>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Irlandia - 2024 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

successful 2,5M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Panowie w poniedziałek Derry w końcu wygra i St. Patricks x2 ??
Osobiście pokusiłbym się o gołe zwycięstwo St. Patrick's. Ewidentnie korzystają z faktu, że czołówka gubi punkty a sami mają imponującą passę wygranych, które mocno zbliżyły ich do czuba tabeli. Dzisiejszy przeciwnik nie jest nie do pokonania. Od maja wygrał dwa ligowe mecze, w tym z Shamrock grającym od 66. minuty w dziesiątkę, oraz Dundalk, który jest najsłabszą ekipą w lidze.

Bohemians - St. Patrick's, St. Patrick's @2.23 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1259
Psychosocial 1,1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Derry-Sligo NO BET g.20.15 1:1 hehe..

PS: 1,33 na gospodarzy?

Na konferencji przedmeczowej Derry trener Ruaidhri Higgins powiedział: „Sligo z tym składem miało znakomity sezon, absolutnie znakomity sezon”.

Trener Sligo John Russell: „To kolejny naprawdę trudny mecz z pretendentem do tytułu, ale jak zwykle przyjmujemy takie mecze z otwartymi ramionami i z niecierpliwością na nie czekamy”

Czyli nie ma tu żadnego odpuszczania..przypominam również fakt że goście przed sezonem byli głównym pretendentem do spadku a tu proszę..

Odpuszczam typowanie tego spotkania mimo że Sligo podobnie jak Bohemians z plagą kontuzji. Nie zdziwię się wynikiem 3:0 ale i 1:1 czy 0:0...

Bohemians-St.Patrick TYP BTS kurs 1,65 5/10 g.20.45 1:3 WIN

No..Patsi rewelacja na koniec sezonu..ale każda passa kiedyś się kończy vel np: Bangor. Cyganie w mega osłabieniu nie dali się na wyjeździe Derry, cały czas bronią się przed spadkiem i punkty też im są potrzebne a dzisiaj jakby wygrali to na 99% by się utrzymali.

"Trener Bohs, Alan Reynolds, odnosząc się do piątkowego meczu w rozmowie z zespołem medialnym swojego klubu, powiedział: „To był prawdziwy mecz składający się z dwóch połówek i ostatecznie byłem zadowolony z naszej gry w obu połowach, z różnych powodów."
W pierwszej połowie byłem zadowolony, ponieważ pokazaliśmy prawdziwą jakość. Grając z tą samą drużyną na naszym boisku tydzień wcześniej, byłem głęboko sfrustrowany tym występem i tym, że pomimo posiadania piłki nie udało nam się przetestować ich bramkarza.
Ale myślę, że w pierwszej połowie pokazaliśmy, że mamy jakość i potrafimy mierzyć się z najlepszymi drużynami.
W drugiej połowie byłem zadowolony z graczy z innego powodu. Byłem zadowolony, ponieważ pokazali determinację i charakter, których zbyt często nam brakowało w tym sezonie. Derry nas goniło i mają w drużynie prawdziwą jakość, aby to zrobić, ale czułem, że walczyliśmy o wszystko.
Ostatecznie innego dnia to gra, którą moglibyśmy wygrać. Derry powinno było wyrzucić z boiska zawodnika i myślę, że dzięki temu mielibyśmy wystarczająco dużo sił, aby wygrać grę.
W izolacji jest to dobry wynik. Brandywell zawsze było trudnym miejscem dla każdego zespołu, aby uzyskać wynik, więc cieszymy się, że uzyskaliśmy wynik.
Ale to także kolejny remis dla nas, w którym czuję, że mogliśmy wygrać mecz. To nasz dziesiąty remis w lidze w tym sezonie i kiedy patrzymy wstecz, wiemy, że zostawiliśmy za sobą wiele punktów w meczach, które byliśmy w stanie wygrać.
To był jeden z rozczarowujących aspektów tego sezonu, że mieliśmy potencjał w meczach, w których byliśmy gotowi wygrać, ale nie mieliśmy wystarczająco dużo siły, żeby pokonać przeciwników”.
Cyganie mają obecnie cztery punkty przewagi nad Drogs, którzy zajmują dziewiąte miejsce, ale co najważniejsze, mają jeszcze cztery mecze do rozegrania, aby nie zostać wciągniętym w grę o awans/spadek. Drużynie County Louth pozostały tylko trzy mecze z prawdopodobnie trudniejszą passą, ponieważ muszą zmierzyć się z pretendentami do tytułu Shamrock Rovers i Shelbourne.
Menedżer Alan Reynolds musi zmierzyć się z wieloma problemami związanymi z kontuzjami, które mogą pojawić się tuż przed końcem sezonu.
W poniedziałkowy wieczór może być zmuszony ponownie wystawić Jordana Floresa na pozycji awaryjnego środkowego obrońcy, ponieważ Leigh Kavanagh nie będzie mógł grać, natomiast na drugim końcu boiska prawdopodobnie nadal będzie wystawiał Jamesa Clarke'a na pozycji awaryjnego środkowego napastnika w związku z nieobecnością kontuzjowanego Jamesa Akintunde.'

Kenny rozmawiał z zespołem medialnym Pats przed meczem i powiedział: „To dobry mecz dla nas, chcemy utrzymać rytm, wygrywać mecze i mocno zakończyć sezon. Z drugiej strony Bohs są zdesperowani na punkty, będą walczyć o wszystko, więc będziemy musieli zarobić wszystko, co z nimi zrobimy.
Nasi gracze byli bardzo konsekwentni, pokazali dobre nastawienie i naprawdę dobrze się przyłożyli. Mamy trudny bieg, Bohemians w poniedziałek, Galway w piątek i kończymy w Derry City i Sligo Rovers.
Przed nami cztery trudne mecze, chcemy zakończyć je mocnym akcentem. Pierwszym z nich jest Bohs, więc musimy mieć pewność, że jesteśmy na nich gotowi."

U Cyganów dalej nie zagra Keith Buckley, Rob Cornwall, Martin Miller, James Akintunde, James McManus i Leigh Kavanagh.
Patsi bez Ciana Kavanagha i Romala Palmera a za kartki zawieszony jest Jamie Lennon.

Finn Harps-Wexford TYP 1 kurs 3,00 3/10 g.20.45 1:3 BOX

Finn Harps-Wexford TYP 1/BTS kurs 5,10 1/10
g.20.45 1:3 BOX


PS: Tak jak krzyczał Franek Dolas: "Ludzie, ludzie zwariowałem!" tak i ja zwariowałem grając ten bet. Goście dzisiaj wygrywają i wskakują na 2 miejsce w tabeli by w ostatniej jechać do Cork. Gospodarze muszą absolutnie wygrać dwa ostatnie spotkania i liczyć że Bray przegra w Cobh. Dużym plusem dla mego betu jest fakt że jednak Wexford ma już zapewniony baraż i to że trener gosci wyraźnie powiedział że w ostatnich dwóch kolejkach da pograć zmiennikom.

Trener Harf:

„To, że wciąż jesteśmy w tym miejscu lub blisko tego, a do końca pozostały dwa mecze, jest niesamowite” – powiedział.
Nie sądzę, żeby ktokolwiek pomyślał, że Finn Harps dotrwa do ostatniego tygodnia sezonu.
To, że dotarliśmy tam, gdzie jesteśmy, jest dla nas wspaniałe, ale teraz musimy wykonać ciężką pracę w poniedziałkowy wieczór, żeby dotrwać do ostatniej nocy sezonu”.

Trener Małolatów:

"Osiągnęliśmy nasz cel, jakim było wejście do play-offów, więc w poniedziałek zagram innym składem.
To samo będzie miało miejsce w piątek, w meczu wyjazdowym z Cork. Będę na pewno rotował wieloma zawodnikami”.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3610
Do góry Bottom