>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia - 2016 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - Longford
20:45 Galway - Derry City
20:45 St. Patricks - Shamrock Rovers
21:00 Cork City - Dundalk
21:00 Finn Harps - Sligo Rovers
21:00 Wexford - Bohemians

IRLANDIA: Dywizja 1

20:45 UC Dublin - Shelbourne
20:45 Waterford - Athlone
Dzisiaj krótko bo obchodzę 45 urodziny

Premier Division:
Bray-Longford TYP BTS kurs 1,75 3/10 g.20.45 0:0 BOX
PS: Dwa kwasy czyli jakby to powiedział mój ziomuś żul z ośki można byłoby się już zaprawić. Generalnie nie ruszyłbym tego meczu bo Mewy czyli gospodarze totalnie mnie rozczarowują w tym sezonie a i Longford gra straszną padakę. Ale 1,75 na BTS to naprawdę atrakcyjny kurs. Bray stać spokojnie na strzelenie gola bo komu mają strzelić jak nie czerwonej latarni ligi ? I to samo właśnie się tyczy Longford bo komu mają nie strzelić jak...
. Mało tego goście ostatnio naprawdę ładnie łupią gole na wyjazdach. W ostatnich 3 spotkaniach łącznie z Pucharem strzelili ich aż 7.
W obu ekipach wszyscy zdrowi a dodatkowo goście zakupili w połowie maja utalentowanego 19-latka Cody Mulhalla. Grał w szkockim Hibernian ale kontuzja wiązadeł uniemożliwiła mu karierę w tym klubie. Przeszedł do Shamrock a teraz będzie grał właśnie w Longford. Na razie w dwóch ligowych meczach z Patsami i Korkiem grzał ławę.
Galway-Derry City TYP Derry strzeli gola kurs 1,30 8/10 g.20.45 0:0 BOX
PS: Szkoda czasu na analizę takiego kursu i typ tylko do taśmy. Derka w ostatnich 9 ligowych meczach zawsze strzelała gola. Galway w ostatnich 4 spotkaniach u siebie zawsze traciło gola. A dokładnie w sumie 9..
Gospodarze grają bardzo słabo. W ostatnich 4 ligowych spotkaniach wygrali tylko z Bray a pozostałe 3 przegrali kolejno z Drwalami, Patsami i Sligo. Do tego dziś są osłabieni i zagrają aż bez 4 podstawowych zawodników: Armin Aganovic, Colm Horgan, Stephen Walsh i Padraic Cunningham. Ci gracze nie wybiegną na murawę.
Derry zagra bez Harry Monaghana i Garetha McGlynna. Niepewny jest występ najlepszego strzelca Rory Pattersona ale on nie grał już z Mewami gdzie polecałem wam grać na Derry. Ci gładko wygrali 2:0.
Cork City-Dundalk TYP Dundalk strzeli gola kurs 1,40 6/10 g.21.00 1:0 BOX
Cork City-Dundalk TYP 2 kurs 2,55 2/10 g.21.00 1:0 BOX
PS: Zaszalałem z tym winem Drwali i &quot;pochwalę&quot; się że zagrałem go w singlu za większe pieniądze. Ale wam oczywiście nie radzę. Są przesłanki że Mistrz Irlandii może wywieźć z &quot;Piekła Czarownic&quot; 3 oczka:
1. Przed sezonem troszkę większe szanse dawano Cork. Bardziej się wzmocnili:
Sean Maguire (Dundalk)
Greg Bolger (St. Patricks)
Kenny Browne (St. Patricks)
Ian Turner (Limerick)
Gearoid Morrissey (Cambridge)
Stephen Dooley (Derry)
2. Z Dundalk odszedł absolutnie najlepszy strzelec Richie Towell do Brighton ! W pierwszym meczu o Superpuchar wszystko zdawało się to potwierdzać. Rebelsi pewnie ograli Dundalk 2:0. Potem 18 marca Cork przyjechał do Drwali i..stuknął ich tam 1:0. Dzisiaj trzeci mecz między tymi drużynami. I co trzeci raz Dundalk ma nie strzelić nawet gola ? Nawet błazny przestały się śmiać..
3. Niesamowita wyjazdowa forma gości...7-0-0 a w golach..24:2 !!! Trzeba jednak pamiętać że Cork u siebie to również hegemon i na 7 spotkań zremisował tylko raz z Małolatami 1:1 a tak wszystko wygrał. Co prawda większość tych spotkań po niezłych męczarniach ale liczy się przecież efekt.
4. Dzisiaj oba zespoły teoretycznie mają do dyspozycji pełny skład. Ale tylko teoretycznie. Bo jeżeli u Dundalk nie zagra chyba Ciaran O&#39;Connor to w Cork lista niepewnych jest spora: Karl Sheppard, Kenny Browne, John Dunleavy i Garry Buckley. Proszę szanownych czytających..to są naprawdę dobrzy gracze..znawcy tej ligi chyba to potwierdzą ?
Dywizja 1:
UC Dublin-Shelbourne TYP over 2,5 kurs 1,60 4/10 g.20.45 2:0 BOX
PS: Miałem grać BTS a zagrałem over 2,5.
20.05.16 FAI UC Dublin Bray 4 : 3
13.05.16 DYW UC Dublin Cobh Ramblers 3 : 1
22.04.16 DYW UC Dublin Limerick 1 : 2
15.04.16 DYW UC Dublin Drogheda 2 : 2
Muszelki w ostatnich 6 wyjazdowych spotkaniach strzeliły 12 goli. Czyli średnio 2 bramki na mecz.
Nie wiem czy dzisiaj Studenci wygrają to spotkanie ale trochę goli może paść i to niekoniecznie z jednej strony. Gospodarze są bez Conora O&#39;Donnella i Briana Shortalla. Lista gości o wiele dłuższa. Do kontuzjowanych Garetha Coughlana i Stephena Elliotta dołączyli: Cian Kavanagh, Adam O&#39;Connor i Gavin Boyne.
Propozycja:
St. Patricks-Shamrock Rovers NO BET
Największe derby w Irlandii i dwa zdrowo nienawidzące się kluby. Święci ostatnio mają patent na Shamrock w obojętnie jakiej są formie. Do tego gospodarze bez ubytków a goście bez Gary McCabe i cały czas Lukasa Byrne, Evana Osama i Davida Webstera. McCabe to podstawowy środkowy obrońca który dostał czerwoną kartkę w ostatni meczu z Harpiami co czyni go dla mnie podwójnym idiotą. Podwójnym bo przez niego nie wszedł mi mój tripel który grałem ostatnio a i dlatego że wykluczył się z najważniejszego meczu dla Shamrock w tym sezonie. Kolega post nade mną gra The Hoops więc życzę mu wygranej ale ja ten mecz totalnie olałem.
Miały być krótkie analizy a jak zwykle wyszły mi litanie...


EDIT: Longford, Dundalk i Derry czerwone kartki. Ciężkie życie bukmachera..
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wszystkiego najlepszego - 100 lat i duże dzięki za całą pracę! A jest tego sporo!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 0

-kulfon-

Użytkownik
Galway - Derry City over 2.5 gola Kursy w granicach 2.10-2.25

Obie drużyny w tym sezonie wyglądają bardzo solidnie, strzelając przy tym dużo bramek. Jeśli popatrzymy na H2H z ostatnich lat zauważymy, że w ostatnich 12 potyczkach tych drużyn aż 11 z 12 spotkań kończyło się pokryciem linii 2.5 gola.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Dywizja 1
19:30 Limerick - Drogheda
20:15 Cobh Ramblers - Cabinteely
Dubel:
Limerick-Drogheda TYP 1
Cobh Ramblers-Cabinteely TYP 1
AKO 1,85 4/10 g.19.30 i 20.15 BOX
PS: Po wczorajszym pechowym dniu i multum czerwonych kartek dzisiaj mecze bez analiz.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Galway
20:45 Derry City - Wexford
20:45 Dundalk - St. Patricks
20:45 Sligo Rovers - Bray
21:00 Longford - Finn Harps
21:00 Shamrock Rovers - Cork City
IRLANDIA: Dywizja 1
20:15 Shelbourne - Waterford
20:45 Athlone - Cobh Ramblers
20:45 Cabinteely - Limerick
20:45 Drogheda - UC Dublin
Każdy żyje Euro więc krótko:
Dundalk-St. Patricks TYP 1 kurs 1,45 7/10 g.20.45 2:0 WIN
PS: Nie przypominam sobie żeby od..20, 30, 50 ? meczów w lidze Dundalk przegrywając mecz nie wygrał następnego. Dzisiaj nie zagra u nich tylko zawieszony za kartki lewy pomocnik Chris Shields. Święci bez Jacka Bayly. Niepewny jest również występ dwóch innych zawodników.
Shamrock Rovers-Cork City TYP BTS kurs 2,05 4/10 g.21.00 0:0 BOX
PS: Dwie dosyć bramkostrzelne ekipy które przy okazji tracą mało goli. Może być tak że skończy się 0:0 bo często tak jest vide Niemcy-Polska. Wydaje mi się jednak że po tej dłuższej przerwie obie ekipy ruszą na siebie jak wściekłe psy. Gospodarze póki co mają patent na Rebelsów bo Ci w ostatnich trzech bataliach w Dublinie nie strzelili nawet gola. Ale teraz są w doskonałej formie. W ostatnich czterech wyjazdowych spotkaniach zaaplikowali gospodarzom aż 8 goli. Ostatnio wygrali z Dundalk 1:0.
Reasumując The Hoops z patentem na Cork i bramkostrzelni goście...wychodzi mi BTS.
Trochę osłabień w Shamrock. Nie zagra Lukas Byrne, Evan Osam, Killian Brennan i Gary McCabe. Goście już tradycyjnie bez John Dunleavya i Johna Kavanagha.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Derry City - Dundalk

IRLANDIA: Dywizja 1
20:15 Shelbourne - Cobh Ramblers
20:45 Cabinteely - Athlone
20:45 Drogheda - Waterford
Derry City-Dundalk TYP 2 kurs 1,80 4/10 g.20.45 0:5 WIN
Derry City-Dundalk TYP BTS/2 kurs 4,10 2/10 g.20.45 0:5 BOX
PS: Derry na 8 spotkań u siebie aż 6 razy wygrało ale dzisiaj nie spodziewam się ich zwycięstwa. Drwale to solidna ekipa która w tym sezonie w 8 wyjazdach straciła..3 gole. Żelazna taktyka i poukładana gra Gartlanda i Gannona powoduje że ciężko nawet najbardziej technicznym zawodnikom przebić się przez tą środkową zaporę. W drugim typie liczę jednak że gospodarze coś ukłują. Patterson i Boyle strzelili już w sumie 11 goli a trzeba pamiętać że ten pierwszy (dla formalności to zawodnik z Irlandii Północnej) sporo pauzował.
W Derry dalej nie mogą zagrać Gareth McGlynnv i Shaun Pattona ale za to na ławce rezerwowych zasiądą już Lukas Schubert i Harry Monaghan.
Dundalk cały czas bez Dane Masseya a za czerwona kartkę w meczu z Cork pauzuje już drugi mecz lewy pomocnik Chris Shields.
Inne propozycje:
Shelbourne-Cobh Ramblers TYP over 2,5 kurs 1,77 4/10 g.20.45 2:0 BOX
Cabinteely-Athlone TYP over 2,5 kurs 1,95 2/10 g.20.45 5:1 WIN
Drogheda-Waterford NO BET
 
wakabayashi 304

wakabayashi

Użytkownik
01.07.2016
20:45
Cabinteely-Athlone
Athlone @ 4,20
Bet365
10/10
Wałek.Potwierdzony w 100%.
Proszę o nie usuwanie tego postu.Nie jest to jeden z pseudo fixów.
Dobrowolnie poddaje się banowi jeżeli Athlone nie wygra tego meczu.
Polecam postawić naprawdę mocno,póki jeszcze jest w ofercie.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
Shelbourne (Irl)-Falkirk (Sco) TYP 2 kurs 1,35 7/10 g.16.00 0:3 WIN
PS: Zaczyna się (mam nadzieję) łatwy zarobek wynikający z przygotowaniem do sezonu zespołów z Wielkiej Brytanii. Tak się składa że jak co roku drużyny irlandzkie mają podpisywane kontrakty z takowymi ekipami. Grać trzeba a wynikają z tego śmieszne sytuacje bo np: takie Muszelki grały przecież wczoraj mecz ligowy z Ramblers. Falkirk to mocna ekipa która przegrała dopiero w finale z Kilmarnock awans do Premiership. Rozegrała już jeden mecz z Bray, przegrywając 0:1. Po tym spotkaniu prasa mocno skrytykowała ich managera więc dzisiaj tym bardziej powinien spiąć poślady.
Żeby była jasność. To jest typ do taśmy bo osobiście chciałem grać to -1,5 Falkirk. Oczywiście w moich &quot;Zbukach&quot; nigdzie nie mogę tego znaleźć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Dundalk-Longford TYP -2,5 Dundalk kurs 1,83 5/10 g.20.45 4:3 BOX
Ustawiony mecz, a jednak

PS: Jeżeli Stephen Kenny nie będzie pajacował ze składem to jest dla mnie spokojna linia do ogarnięcia przez Drwali. Można nawet grać -3,5 Dundalk za 2,75. W razie wątpliwości do godziny 13 odpiszę na wszelakie pytania bo nie będę się rozwodził na temat tego spotkania. Tu wszystko powinno być jasne chyba że gospodarze odwalą jakiś wałek i specjalnie wygrają np: tylko 1:0 obstawiając w ten sposób swój mecz.
W obu ekipach bez ubytków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
Sligo Rovers (Irl)-Portsmouth (Eng) TYP 2 kurs 2,25 3/10 g.19.15 3:3 BOX
PS: Początek przygotowań do sezonu Portsmouth z League Two. Dzisiaj grają ze Sligo a w sobotę z Bohemians. Oczywiście znowu będzie zabawnie bo Cygany dzień wcześniej grają u siebie z Bray także już dziś polecam granie na Anglików.
Kurs jak dla mnie zbyt wysoki na gości i trzeba zaryzykować chociaż zdaję sobie sprawę że dla gości to dopiero 1 mecz w tym sezonie.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
To z tym towarzyskim Bohemians - Portsmouth to moze byc niezly typ, zobaczymy jak dzis pojdzie Portmsouth, kursy zleciały dziś na same dno prawie, poki co sobotniego spotkania nie ma jeszcze w ofercie ale tym razem pewnie juz na wejsciu stawka bedzie ponizej 2,00 ????
Moze byc ze to sobotnie spotkanie to zagraja rezerwy ? Az dziwne ze Bohemians zgodzilo sie na sparing dzien po swoim meczu ligowym, pewnie wystawia rezerwy dlatego moze Portsmouth tez wystawi drugi garnitur bo taka byla umowa z Bohemians ? Jest to mozliwe ?
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Bray
21:00 Finn Harps - Galway
21:00 Przełożone Shamrock Rovers - Derry City

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Shelbourne
20:45 UC Dublin - Cabinteely
20:45 Waterford - Limerick
Finn Harps-Galway TYP 2 kurs 1,85 4/10 g.21.00 1:0 BOX
PS: Dzisiaj krótko w jednym zdaniu. Gospodarze są znacznie osłabieni. Nie zagra Ethan Boyle, Packie Mailey, Ciaran Coll i Gareth Harkin. Niepewni występu są Dave Scully, Barry Molloy i Adam Hanlon.
Goście bez zawieszonego Armina Aganovica i kontuzjowanego Aleksa Byrne.

I jeszcze nawiąże do spotkań towarzyskich. Afiszowałem niedawno sobotni mecz Bohemians z Portsmouth. Niestety dalej go nie ma nigdzie w ofercie. A jest na pewno na oficjalnej stronie Anglików:
&quot;They will face Sligo Rovers on Wednesday, July 6 (6.15pm kick-off) before taking on Dublin-based Bohemians on Saturday, July 9 (3pm kick-off).&quot;
No trudno. Znalazłem natomiast inne dwa sobotnie spotkania:
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie:
Cork City (Irl)-Fulham (Eng)
Shelbourne (Irl)-Ipswich (Eng)
Ważne info że Muszelki czyli Shelbourne gra dziś z Athlone a Cork w niedzielę z Wexford. Pisałem już zresztą niejednokrotnie o co w tym chodzi. Reasumując ja jutro zdecydowanie gram Fulham i Ipswich.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Cork City wczoraj grali Ligi Europejską, więc pewnie dzisiaj kompletne rezerwy.
Także Fulham na miękko raczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 202

szymontom

Użytkownik
Irlandzka Airtricity Premiera Division
FC Bohemians - Bray Wanderers
08/07/2016 - 20:45
typ.under 2,5 gola
kurs.1,65
buk.Otobet
Analiza.
Spotkanie w Irlandzkiej Airtricity Premiera Division pomiedzy ekipami FC Bohemians - Bray Wanderers i typ na under bramkowy.Obie ekipy naleza do zespolow ktore wiekszosc meczy koncza wlasnie underem.FC Bohemians - na 17 meczy ,az 13 underow,natomiast ekipa Bray Wanderers-11 niskich wynikow.Ostatnie pojedynki pomiedzy tymi ekipami to...
09.04.16 PRE Bray Bohemians 0 : 2
21.08.15 FAI Bohemians Bray 0 : 1
17.08.15 PRE Bray Bohemians 3 : 1
22.05.15 PRE Bohemians Bray 0 : 0
21.03.15 PRE Bray Bohemians 0 : 1
Na 5 spotkan mamy 4 undery...A gdy gospodarzem tak jak dzisiaj byla ekipa FC Bohemians mielismy ostatnio same undery.Tak wiec probujemy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom