>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia - 2023 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 814,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Kerry.jpg

Kerry-Longford TYP BTS/2 kurs 2,70 4/10 g.20.45 0:0 BOX

PS: Czy Kerry strzeli gola będącemu w dobrej formie Longford? Wszak na ostatnich 5 meczów ligowych goście wygrali 4! Myślę że strzeli..już tydzień temu pisałem przy okazji spotkania Kerry-Bray że ta sztuka im się uda. I udała a Mewy to na teraz mniej więcej taki sam poziom co De Town.
Bardzo dużym osłabieniem u gości jest powołanie do reprezentacji u-19 pomocnika Temple Lewisa. U gospodarzy nie zagra Cian Barrett. Dla mnie jest sławny tylko z powodu że ma najwięcej żółtych kartek w zespole.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1646
Psychosocial 814,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
A co powiesz na Waterford dzisiaj ?
Nie ufam im. Są chimeryczni, entropiczni i nieobliczalni. Waterford gra teraz rotacyjnie, nie grozi im zajęcie pierwszego miejsca ani trzeciego. Spokojnie przygotowują się do baraży.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1921
Psychosocial 814,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
1/4 FAI Cup 15.09.

Finn Harps-St.Patricks TYP -1,5 handi Patsi kurs 1,68 7/10 g.21.00 1:2 BOX

PS: Gram dziś bo nie wiem jakie kursy będą jutro. Na teraz uważam je za "atrakcyjne" w stosunku do tego kto gra z kim.

Mocna stawka bo i różnica poziomów duża. W tamtym sezonie goście zostali wyeliminowani już w pierwszej rundzie 1/16 przez Waterford u siebie 2:3 (ciekawostką jest fakt że wszystkie gole padły do przerwy) podobnie zresztą jak gospodarze (1:3 z Bohemians). Jutro sytuacja powinna być inna gdyż w tym sezonie piłkarze z Dublina mocno spinają się na ten Puchar eliminując w poprzedniej rundzie same Derry po rzutach karnych (wcześniej ograli Athlone 3:0). Harfy miały o wiele prostszą drabinkę wygrywając z totalnymi amatorami, najpierw na wyjeździe z Kilbarrack 1:0 a potem u siebie ze Skerries 5:0.

Dodatkowo jak tak patrzę co robi ostatnio ekipa z Ballybofey u siebie: Waterford 0:4, Longford 0:1, Limerick 0:1 to wniosek nasuwa się jeden.

Oczywiście że goście w tym spotkaniu mogą zagrać dwoma, trzema rotacyjnymi zawodnikami ale niewykluczone że to samo zrobią gospodarze.

Reasumując Harfy po spadku z 1 ligi w tamtym sezonie zajmują teraz przedostatnie miejsce w 2 lidze, osłabili się znacznie i powinni gładko ulec mocnym gościom..

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2405
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Derry vs Szamroki,
Ogladam sobie meczyk przez dlugi czas 1-0 dla Derki, 83 min. myślę sobie "ooo nie, Derka musi coś odjeb... *. Wypuscilem flotę kuponów na over 1,5, i x... I co? Durny faul, czerwo i jeszcze karny! Gdzieś tak 85 min. I 1-1.... Qwa Derry znowu zjebal.... Co za genotyp... I drobne nie cieszą. Wcale!
Sw. Patryku, czemu ja im kibicuje tyle lat?
Edit
??? 😀 ft 1-1, mieć lidera na patelni i tylko zremisować... I jeszcze nerwy na koniec... By 1 pkt był... Shame Candystripes, shame...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1278
Psychosocial 814,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Poniżej pięć dzisiejszych meczów w pierwszej lidze. Newsy, absencje, krótka analiza i sugerowany wynik. Wrzucamy do translatora i czytamy:

DROGHEDA UNITED V BOHEMIANS

(Weavers Park, 7.45)
Team News: Dylan Grimes and Aaron McNally are absent for United. Bohs hope to recall Paddy Kirk.
Talking Point: Last week’s Cup loss at home to Bohs was a blow for Drogheda, but United are unbeaten at home in their last four in the league, and will frustrate Bohs, so the form of Jon Afolabi could be vital for the away side.
Ref: Paul McLaughlin
Odds: Drogheda 16/5, Bohs 3/4, draw 13/5
Verdict: Away win

St PATRICK’S ATHLETIC V DUNDALK


(Richmond Park, 7.45)
Team News: Jay McGrath (suspension) and Tom Grivosti (injury) are out for Pat’s, but Sam Curtis is back from a ban. Keith Ward returns for Dundalk but Louie Annesley and Andy Boyle remain absent.
Talking Point: Pat’s looked like relegation candidates when beaten 5-0 by Dundalk back in March but the mood is different now. Dundalk are coming here off three straight defeats with a rebuild needed, and the pressure is on manager Stephen O’Donnell ahead of his Inchicore return and Pat’s can exploit their low morale.
Ref: Damien MacGraith
Odds: Pat’s 21/10, Dundalk 12/5, draw 12/5
Verdict: Home win

SHELBOURNE V CORK CITY


(Tolka Park, 7.45)
Team News: Shels assess Seán Boyd. City duo Ally Gilchrist and Jonas Hakkinen are fit again and prepare for a first league game in two months.
Talking Point: Cork have the second-worst away record in the league and Shels draw far too many games at home. The Reds have beaten City three times already this term and they need to find a way to put Cork away here.
Ref: David Dunne
Odds: Shels 6/10, Cork 9/2, draw 11/4
Verdict: Home win

SLIGO ROVERS V DERRY CITY


(Showgrounds, 7.45)
Team News: Sligo boss John Russell faces a decision for goalkeeper, whether to retain veteran Richard Brush or bring back teenager Conor Walsh. A change in defence for Derry as Shane McEleney serves a ban.
Talking Point: Derry’s title push would have different complexion without the four points dropped against Sligo this term, so City will be wary for this trip despite Sligo’s struggles before that badly needed win over UCD. Sligo can potentially mount a revival in their battle to survive but Derry’s powerful attack will be too strong.
Ref: Rob Harvey
Odds: Sligo 3/1, Derry 4/5, draw 13/5
Verdict: Away win

UCD V SHAMROCK ROVERS


(UCD Bowl, 7.45)
Team News: UCD lose Adam Wells to suspension. Rovers assess Jack Byrne.
Talking Point: Defeat here could confirm UCD’s relegation with five games to play; they’ve not managed a point or even scored a goal in their last seven meetings with Rovers and with just one point from the last nine matches, this is a comfortable away win.
Ref: Kevin O’Sullivan
Odds: UCD 25/1, Rovers 1/10, draw 8/1
Verdict: Away win

Gram:

Sligo-Derry TYP 2 kurs 1,90 3/10 g.20.45 1:0 BOX

U.C.Dublin-Shamrock TYP -2,5 handi Shamrock kurs 1,84 4/10
g.20.45 0:0 BOX

PS: Do rozważenia zwycięstwa St. Patricks i Shelbourne.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1654
Psychosocial 814,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
St.Patrick's-Drogheda TYP 1 kurs 1,63 5/10 g.20.45 1:2 BOX

PS:

Patsi:

Saints wyprzedzą Derry City i zajmą drugie miejsce ze stratą zaledwie trzech punktów do Shamrock Rovers na pięć meczów przed końcem, jeśli w poniedziałek (rozpoczęcie o 19:45) pokonają Drogheda United w rozegranym meczu z tymi dwoma klubami.
Pats wygrał w piątek z Dundalk 3:1 w Richmond Park dzięki dwóm bramkom Tommy'ego Lonergana i Masona Melii w ósmej minucie doliczonego czasu gry.
„To kolejny trudny mecz” – powiedział menadżer Saints Jon Daly o poniedziałkowym meczu w rozmowie z zespołem medialnym swojego klubu.
„W tej lidze nie ma łatwych meczów. Będziemy musieli odrobić pracę domową, ponieważ całą naszą energię włożyliśmy w mecz z Dundalk.
„Nigdy nie patrzę zbyt daleko w przyszłość. Trudno jest rozegrać piątkowy mecz, a potem poniedziałkowy, więc spędzę dużo czasu na oglądaniu ich i układaniu planu gry na poniedziałek.
„To ekscytujący moment w sezonie. Wiedzieliśmy, że mecz z Dundalk będzie obfitował w trzy punkty, jeśli uda nam się je zdobyć. Nam się to udało i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni.
Kapitan Saints, Joe Redmond, mówiąc o meczu, powiedział: Nie możemy się doczekać meczu z Droghedą. Ocenimy, jak możemy poprawić nasz występ w meczu z Dundalk, po czym przystąpimy do tego meczu w pełni skoncentrowani i gotowi na poniedziałek.
„Kiedy wchodzisz, panuje zamieszanie i są tam wszyscy fani. W meczu z Dundalk spisali się znakomicie, byli liczni i na pewno będziemy ich potrzebować pod koniec sezonu, w okresie przejściowym.
Spotkanie obejmie gościnność Shamrock Rovers w przedostatnim meczu sezonu, ale Redmond nie wybiega tak daleko w przyszłość.
„W tej chwili wszyscy wywieramy na siebie presję każdego dnia, ale musimy skupić się na następnym meczu. Jeśli dasz się ponieść tej lidze, możesz bardzo łatwo spaść.

Drogsi:

Boynesiders przegrali dwa pierwsze spotkania między zespołami w tym sezonie, a Pats wygrał 3:1 na Weavers Park w kwietniu i 3:0 na Richmond Park w maju.
Jednak gdy obie drużyny spotkały się po raz ostatni w czerwcu na Weavers Park, gospodarze zwyciężyli 2:1. Adam Foley dał im prowadzenie w 18. minucie, a rzut karny Chrisa Forrestera tuż przed przerwą wyrównał wynik.
Dayle Rooney strzelił zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry.
Ostatni raz Drogheda zremisował 0:0 z Bohemians w Louth w zeszły piątek, po tym jak tydzień wcześniej przegrał 3:1 w ćwierćfinale Pucharu FAI z tym samym dublińskim przeciwnikiem.

St.Patricks;

Kontuzjowany: Tom Grivosti.

Drogheda United

Kontuzjowani: Dylan Grimes, Aaron McNally.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2186
H 74,7K

hagi84

Użytkownik
psycho co myslisz o graniu w strone Dundalk

Takie info znalazlem w sieci odnosnie tego spotkania:

Po rozczarowującym wyniku z Shelbourne, Cork City ma naprawdę małe szanse na uniknięcie przedostatniego miejsca w tabeli i barażu o utrzymanie. W związku ze zbliżającym się półfinałem Pucharu FAI i meczami barażowymi, trener Cork City Buckley dokona rotacji w składzie i zapewni zawodnikom odpoczynek przed kluczowymi meczami oraz nadchodzącym półfinałem pucharu. Powiedział: „Dałbym takim graczom jak Ruairi Keating (najlepszy strzelec 28/12), Josh Honohan (28/0) i Ben Worman (5/0) wolny wieczór w meczu z Dundalk”. Ponadto sztuczna murawa na stadionie Oriel jest jedną z najgorszych i może prowadzić do kontuzji zawodników. Myślę, że City powinno przywiązywać niewielką wagę do tego meczu, a nawet pozwolić drużynie U19 zdobyć trochę doświadczenia w lidze. Jedyną szansą Dundalk dla Europy jest czwarte miejsce i trzymam kciuki, aby 3 najlepsze drużyny dostały się do finału Pucharu FAI. Dundalk to mocny gospodarz, który ma na swoim koncie 6 zwycięstw z rzędu we wspólnych meczach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1015
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Derry - UC Dublin
Typ: Derry powyżej 2.5 gola
@1.48 Fuksiarz

Jeden z pretendentów do tytułu mistrzowskiego podejmuje u siebie ligowego outsidera, który w 31 kolejkach zgromadził zaledwie 11 punktów, odnosząc dwa zwycięstwa, w tym żadnego wyjazdowego. Na wyjazdach zdołali ugrać dwa remisy i przegrać 14 spotkań. Nikt nie ma wątpliwości, kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Prędzej należałoby zadać pytanie: ile padnie bramek po stronie gospodarzy? Sądzę, że będzie ich co najmniej trzy. Dziś przed nimi teoretycznie najłatwiejszy mecz obecnej rundy - przeciwko UC Dublin, któremu raz w tym roku strzelili pięć goli, dwukrotnie - po cztery, a we wrześniu rok temu - trzy. Piłkarze UC Dublin nie mają lekko w starciu z najlepszymi w irlandzkiej Premier Division. W czerwcu St. Patrick's wygrał z nimi 7:0, Shamrock 4:0, miesiąc wcześniej właśnie Derry wbiło im cztery bramki, a przed trzema tygodniami - pięć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1981
Psychosocial 814,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Bohemians-Sligo TYP 1 kurs 1,75 5/10 g.20.45 3:1 WIN

PS: Cyganie nie wygrali już od 5 kolejek a wciąż mają szansę zagrać w pucharach. W tej chwili dzieli ich od nich zaledwie 4 oczka przy 5 kolejkach do końca. Dzisiaj spotykają się z ekipą z którą u siebie od dwóch lat nie mieli problemów z jej ogrywaniem. 2:0, 3:1, 2:1 i 1:0 to ostatnie 4 wyniki na Dalymount.
Goście praktycznie na 90% utrzymali się już w lidze.
"Bohs mają bardzo dobry bilans u siebie, więc to będzie kolejny trudny mecz” – powiedział menadżer Sligo, John Russell, w rozmowie z zespołem medialnym klubu."
Z kolei trener gospodarzy zdaję sobie sprawę z dwóch najbliższych trudnych spotkań. Oprócz dzisiejszego ważnego spotkania za tydzień maja półfinał Pucharu Irlandii z Galway na wyjeździe.
Teraz trzeba koniecznie wygrać oba spotkania : "To ważny mecz przeciwko Sligo w piątek, a tydzień później nie mniej ważny mecz z Galway” – powiedział manager Cyganów Clarke, „ale Sligo jest na pierwszym miejscu i musimy być na to gotowi”.

Cyganie bez absencji za to Sligo bez Marka Byrne i Garego Boylana.

Stawiam na mających większą motywację gospodarzy i już nawet matematycznie w końcu muszą wygrać..

Cork-St. Patricks TYP 2 kurs 1,95 3/10 g.20.45 0:1 WIN

PS: Ciekawy mecz...bardzo ciekawy wiedząc że za troszkę ponad tydzień te dwa zespoły spotkają się ponownie w..półfinale Pucharu Irlandii i też na Turners Cross. W poniedziałek Patsi przegrali u siebie z Drogsami czym bardzo skomplikowali sobie sytuację w walce o puchary. Z kolei tak pisał 25 września szanowny user hagi84:


Zastanawiam się czy dzisiaj nie nastąpi powtórka z rozrywki. Nowy manager Cork z tego co czytam kluczy i wiję się gdy dziennikarze zwłaszcza z Dublina dopytują się o wyjściową jedenastkę.

"W tym tygodniu City mianowało Richiego Hollanda na tymczasowego głównego trenera do końca sezonu i to on będzie pełnił obowiązki w piątkowy wieczór, a jego asystentem będzie były zawodnik City, Dan Murray. Liam Buckley wraca teraz na stanowisko, na które został zatrudniony kilka miesięcy temu, czyli dyrektora sportowego.
Holland spotkał się w tym tygodniu z lokalnymi mediami w Cork i powiedział: „Jutro wieczorem chodzi o to, żeby ci chłopcy zaczęli pracować, żeby Ci chłopcy się tym zajmowali. Widziałem ich w ciągu ostatnich kilku sezonów i mogę powiedzieć, że są przeciwnikiem każdego zawodnika w lidze.
Musimy trochę wrócić do podstaw, do tego, w czym byliśmy dobrzy w ciągu ostatnich kilku sezonów. Mam duże zadanie do wykonania w krótkim czasie. Mogę zapewnić wszystkich, że dam z siebie 120% i wiem, że gracze zrobią to samo”

Wydawać się może że jednak Holland dalej będzie mieszał składem i wystawi paru rotacyjnych graczy dlatego po głębokim namyśle stawiam na Patsów.

Cork:

Kontuzjowany: Darragh Crowley

Niepewni: Tiernan O'Brien, Kevin Custovic, Rokas Stanulevicius, Barry Coffey

St.Patricks:

Kontuzjowany: Tom Grivosti
Zawieszeni: Jake Mulraney i Sam Curtis

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3653
P 1K

Papryczek93

Użytkownik
Witam. Czy ktoś może wie dlaczego kurs na Galway tak rośnie ? Wydaje mi się, że wczoraj był kurs w okolicach 1.12 a teraz już 1.6.. jakieś absencje może ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +322
H 74,7K

hagi84

Użytkownik
mecz kompletnie o nic, za pare dni mecz pucharowy to i kursy rosna bo te 1,2 to bylo kompletnie nie oplacalne
 
Otrzymane punkty reputacji: +322
Psychosocial 814,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Może to komuś pomoże w podjęciu decyzji. Naliczyłem przed chwilą sześciu rotacyjnych zawodników w wyjsciowym składzie Cork. Mają od 4 do 17 ligowych spotkań rozegranych w tym sezonie.

PS: Papryczek93, Galway gra mocno rezerwowym składem stąd ten kurs. Co nie oznacza że nie wygra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +124
Psychosocial 814,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Wexford-Cobh Ramblers TYP BTS kurs 1,51 5/10 g.16.00 3:3 WIN

PS: Kurs dość mierny ale..w tym sezonie to dwie równorzędne ekipy które które od jakiegoś czasu zapewniły sobie grę w barażach. Od razu na myśl przyszedł mi over bramkowy wiedząc że dodatkowo obaj trenerzy będą dziś rotować składami. Do końca rozgrywek zostały dla nich dwie kolejki a potem walka i 1 ligę. Do tego typu przychylił się jeszcze fakt że od ostatnich 5 bezpośrednich meczach w Wexford zawsze padał BTS. 1:2, 3:1, 4:2, 2:2 i 2:1. Zatem dla odważnych typ BTS/over 2,5 też do rozważenia.
Abstrahując patrząc na podział na drabinki z tamtych sezonów to własnie te dwa zespoły spotkają się w jednym meczu w walce o ligę wyżej. Można zatem powiedzieć że dzisiaj jest to przetarcie przed głównym najważniejszym spotkaniem sezonu. Zwycięzca tej potyczki spotka się z wygranym z pary Waterford- drużyna z 5 miejsca.

Wexford na pewno zagra bez Ethana Boyle który jest zawieszony za kartki a Ramblers bes Tiernana O'Briena z powodu kontuzji ale jak pisałem wcześniej nie wierzę że trenerzy wystawią optymalny skład a to od razu pachnie mi golami.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2787
Psychosocial 814,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Bohemians-St.Patrick's TYP BTS kurs 1,80 5/10 g.20.45 0:2 BOX

PS: Przedwczesny finał Pucharu Irlandii który odbędzie się 12 listopada. Do końca rozgrywek zostały 3-4 kolejki. Ten mecz to ciekawa sprawa. Cyganie w tabeli punkt mniej od Patsów i jeden mecz więcej. Może być tak że Święci nie dadzą się wyprzedzić w lidze i wygrają Puchar a więc spuszczą Bohemians na dwóch frontach. Ale czy na pewno?
Przypominam wszystkim że to największa zgoda na wyspach...a na pewno w Dublinie..kibice obu zespołów siedzą sobie razem i wspólnie gloryfikują swoje ukochane teamy..
W tym spotkaniu nie interesują mnie absencje i kontuzje chociaż wiem na pewno że gospodarze dziś bez ubytków a Patsi aż z trzema.
Interesuje mnie za to że obaj czołowi strzelcy Premier Division będą grali w tym meczu. Zarówno Jonathon Afolabi (Bohemians) i Chris Forrester (St Patricks) mają na koncie chyba po 13 strzelonych goli.
Liczę na bramki i tego się trzymam. Abstrahuję że kurs na Cyganów 1,70 to skandal ale może on wynikać z układów o których wcześniej wspomniałem.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1669
Psychosocial 814,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
St.Patrick's-Sligo Rovers TYP 1 kurs 1,50 6/10 g.20.45 1:0 WIN

St.Patrick's-Sligo Rovers TYP -1,5 handi Patsi kurs 2,30 4/10
g.20.45 1:0 BOX

PS: Uwaga, uwaga! To mój tysięczny post! Tak..10 lat na forum strzeliło jak z bicza. 10 lat temu się zarejestrowałem ale oczywiście parę lat wcześniej jako nie zalogowany user podglądałem co tu się działo. Zdecydowałem się i..nie żałuję 😉.

Post numer 1000 to i musi być liga irlandzka!

Mam nadzieję że milenijny typ wejdzie bo kurs fajny a i Patsi powinni dziś "łatwo" wygrać patrząc na ich ostatnią formę. Sligo dalej niepewne utrzymania bez baraży a dziś nie zagrają kontuzjowani Gary Boylan, Mark Byrne i Reece Hutchinson. Do tego za kartki pauzują Greg Bolger, Robbie Burton.

O ile Burton, Boylan i Byrne grzeją często ławę to pozostali Bolger i Hutchinson to podstawa pomocy i obrony.

Patsi bez Axela Sjoberga, Toma Grivosti i Harrego Brockbanka. To wszyscy obrońcy ale na szczęście dla miejscowych nikt z wyjściowego składu.

Manager gospodarzy:

„Wiemy co mamy do zdobycia. W poniedziałek mamy Sligo, a w piątek Shamrock Rovers.
To dla nas dwa ważne mecze, w których do zdobycia jest sześć punktów.
Mam nadzieję, że jeśli to możliwe, zdobędziemy maksymalną liczbę punktów i zapewnimy sobie największe szanse na zajęcie miejsc w Europie.
Przewaga gospodarzy jest ogromna. Publiczność w Richmond była bardzo dobra i licznie nas wspierała, więc nie możemy się doczekać ostatnich meczów u siebie w sezonie.”

Manager gości:

„Jesteśmy niezadowoleni z dwóch ostatnich spotkań, dziś musimy spróbować naprawić wszystko.
To było nie do przyjęcia. Byliśmy słabi, brakowało nam energii i intensywności.
Maksymalne pragnienie, ciężka praca i robienie podstaw przy każdej okazji – to jest to, czego szukamy."

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5143
Psychosocial 814,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dzisiaj zaczynają się pierwsze mecze barażowe w walce o awans do Premier Division. Rewanże 28 października.

Wexford-Cobh Ramblers TYP BTS kurs 1,74 5/10 g.20.45 0:1 BOX

Wexford-Cobh Ramblers TYP BTS/over 2,5 kurs 2,18 3/10
g.20.45 0:1 BOX

A graliśmy ten mecz niedawno:


Praktycznie powielam typy sprzed 9 dni. Wydawać się może że dzisiaj te dwie ekipy mogą zagrać bardziej zachowawczo. Stawka ogromna ale...trenerzy obu drużyn atak mają w genach. Interesuje ich bardziej przód niż tył. Przewiduję tutaj znowu gole chociaż jak widać kurs na BTS o wiele wyższy niż ostatnio. Dla mnie to praktycznie dwie równorzędne zespoły w tym sezonie nastawione na strzelanie goli.

Z innych nowinek Wexford ogłosił połączenie się z angielską drużyną League One Reading. Wiadomość ta pojawiła się na stronach obydwu klubów, a także po wizycie personelu Wexford FC w Reading Community Trust, gdzie irlandzki klub stał się teraz oficjalnym klubem stowarzyszonym angielskiej drużyny. W ramach partnerstwa trenerzy Reading odwiedzą Ferrycarrig Park w Wexford, aby dzielić się „najlepszymi praktykami, prowadzić sesje i dzielić się wiedzą”, natomiast Reading twierdzi, że niektórzy z ich obiecujących talentów z akademii mają również potencjał do zdobycia doświadczenia w pierwszym zespole na wypożyczeniu do Wexford.

Athlone-Waterford TYP 2 kurs 1,43 6/10 g.20.45 1:1 BOX

Athlone-Waterford TYP handi -1,5 Waterford kurs 2,13 4/10 g.20.45 1:1 BOX

Athlone-Waterford TYP BTS/2 kurs 2,70 3/10
g.20.45 1:1 BOX

Tu tylko laik patrzyłby na ostatnie dwa miesiące lub miesiąc wstecz jak grały te dwa kluby a zwłaszcza goście. Oba od minimum miesiąca przygotowują się do tego dwumeczu grając zmiennikami. Popatrzcie na pierwsze posty z tego sezonu, wszystko się zgadza...dwóch głównych pretendentów do awansu o których pisałem w lutym to Galway i...Waterford. No więc mamy Waterford i przyznam szczerze że z takim składem zawodzą kolejny rok. W poprzednim sezonie przegrali finał z U.C.Dublin gdzie nie strzelili karnego na 1:1 w...97 minucie..teraz mają kolejną szansę ale znowu w barażach bo Galway okazał się poza za zasięgiem.
Uważam że mają dwa razy lepszy skład od gospodarzy i już dziś powinni wyjaśnić Athlone żeby w rewanżu dać pograć rotacyjnym piłkarzom. Potem czeka ich mecz ze zwycięzcą pary Wexford-Cobh Ramlers i w razie wygranej przedostatni zespół z Premier Division czyli Sligo lub Cork ale bardziej Cork.

Tak na marginesie bardzo zdziwię się nie wygraną Waterford, to będzie znaczyło że w tej drużynie już naprawdę coś nie gra..

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +968
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom