>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia - 2020 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Wybacz ale muszę się odnieść do Twego postu. Zaufanie tutaj nie ma nic do tego. Nie wiem ile lat siedzisz w bukmacherce ale zrozum jedną rzecz. Za wygrany typ jak chcesz podziękuj a za przegrany nic nie pisz bo tak będzie najlepiej dla zdrowia i nerwów wszystkich nas grających.

Pzdr/Psycho
tez kolego nic nie napisalem po przegranym!!post napisalem wczoraj o 21 wieczorem a zamiast slowa zaufalem powinno byc zaufam wam, wiec nie wiem o co kaman
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Irlandia
Godzina: 18:45
Spotkanie: Bohemians FC Dublin - Dundalk
Typ: Patrick Hoban strzeli gola
Kurs: 2.25
Bukmacher: LVbet
Analiza:

Niespełna dwa tygodnie temu skończył 29 lat. W swojej karierze grał w wielu klubach, ale najwięcej czasu spędził w irlandzkim Dundalk, a więc w klubie, w którym gra do dziś. Patrick Hoban urodził się w Galway - mieście słynącym z tradycji celtyckich takich jak muzyka, pieśń i taniec. Początki prawdziwej kariery Patricka należy datować na rok 2009. Wtedy to grał w barwach Mervue United. Potem trochę przemieszczał się w angielskich klubach - Bristol City i Clevedon Town FC, by latem 2011 roku powrócić do Mervue. Powrót nie był udany pod kątem liczby występów - wystąpił w sumie dwa razy, ale wystąpienia miał udane gdyż strzelił trzy bramki.

Na początku 2013 roku bez odstępnego trafił do irlandzkiego Dundalk. Tutaj wreszcie mógł pokazać swój talent, gdyż przez dwa sezony dostał szansę wystąpienia w 55 meczach, w których strzelił w sumie 34 bramki. Początek 2015 roku to przejście do angielskiej League Two, gdzie przez rok grał w barwach Oxford United. Tutaj pomimo wystąpienia w 43 meczach, strzelił tylko 3 gole.

Następnie Patrick Hoban rozegrał jeden jedyny mecz w barwach Stevenage i zaraz potem trafił do Grimsby. Tutaj rozegrał dwanaście spotkań, ale w żadnym z nich nie zaliczył celnego trafienia. Jeszcze w tym samym roku został wypożyczomy do Oxford United, a następnie - kwartał później - trafił do Mansfield Town. W barwach tego ostatniego grał przez rok, występując na boisku 21 razy i strzelając 4 bramki. Następnie przez pół roku Hoban był bezrobotny.

Dwa i pół roku temu powrócił do Dundalk i ponownie jak przed siedmioma laty - skutecznie zdobywa bramki dla swojego klubu. Sezon 2018 był wyśmienity w jego wykonaniu - w 36 występach zdobył 29 bramek, dzięki czemu zapewnił drużynie pewne mistrzostwo kraju, a sam został niekwestionowanym królem strzelców ligi. Dość powiedzieć, że wicemistrz tejże klasyfikacji zdobył aż o 13 goli mniej (sic!).

1596793841967.png
fot. dundalkfc.com

Kolejny sezon nie był już tak dobry w wykonaniu Hobana - wystąpił w większości spotkań (34), ale bramek zdobył 13. Mimo to Dundalk ponownie zdobył mistrzostwo kraju, a sam Patrick został wicemistrzem klasyfikacji strzelców, tracąc zaledwie jedną bramkę do jej zwycięzcy, Ogedi-Uzokwe.

Start obecnego sezonu daje nadzieje na obronę tytułu po stronie Dunalk. Oczywiście Hoban ma się walnie do tego przyczynić. Wystąpił jak dotąd w sześciu spotkaniach i zdobył sześć goli. Hoban jest aktualnie samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców, i są przesłanki do tego, że dziś powinien dołożyć co najmniej jedno trafienie do puli. W każdym z pięciu ostatnich spotkań zdobywał bramkę, a dziś przeciwnik jest niespecjalnie wymagający - w każdym z dziesięciu ostatnich bezpośrednich spotkań przeciwko Bohemians, Dundalk strzelał minimum jedną bramkę. Aż osiem z tych meczów wygrał.

W wygranym w sierpniu minionego roku meczu przeciwko Bohemians u siebie, Dundalk strzelił sześć goli, wśród których czterokrotnie na listę strzelców wpisał się... Patrick Hoban! Dlaczego zatem dziś nie miałby zagrozić bramce znanego sobie przeciwnika?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Up Hoban to jest gość :)
A dziś jeszcze Patryki vs Harpie :)
Nie poszło ostatnio gospodarzom w pojedynku z City, Muszelki pojechały w delegacji gości. Jednak to zespół ze stolicy zielonej wyspy jest faworytem dzisiejszego meczu. Skład optymalny, wkurzenie po ostatniej porażce i swój stadion (choć ostatnio nie pomógł) daje nam @ od operatorów na poziomie 1,5. Eee, jak na live złapie @ 2,0 na Patryków to pobieram. No chyba, że będę widział, że grają mega kichę.... Stawka: jakby co to miedziak, Świeci nie powinni u siebie przegrywać. Wypadek z Derry im ew. wybaczę.... GL!
Edit
Ft 2-0, bez niespodzianki...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś Waterford vs Cork
Gospodarze dosyć solidnie się prezentują, Korek na przeciwnym biegunie. 1 po @ 1,95 (minus) tyłka nie urywa, lecz jeśli przyjezdni utrzymają dotychczasową "formę", to the Blues mogą się pokusić o 3 punkty. Sheridan (menager) to zapowiada i oby się nie mylił. Miejscowi liczą na wynik 1-0...GL!
Ps
Stawka: miedziak, covidowy czas nie sprzyja sypaniem złota tym bardziej w niszowych ligach...
Edit
Ft 0-0, Waterford przeważali, kilka sytuacji mieli, jednak nic z tego nie wyszło. Gwoli sprawiedliwości, Rebelsi też w końcówce mogli strzeli gola. No trudno, minus,...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +93
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W piątek grali w lidze, dzisiaj w pucharze FAI: Harpie vs Patryki.
Specyficzny klimat, presja gospodarzy bo dawno nie wygrali, uroki niespodzianek pucharowych, poniedziałkowy wieczór słowem za drobne spróbuje, że gospodarze strzela gola. @ 1,9 (plus) pobieram wobec tego. Miejscowi idą nawet dalej zakładając wynik 1-0. Ja aż taki odważny nie jestem. Wystarczy, że zaladuja chociażby jedną bramkę... KTF!
Ps
Żeby nie było, faworytem bukmacherów są oczywiście goście...
Edit live
W 5 min. 1-0 :) szybko poszło tym razem...
Edit ft 1-0... :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +93
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA FAI Cup

Dundalk-Waterford TYP 1 kurs 1,60 5/10 g.20.45 1:0 WIN

PS: Chyba wreszcie można coś zagrać. Gospodarze pod dużą presją. W tamtym roku przegrali w finale z Shamrock po rzutach karnych. W tym miesiącu Drwale bez dwóch zwycięstw z rzędu w lidze co dodatkowo pogłębia frustrację. H2H bardzo dobre dla Dundalk. W ostatnich 7 spotkaniach wygrali..7 razy. Kurs z 1,30 podskoczył na 1,60 z niezrozumiałych dla mnie względów. Obie ekipy na pewno bez żadnych osłabień. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +199
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Southside Derby, czyli Patryki vs Szamroki.
Odkrywczy nie będę, "mi się wydaje", że jak będzie klasyka ( jeśli chodzi o tego rodzaju spotkania), to jest szansa na under w Dublinie, a może nawet jakiś lepiej płatny remis? Niestety na pierwszy scenariusz @ jest mizerny, 2 opcja ciekawsza chociaż mocno ryzykowna... Się zobaczy...
Ps
Gdzie jest Psychosocial psychosocial się pytam? :)
Edit
Ft 0-0...o i under i remis :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +176
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
Psycho nie jestem, ale powoli może zacznę znowu coś pogrywać :)

Ja zwyczajnie będę szukał tutaj jakiejś niespodzianki i nic nie analizuje. The Hoops wiecznie wygrywać nie będzie (tydzień temu było już blisko starty punktów z Derry). Komplet zwycięstw, 20 bramek strzelonych w 7 meczach robi wrażenie, ale zawsze coś kiedyś musi się skończyć. Nie uda się dzisiaj to oddadzą w kolejnych spotkaniach.
Co do gospodarzy mam pewną regułę. Nie strzelają w jakimś meczu, zawsze graj bramkę w kolejnym spotkaniu co nie jeden raz przynosiło efekty. Ranga spotkania dobry argument na kartki w tym spotkaniu. Może jakiś karny i czerwona kartka? I over 9 RR siedzi



16 Aug 2020 6:00pm St. Patricks Athletic -v- Shamrock Rovers Richmond Park

Draw

@ 3,20

Both Teams To Score

@ 2,55

Over 2 Goals
@ 2,08



i tutaj za drobne, zobaczymy jak wyczuję meczycho:


Obydwie drużyny zdobędą bramki – 2. Połowa
@ 5,10

Tak
St Patrick's Athletic strzeli – 1. Połowa

@ 3,40
EDIT:
Trochę przekombinowałem z tymi typami na bramki w pierwszej i drugiej połowie. Cieszy trafiony remis, ale na prawdę liczyłem na ten BTTS i X- bywa. Po tak długiej przerwie od grania i od ligi. Nadrabiam i analizuje co się działo po przerwie, następne kolejki na pewno będą już grane i coś będę wrzucał.
Kolejny już sezon fajnie wchodzą te RR.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +118
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. Polecam czy też informuję że zagrałem dziś dubel:

Shamrock-Shelbourne TYP over 1,5 gola Shams
Athlone-Shamrock2 TYP BTS

AKO: 2,21 4/10 BOX


Po jednym zdaniu...w tych derbach gospodarze powinni zdominować środek pola i tworzyć sporo sytuacji podbramkowych. Liczę na minimum dwa gole The Hoops. Shams bez Grega Bolgera a Muszelki bez Lorcana Fitzgeralda.

Drugi typ wynika ze słabej gry obronnej tych ekip. Straciły one najwięcej goli w lidze. W Athlone nie zagra obrońca Lorcan Fitzgerald. The Hoops bez osłabień. Trener gości często wpuszcza na murawę młody narybek do lat 19. Tutaj liczę na celne strzały z obu stron bo obrony mają naprawdę słabe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +134
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Derry vs Cork, ht 0-1, Derka niby przeważa ale jak będzie to zobaczymy. Ja spróbuję 1x mało ambitnie po @ 1,7 za drobne pobieram... GL!
Edit
No i w trakcie się zrobiło 1-1, piłka w grze...
Edit2
Szybko się zrobiło 2-1,w Derry wszedł Akintude jest szansa na gole...
Edit3
Akintude na 3-1 w 96 bodajże minucie :) Go Candystripes, jako fan bałem się tego meczu ale KTF!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Sligo-Dundalk TYP 2 kurs 1,60 3/10 g.18.00 3:1 BOX

PS: No bez jaj...Drwale w środku sezonu na 3 miejscu? Nawet błazny przestały się śmiać. Kurs parę dni temu podskoczył i stoi do dzisiaj więc zagram. Fakt że goście od lat w najgorszej formie ale przecież mają ten sam skład co przed mniemaną pandemią. Czyżby wraży wirus spowodował takie spustoszenie w szeregach aktualnego mistrza? Nie sądzę a w końcu forma musi przyjść.
Teraz ważna sprawa..popytałem Irlandczyków i wielu bardzo dobrych graczy obstawia dziś jak ja, natomiast są też głosy że Dundalk tego nie wygra i może być też BTS. Wybór pozostawiam wam, ja gram win gości którzy nie wygrali od 3 meczów w lidze a takiej sytuacji nie pamiętam..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +179
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
22 Aug 3:00pm Bohemians Dublin -v- St. Patrick's Athletic Dalymount Park

Both Teams To Score
@ 2,38

Over 2 Goals
@ 2,15

Zastanawiałem się co tutaj grać. Początkowo myślałem o swoich ale St. Patrick's po wznowieniu rozgrywek urwało punkty dla Dundalk i Shamrock, więc lekko nie będzie. Kolejna sprawa to to, że Bohemians jeszcze nie straciło pkt. i po przerwie trzy zwycięstwa. X też nie było po 8 kolejkach i może z braćmi będzie podział punktów. Być może takie rozwiązanie czyli Remis pogram za 3,00.
Bramki gram ze względu na to, że Patsi nie strzelili od dwóch kolejek i dobrą passę Bohemians.

W drugim spotkaniu uważam podobnie jak Psycho. Drwale oczywistym jest, że są w dalszym ciągu bardzo dobrą drużyna w lekkim kryzysie. Również typuję ich zwycięstwo w tym meczu, ale Sligo poprawiło swoją grę u siebie i poszukam jakiejś bramki gospodarzy.
Poza tym kolejny raz wszedłbym w Over 9 RR który powinien wejść gładko.


22 Aug 6:00pm Sligo Rovers -v- Dudnalk Showgrounds

Over 2 Goals
@ 1,48

Dundalk wygra mecz i oba zespoły strzelą
@ 3,90

Remis
3-pozycyjny handicap, Mecz 1-0
@ 3,45
 
Otrzymane punkty reputacji: +254
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Co do Drwali, ja oczywiście wiem kto jest faworytem, rozumiem też ekspertów oraz sytuacje w klubie. Jednak bliżej mi do handi w stronę Sligo a to dlatego, iż Dundalk brał udział w pucharach, dostał baty, dziś na pewno będą zmotywowani, ale czy wystarczy im sił? Sligo to nie super ekipa (gdzie czasy gdy byli mistrzem?) lecz u siebie mogą powalczyć. Na razie taki kierunek.
Co do derbow przyjaźni to najbliższy wynik który mi chodzi po głowie ( to podobnie jak u Z zeus) x. Remis nikogo nie skrzywdzi... To tyle w skrócie, GL!
Edit
Cyganie na 2-0, gonią Szamrokow, Dundalk troszkę pod ścianą wobec tego, na pewno będzie ciekawie...
Edit2
No i Sligo pojechało Dundalk 3-1, ciężki czas dla Drwali, ten kierunek był niezły :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +106
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Waterford-Sligo Rovers TYP 1 kurs 2,00 4/10 g.15.00 2:3 BOX

PS: Zwariować można z tą ligą w tym roku. Robię ostatnie podejście i jak typ nie wejdzie do będzie chyba przerwa. Gospodarze nie wygrali od 3 kolejek ale przeanalizowałem te trzy spotkania i nie grali źle. Remisy z Cork i Dundalk i porażka z nagle dobrze grającym Sligo..a przypominam że The Bit o' Red wyrównało dopiero w 77 minucie a decydującego gola strzeliło w..93 minucie. Pora zatem dla The Blues na zwycięstwo gdyż Harfy grają naprawdę słabo.
Gospodarze w pełnym składzie a goście bez Marka Timlina. To niezły skrzydłowy który zaliczył ponad 60 meczów w Derry i ponad 20 w Patsach. Kurs syty i rosnący..ja pobieram. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +155
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
FAI Cup

31 Aug 2020 6:45pm Shamrock Rovers -v- Cork City Tallaght Stadium

Cork City To Score

@ 2,20
Wynik 2:1



Wrzucam tutaj typ w którym kurs wydaje mi się mocno zawyżony. Jeśli ktoś śledzi ligę Irlandzką to wie jaki poziom aktualnie reprezentują obie drużyny. Wszystkie znaki na niebie wskazują tutaj na pewne zwycięstwo gospodarzy którzy bronią tytułu. Poza tym Rebelsi ostatni raz wygrali z The Hoops w marcu 2018 roku u siebie, a ostatnia strzelona bramka Shamrock na Tallaght w 2017.
Dlaczego więc taki typ? Proste, Shamrock Rovers ma w nogach 120 min i rzuty karne w kwalifikacjach LE. Cork ostatni mecz rozgrywało 21 sierpnia. Na pewno będę grał w tym spotkaniu jeszcze jakieś typy.
O kontuzjach nie będę pisał, bo jaki ma to sens.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +315
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA Dywizja 1

U.C.D.-Wexford TYP 1 kurs 1,60 4/10 g.20.45 8:0 WIN

PS: Była mała przerwa i zobaczymy co dziś z tego wyjdzie. Dziś bez opisu, napiszę tylko że na papierze Studenci to bity faworyt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +192
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
Typy w sumie oczywiste i bez zbędnego gadania. UC Dublin gram podobnie jak Psycho i jeśli nie będzie jakiegoś wała lub czegoś innego to typ powinien wejść na spokojnie.
Drugi typ podobnie, kto obserwuje moje typy powinien wiedzieć- St. Patrick's nie strzela w ostatnim meczu to gramy to score w następnym. Generalnie nie strzelili już od 3 spotkań.
Wychodzi fajny dubel na podwojenie.


4 Sep 2020 8:45pm U.C. Dublin -v- Wexford UCD Bowl
U. C. Dublin @ 1,60

4 Sep 2020 8:45pm
Waterford -v- St. Patrick's Athletic Regional Sports Centre
St. Patrick's To Score @ 1,32


@ 2,11

EDIT:
nie pamiętam już kiedy Patsi nie strzelili w 4 meczach z rzędu
:mad:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +212
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom