>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia - 2023 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Shamrock -U.C.Dublin TYP Shamrock handi -2,5 gola kurs 1,80 5/10 g.21.00 3:0 WIN

PS: Święta więc krótki opis. Typ przemyślany, gospodarze w końcu zaczęli grać jak należy. Dwa gładkie wyjazdowe zwycięstwa z Dundalk 4:0 i Bohemians 2:0 mówią same za siebie. Studenci tak jak pisałem przed sezonem główny kandydat do spadku. Shams jak tylko zechce stuknie Studentów powyżej trzech goli.

Pzdr/Psycho
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +587
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Piątek:

Waterford-Kerry TYP -3,5 handi Waterford kurs 2,80 5/10 g.20.45 1:0 BOX

PS: Typ już dzisiaj bo kursy chyba spadną. Od kiedy Waterford przejął Keith Long bilans to 2-0-0 i w bramkach..10:2. Po ostatniej kolejce aż trzech graczy The Hornets zostało wybranych do jedenastki tygodnia First Division (Ronan Coughlan, Shane Griffin i Ryan Burke). Zespół gra mega ofensywnie a jutro przyjeżdża do nich...Kerry złożony z bardzo młodych zawodników na poziomie u-23 którzy praktycznie przegrywają wszystko co mogą kąsając czasem jakimś golem. Abstrahując od aktualnej formy gospodarzy wykładnikiem dla mnie jest mecz z 10 marca gdzie aktualny lider Galway wygrał z Kerry..9:1.
Typ polecam, z tego co się orientuję to na -2,5 handi był niedawno kurs ok. 1,91. Uważam jednak że z takim poziomem gry Waterford powinien spokojnie wygrać minimum 4:0 a właściwie minimum czterema golami..

Shamrock-Shelbourne TYP 1 kurs 1,57 5/10 g.20.45 2:2 BOX

PS: W tych derbach Dublina widzę tylko zwycięstwo The Hoops. Ten zespół po bardzo pechowym i zarazem słabym, początku w końcu odpalił i ostatnimi trzema zwycięstwami (kolejno wyjazd z Dundalk 4:0, kolejny wyjazd i ogranie lidera Bohemians 2:0 i u siebie w ostatniej kolejce U.C. Dublin 3:0) udowodnił że wszystko zaczęło należycie funkcjonować.
Muszelki to niezła ekipa ale gospodarze jednak na fali i muszą gonić czołówkę. Zauważyłem również że dwóch podstawowych zawodników Koniczynek Graham Burke i Jack Byrne w końcu się przełamali i zaczęli strzelać gole.
Reasumując Stephen Bradley po spotkaniu ze Studentami sam stwierdził że są na dobrej drodze zacząć gonić lidera, forma jest, nie tracą już goli więc stawiam na mistrzów..

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1431
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piątek:

Waterford-Kerry TYP -3,5 handi Waterford kurs 2,80 5/10 g.20.45

PS: Typ już dzisiaj bo kursy chyba spadną. Od kiedy Waterford przejął Keith Long bilans to 2-0-0 i w bramkach..10:2. Po ostatniej kolejce aż trzech graczy The Hornets zostało wybranych do jedenastki tygodnia First Division (Ronan Coughlan, Shane Griffin i Ryan Burke). Zespół gra mega ofensywnie a jutro przyjeżdża do nich...Kerry złożony z bardzo młodych zawodników na poziomie u-23 którzy praktycznie przegrywają wszystko co mogą kąsając czasem jakimś golem. Abstrahując od aktualnej formy gospodarzy wykładnikiem dla mnie jest mecz z 10 marca gdzie aktualny lider Galway wygrał z Kerry..9:1.
Typ polecam, z tego co się orientuję to na -2,5 handi był niedawno kurs ok. 1,91. Uważam jednak że z takim poziomem gry Waterford powinien spokojnie wygrać minimum 4:0 a właściwie minimum czterema golami..

Shamrock-Shelbourne TYP 1 kurs 1,57 5/10 g.20.45

PS: W tych derbach Dublina widzę tylko zwycięstwo The Hoops. Ten zespół po bardzo pechowym i zarazem słabym, początku w końcu odpalił i ostatnimi trzema zwycięstwami (kolejno wyjazd z Dundalk 4:0, kolejny wyjazd i ogranie lidera Bohemians 2:0 i u siebie w ostatniej kolejce U.C. Dublin 3:0) udowodnił że wszystko zaczęło należycie funkcjonować.
Muszelki to niezła ekipa ale gospodarze jednak na fali i muszą gonić czołówkę. Zauważyłem również że dwóch podstawowych zawodników Koniczynek Graham Burke i Jack Byrne w końcu się przełamali i zaczęli strzelać gole.
Reasumując Stephen Bradley po spotkaniu ze Studentami sam stwierdził że są na dobrej drodze zacząć gonić lidera, forma jest, nie tracą już goli więc stawiam na mistrzów..

Pzdr/Psycho.
jesteś typerem niezwracającym wielkiej uwagi na braki kadrowe więc nieco niezrozumiałe, że tak późno typujesz takie spotkania jak Waferford - Kerry

o sile zespołów wiedza ogólna na której bazujesz jest powszechnie znana a kursy wystawione od prawie 3 tygodni

teraz to wszystko jest grane po sporych spadkach

jeszcze przed poprzednią kolejką powyżej 2.5 gola samego Waterford wisiało wszędzie po 1.80 a analogicznie wszystkie inne zakłady również miały sporo wyższe.

wykonujesz fajną robote ale warto dawać typy wcześniej skoro nie czekasz na info o brakach kadrowych

Powodzenia!
 
Ostatnio zmieniony przez Psychosocial:
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Otóż zwracam uwagę czcigodny malin157 na braki kadrowe ale oczywiście nie w takim stopniu jak np: w Premier Division. Typuję późno ponieważ czekam często na info z różnych płatnych stron bukmacherskich w Irlandii a przede wszystkim od znajomych z tej wyspy abstrahując że dlaczego Ty w takim razie sam nie napiszesz jakiejś analizy o wiele wcześniej? 😉.

"Wiedza o sile zespołów która jest powszechnie znana"..no tak ale najpierw jeszcze trzeba się tym w ogóle zainteresować żeby to wiedzieć :p.

No i na koniec dzisiaj są niemal identyczne kursy jak dwa dni temu czyli te na początku..over +2,5 na Waterford ok. 1,80 a na +over 3,5 ok. 2,27..więc akurat tu nie ma to żadnego znaczenia (kurs z mego betu spadł np: w ciągu 3 dni tylko 0,05 setnych bo z 2,85 na 2,80).

PS: Kursy wystawione od prawie 3 tygodni??? Chyba najwcześniej od 3 dni..

Również życzę powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +673
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Galway-Bray TYP -1,5 handi Galway kurs 2,11 4/10 g.20.45 6:0 WIN

PS: Zdaję sobie sprawę że gospodarze muszą w końcu kiedyś nie wygrać a do tego dzisiaj grają jeszcze z wiceliderem. Więc od razu napisze że Bray dzisiaj bez 4 podstawowych graczy, Conor Crowley, Eoin Farrell i Joe Power są wykluczeni a Dane Massey nie grał już w ostatnim meczu z Wexford i nie sądzę żeby dziś też zagrał a przecież on pełnił funkcję zastępczego kapitana zespołu.

Zresztą poczytajcie sami:

"W piątek na Eamonn Deacy Park Bray zmierzy się z liderem pierwszej ligi Galway. W ostatnim meczu pierwszej serii meczów w tym sezonie United postara się odnotować rekordowe dziewiąte zwycięstwo z rzędu. Ale strona Wicklow wyruszy na zachód, chcąc zmniejszyć dziewięciopunktową różnicę między zespołami. „Galway lecą – są daleko przed wszystkimi. Ale zasłużenie” – stwierdził główny trener Wanderers, Ian Ryan. „Byli razem przez jakiś czas jako drużyna i dużo zainwestowali. Są tam, gdzie się spodziewają. Tak czy inaczej, prawdopodobnie przekroczyli swoje oczekiwania, wygrywając wszystkie osiem meczów. Kontynuował: „Wiemy, że jest to dla nas zniechęcające zadanie. Ale spróbujemy. Pod względem merytorycznym zajmujemy drugie miejsce w tabeli. To powinien być ekscytujący mecz

Bramkarz Alex Moody jest dostępny po odbyciu zawieszenia na jeden mecz.
Obrońca Len O'Sullivan wyleczył problem ze ścięgnem podkolanowym i wznowił treningi w tym tygodniu.
Ale pomocnik Conor Crowley (złamana kość śródstopia) jest pauzowany przez sześć do ośmiu tygodni.
Eoin Farrell i Joe Power prawdopodobnie nie będą zaangażowani z powodu kontuzji.
Pełniący obowiązki kapitana Dane Massey jest zmartwieniem po wcześniejszym odejściu z Athlone w zeszłym tygodniu.
Ponieważ kapitan Dave Webster i pomocnik Darren Craven wciąż budują kondycję, obaj nie wystąpią.
„W zeszłym tygodniu znaleźliśmy kilka ciał. Widzieliśmy, że wciąż jesteśmy w stanie wygrać, a ludzie spisali się naprawdę dobrze. Kiedy zamykają się jedne drzwi, otwierają się inne. Chcemy zrobić dobry występ przeciwko liderom ligi” – wyjaśnił Ryan."

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3124
U 0

Usunięty użytkownik 176886

Gość
Dziś dobrze wygląda dubel, ale długiej analizy nie napiszę :)
Cork dziś wygrywa pierszy raz na wyjeździe, nie wygrał od 4 spotkań na wyjeździe, przeciwnik idealny do tego.
Shamroki u siebie i H2H dla nich. Tyle wystarczy :)

Shamrock - Shelbourne 1 @1.55
Dublin - Cork 2 @1.70
ako: 2.63
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
St. Patricks-Shamrock TYP BTS kurs 1,83 4/10 g.20.45 0:2 BOX

PS: Dwie największe kosy na wyspie. Będzie krew, pot, łzy i..BTS.

W drugiej lidze powinien wygrać Waterford i Galway jakimś handim.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1034
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Cork vs Derry,
no proszę państwa Derka jak chce coś znaczyć w Irlandii, w tym sezonie to powinna wyprawę do Rebelsów zakończyć wygraną. Ostatnie mecze zawalone, stracili lidera , a tak dobrze im szło na początku. Nie twierdzę, że to łatwy mecz. Popatrzyłem na składy. McGonigle widzę, że zaczyna na ławce ale jest więc morale rosną u gości. Kurs nie rozpieszcza ale podobnie jak dziś w Sydney przyczaję się na live i gdy zobaczę, że Candystripes grają dobrze to zaatakuję 2 po @ 2,0 za tradycyjnego miedziaka. GL!
edit
Ft 1-3, niech nikt nie myśli, że było lekko i przyjemnie, ale wynik jest na ... No i fajnie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3081
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Treaty-Waterford TYP -1,5 handi Waterford kurs 1,91 4/10 g.20.45 1:4 WIN

PS: "To szybki zwrot akcji dla drużyny Keitha Longa, która wraca do akcji w poniedziałkowy wieczór, udając się na Markets Field, by zmierzyć się z Traktatem United.
The Blues zdobyli w piątek trzy punkty w wygranym 4:3 meczu z Athlone Town w RSC dzięki czterem golom Ronana Coughlana.
Po zdobyciu czterobramkowej przewagi w pierwszej połowie, druga połowa była znacznie trudniejszym sprawdzianem dla drużyny Keitha Longa, która musiała pokonać walczącą drużynę Athlone Tow, aby odnieść drugie zwycięstwo nad Midlanders w tym sezonie.
Było to czwarte z rzędu zwycięstwo Keitha Longa i The Blues po dwóch meczach w tym tygodniu.
Ostatnie spotkanie drużyn na Markets Field miało miejsce w zeszłorocznych play-offach, kiedy The Blues wygrali 4:1 dzięki bramkom Phoenixa Pattersona, Juniora Quitirny i samobójczej bramce Seana Guerinsa.
The Blues zajmują obecnie 2. miejsce w lidze, podczas gdy Traktat zajmuje 9. miejsce.

Przemawiając przed poniedziałkowym meczem z Treat United, główny trener Keith Long powiedział:

- Byliśmy znakomici w pierwszej połowie, zdobyliśmy kilka naprawdę dobrych bramek i to był kompletny występ w pierwszej połowie, ale w drugiej połowie było zupełnie odwrotnie i mamy wiele obszarów do pracy.
„Poniedziałek to kolejne trudne spotkanie na wyjeździe [z Traktatem United]. Musimy upewnić się, że połączymy pozytywy [z piątkowej wygranej] z niektórymi negatywami, które musimy poprawić, aby dalej się poprawiać. ”

Wiadomości z drużyny : Oczekuje się, że Matthew Connor nie zagra, ale jest bliski powrotu, podczas gdy Harvey Warren i Wassim Aouachria kontynuują rekonwalescencję po niedawnych kontuzjach, które spowodowały, że obaj przegapili piątkowe zwycięstwo nad Athlone."

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3645
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Propozycje:

Dundalk-Drogheda TYP 1 kurs 1,99 4/10 g.20.45 3:2 WIN

PS: Przed sezonem gdzie Dundalk miał się bić o puchary a Drogheda bronić przed spadkiem ze Studentami ten kurs byłby nie do pomyślenia. Dzisiaj sytuacja jest inna, Drwale bez pięciu zwycięstw z rzędu a to ostatnie było właśnie..z Droghedą i to na wyjeździe. Drogsi tydzień temu stracili dwa gole z Cyganami po tragicznej bierności obrońców przy pierwszym golu i jakimś monstrualnym kiksie bramkarza przy drugiej bramce i liczę że taką mierną formę obrońcy i golkiper utrzymają ;).

Shamrock-Sligo Rovers TYP 1 kurs 1,47 5/10 g.21.00 2:1 WIN

PS: Kurs raczej do dubla, tripla podobnie jak poniżej Waterford .

Aktualni mistrzowie powoli pną się do góry, forma jest i nie widzę powodów żeby nie wygrali. W ostatnim meczu u siebie mieli wpadkę z Muszelkami ale potem już gładko ograli największą kosę czyli Patsów na ich terenie.

Przytaczam wypowiedź managera gospodarzy przed tym spotkaniem

„Od tygodni powtarzam, że nasze występy u siebie były dobre” — powiedział Stephen Bradley w rozmowie przed piątkowym meczem.
„Mieliśmy jeden lub dwa momenty i zaklęcia, w których nie byliśmy, ale jako całość byliśmy dobrzy. Musimy po prostu utrzymać się na tym poziomie i nie mam wątpliwości, że wyniki przyjdą same. Nasza domowa forma w ciągu ostatnich kilku lat była naprawdę mocna i potrzebujemy, aby tak było również w tym sezonie.
Wyniki Rovers w ostatnich tygodniach były takie, jak by sobie życzyli, z czterema zwycięstwami i remisem oraz czterema czystymi kontami z ostatnich pięciu meczów. Stawiają czoła zagrożeniu ze strony Sligo Rovers, a osiem goli Maxa Maty (w tym trzy rzuty punktowe) czyni go najlepszym strzelcem w lidze.
Zapytany o próbę spętania Maty, Bradley powiedział: „Myślę, że chodzi o to, by jak najszybciej przejąć kontrolę nad grą i uciszyć ich jako zespół, a nie jednego gracza. Nigdy nie skupiamy się na jednym zawodniku, bez względu na to, z kim gramy, więc chodzi o jak najszybsze opanowanie gry i respektowanie wszystkich jego zagrożeń, zarówno ze stałych fragmentów gry, jak i obu skrzydłowych. Więc chodzi o to, żeby naprawdę ich wszystkich szanować”.

Shamrock bez trzech a Sligo bez czterech zawodników z szerokiej kadry.

Bray-Waterford TYP 2 kurs 1,55 6/10 g.20.45 1:2 WIN

PS: Zespół z 3 miejsca podejmuje wicelidera i niby powinno być wyrównane spotkanie ale to złudna teza. Podobnie w przypadku meczu Galway z Bray gdzie pisałem o co chodzi w analizie z 14 kwietnia (skończyło się 6:0) tu również mamy dla mnie różnicę dwóch poziomów. ba, nawet zastanawiałem się przez chwile nad handicapem na gości (kurs ok. 2,42 a spadł z 3,00).

„Musimy odpocząć, zatankować i zregenerować siły, aby dać sobie najlepszą okazję do powtórzenia poniedziałkowego występu” – powiedział po wygranym 4:1 meczu na wyjeździe z Treaty United w poniedziałek wieczorem Keith Long.

Proszę zauważyć że nie bezpodstawnie chwaliłem nowego trenera Waterford. Od momentu kiedy przejął zespół może pochwalić się 100% rekordem wygranych. 5-0-0, w bramkach 19:5!

Gospodarze bez czterech a goście bez trzech graczy z kadry obu zespołów.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4251
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Hej kibic-zwierze. Wszystkie trzy mecze odpuszczam. Waterford i Galway małe kursy a handicapy zawsze ryzykowne. Dundalk dziś bez 6 podstawowych zawodników, maja plagę kontuzji i nie zdziwię się jakby nawet Studenci strzelili im gola.

Finn Harps-Athlone TYP BTS kurs 1,63 5/10 g.21.00 1:4 WIN

PS: W tej lidze zespoły z miejsc 3-9 to dla mnie taki sam poziom. Wybrałem zatem dwie ekipy które ostatnio w każdym meczu strzelały gole. BTS zatem bardzo prawdopodobny.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3240
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Za chwilę
Derry vs Shamrock...
2 z 3 zespołem, oba ostatnio zdobyły punkty. Trenerzy, pilkarze, kibice znają się jak łyse konie.
Przed chwilą Cyganie im odskoczyli na kolejne punkty więc powinni walczyć ze zdwojoną siłą. A czesto takie nastawienie kończy się podziałem punktów...
Za drobne x po @ 3,20.GL!
Edit
Przy 0-1 myślałem "spoko, remis 1-1 jak nic", potem w 45 min. zobaczyłem gol na 0-2 i mina mi zrzedła. "Ale tam" znowu "pomyślałem", "bts to formalność, honorowa to mus w Derry". I trach, karny, Doherty i.... g..... Ft 0-2, drobne w piach, ale Derka wstyd....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1793
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy maja 2023 (1. miejsce)
  • #34
Moje propozycje na dzisiaj bez względu na wartość kursów:

1 liga:

Cork-St. Patricks X2
Drogheda-Derry TYP 2!
Shamrock-Bohemians TYP 1!
Shelbourne-U.C. Dublin TYP 1!

2 liga:

Cobh Ramblers-Finn Harps TYP BTS
Galway-Waterford TYP BTS
Kerry-Longford TYP X2
Treaty-Athlone TYP BTS
Wexford-Bray TYP BTS

PS: Mecze z wykrzyknikiem godne uwagi.

Derry musi szybko zareagować po porażce a Drogsi jak pisałem przed sezonem dla mnie mają najsłabszy skład oprócz Studentów.

Jeżeli chodzi o derby Dublina to nie znam na tej wyspie poważnego typera który by nie stawiał na zwycięstwo The Hoops.

No i Muszelki...drugie w tabeli jeżeli chodzi o mecze rozgrywane na własnym boisku. Powinni dać radę zespołowi który w ostatnich pięciu wyjazdowych spotkaniach zdobył..zero punktów, strzelając 2 a tracąc 15 goli..

Pzdr/Psycho..

Edit: Tak z ciekawości sobie podliczyłem łączny kurs wszystkich 9 betów i w zależności od buka był od 55 do 60..😙
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5843
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dzisiejsze propozycje:

Dundalk-Cork TYP 1 kurs 2,13 4/10 g.20.45 2:1 WIN

PS: Forma, forma i jeszcze raz forma. Dobra wiadomość dla mego typu to taka że Cameron Elliot i Daniel Kelly wracają do składu po kontuzjach chociaż muszę przyznać że dalej lista nieobecnych u Drwali jest spora.

St.Patricks-Drogheda TYP 1 kurs 1,81 5/10 g.20.45 3:0 WIN

PS: To był ciężki tydzień dla Patsów mimo w końcu wygranej na wyjeździe z Cork ale po trzech porażkach z rzędu. Ciężki bo z funkcji managera zrezygnował Tim Clancy. Clancy opuścił Richmond Park na początku zeszłego tygodnia właśnie po trzeciej porażce z rzędu a jego asystent Jon Daly został mianowany tymczasowym managerem. Niektóre wypowiedzi Daly:

"Tymczasowy menedżer St Patrick's Athletic, Jon Daly, uważa, że jest gotowy do podjęcia pracy na stałe, gdyby pojawiła się oferta w Richmond Park. 40-latek twierdzi, że jest w stanie przejąć stery po ubiegłotygodniowej rezygnacji Tima Clancy'ego z funkcji menadżera i uświadomił prezesowi St Pat's, Garrettowi Kelleherowi, że pragnie zostać stałym szefem Świętych.
Jeśli chodzi o to, czy chcę tę pracę? Nigdy nie unikałem faktu, że pewnego dnia chciałbym zostać menadżerem. Dlatego przeszedłem na stronę trenerską, dlatego pojechałem do Finlandii na rok (2021) bez rodziny, dlatego przyjechałem tutaj bez rodziny. Wszystko po to, aby pewnego dnia przygotować mnie do bycia menedżerem.
Wielokrotnie rozmawiałem z Garretem o innych rzeczach, o stanowisku menedżera i sytuacji menedżerskiej. Jeśli chodzi o zarządzanie St Pat's, 100 procent, jestem gotowy do pracy.
Daly ujawnił również, że niedawno rozmawiał z byłym szefem Irlandii i St Pat, Brianem Kerrem, który wcześniej poprowadził Świętych do dwóch tytułów League of Ireland, na temat sytuacji po odejściu Clancy'ego."

O Droghedzie powiedział tak:

„Mają graczy, którzy mogą sprawić Ci problemy, ale nasi gracze są dobrze przeszkoleni w zakresie zagrożeń, jakie stwarzają, i obszarów, w których naszym zdaniem możemy ich wykorzystać. Ważne jest, abyśmy zrealizowali ten plan gry.
W każdym meczu Droghedy w tym roku zawsze była rywalizacja. To od nas zależy, czy wykorzystamy nasze szanse, kiedy nadejdą. Jesteśmy przekonani, że możemy uzyskać wynik, którego potrzebujemy."

Abstrahując info ode mnie że Drogsi mają kolejne problemy, ponieważ Conor Keeley (kostka) i Elicha Ahui (kolano) dostali kontuzji i raczej nie wystąpią w dzisiejszym meczu.

U.C.Dublin-Shamrock TYP -1,5 handi Shamrock kurs 1,63 7/10 g.20.45 0:3 WIN

PS; W grę wchodzi nawet handi -2,5 za ok. 2,65. Tu nie ma o czym za bardzo pisać. W ostatnich dwóch kolejkach Shams ograli po 2:0 Derry i Bohemians a proszę spojrzeć gdzie w tabeli znajdują się te zespoły Wydaje mi się że na teraz goście to najmocniejsza a gospodarze najsłabsza ekipa w tej lidze. Mało tego, oprócz Dylana Wattsa The Hoops ma pełny skład natomiast Studenci w tych derbach bez Mikeya Raggetta, Marka Dignama i Sama Todda.


W drugiej lidze wielcy faworyci do zwycięstwa to Athlone, Galway i Waterford ale kursy małe a czy wygrają handicapami nie mam pojęcia.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5775
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Shamrock Rovers - St. Patricks
Typ 1 @ 1.62 // Fortuna
Typ over 2.5 @ 1.78 // Fortuna

Drużyna Shamrock Rovers ma kapitalny początek sezonu. Wygrywa spotkanie za spotkaniem i nic nie zapowiada, aby mogłoby się zmienić. Nadmienić trzeba, że większość tych rywalizacji wygrywali z znaczącą przewagę nad rywalami. I zasłużenie przewodzą w lidze.

Podczas ostatniego meczu pokonali bez najmniejszych problemów ekipę UC Dublin 3-0. W tym meczu, ale i we wcześniejszych potyczkach nie mieli większych problemów z kreowaniem okazji bramkowych, ale i strzeleniem bramek. A mają kim na pewno straszyć swoich przeciwników, bo szansę na grę od początku przecież mają Burke, Clarke, Gaffney, czy też Kenny. Dodać trzeba, że gospodarze są najskuteczniejszym zespołem w lidze, a do tego tracą niewiele bramek.

Drużyna St. Patricks w dwóch ostatnich starciach zdobyła komplet punktów. Lecz we wcześniejszych meczach radzili sobie znacznie słabiej. Największym problemem tej drużyny jest defensywa. Nawet, jak ten zespół wygrywa mecze nie jest wstanie zachować czystego konta. Jedynie dwa zespół Cork oraz Dublin mają więcej straconych goli! Patrząc natomiast na to, że gospodarze są niezwykle skuteczni to nie powinni mieć najmarniejszych problemów ze strzelaniem bramek rywalom.

Mecze bezpośrednie również zdecydowanie na korzysć gospodarzy. Cztery z pięciu ostatnich meczy wygrała ekipa Shamrock Rovers i raz padł remis. I wszystko wskazuje, że dzisiaj ekipa Rovers nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraniem tego starcia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1633
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Shamrock-St.Patricks TYP 1/BTS kurs 3,40 3/10 g.21.00 3:2 WIN

PS: Dwie największe kosy na wyspie. Kibice obu drużyn zawsze przy takich spotkaniach oczekują walki. Gospodarze zdecydowanym faworytem ale liczę na gola gości.

Shams:

Kontuzjowani: Alan Mannus, Simon Power, Liam Burt, Dylan Watts.
Niepewni: brak.
Zawieszoni: Trevor Clarke

Patsi:

Kontuzjowani: Joe Redmond, Danny Rodgers,
Niepewni: Axel Sjoberg, Harry Brockbank
Zawieszoni: Brak.

Derry-Dundalk TYP 1/over 1,5 kurs 1,84 4/10 g.20.45 3:0 WIN

PS: Liczba kontuzjowanych Dundalk: Andy Boyle, Greg Sloggett, Louie Annesley, Robbie Benson, John Mountney.
Derry: Ciaron Harkin, Colm Whelan, Patrick McEleney

Zważając na powyższe fakty plus że Dundalk gra na wyjeździe stawiam na The Candystripes.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4380
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dundalk-Bohemians TYP BTS kurs 1,94 5/10 g.20.45 2:2 WIN

PS: To mój główny typ na dzisiaj. Drwale po dobrej passie czterech ligowych zwycięstw z rzędu dostali oklep w Irlandii Północnej 0:3 z Derry. Cygany przegrały dwa mecze pod rząd nie strzelając nawet gola i straciły pozycje lidera. Obie ekipy zatem zmotywowane i dobrze nastawione przez swoich managerów.

Kurs na mój bet dla mnie zdecydowanie za duży. "Zbuków" generalnie nie interesuje kto z kim gra, wystawia kurs wyjściowy wynikający z programu a potem już sami obstawiający "regulują" kursami obstawiając tak a nie inaczej. Widać jak na dłoni że dzisiaj sporo ludzi gra że nie będzie obie strzelą bo kurs 1,94 jest dość wysoki.

Gospodarze dalej z wieloma kontuzjami i być może dlatego to tak to wygląda. Cyganie w lepszej sytuacji.

Dundalk:

Kontuzjowani: John Mountney, Greg Sloggett, Andy Boyle, Louie Annesley, Robbie Benson.
Niepewni:: Darragh Leahy, Rayhaan Tulloch.

Bohemians:

Kontuzjowani: James Akintunde.
Niepewni Grant Horton.

Nawet bez tych absencji Drwale mogą spokojnie strzelić gola. Sami za to w ostatnich sześciu spotkaniach u siebie zawsze tracili minimum bramkę.

Derry-U.C. Dublin TYP -1,5 handi Derry 4:1 WIN
Shamrock-Drogheda TYP 1 1:2 BOX

AKO 1,96 4/10
g.20.45/21.00 BOX

PS: Dwóch bitych faworytów.

W drugiej lidze jest również sporo dobrych meczów do obstawiania. Kerry-Bray BTS, Cobh-Athlone over 2,5, Waterford, Galway ale ja osobiście zagrałem tylko dziś 1 ligę.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2471
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cork-Shamrock TYP 2 kurs 1,55 7/10 g. 20.45 1:0 BOX

PS: To dla mnie najpewniejszy mecz na dzisiaj z wysoką stawką a niestety niedużym kursem. Shamrock po serii zwycięstw został tydzień temu ubity przez Droghedę u siebie i dzięki temu skończyła się moja passa 22 trafnych propozycji z Irlandii gdzie pobiłem absolutny rekord od 10 lat jak tu jestem zarejestrowany.
Uważam że The Hoops wyciągną odpowiednie wnioski i dzisiaj spokojnie ograją Cork.

Manager gospodarzy:

"Shamrock Rovers ma kilka wybitnych indywidualności i wiele wysokiej jakości występów w lidze i Europie w ciągu ostatnich kilku lat, to ostateczny test, na który nie można się doczekać
Trochę się pogubili, odkąd ostatni raz z nimi graliśmy. Prawdopodobnie nie rozpoczęli sezonu najlepiej jak na swoje standardy, ale ruszyli dalej i pokazali w ostatnich tygodniach, że są drużyną naprawdę najwyższej jakości.
Oni słusznie wygrywali ligę przez ostatnie kilka lat, ponieważ grali najlepszą piłkę nożną.
Kiedy pracujesz dla klubu takiego jak Cork City, każdy mecz jest wielkim meczem, nie ma znaczenia, przeciwko komu się toczy. To ekscytujące, ponieważ jeśli zagramy tak, jak w Tallaght, możesz osiągnąć wynik.
Trzeba zachować w tym równowagę. Jeśli pójdziesz na całość, mają dobrych graczy i znajdą wyjście. Musimy dać z siebie wszystko, aby coś osiągnąć w piątek."

Manager gości:

"Myślę, że trzeba lubić odwiedzać miejsca takie jak Turner's Cross, ponieważ wiesz, że fani Cork są pełni pasji i zawsze są tam tłumy. Zawsze jest miło, a boisko jest zwykle przyzwoite i jest dobrym miejscem do grania.
Nasi fani zawsze podróżują w swoich liczbach i nie mam wątpliwości, że będą podróżować w swoich liczbach w piątek i wspierać drużynę aż do końcowego gwizdka. Mam nadzieję, że uda nam się odesłać ich do domu z trzema punktami.
Myślę, że widzieliśmy to w każdym meczu, w którym graliśmy w tym roku i nie sądzę, aby w piątek było inaczej. Oglądaliśmy Cork w zeszłym tygodniu i były bardzo dobre. Zasłużyli na zwycięstwo, a powinni wygrać większą przewagą. Nie mamy więc złudzeń, czeka nas ciężka gra.
Jeśli podniesiemy nasz poziom wydajności z piątku i posprzątamy w obu boksach, wszystko będzie w porządku”.

Absencje:

Cork: Cian Coleman, Matthew Healy.

Shamrock: Alan Mannus, Dylan Watts, Lee Grace.

Ja na koniec tylko dodam od siebie że nie ma tej wyspie normalnego typera który by nie typował wygranej Shamrock. Specjalnie to sprawdziłem także każdy inny wynik byłby nie lada niespodzianką.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1791
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Cork-Shamrock TYP 0 kurs 4.2

Witam Typerów.
Rzadko udzielam się na Forum z braku czasu na pisanie analiz i takich tam rzeczy,kolega powyżej poniekad mnie zmusił,a to dlatego że użył słów które jak gdzieś usłyszę lub przeczytam to zapala mi się czerwona lampka.
Najpewniejszy dzisiaj mecz.....kurs 1.5? Coś mi tu sie nie podoba,coś za ładnie to wygląda,argumenty kolegi sa fachowe i dobre ale gdy przejrzałem statystyki z ostatnich 20 lat to Goście nie wygrali 2 podrząd spotkan na wyjezdzie z gospodarzami,a że ostni ich mecz ok 3 lata temu wygrali,więc pora niespodziankę,po za tym Shamrock notuje serię 5 wygranych pod rząd na wyjezdzie to pora na remis lub porażkę,choc o wygrana przy obecnym stanie rzeczy będzie gospodarzom bardzo trudno.
To tyle odemnie,a po za tym granie tak niskich kursów mija sie z celem,zysk niewielki a ryzyko jednak istnieje.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +953
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom