakuję: pieniądze wypłacane na czas( to rzadkość w takiej lidze), obok stadionu, basen, odnowa biologiczna, zawodnicy mają odżywki, murawa świetnie przygotowana, kryta trybuna wszystko w zasadzie gotowe na III ligę, która moim zdaniem w Grodzisku zawita od przyszłego sezonu. Grodzisk ma silną ławkę, trzech-czterech piłkarzy nie jest pewnych miejsca w pierwszej &quot;11&quot; ponieważ trener ma pole manewru i jest duża rotacja i walka o miejsce. Trener Smalec uważam że ma bardzo dobry warsztat, zawodnicy chwalą jego metody szkoleniowe. Teraz trochę o Kozienicach, zespół poukładany, solidny, mają w swoim składzie kilku doświadczonych zawodników jak: Czaplarski, Dryk, Kołodziejczyk, Seremak. Seremak ma już 39 lat i jako napastnik będzie miał bardzo ciężko rywalizować w pojedynkach z Gawlikiem, Seremak strzela oczywiście bramki, ale to jak podłapie jakiegoś &quot;juniora&quot; to nim kręci bo jest bardzo doświadczonym graczem, ale myślę że z defensorami gospodarzy będzie miał olbrzymie problemy, Czaplarski 37 lat, jak na skrzydłowego to już trochę sporo, a boki pomocy w Grodzisku bardzo wybiegane po lewej stronie Nowak albo Romanowski, z prawej Rybaczuk. Kozienice zajmują trzecie miejsce mają jeden mecz mniej i tracą do liderów z Grodziska siedem punktów. Ostatnio Kozienice przegrały 1:2 u siebie z beniaminkiem z Zakrzewia(grają tam głównie zawodnicy którzy nie złapali się do kadry Radomiaka), zaś Pogoń wygrał 3:0 ze Zniczem II. Kozienice miały już wyprawę 7 km od Grodziska, w Żyrardowie przegrały 1:2. Osobiście dla mnie zdecydowanym faworytem jest Pogoń i stawiam zdecydowanie na ich wygraną ;)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki wygra 1,60

opis: szkoda, dwie bramki nie uznane dla Pogoni, obie moim zdaniem prawidłowe, jedna na 100%, drugą mogło być na styku, obie przy wyniku 0:0, Kozienice strzelają gola po stałym fragmencie gry... szkoda bo przejechałem się na tym meczu yh ????
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
No to jedziemy... IV liga lubelska ;)
Orlęta Łuków - Unia Bełżyce 1 @ 1.18 (6:1)
Włodawianka Włodawa - Wieniawa Lublin 2 @ 1.35 (0:2)
AKO: 1.59 ✅✅
10/10


Po ostatniej ciężkiej do typowania kolejce (aczkolwiek kursy np. 2.75 czy 1.85 nie podane na forum weszły łatwiutko) czas na powrót do grania mniejszych kursów, ale w których nie wyobrażam sobie po prostu innego rozstrzygnięcia. Na pierwszy ogień idzie mecz Orlęta Łuków - Unia Bełżyce. Orlęta przed sezonem były stawiane jako główny faworyt do awansu. Niestety ze względu na dość słaby początek, pozycję lidera od razu przejęła Wieniawa i nic nie wskazuje, żeby ktoś był w stanie o nią powalczyć. Co ciekawe po 11 meczach, Orlęta są jednym z dwóch zespołów, które jeszcze nie przegrały (ten drugi to właśnie Wieniawa). To, że mają 10 punktów starty do lidera zawdzięczają temu, że aż 5 z 11 meczów zremisowali. Można również powiedzieć, że jak już wygrywają to z rozmachem, gdyż świadczy o tym bilans bramkowy +21 (26-5). Dzięki ostatnim weekendowym rezultatom drużyna z Łukowa awansowała na pozycje v-ce lidera, która premiuje do awansu do III ligi. Składa się na to nie tylko ostatni mecz, ale ogólnie ostatnia forma Łukowian. W ciągu ostatnich 6 meczów zgromadzili oni aż 16 punktów, widać więc że złapali wiatr w żagle i zrobią teraz wszystko aby w końcu zdobyć upragniony awans. Do Łukowa wybiera się drużyna z Bełżyc. No właśnie, czy aby na pewno? Po ostatnim meczu do dymisji podał się trener, zarząd, a zawodnicy zawiesili treningi. Wygląda to fatalnie. W dodatku wyniki sportowe również o tym świadczą - 6 punktów w 11 meczach (1-3-7). Ostatnio porażka na własnym boisku z mającą ledwie 3 punkty więcej Włodawianką na pewno nie poprawiła atmosfery. Unia ma jedną z najgorszych obron w lidze - 36 bramek straconych. Uważam, że jeżeli uda się nawet pojechać na mecz, to skład będzie dość okrojony, a z tak rozpędzoną drużyną z Łukowa można się spodziewać wysokiego wyniku.
Drugi mecz to spotkanie Włodawianki Włodawa z najlepszą drużyną IV ligi lubelskiej - Wieniawą Lublin. Włodawianka zgromadziła jak do tej pory 12 punktów, ostatnio pokonując 3-2 na wyjeździe wspomnianą wyżej Unię Bełżyce. Pomimo tego, że drużyna ta sporo przegrywa to nie są to na pewno wysokie porażki. Zazwyczaj 1-bramkowe. Troszkę inaczej już to wygląda z boiska. Zespół bardzo dużo gra długą piłką, co przeciwko obronie Lublinian będzie biciem głową w mur. Nierzadko zdarzają się też błędy w obronie, na co bardzo w tym meczu liczę :razz:. Wieniawę gram właściwie prawie co kolejkę, jak tylko jest w miarę sensowny kurs (wyjątek to ostatni mecz z Bogdanką) i jak dotąd mnie nie zawiedli. 11 meczów, komplet zwycięstw, w klubie już myślą o zimowych wzmocnieniach na 3 ligę, aby już na wiosnę zacząć zgrywać zespół. Ostatnia wygrana 3-1 nad rezerwami Bogdanki przekonała mnie, że tej drużyny, przynajmniej na jesieni nikt nie będzie w stanie zatrzymać. Różnica klas między obiema drużynami jest widoczna gołym okiem, więc kurs 1.35 to jest w tym tygodniu prezent od Tobetu :cool:
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Kluczevia Stargard Lech Czaplinek zachodniopomorska
Goscie przyjadą dzisiaj bez napadu. 3 zawodników przez kontuzje i zawieszenia nie wystapi w dzisiejszym meczu. Nawet bez tych osłabień zdecydoanym faworytem jest zespol cukrowników który zajmuje 3 pozycje tuz za potentatami tej ligi tj energetykiem i lesnikiem. Byc moze jest to pozycja troche na wyrost bo jeszcze sezon temu Kluczevia walczyla o utrzymanie ale jak na razie grają poprawnie czego nie można powiedziec o Lechu który z 10 punktami znajduje sie tuż nad kreską. Pewne zwyciestwo Kluczevii wobec braków kadrowych gości
1.55 tobet
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Lesnik Margonin 4 liga wielkopolska polnoc polecam do grania na sobote
Jakaś argumentacja typu? Osłabienia rywali? Dodatkowa premia motywacyjna dla Leśnika za wygraną? Napisz coś więcej o tym meczu, jak tak polecasz ten typ.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
4 liga opolska
Piast Strzelce Opolskie - Orzeł Dzierżysław 1 1.90
Stawiam mocno na ten typ. Kurs na gospodarzy wysoki bo sąsiadują ze sobą w tabeli, ale Orzeł jest ostatnio w dużo słabszej formie.
Goście jako beniaminek byli od początku uznawani za głównego kandydata do spadku, jednak ku zdziwieniu moim i wielu kibiców z Opolszczyzny zdobyli aż 19 punktów do tej pory. W wielu spotkaniach byli drużyną słabszą ale wygrywali, wiedziałem że to szczęście kiedyś w końcu ich opuści. Orzeł nie wygrał od 6 spotkań, 3 ostatnie przegrał. Z tego co wiem przed ostatnimi spotkaniami zawodnicy już nawet nie trenują, byle tylko dograć tę rundę do końca. Niby szczegół ale pewnie i to ma wpływ na formę, pewność siebie może zgubić bo nie jest wcale powiedziane że na wiosnę będą tak punktować jak jesienią.
Piast to solidna ekipa, która walczyła jak równy z równym z faworytami ligi, czyli Polonią Głubczyce, czy Swornicą Czarnowąsy. Dzierżysław z tymi drużynami przegrał wysoko.
Ponadto Orzeł jest zdecydowanie drużyną silniejszą na swoim specyficznym małym boisku. Grając na wyjazdach nie wykorzystują już tak swojej siły fizycznej. Po prostu bazują na przygotowaniu fizycznym a mniej na technice.
Sądzę, że Orzeł poniesie 4 porażkę z rzędu.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Nożna 4 liga mazowiecka poludnie 11.11.2011r 13:30
Lady - Pogon Grodzisk Mazowiecki
typ: 2
2.0
Tobet
Analiza
Dziś w spotkaniu pietnastej kolejki 4 ligi mazowieckiej poludniowej uks lady na wlasnym stadionie podejmia lidera rozgrywek - Pogon Grodzisk Mazowiecki. Tak jak wspomnialem Pogon przoduje stawce 4 ligi. Grodziszczanie w tym sezonie zaledwie trzykrotnie tracili jakiekolwiek punkty, po dwoch remisach i jednej porazce, pozostale 11 spotkan wygrali. Pogon w tym sezonie wyraznie celuje w awans do trzeciej ligi i kazdy inny wynik (brak awansu) bylby w klubie odebrany jak porazka. Narazie plan Pogon realizuje znakomicie. Jesli dziś zwyciezy bedzie mistrzem jesieni, liderem po polowie rozgrywek w tym sezonie. Lady natomiast to aktualnie 8 ekipa ligi. Ich bilans wynosi 7-1-6. Gospodarze tego pojedynku za cel na ten sezon postawili sobie utrzymanie w lidze, najlepiej za pomoca miejsca w polowie stawki. Rowniez gospodarze realizuja przedsezonowe zalozenia, nad strefa spadkowa maja aktualnie 9. punktow przewagi. Pogon w tym sezonie na wyjezdzie jeszcze nie przegrala, licze, ze dzis podtrzyma dobrą passę. Co więcej nawet wygra to spotkanie, Lady to zdecydowanie slabsza ekipa. Pogon po porazce z Energią Kozienice wygrała dwa spotkania z rzędu i chce dziś kontynuuować serię zwycięstw. Przyjezdni są zdecydowanymi faworytami tego spotkania, licze, ze udowodnia to rowniez na boisku.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 4 liga zachodniopomorska
Spotkanie: Victoria Przecław-Pogoń II Szczecin ✅ pewniaczek 1-4..
Typ: Pogoń II
Kurs: 1,90
Buk : tobet
Jestem blisko rozgrywek 4 ligi w swoim wojewodztwie. Jestem blisko Stali ktora gra w tej samej lidze i bedac tak blisko druzyny rowniez mozna duzo sie dowiedziec, w szczegolnosci o rywalach z miasta. Do Poznania pojechali podstawowi gracze ale taki Petasz, Wolkiewicz czy Fabiniak zagraja w Przeclawiu. Sa to zawodnicy ktorzy o poziom przewyzszaja tych z Victorii. Mlodziez grajaca w Pogoni II rowniez jest mimo wszystko lepsza od rywala ktory boryka sie z powaznymi problemami o ktorych dowiedzialem sie dzisiaj od trenera - Pawla Skrzypka. Grajacy trener narzeka na uraz kolana i zapewne nie zagra co powoduje utrate potencjalu o prawie 50% w defensywie. Podstawowy bramkarz Dabrowski ktory ratowal druzyne wielokrotnie rowniez nie bedzie mogl wystapic i zagra mlodziak z ktorym gram na playarenie i prezentuje totalnie amatorski poziom, w szczecinskich rozgrywkach SLS zajalem nawet wyzsze miejsce w rankingu bramkarzy niz on... Kolejny podstawowy zawodnik z obrony Momot narzeka na uraz i nie zagra. Bilinski i Andruszczak zapewne zabaluja gdzies dzisiaj w jednym ze szczecinskich klubow nocnych wiec nie sadze zeby cokolwiek zagrali.. ba ! nie sadze zeby nawet pojawili sie na meczu jak to czasami bywa.
Przechodzac do formy i tabeli to Victoria to slabiutka ekipa zajmujaca daleka pozycje, Pogon w czubie- 3 miejsce i ostatnia wygrana 13-1 napewno pobudzila checi na kolejne wygrane w takich rozmiarach. Przy takich problemach w Przeclawiu nie zdziwilbym sie gdyby chociaz w polowie powtorzyli ten wynik (1-6 hehe ). Atut wlasnego boiska nie odgrywa tutaj zadnej roli bo do Przeclawia z centrum Szczecina jest 5-10km. Tak wiec po jutrzejszym meczu Stali ktory jest o 11 zapewne zawitam o 14 na stadion Victorii i licze na wygrana Portowcow.
Do tego :
Hutnik-Astra X2 1,53 betsafe ✅
Stal - Vineta 1,80 tobet ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom