>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Irlandia - 2020 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 798,9K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych. Zaczynamy powoli nowy sezon który rozpocznie się już 14 lutego a druga liga 21 lutego..powodzenia w typowaniu !

Premier Division
 14.02. 20:45Cork City-Shelbourne14.02. 20:45Dundalk-Derry City14.02. 20:45St. Patricks-Waterford14.02. 21:00Finn Harps-Sligo Rovers15.02. 15:00Bohemians-Shamrock Rovers

Division 1
 21.02. 20:45Cabinteely-Bray21.02. 20:45Galway-Athlone21.02. 20:45Wexford-UC Dublin22.02. 20:00Cobh Ramblers-Drogheda22.02. 20:30Longford-Shamrock 2
    
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
Psychosocial 798,9K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

Galway (Irl)-St. Patricks (Irl) TYP -1,5 Patsi kurs ??? (ktoś zna kurs ?)   4/10 g.20.00 1:2 BOX

PS: Pomijając ostatnie wysokie wyniki dotychczasowych spotkań towarzyskich gości:
 
29.01.20CFAthloneSt. Patricks1 : 6 
16.01.20CFCobh RamblersSt. Patricks1 : 5
Dzisiaj gospodarze z moich informacji mają zagrać wieloma zmiennikami czyli nowymi, testowanymi zawodnikami. Dla mnie to dość mierni gracze.
Team news: Timo Parthoens, Marc Ludden, Kevin Farragher, Shane Duggan, Jack O’Connor, Alberto Cabanyes, Conor Melody and Mikey Place are unavailable.

Można również zagrać czystą 2 po kursie 1,4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
Pierwsze spotkania sezonu 2020 już na kilka godzin, póki co wrzucam transfery z zielonej wyspy, później może kilka słów do każdej z drużyny.

 

St. Patrick’s Athletic

Players in: Jason McClelland (UCD), Conor Kearns (UCD), Rory Feely (Waterford), Robbie Benson (Dundalk), Shane Griffin (Cork City), Dan Ward (Spennymoor Town), Billy King (Morton), Martin Rennie ( Montrose).

Players: Kevin Toner (Kilmore Celtic), Glen McAuley (Bohemians), Conor Clifford (Derry City), David Webster (Finn Harps), Cian Coleman (Cork City), Mikey Drennan (Unattached), Rhys McCabe (Bre
chin City). 

Dundalk

Players in: 
Cammy Smith (Dundee United), Greg Sloggett (Derry City), Darragh Leahy (Bohemians), Will Patching (Unattached).

Players out: Robbie Benson (St Patrick’s Athletic), Dean Jarvis (Larne), Cameron Dummigan (Crusaders), Dylan Hand (Longford Town), Aaron McNally (Longford Town), Ross Treacy (Drogheda United), Stephen Folan.  


Finn Harps

Players in: Ryan Connolly (Ballyglass), David Webster (St Patrick’s Athletic), Aidy Delap (Derry City), Shane McEleney (Larne), Karl O’Sullivan (Limerick), Kosovar Sadiki (Hibernian), Shaun Kelly (Limerick), Barry McNamee (Derry City).

Players out: Keith Cowan (Glentoran), Mikey Place (Galway United), Daniel O’Reilly (Shelbourne), Joshua Smith (Galway United), Raffaele Cretaro (Retired), Nathan Boyle (Unattached), Harry Ashcroft (Dandenong Thunder), Colm Deasy (Warrenpoint Town).

 

Cork City

Players in: Cian Coleman (St. Patrick’s Athletic), Liam Bossin (Nottingham Forrest), Charlie Fleming (Cobh Ramblers), Rob Slevin (Waterford FC), Henry Ochieng (Wingate &amp; Finchley FC), Dylan McGlade (Blyth Spartans), Conor Davis (Derry City), Corey Galvin (Waterford FC), Kyron Stabana (On loan from AFC Wimbledon), Reyon Dillon (Corinthians Casuals), Joe Redmond (On loan from Birmingham City).

Players out: Aaron Barry (Bray Wanderers), Conor McCarthy (St. Mirren), Colm Horgan (Derry City FC), Conor McCormack (Derry City), Shane Griffin (St. Patrick’s Athletic), Gary Buckley (Sligo Rovers), Pierce Philips (Cobh Ramblers), Karl Sheppard (Shelbourne), Eoghan Stoke (Unattached), Mark O’Sullivan (Unattached), Graham Cummins (Waterford FC).


 

Shelbourne

Players In: Gary Deegan (Cambridge United), Jack Brady (Limerick), Aaron Dobbs (Longford Town), Karl Sheppard (Cork City), Daniel O’Reilly (Finn Harps), Georgie Poynton (Waterford).

Players Out: Conan Byrne (Glenavon), John Ross Wilson (Bray Wanderers), Derek Prendergast (Drogheda United), Craig Giles (Wexford), James English (Longford Town), Alan Byrne (St. Mochta), Gregory Moorhouse (Glenavon), Darragh Noone (Sligo Rovers), Reece McEnteer (Unattached), Dean Delany (Retired), Flavio Marku (Unattache


 

Bohemians

Players in:  Kris Twardek (Sligo Rovers), Anto Breslin (Longford Town), Ciaran Kelly &amp; Glen McCauley (Both St. Pats), JJ Lunney (Waterford United) Stephen McGuinness (Cabinteely), Dan Casey (Cork City) Callum Thompson (Wolverhampton Wanderers). 

Players out: Derek Pender (Retired), Scott Allardice, Robbie McCourt (both Waterford FC), Darragh Leahy (Dundalk), Ryan Swan (Warrenpoint Town).

  

Derry City

Players in: Walter Figueira (Waterford), Conor McCormack (Cork City), Conor Clifford (St Patrick’s Athletic), Stephen Mallon (Sheffield United - Loan), Colm Horgan (Cork City), Tim Nilsen (Friedrikstad FK), Danny Lupano (Hull City - Loan), Moussa Bakayoko (FC Shirak), Adam Liddle (Reading - Loan).

Players out: Conor McDermott (Cliftonville), Conor Davis (Cork City), Michael McCrudden (Cliftonville), Junior Ogedi-Uzokwe (Colchester - End of loan), Aidy Delap (Finn Harps - Loan), Grant Gillespie (Ayr United), Barry McNamee (Finn Harps).


 

Shamrock Rovers

Players in: Rhys Marshall (Glenavon), Liam Scales (UCD)

 

Players out: Sam Bone (Waterford), Sean Boyd (Unattached), Ethan Boyle (Linfield), Graham Cummins (Waterford), Ohran Vojic (Unattached)


 

Waterford FC

Players in: Sam Bone (Shamrock Rovers), Scott Allardice (Bohemians), Graham Cummins (Cork City), Tadgh Ryan (Cork City), Kevin O'Connor (Preston North End - Loan), Michael O'Connor (Linfield - Loan), Robbie McCourt (Tolka Rovers), Ali Cootes (Brentford B), Matty Smith (Dundee United), Tyreke Wilson (Manchester City).

Players out: Rory Feely (St Patrick’s Athletic), Shane Duggan (Galway United), JJ Lunney (Bohemians), Zack Elbouzedi (Lincoln City), Dean O’Halloran (Galway United), Cory Galvin (Cork City), Georgie Poynton (Shelbourne), Rob Slevin (Cork City), Colm Whelan (UCD), Kenny Browne (Retired), Maxim Kouguon (Harrogate Town), Walter Figueira (Derry City), Matt Connor (unattached)

 

 Sligo Rovers

Players in: Darragh Noone (Shelbourne), Will Seymore (Reno 1968), Garry Buckley (Cork City), Teemu Penningkangas (FC Lahti), Jesse Devers (Manulla). 

Players out: Dante Leverock (Radomiak Radom), Sam Warde (Galway United), Kris Twardek (Bohemians), Romeo Parkes (New Mexico United), Daryl Fordyce (Valour FC).  
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
Psychosocial 798,9K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam...cytuję prognozę "mocy" drużyn na ten sezon za wpisem z jednego cenionych for bukmacheskich w Irlandii. Głównym kandydatem do mistrzostwa jest Dundalk, Shamrock i jak widać Derry:

"Much tighter this year at the top between Dundalk and Shamrock Rovers, same result though. It's effectively 4 mini divisions this season, top 2, then 3, another group of 3 and bottom 2. Fairly substantial gaps between each of those groups should emerge by the second half of the season.

1: Dundalk
Still have that strength in depth and professionalism but will be run all the way by. Some good acquisitions by Perth in the off season. Won't get away with the sluggish starts of recent seasons.

2: Shamrock Rovers
An improved performance again this season as they continue to close that gap. The boards faith in Bradley back in 2018 appears to have borne fruit and holding onto Byrne is a big statement.

3: Derry City
Serious investment in the off season appears to have lifted the mood further after a good 2019. Will miss Junior and Parkhouse.

4: Bohemians
A club making serious strides on and off the pitch, shouldn't be able to compete on a part time basis but Long's side are killing it out of the bag time after time.

5: Waterford
Some recent transfer activity leads me to believe that Waterford will have a return to winning ways from 2018 season. Rennie has signed some quality and may take a bit of time to gel. Outside bet for one of the cups.

6: St Patrick's Athletic
Lot of change once again in Richmond Park, Stephen McDonnell's winning mentality should have an impact but will take time to settle. Overall I'm impressed with the transfer signings, will be interesting to see how they gel.

7: Shelbourne
Will be a strong return to the top flight for Shels who seem to be heading in a really good direction over the last 12-18 months. Have signed some good young talent and will surprise a few. Could finish higher.

8: Cork City
Rumours of financial concerns and selling of future transfer earnings is a worrying start. Fenn will have them playing nice football. Hard to thrive in a club where off field issues seem to be taking control.

9: Finn Harps
A McNamee / Cretaro creative combination will mean much more creative attacking threat for the entire 90 minutes every game.

10: Sligo Rovers
A small squad, some interesting new signings and an already growing injury list is a major concern before the season even starts. Heart says survival but Mahon is a much more significant loss than Parkes or Twardek. Anything above 9th place would be a fantastic result for a threadbare squad."
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
14 Feb 2020 8:45pm St. Patrick's Athletic -v- Waterford Richmond Park
Typ: Both Team To Score
@ 2,12


Miałem odpuścić pierwszą kolejkę, bo im więcej siedzę to mniej wiem. Tutaj jednak zaryzykuję i delikatnie zagram.
St. Patrick's zdecydowanie lepiej wygląda na papierze i ich wygrana nie będzie żadnym zaskoczeniem. Kolejny jednak raz dość spore zmiany w składzie i czy od razu odpalą? Waterford coś mi mówi, że i w tym sezonie pozytywnie zaskoczą i będą groźni.
Będę raczej oglądał ten mecz więc w razie czego pójdzie jakaś kontra na live.

W pozostałych meczach.
Dundalk vs. Derry- raczej zwycięstwo gospodarzy, ale kurs słaby a mecz powinien być wyrównany. Może jakiś Over 9 RR i BTTS?
Cork City vs. Shelbourne, spore problemy gospodarzy przed sezonem, zawirowania z licencją itd., ciekawe jak to będzie wyglądać. Bardzo dużo zmian w składzie, który jest ciekawy, ale jak to będzie wyglądać- nie wiem. Cieczy w końcu powrót Shelbourne do Premier League. Wydaje mi się, że będzie im czegoś brakować. Obstawiłbym tutaj jednak zwycięstwo Cork. Może BTTS, lub łączony Cork &amp;BTTS.
Finn Harps vs. Sligo Rovers- nie mam pojęcia, gdybym miał tutaj coś stawiać to remis i chyba over 9 RR.

W trakcie meczy będę chyba obstawiał live, coś może wrzucę tutaj.

GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Fajnie koledzy, że Irlandia ożywa,  1 kolejka same niewiadome, ja symbolicznie każdy mecz obstawie na x :) @ odpowiednio:  w Cork 3,0, w Dundalk 3,9, w Dublinie (Patsi) 3,05, i Harpie 3,05... GL! 
Edit
Nie nazwałbym wczorajszych wyników szczęśliwymi - odpowiednio: 0-1; 1-0; 0-1; 1-0 :(  = 4*    symbolicznie ale jednak..  
edit2
Dziś chciałem dać remis (igrając dalej z losem :)) w derbach Dublina. Jednak zamieszanie, rodzinna sobota :) i nie dałem rady, potem nawet o tym pomyśle zapomniałem (latka poleciały w końcu :)). "Paczam" sobie na wynik, a tu? Oczywiście 0-1 po golu w 93 min. :) To byłby komplet w temacie "irlandzki fart" :) To tak już na marginesie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
Psychosocial 798,9K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Wexford-U.C.Dublin TYP 2 kurs 2,15 2/10 g.20.45 1:1 BOX

PS: Zaczynamy poważne granie chociaż na razie małą stawka gdyż to amatorzy w dodatku z miernej ligi. Co do powyższego meczu to mam podstawy żeby zagrać na gości. Spadli z ligi ale na zapleczu powinni być mocni. Michael O'Keane, Colm Whelan i Michael Gallagher to nowi zawodnicy. Zastąpili paru innych którzy pożegnali się ze Studentami. Nowo nabyłych uważam za wcale nie gorszych.
Z drugiej strony mamy mega słabą ekipę która w tamtym sezonie ugrała UWAGA w 27 meczach..11 punktów. Małolatów śmieszna sprawa, zasiliło..4 graczy z U.C. Dublin. Nowymi graczami są również Kaleem Simon i Janabi Amour Jr. Manager gospodarzy chwali się że w tym sezonie na pewno nie zajmą ostatniego miejsca i że nowi grajkowie są super ale tak samo gadał rok temu a efekty punktowe wymieniłem wyżej.
Reasumując jestem bardzo ciekaw czy miałem nosa, należy się jednak za bardzo nie podniecać tym spotkaniem zwłaszcza że to 1 kolejka.

Mam jeszcze inne 3 mecze które z racji kursów nie da się grać w singlu ale już w trzypaku i owszem. Zatem:

Shelbourne-Dundalk TYP 2

Shamrock-Cork TYP 1

Galway-Athlone TYP 1


Nie zdziwiłbym się również gdyby Harfy bachnęły gola Derry (kurs na BTS ok. 2,45 !) ale czy znajdzie się oprócz mnie jakiś kozak że to zagra to proszę aż mi napisać, to chętnie dam mu reputację. Bo sam sobie nie mogę ????.

Pzdr !

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 21 lutego 2020 14:18 przez psychosocialWexford-U.C.Dublin TYP 2 kurs 2,15 2/10 g.20.45

PS: Zaczynamy poważne granie chociaż na razie małą stawka gdyż to amatorzy w dodatku z miernej ligi. Co do powyższego meczu to mam podstawy żeby zagrać na gości. Spadli z ligi ale na zapleczu powinni być mocni. Michael O'Keane, Colm Whelan i Michael Gallagher to nowi zawodnicy. Zastąpili paru innych którzy pożegnali się ze Studentami. Nowo nabyłych uważam za wcale nie gorszych.
Z drugiej strony mamy mega słabą ekipę która w tamtym sezonie ugrała UWAGA w 27 meczach..11 punktów. Małolatów śmieszna sprawa, zasiliło..4 graczy z U.C. Dublin. Nowymi graczami są również Kaleem Simon i Janabi Amour Jr. Manager gospodarzy chwali się że w tym sezonie na pewno nie zajmą ostatniego miejsca i że nowi grajkowie są super ale tak samo gadał rok temu a efekty punktowe wymieniłem wyżej.
Reasumując jestem bardzo ciekaw czy miałem nosa, należy się jednak za bardzo nie podniecać tym spotkaniem zwłaszcza że to 1 kolejka.

Mam jeszcze inne 3 mecze które z racji kursów nie da się grać w singlu ale już w trzypaku i owszem. Zatem:

Shelbourne-Dundalk TYP 2

Shamrock-Cork TYP 1

Galway-Athlone TYP 1


Nie zdziwiłbym się również gdyby Harfy bachnęły gola Derry (kurs na BTS ok. 2,45 !) ale czy znajdzie się jakiś kozak że to zagra to proszę aż mi napisać, to chętnie dam mu reputację. Bo sam sobie nie mogę ????.

Pzdr !
 
Jeśli chodzi o Młodzież z Wexford i Studentów z Dublina, to ja poszedłem w over 2,5 po   @ 1,90 za miedziaka. Mam nadzieję, że chłopaki normę zdołają wyrobić :) GL!
Ps oby nie zmienili swoich "nawyków"  do gry w obronie :)
edit
Sprawdziłem i na stronach miejscowych "wieszczą" wynik 1-3. Może tym razem będzie mi z ekspertami z zielonej wyspy po drodze :)
Edit2
FT 1-1 jeszcze oddadzą co zabrali :) w następnej odsłonie... Ot Irlandia... :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Division 1
Longford vs Shamrock 2, co tu dużo pisać gospodarze są faworytami, młodzież z Dublina potencjał ma, ale to melodia przyszłości. Gospodarze on the paper to mocna ekipa, choć pierwsze mecze czy to w 1, czy to 2 lidze pokazują, że nie ma reguły :) Jednak ja spróbuję over 2,5 wyłapać po @ 1,80 za miedziaka   ... Z obawami, bo to ogórkowa (bez obrazy dla nikogo, ale takie są fakty) liga. KTF!
edit
Co mnie Irlandia chłoszcze :( w 80 min. poprzeczka dla Shamrocków, 16 latek przypierniczył i ....pech... :(
edit 2
ft 2-0 :( normalnie 1916 - y Wielkanocny poniedziałek chciałoby się rzec... Strzałów ze 20 a goli 2 :( Begorrah!!!
 
Psychosocial 798,9K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dundalk-Cork TYP -1,5 Dundalk kurs 1,50 5/10 g.20.45 3:0 WIN

PS: Na papierze typ prosty jak konstrukcja cepa. Manager Cork Neale Fenn na konferencji prasowej powiedział tylko że po prostu muszą pozytywnie wyjść nastawieni i się nie załamywać. No tak...
Gospodarze bez Johna Mountneya i Seana Murraya którzy są raczej jeszcze niezdatni do gry a goście bez  Ciana Colemana, Conora Davisa i zawieszonego za kartki Deshane Dallinga.

Pzdr !

PS: Shamrock powinien wygrać z Waterford..
 
Otrzymane punkty reputacji: +157
Psychosocial 798,9K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA Premier Division
20:45 Cork City-Finn Harps
20:45 Derry City-Bohemians
20:45 Shamrock Rovers-Dundalk
20:45 Shelbourne-St. Patricks

IRLANDIA Dywizja 1

20:45 Athlone-Cabinteely
20:45 Bray-Wexford
20:45 Drogheda-Longford
20:45 UC Dublin-Cobh Ramblers
Już jutro mega HIT czyli Shamrock-Dundalk. W pozostałych meczach ciekawe czy Cork zdobędzie w końcu jakieś punkty i czy chociaż strzeli pierwszego gola w sezonie. Czy Derry obudzi się z letargu pokonując solidnych Cyganów ?

W 2 lidze interesującym pojedynkiem będzie starcie Drogsów z Longfordem którzy w tamtym sezonie zajęli odpowiednio 2 i 3 miejsce. Czy Studenci ograją Ramblersów ? Lider pokona słaby Wexford ?

Zapraszamy do zadawania pytań i pisania postów. Pzdr !
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Maidín mhaith :)
Psychosocial gratulacje (podwójne), jak będę miał wenę to coś popiszę, ale żadne jasne/oczywiste typy mi nie przychodzą do głowy.
So... w piatek:
No może coś w stronę Harpii, bo Cork to dno. Dnb niegłupi moim zdaniem.
edit
Korek zaliczył 1-0... Szału i tak nie było...
Drugi kierunek to Cyganie dnb - Derka słabo na razie z przodu i do tego brak takiego strzelca jakim był Junior.
edit
ft 2-0, Cyganie nic nie pokazali, do zapomnienia...

Szamroki vs Dundalk - może x? Początek sezonu, Gospodarze w formie, może akurat?
edit
Podobnie jak w Australii w meczu Blues Sky liczyłem na niespodziankę (patrz x) ale gospodarze poszli jeszcze dalej ft 3-2...

Muszelki z Patrykami, jestem skłonny zaryzykować coś w stronę gospodarzy...Patryki nie przekonują do tej pory. Może live?
edit
ft 2-1, Patryki dalej nie przekonują, Muszelki niezły początek mają...

W sobotę:
Sligo - Waterford, wstępnie no bet, jak już to coś w stylu x2 ewentualnie.
edit
Mecz przełożony...

Na zapleczu ligi Bray vs Wexford over   2,5 po @ 1,60 za miedziaka. Jedynkę Mew może gdzieś do taśmy jeszcze dorzucę. Beannacht! :)
edit
2-0.......  znowu jednej bramki zabrakło...... 16 letni Moran  popisał się bramką na koniec. Okazji tak jak tydzień temu sporo. Wynik do bani. Za tydzień Młodzieżowcy grają z Galway i wtedy mają ostatnią szansę :) na wykręcenie tego overu...


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Psychosocial 798,9K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Athlone-Cabinteely TYP 2 kurs 1,60 5/10 g.20.45 1:3 WIN

PS: To mój najpewniejszy typ na dzisiaj. Oczywiście na papierze. Ale do tego stopnia że zagrałem go też handicapem (kurs ok. 2,50). Goście czyli Studenci z południowego Dublina bardzo dobrze zaczęli sezon wygrywając z solidnym Bray 4:2. Kurs wtedy na nich był ok. 3,50. Utwierdzili mnie tym wynikiem że ich fenomenalna końcówka sezonu i załapanie się do baraży nie było dziełem przypadku. Dzisiaj powinni wygrać ze słabym Athlone który w tamtym sezonie w 27 spotkaniach zgromadził raptem 18 oczek (przy 50 Cabinteely). Abstrahując goście nie osłabili się po starym sezonie natomiast widzę po nazwiskach że obrona Athlone z jakimiś dwoma nieznanymi dla mnie piłkarzami. Obie ekipy w pełnym składzie bez ubytków. No zobaczymy co z tego wyjdzie bo to amatorzy a tydzień temu taki Wexford załatwił mój typ w 92 minucie z U.C. Dublin także proszę do typu podejść racjonalnie i spokojnie.

Są jeszcze 3 inne mecze w których stawiałbym BTS.

Shamrock-Dundalk TYP BTS kurs 1,95

Derry-Bohemians TYP BTS kurs 1,92

Drogheda-Longford TYP BTS kurs 1,65

We wszystkich tych spotkaniach widzę wszelakie podstawy na obie strzelą. Nastawienie, formę, ustawienie i mobilizację.

Z pozostałych spotkaniach U.C Dublin nie powinien przegrać z Cobh. Uważałbym na Bray z Wexford. Kurs 1,32 nie do przyjęcia. Tydzień temu Ci pierwsi mieli być mocni a okazali się słabi a Ci drudzy odwrotnie.

Pzdr !
 
Otrzymane punkty reputacji: +182
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Powitać,

Panowie eksperci - dlaczego Sligo - Waterford jest przełożony? i ewentualnie czy wiadomo na kiedy?

Obie ekipy dołują, i zastanawiam się czy nie dobrym pomysłem by był tutaj ov - bo jak się mają przełamywać to najlepszy do tego jest słaby przeciwnik. Do tego obie w ataku jak na razie nie grzeszą... więc kursy &gt; 2,15 całkiem zachęcająco tu wygląda.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 29 lutego 2020 13:18 przez majekxPowitać,

Panowie eksperci - dlaczego Silgo - Waterford jest przełożony? i ewentualnie czy wiadomo na kiedy?

Obie ekipy dołują, i zastanawiam się czy nie dobrym pomysłem by był tutaj ov - bo jak się mają przełamywać to najlepszy do tego jest słaby przeciwnik. Do tego obie w ataku jak na razie nie grzeszą... więc kursy &gt; 2,15 całkiem zachęcająco tu wygląda.

Pozdrawiam
Sie ma Majekx, ekspertem nie jestem, ale mecz przełożony został ze względu na pogodę,  Federacja nie wyznaczyła jeszcze nowego terminu. Co do reszty to do Psychosociala :) Pzdr...
PS Waterford nie jest takie cienkie,  zobacz z kim grali, dlatego myślałem o x2...
 
Psychosocial 798,9K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Siema Zwierzu. Brać z zamkniętymi oczami. Drwale po porażce są dla nich w przedziwnej sytuacji bo nie..prowadzą już od paru lat w tabeli. The Hoops z kolei urośli w siłę więc chyba nie oddadzą punktów Sligo które jest czerwoną latarnią, nie zdobyło nawet oczka i bramki.

Pzdr !
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
Psychosocial 798,9K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. W tej kolejce na pierwszy rzut oka są sami faworyci. St.Patricks, Derry, Bohemians, Dundalk, Cabinteely, Drogheda i Galway. Oczywiście wiadoma sprawa że wszystkie te zespoły nie wygrają więc skupiłem się na największych faworytach. Wybrałem:

Finn Harps-Dundalk TYP 2 kurs 1,42 7/10 g.20.45 0:4 WIN

PS: Początek ligi ale mus dla Drwali skoro Shamrock ma grać taki futbol i dlatego też taka wysoka stawka. To jest opcja bezpieczna ale oczywiście zagrałem jeszcze handicap po kursie 2,20. Mały problem w tym że murawa w Ballybofey może przypominać kretowisko od częstych opadów deszczu (info od znajomego) ale na to już nic nie poradzę. Do zdrowia w ekipie gości powraca Sean Murray, Patrick McEleney, Stefan Colovic i Georgie Kelly. Uwierzcie bo siedzę w tej lidze kupę lat że gdy z tych 4 zagra chociaż dwóch piłkarzy to znacznie to wzmocni siłę ognia Dundalk.

Cabinteely-Shamrock 2 TYP 1 kurs 1,54 5/10 g.20.45 1:0 WIN

PS: Idę sukcesywnie w stronę Studentów. Obejrzałem obszerne fragmenty meczu z Athlone i zaskoczyła mnie zdolność zdobywania pola Cabinteely. Inna sprawa że Athlone robił szkolne błędy w obronie. Oba zespoły beż zawieszeń. Manager gospodarzy Eddie Gormley w wywiadach dalej obwieszcza ofensywną grę więc mu zaufam.

Z innych spotkań ale tego już nie będę stawkował to zwycięstwo St.Patrick z Cork. Na papierze gładkie zwycięstwo gospodarzy zwłaszcza że w drużynie gości zabraknie Liama Bossina, Conora Davisa i Gearoida Morrisseya. Patsi tylko bez Rory Feelyego.

I na mój nos może być BTS w meczu Bohemians-Shelbourne.

Pzdr!
 
Otrzymane punkty reputacji: +250
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja konsekwentnie poszukam overa w meczu na zapleczu ligi Wexford - Galway. Nie chcę mi się wierzyć że Młodzieżowcy 3 mecz zaliczają bez chociaż 3 goli w spotkaniu. Miejscowi wieszczą 1-2 a ja pobieram over 2,5 po @   1,73 za miedziaka... GL!
... FT 0-0 a idź Pan...  W...... 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
6 Mar 2020 8:45pm Waterford United FC -v- Derry City Regional Sports Centre

Both Team To Score @ 2,00
Draw @ 3,25



Poszukam dzisiaj typów z większymi kursami a na pierwszy ogień idzie Waterford v Derry. Niby przyjezdni są faworytami ale ja poszukam tutaj remisu i mocniej uderzę w BTTS.
Oba zespoły dość dziwny początek. Derry na inaugurację porażka z Drwalami, która była w sumie do przewidzenia, później remis z cienkim Finn Harps, a w ostatniej kolejce wygrana z solidnymi Bohs. 
Waterford zaskoczyło chyba wszystkich w pierwszej kolejce, bo skazywani na porażkę z St. Patrick's, wygrali 0:1. Później dwie porażki 2:0 z Bohs i Shamrock. Dwa spotkania w domu, zero bramek strzelonych i cztery bramki stracone. Do trzech razy sztuka i zdziwię się jeśli kolejny raz nie strzelą nic u siebie i nie interesuje mnie to, że mają kolejny mecz z czołowym zespołem.
Uważam, że dzisiaj postawią się mocno przyjezdnym, możemy widzieć zacięte spotkanie i remis mogą ugrać. Nie wejdzie to odpalam progresję z X być może obu zespołów.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom