>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2020 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam Cię Kowal. Ostatnia kolejka a masa niewiadomych...mało kto wie ale gdy jakiś zespół z pierwszej trójki na koniec sezonu zdobędzie Puchar Irlandii (wszystkie trzy są na razie w grze) to w eliminacjach Ligi Europy zagra drużyna z...4 miejsca. Wklejam link z tłumaczeniem do różnych symulacji i rozwiązań ostatniej kolejki:

https://www.rte.ie/sport/soccer/2020...tions-dundalk/

Nie zgadzam się troszkę z Tobą że w meczu z Longford wszystko może się zdarzyć. Dla mnie te trzy ekipy zagrożone spadkiem czyli Harfy, Muszelki i Derka są dwa razy lepszymi od The Town.

Moje skromne propozycje:

Cork-Derry TYP 2 kurs 1,70 5/10 g.20.30 1:1 BOX

Dundalk-Sligo R. TYP 1 kurs 1,40
4/10 g.20.30 0:2 BOX

Na koniec pozostaje ultra ciekawy mecz Shelbourne z Shamrock (Muszelki nie mogą raczej przegrać przy zwycięstwie Harfii) . Za nic nie mogę się doszukać jaki skład wystawi trener gości. Jeżeli wystawi najmocniejszy to pewne zwycięstwo The Hoops. Jeżeli rotacyjny to..:

Shelbourne-Shamrock TYP BTS kurs 2,05 3/10 g.20.30 0:2 BOX

Pozdrawiam ferajnę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +363
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
"... Nie zgadzam się troszkę z Tobą że w meczu z Longford wszystko może się zdarzyć. Dla mnie te trzy ekipy zagrożone spadkiem czyli Harfy, Muszelki i Derka są dwa razy lepszymi od The Town..."

Z kronikarskiego obowiązku, no właśnie "wszystko" się "stało". Czerwona kartka dla Muszelek, karny niewykorzystany dla gości, w końcu 0-1 i Longford górą. Taki urok właśnie miałem na myśli, a propos jednego barażowego meczu... Co ciekawe, miejscowi wróżyli 1-2, no i @ się zmieniały...
 
Otrzymane punkty reputacji: +247
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom