>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2020 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
Na szybkiego, bo dopiero wróciłem do domu. Bohs u siebie mocne, Waterford na wyjazdach dobrze sie prezentuje i póki co w każdym meczu bramka zdobyta.



11 Sep 2020 6:45pm Bohemians Dublin -v- Waterford Dalymount Park

Both Teams To Score
@ 2,15


Over 2 Goals

@ 1,60

Waterford To Score
@ 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
A ja polecam:

Dundalk-Shelbourne TYP 1 g.21.00 3:2 WIN
Wexford-Bray TYP 2
g.20.45 1:3 WIN

kurs AKO 2,17 5/10 WIN

PS: Dla mnie mocny dubel na dzisiaj. Pozdrawiam wszystkich/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +203
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dziś pod lupę wziąłem dwa mecze. Po jednym zdaniu analizy w zupełności wystarczy:

Galway-Wexford TYP over 2,5 kurs 1,58 4/10 g.20.45 1:0 BOX

PS: Na papierze gładkie zwycięstwo Tribesmen ale ta liga jest tak entropiczna i że niby Galway ma wygrać 4 raz z rzędu? A może...no to niech wygra 3:0 ale nie zdziwię jak Małolaci coś wcisną ;).

U.C.Dublin-Drogheda TYP BTS kurs 1,57 5/10 g.20.45 1:3 WIN

PS: Gospodarze grają w hokeja. 3:0, 8:0, 0:3 i 6:0. Czas chyba na BTS? Zwłaszcza że goście w ostatnich wyjazdowych 5 meczach strzelili 11 goli. I w każdym spotkaniu bachnęli bramkę.

Pzdr..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Cyganie to super zespół, Janosik ligi, zobaczysz, że podłożą się jeszcze słabeuszom :)
Live Sligo, Bit'O Red vs Cyganie ht 0-0, goście przeważająca ale po wpadce z Waterford może dziś pójdą na podział punktów, jako Janosik ligi ofc... :) So, x po @ 2,20 za drobne, bo wiadomo...
Edit
W 81 min. na 0-1, mecz wyrównany, Cyganie górą...
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
zaczęli właśnie : Muszelki vs Harpie, @ na 1 to 2,1 . Za drobne się skusze, bo gospodarze nieźle się ostatnio prezentowali, do tego to taki pojedynek na dnie tabeli. Szef Shelbourne mówi że to mecz o 6 pkt. Trochę przesadza, bo Muszelki to nie jest zły zespół i "powinni" dać radę... GL!
Edit
Ft 1-1, dobrze żarło i zdechło. Na dodatek gospodarze kończyli w 10... Słabo...
 
Ostatnia edycja:
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Shamrock-Waterford
21.09.2020

Typ BTTS
Kurs 2.45 @ Unibet

Proszę Was, na prawdę dobry kurs na po golu.
Shamrock nie jest jakims Juventusem, maja ta strzelbe Lafferty i na tym bazują, dzida do przodu i kolo strzela.
Zobaczcie po lockdownie na jak duzo pozwala obrona Roversów, na 8 oficjalnych meczy 5 x tracili gola.
Waterford na ostatnie 8 meczy strzelił 11 goli pukajac do bramki przeciwników w 6 spotkaniach.
Waterford w ostatnich 2 meczach pod wodzą Sheridana wypadł znakomicie wygrywając 3.0 oraz 0.2 po kurach 3 i 7 wiec niespodzianki.
W H2H na ostatnie 5 meczy 3 x padał BTTS ( Ostatnie 2 mecze akurat bez goli po obu stronach) .

Shamrock jest po ciezkim meczu z Milanem, ktory rozegrali w czwartek , przegrali 0-2.
The Blues pod wodzą Frana Rocketta powinni cos zagrać. Szkoda ,ze na dniach do Charltonu odszedł Trener, ikona Irlandzkiej pilki noznej John Sheridan. U gosci nie zagra nadal kontuzjowany obrońca Sam Bone (ex Rovers).
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Na zapleczu Premier Division pojedynek moich "ulubionych" ekip: Wexford vs Athlone Town.
Krótko mówiąc Kulawi z Garbatymi, oba teamy, które nie wiedzą co oznacza wyrażenie "gra obronna". Dlatego mój kierunek to over 2,5 po @ 1,70... Za miedziaka... GL!
Edit
Garbaci wygrali ft 0-1, Kulawi spadli na ostatnie miejsce w tabeli... Chłoszcze mnie Irlandia...
Post automatycznie złączony:

Shamrock-Waterford

The Blues pod wodzą Frana Rocketta powinni cos zagrać. Szkoda ,ze na dniach do Charltonu odszedł Trener, ikona Irlandzkiej pilki noznej John Sheridan.
Sheridan odszedł do Wigan jakby co... :) Pzdr
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś wieczorem w Dublinie zmierzą się Bohemians vs Derry. "Pacząc" na tabelę, to gospodarze są faworytami w tym spotkaniu. Ba, ostatnio załatwili mnie wygrywając na wyjeździe ze Sligo. Dla odmiany Derry 2 remisy po 0-0, w tabeli 11 pkt. straty do Cyganów. Przegrana dziś praktycznie skazuje Candystripes na ligową przeciętność i degrengoladę. Menadżer gości zaklina się, że postarają się o bramki, do tego ostatnio Derce z Cyganami nieźle "szło". Ja mimo tego, że miejscowi dają jedynkę, a gole "powinny" padać w tym meczu (wg. zapowiedzi) zaryzykuję i pobiorę za drobne x po @ 3,50 (minus) a do tego za miedziaka(minus) under 2,5 po @ 1,60[/B. Jak wtopie oba typy to odpoczynek robię sobie od Irlandii, bo chłoszcze mnie ostatnio... GL!&KTF!
Edit
Cyganie w 94 na 1-1 (stairway to heaven :)), a w 96 na 2-1 (highway to hell...) Dziękuję za uwagę :) Farewell zielona wyspo...

Edit2
Jak mawiał Lemmy z Motorhead (RIP) "... urodziłem się by przegrywać, walczę aby żyć..." Na razie Irlandia pass...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +305
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Moje propozycje na dzisiaj:

U.C. Dublin-Bray TYP 1 kurs 3,40 2/10 g.20.45 1:3 BOX

Wexford-Shamrock2 TYP 1 kurs 2,86 2/10
g.20.45 0:2 BOX

PS: Duże prawdopodobieństwo że chociaż jeden typ wejdzie. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Bohemians-Cork TYP -1,5 Bohemians kurs 1,90 4/10 g.18.45 3:0 WIN

PS. Cork bez motywacji. Na 90% spadnie z ligi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +365
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dzisiaj można spróbować dwa mecze:

Waterford-Shelbourne TYP BTS kurs 1,85 3/10 g.18.00 0:1 BOX

Shamrock 2-Bray TYP 2 kurs 1,45 5/10
g.16.00 0:2 WIN
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +136
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cork-Dundalk TYP -1,5 Dundalk kurs 1,95 4/10 g.20.45 0:2 WIN

PS: Gramy sukcesywnie przeciwko Cork. Rozbity zespół z którego odchodzą zawodnicy przeciwko zespołowi z fazy grupowej Ligi Europy i cały czas aktualnemu mistrzowi Irlandii. Wynik powinien być tylko jeden.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +380
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
U.C. Dublin-Cabinteely TYP 1 kurs 2,15 5/10 g.20.45 5:1 WIN

PS: Zostały dwie kolejki i to jest konkretny pojedynek o miejsce barażowe. W dodatku derbowy. Z mojej perspektywy Studenci to biorą bo nie jestem pewien czy drudzy studenci z południowego Dublina mają pieniądze na takie akcje jak Premier Division. Gospodarze tylko bez Paula Doyle a goście bez osłabień.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +207
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Galway-Drogheda TYP BTS kurs 1,60 5/10 g.20.45 1:3 WIN


PS: Bardzo możliwy bet patrząc na ofensywny styl obu ekip. 6 goli w ostatnim meczu dzisiejszych gospodarzy z Longford? Nawet błazny przestały się śmiać. Z kolei Drogsi bedąc wiceliderem przegrali ostatnio z Athlone więc dzisiaj powinni się odkuć.
W obu drużynach praktycznie bez jednego zawodnika z podstawowego składu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +303
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cabinteely-Drogheda TYP 2 Kurs 1,52 5/10 g.20.45 0:2 WIN


PS: Prosty mecz z punktu piłkarskiego przesłania. Goście wygrywają i awansują bezpośrednio do Premier Division. Do tego jak pisałem wcześniej nie jestem przekonany czy Studentom z południowego Dublina zależy na grze w play-offach.
Podać komuś absencje? :p
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +237
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
FAI Cup 1/4.

Athlone-Shelbourne TYP 2/over 1,5 kurs 1,48 5/10 g.16.00 4:1 BOX

PS: Tutaj widzę sporą różnice jakości. Goście czysta dwójka za ok. 1,30 to dla mnie 7/10. Myślałem jeszcze o handicapie (kurs ok. 1,85) ale zagrałem tą opcje bo gospodarze mogą coś bachnąć a czy Shels strzelą wtedy 3 gole to juz nie wiem. Muszelki z The Town nie przegrali od 13 meczów a Ian Morris bardzo poważnie podchodzi to tych rozgrywek.

Athlone bez Lee Duffy , Shelbourne bez Luke Byrne, Karla Shepparda, Lorcana Fitzgeralda i Georgia Poyntona.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Shamrock-St. Patrick's TYP 1 kurs 1,67 5/10 g.20.45 0:0 BOX

PS: Gram bo dla mnie "Zbuki" wystawiły zawyżony kurs. Stephen Bradley postara się na pewno o mocny skład gdyż chcę dowieźć swój klub bez przegranej w tym sezonie. Druga sprawa że po tym spotkaniu oficjalnie piłkarze The Hoops wzniosą w końcu Puchar za zdobycie mistrza Irlandii. Po tym meczu mają jeszcze tylko wyjazdy. To dla mnie dwa wystarczające powody żeby zagrać na gospodarzy.

Shamrock bez dwóch kontuzjowanych Rory Gaffneya i Grega Bolgera. Patsi bez osłabień.

Przypominam również że to derby i mecz najbardziej dwóch znienawidzonych klubów (czytaj oczywiście kibiców) i nikt nie odpuści więc mobilizacja będzie pełna po dwóch stronach ale na papierze wygląda to jasno.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +89
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Koniec tego dziwnego sezonu w Irlandii. Zasłużony tytuł trafił do Szamrokow, należało im się bez 2 zdań no i wykorzystali, to co im los dał. Też sztuka.
Dziś ostatnia kolejka, nie chce mi się wszystkich kierunków omawiać (przyznaję się bez bicia), pomysły jakiś czas temu już "poszły" (@ były wyższe niż dziś) a i u mnie brak entuzjazmu do pisania w dziale bo wychłostała mnie Irlandia nie raz...
Mój ostatni kierunek nikogo nie zdziwi, jako kibic Candystripes daje im dziś szansę na odkupienie win w tym (kolejnym z rzędu niestety) nieudanym sezonie. Uzasadnieniem jest tabela, wygrana Derry zapewnia im utrzymanie, bez zagrożenia, że spadna na miejsce barażowe (tam jeden mecz o wszystko z Longford i wszystko może się zdarzyć). I tyle w temacie :) On The paper zwycięstwo nad zdegradowanym Cork to "konieczność", @ 1,68 [minus] po którym zagrałem nie powala, ale trudno... Typ fanowski, a nie znawcy, czy typera, co widać... Stawka: miedziak i oby choć na koniec fani Candystripes nie byli wk.... ni na swych pupili, czego sobie i im życzę. GL&KTF! Tak, czy siak good bye zielona wyspo...
Edit
W sierpniu Cork dostało 3-1, a gole dla Derry strzeliło 3 zawodników, których dziś widzimy w 1 składzie, czyli szansa jest :)
Edit2
Nawet na koniec się sfrajerzyli, ft 1-1 pozwoliło im uniknąć baraży, ale potrafili przegrywać w tym meczu ze zdegradowanym Cork... Minus...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +139
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom