>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Irlandia - 2016 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Finn Harps - St. Patricks
Finn Harps zmierzy St Patricks, w 7. kolejce Premier Division w Irlandii.
Beniaminek ma przyzwoity początek sezonu po awansie z drugiej ligi udało im się uzyskać 7 punktów w 6 meczach.
St Patricks ostatnio nie gra nic wspanialego , będą wiec musieli wygrać dzisiejszy mecz, aby utrzymać tempo czolowki tabeli. Święci ostatnio tylko zremisowali z nizej usytulowany Sligo Rovers , wczesniej przegrali z liderem Dundalk az 4:0.
Finn strzelili dotychczas tylko cztery gole co nie swiadczy dobrze o ich ofensywie.
H2H dosc wiekowe ale 4 ostatnie mecze z rzedu na korzysc St.Patricks.
Goscie sa o wiele bardziej zgranym zespolem i typuje wlasnie ich zwyciestwo z beniaminkiem.
St. Patricks wygra - @1.83 Bet365 ✅
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Shamrock Rovers
20:45 Dundalk - Sligo Rovers
20:45 Galway - Cork City
20:45 St. Patricks - Wexford
21:00 Finn Harps - Bray

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 UC Dublin - Drogheda
20:45 Waterford - Shelbourne
Premier Division:
Dundalk-Sligo Rovers TYP -1,5 Dundalk kurs 1,93 6/10 g. 20.45 1:0 BOX
PS: Mistrz Irlandii nie wygrał już od dwóch kolejek u siebie a taka sytuacja nie zdarzyła się od wielu miesięcy. Grają dzisiaj z wielokrotnie opisywanymi przeze mnie &quot;dzieciakami&quot; ze Sligo którzy grają dla mnie ponad stan. Dwa remisy z Cork i Patsami budzą u mnie respekt ale dzisiaj dla mnie polegną z kretesem. Drwale zagrają bez &quot;Studenciaka&quot; Robbiego Bensona który skręcił kostkę i cały czas bez Ciarana O&#39;Connora i Patricka McEleneya. Benson jednak póki co nie jest podstawowym zawodnikiem także w pomocy ma kto grać. Na przykład taki Ronan Finn sprowadzony z The Hoops który w ostatnim meczu z Longford ustrzelił hat-tricka. Goście chyba bez Gavina Peersa i Tima Clancy.
Manager Sligo Dave Robertson pyskuje że ma super technicznych grajków i że postawią się dzisiaj Dundalk. Dla mnie postawią co najwyżej w oczy słup po łatwej przegranej. The End.
Kurs na gospodarzy cały czas idzie do góry. Na moje zdarzenie rano był 1,75 a teraz 1,93. Świetnie, tylko się cieszyć.
Inne bety do taśmy:
Cork strzeli gola. Myślałem nad zwycięstwem Rebelsów ale jeszcze poczekam.
Inne mecze olewam. Cyganie z Shamrock to odwieczna wojna. Patsi są nieobliczalni a Harpie z Mewami to póki co dramatyczny poziom. Druga ligę odpuszczam bo to amatorka pierwsza klasa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:30 Longford - Derry City

IRLANDIA: Dywizja 1
19:30 Limerick - Cabinteely
20:15 Cobh Ramblers - Athlone
Dywizja 1:
Limerick-Cabinteely TYP -2,5 Limerick kurs 1,50 6/10 g.19.30 3:0 WIN
Limerick-Cabinteely TYP over 3,5 kurs 1,51 6/10 g.19.30 3:0 BOX
Limerick-Cabinteely TYP over 4,5 kurs 2,20 5/10 g.19.30 3:0 BOX
PS: Dzisiaj podaję trzy typy, do koloru do wyboru. Napiszę od razu że jak śledzę tą ligę od wielu lat to nie przypominam sobie takiej dominacji jednego zespołu. Tym zespołem jest właśnie Limerick. Zespół dream team jak na tamte warunki. Ciekawe jest to że praktycznie każdy zawodnik w tej ekipie strzela gole:

Greene A. 5 goli
O&#39;Flynn J. 4 gole
Williams R. 4 gole
O&#39;Connor P. 3 gole
Coughlan G. 2 gole
Duggan S. 2 gole
Lynch L. 2 gole
Mulhall C. 2 gole
Tracy S. 2 gole
Napastnicy, pomocnicy, obrońcy...to stanowi o ich monolicie. Ktoś wypada jak ostatnio najlepszy strzelec Greene ale nie ma przecież żadnego problemu. Ogrywają mocne Muszelki 5:1. Zresztą ich wyniki w tym sezonie u siebie to miazga:
02.04.16 DYW Limerick Shelbourne 5 : 1
19.03.16 DYW Limerick Cobh Ramblers 6 : 1
05.03.16 DYW Limerick UC Dublin 4 : 1
Co mogę z kolei napisać o zespole z południowego Dublina ? Że się wzmocnili i na początku trochę poszaleli a teraz grają dno.
08.04.16 DYW Cabinteely Cobh Ramblers 1 : 2
01.04.16 DYW Drogheda Cabinteely 4 : 0
26.03.16 DYW Cabinteely Waterford 0 : 2
21.03.16 PUC Shelbourne Cabinteely 5 : 0
Nie będę pisał o absencjach bo w tym przypadku nie ma to żadnego znaczenia. Może wspomnę tylko że chyba nie zagra jeszcze u gospodarzy właśnie Greene ale jak pisałem wyżej i bez niego Limerick strzelił Shelbourne i Drogsom 8 goli. Bez komentarza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Puchar Ligi 1/8.
20:45 Cork City - Waterford
20:45 Dundalk - St. Patricks
20:45 Galway - Finn Harps
20:45 Shelbourne - Bohemians
Cork City-Waterford
PS: Nie ma sensu analizować tego spotkania. Cork w tamtej edycji odpadł u siebie z Patsami po karnych już w ćwierćfinale. Wystarczy również napisać że goście w dwóch ostatnich ligowych spotkaniach dostali oklep u siebie z Muszelkami 1:4 i UWAGA ! z Ramblers 1:2. Żenada 2-stopnia. Przypomnę jeszcze że w towarzyskim spotkaniu przed tym sezonem Cork przyjechał do Waterford i zlał ich..7:0. Dla mnie gładkie 3:0 lub 4:0 dla Rebelsów. Tak to dzisiaj widzę. W obu ekipach dziś bez dwóch podstawowych graczy. Wymienić komuś nazwiska ? Nie sądzę..
TYP: Wysokie zwycięstwo Cork.
Dundalk-St. Patricks
PS; Stawiam na aktualnych mistrzów Irlandii. Są dobre i złe informacje dotyczące mego typu. Super dobra to taka że kolokwialnie pisząc Patsi leżą Drwalom. Obojętnie gdzie grają, obojętnie jakim składem i tak zawsze Dundalk przez ostatni rok bije niemiłosiernie Świętych:
24.03.16 PRE St. Patricks Dundalk 0 : 4
17.08.15 PRE Dundalk St. Patricks 4 : 1
22.05.15 PRE St. Patricks Dundalk 0 : 2
20.03.15 PRE Dundalk St. Patricks 3 : 0
28.02.15 SUP Dundalk St. Patricks 2 : 1
Teraz trochę gorsze info. Trener miejscowych zapowiedział dziś korekty w składzie. Da odpocząć paru najlepszym graczom przed arcyważnym piątkowym meczem z The Hoops. Abstrahuje też od tego że Patsi wyraźnie złapali formę w przeciwieństwie do gospodarzy (wygrywają ale po prostu się męczą) to goście są aktualnym obrońca tego Pucharu. I zrobią wszystko żeby powtórzyć sukces z poprzedniej edycji. Z tych paru powodów kurs na Dundalk to aż 1,90 i ma tendencje rosnącą. W obu ekipach paru nieobecnych. Cały czas u miejscowych pauzują Patrick McEleney i Robbie Benson a za kartki zawieszony jest Ciaran O&#39;Connor. Przyjezdni bez wykartkowanych Conora O&#39;Malleya i Gera O&#39;Briena i najgorsze dla nich że nie wiadomo czy zagra Christy Fagan i Darren Dennehy a to mocne punkty Świętych (Fagan to aktualny król strzelców). Reasumując stawiam na mistrzów a można też zagrać ich awans za ok. 1,50.
TYP: Dundalk lub Dundalk awans.
Galway-Finn Harps TYP 1 kurs 1,91 4/10 g.20.45 0:0 BOX
PS: O jak cudownie, kurs z 1,57 podskoczył na 1,91. Czemu ktoś zapyta. No na pewno dlatego że nie zagra Enda Curran a teraz dowiedziałem się że niepewny jest występ następnego napadziora czyli Kevina Devaneya. Naprawdę straszna rzecz. Tylko że na pewno zagra ich pierwszy napastnik Vinny Faherty który przyszedł z Limerick i to jest dla mnie najważniejsza informacja. Ten zawodnik to wicelider klasyfikacji strzelców który bramki łupie na zawołanie. Co jeszcze sprawia że stawiam na gospodarzy ?
1. Galway to ubiegłoroczny finalista Pucharu Ligi. Przegrali w nim z Patsami..na karne. Z pewnością będą chcieli powtórzyć ten niewątpliwy sukces gdzie szczęście było bardzo blisko.
2. Galway już gościł niedawno Harpie a dokładnie 8 kwietnia i wygrał 1:0. Kurs na to zdarzenie oscylowało wtedy ok. 1,75.
3. Galway gra bardzo dobrze w domu. Zajmuje nawet 1 miejsce w małej ligowej tabeli gdyby podsumować mecze rozegrane tylko u siebie. 3-1-0. 8:2 w bramkach:
15.04.16 PRE Galway Cork City 2 : 2
08.04.16 PRE Galway Finn Harps 1 : 0
26.03.16 PRE Galway Bohemians 1 : 0
21.03.16 PUC Galway Mayo 3 : 1
11.03.16 PRE Galway Bray 4 : 0
Same zwycięstwa a remis z Cork ujmy nie przynosi nie pisząc już że to Cork szczęśliwie zremisował. Wyjazdowy Finn Harps to z kolei padaka. W 3 spotkaniach potrafili tylko raz trafić do bramki rywala.
4. Pisałem o osłabieniach gospodarzy ale Harpie też mają problem bo nie zagra zawieszony za kartki obrońca Damien McNulty.
5. Galway ma za to Faherty

Shelbourne-Bohemians
PS: Muszelki i Cyganie dosyć szybko odpadli rok temu bo Shelbourne już w 1/8 Bohemians w 1/4. Wydaję mi się że bardziej zaangażowani będą goście. Po pierwsze to muszą mocno odreagować na sromotne lanie w największych derbach Dublina z Shamrock gdzie Ci zlali ich na ich własnym terenie 4:0. To jest ich obowiązek prawidłowo odkuć się za piątkową porażkę. Po drugie to gospodarzom po cholerę wikłać się dalej w te rozgrywki jak muszą pilnować drugiego miejsca gwarantującego awans w swojej lidze ? Jak tak to widzę. U miejscowych nie zagra Ryan Robinson a u gości Mark Quigley i Jason Caffrey i niepewny jest występ Jake Kellya, Dylana Hayesa i Dave Mulcahya.
TYP: Bohemians.

Reasumując wszystkie spotkania zaznaczam że nie tylko manager Dundalk da odpocząć swoim paru kluczowym zawodnikom. Tendencja jest jasna i zrobią to wszyscy trenerzy. Dlatego też wszystko to się bilansuje i wyrównuje bo to że np: Dundalk wyjdzie osłabiony nie oznacza że Patsi zagrają w najmocniejszym zestawianiu..itd......
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Puchar Ligi 1/8
20:15 Limerick - Wexford
20:45 Bray - Bluebell Utd
20:45 Derry City - Sligo Rovers
20:45 Shamrock Rovers - Athlone
Limerick-Wexford TYP BTS kurs 2,20 4/10 g.20.15 4:0 BOX
PS: Linia wystawiona na teraz przez bet365: 1,22-5,25-17.00. Przypominam od razu że Wexford to beniaminek 1 ligi a Limerick spadkowicz z 1 ligi. Gra aktualnie w 2 lidze. Więc co to za kursy w tym mało prestiżowym Pucharze ? Otóż manager gości po ostatniej wysokiej porażce z Patsami zapowiedział że da pograć dziś zmiennikom. Co innego za to powiedział manager The Blues Martin Russell. Nie dość że podglądał Małolatów ze Świętymi to wyraźnie nadmienił że dzisiaj zamierza wystawić najmocniejszy skład. Czy tak będzie to zobaczymy, zmierzam jednak do tego że jednak Wexford to najwyższa klasa rozgrywkowa i nie uważam że zmiennicy są o wiele gorsi od piłkarzy z pierwszego składu. Skoro Studenci, mało tego nawet te &quot;dziady&quot; z Cobh potrafiły na Thomond Park coś ustrzelić to dlaczego ma tego nie zrobić 1-ligowy Wexford ? Dodam jeszcze że w tym sezonie Małolaty potrafili strzelić gola w &quot;Piekle Czarownic&quot; zespołowi Cork czy tez zremisować w Dublinie z Cyganami 3:3.
W tamtej edycji oba zespoły odpadły już w 1 rundzie czyli w 1/16. Wszyscy piłkarze w obu ekipach są zdrowi.
Reasumując bramkostrzelny dominator z 2 ligi kontra cienias z 1 ligi. Stawiam na BTS chociaż zdaję sobie sprawę co się działo we wczorajszych spotkaniach. Jednak koło takiego kursu obojętny nie przejdę.
Bray-Bluebell Utd TYP BTS kurs 1,65 4/10 g.20.45 2:2 WIN
PS: Nie wiem czy pamiętacie ale grałem w poprzednim rundzie że Bray wygra ze Studentami po kursie 2,15. Dzisiaj nie wiem czy Bray nawet przejdzie do następnej fazy pucharowej. Wtedy to był klasyczny mecz na przełamanie a na teraz dzisiejsze spotkanie to klasyczny wrzut na dupie Mew. Forma słaba, zespół nie może się dalej zgrać a w ostatnich 3 ligowych spotkaniach nie strzelił nawet gola ! Na bank manager Bray Mick Cooke da pograć wielu zmiennikom ale Ci jednak minimum jedną bramkę powinni zdobyć.
O Bluebell pisałem już sporo przy okazji poprzedniej rundy w meczu z Drogsami:
Bluebell..abstrahując że to amatorzy którzy po pracy wsiądą w autokar i pojadą do Droghedy piękną autostradą M1 to także... aktualni mistrzowie Senior League..czyli można napisać że gdyby z 2 ligi spadały jakieś zespoły to właśnie ten team mógłby zagościć w tej klasie rozgrywkowej. Bluebell to klub z Dublina więc do Droghedy nie będą mieli za daleko i z tego co widzę nieźle się nakręcili na to spotkanie. Trener Drogsów nie wystawi na pewno ligowego składu natomiast amatorzy grają w najsilniejszym. Przylukałem dodatkowo że to ich chyba pierwszy występ w tym Pucharze więc będzie to dodatkowa motywacja.
I dzisiaj jest absolutnie to samo tylko zmienił się ich rywal. Goście zagrają najmocniejszym składem a manager Andy Noonan odgraża się że nawet wygrają to spotkanie. Tak się przyjrzałem ich grajkom to są tam naprawdę starzy wyjadacze: Barry Slattery, Jordan Keegan, Tony Griffiths, Dean Lawrence i Keith Quinn. Co za śmietanka...Keegan grał np: w Scunthorpe, St. Patricks czy tez w Dundalk, Griffiths w Longford, Lawrence w Shamrock i Shelbourne a Keith Quinn..no aż oczy przetarłem ze zdziwienia. Tyle meczów w Longford (zespół ten wtedy zajął 2 miejsce w 2 lidze) ? Ale zobaczcie sami:
https://en.wikipedia.org/wiki/Keith_Quinn_%28footballer%29
No więc reasumując to spotkania wychodzi mi BTS.

Pozostałe mecze olewam. Derry-Sligo to rzut monetą a Shamrock-Athlone po kursie 1,08 olewam bo The Hoops mają 3 dni mega ważne spotkanie z Dundalk u siebie.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Cork City - Finn Harps
20:45 Derry City - Bohemians
20:45 Shamrock Rovers - Dundalk
21:00 Wexford - Galway

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Cabinteely
20:45 UC Dublin - Limerick
20:45 Waterford - Drogheda
Dzisiaj krótko i na temat.
Premier Division:
Cork City-Finn Harps TYP -1,5 Cork kurs 1,70 5/10 g.20.45 3:1 WIN
PS: Idealny mecz na przełamanie Rebelsów. 3 remisy z rzędu to bilans ostatnich dokonań Cork. Delikatnie pisząc wyniki niegodne wicemistrza. Harpie słabe jadą do twierdzy Czarownic i powinny gładko przegrać. U gospodarzy nie zagra kontuzjowany w ostatnim meczu z Galway prawy obrońca John Dunleavy. Goście bez wielu graczy (Nie zagra: Barry Molloy, Josh Mailey, Keith Cowan, Tommy McMonagle, Adam Hanlon i Michael Rafter i wątpliwi David Scully i Kevin McHugh) i kolokwialnie pisząc zdziwię się jak przegrają tylko jednym golem.
Dywizja 1:
UC Dublin-Limerick TYP over 2,5/2 kurs 1,70 4/10 g.20.45 1:2 WIN
PS: Goście w ostatnich 5 spotkaniach łącznie z Pucharem stracili tylko jednego gola. Studentom w ostatnim meczu z Limerick udało się strzelić bramkę i przegrali 4:1. Generalnie liczę że przyjezdni w końcu coś stracą.
05.03.16 DYW Limerick UC Dublin 4 : 1
Dzisiaj gospodarze są bardzo osłabieni. Miałem grać na początku BTS/2 ale z tego względu zmieniłem swój typ. Goście którzy grają praktycznie w najsilniejszym składzie spokojnie mogą bachnąć sami z trzy gole ale liczę że Dublińczycy też coś dołożą.
Inne propozycje bez analiz:
Shamrock-Dundalk TYP BTS kurs 2,00 g.20.45
UC Dublin-Limerick TYP 2 kurs 1,35 g.20.45
Cork City-Finn Harps TYP 1 kurs 1,25 g.20.45
Wexford-Galway TYP Galway strzeli kurs 1,25 g.21.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:30 Bray - St. Patricks
20:45 Sligo Rovers - Longford

IRLANDIA: Dywizja 1
20:15 Cobh Ramblers - Shelbourne
Premier Division:
Bray-St. Patricks TYP 2 kurs 2,00 4/10 g.20.30 1:0 BOX
PS: Kurs chyba spadł na 1,80. Prawdopodobnie dlatego bo go zagrałem wcześniej, buahaha..
Mewy zawodzą na całej linii. Mieli być czarnym koniem a są osłem. Ich ostatnia porażka z Harpiami mnie dobiła dlatego gram że dzisiaj przegrają. Patsi ostatnio porządna forma i jeżeli Bray coś nie odbije i zagrają na swoim normalnym poziomie to przegrają. Nie wiadomo czy zagra Christy Fagan bo leczy cały czas uraz. Gospodarze bez ubytków. A i żeby nie było że nie wiem to kierownictwo Bray wywaliło managera Micka Cooke a tymczasowym został jego pomocnik Harry Kenny. Ciekawe kto zostanie na stałe. Musi to być jakiś kozak bo grajków Mewy dla mnie mają dobrych, teraz tylko należy ich zgrać.
Dywizja 1:
Cobh Ramblers-Shelbourne TYP 2 kurs 2,20 4/10 g.20.15 1:0 BOX
PS: 2,20 (przynajmniej ja taki złapałem) na Muszelki ? Nawet błazny przestały się śmiać. Pisałem przed sezonem że dla mnie główny kandydat do awansu to Limerick i właśnie..Shelbourne. Wykręcali mega optymistyczne wyniki w sparingach przed sezonem (na wyjeździe z Galway 2:1, Bohemians 2:0 i Shamrockiem 1:2) a gdy przyszła liga zaczęli grać padakę. Właśnie w pierwszej kolejce przegrali u siebie 0:1 z..Ramblers. Na dzisiaj sytuacja jest taka że to goście mają jedno oczko więcej od gospodarzy co jest dla mnie niezrozumiałe.
Skład drużyny z Cobh mnie w ogóle nie interesuje bo od lat piszę o nich pieszczotliwie &quot;Dziady&quot;. Natomiast przyjrzałem się dokładnie co się dzieje w ekipie gości bo jak oddsmakerzy wystawili taki wypasiony kurs na Muszelki to na pewno jest coś na rzeczy. I wiecie co jest ? Nic. U gości nie zagra tylko Ryan Robinson, 20-letni obrońca który złamał nochal 8 kwietnia w meczu ze Studentami. Za to zagra James English który w ostatnim ligowym meczu bachnął hat-tricka i jest współliderem klasyfikacji strzelców z Rumunem Chindeą z Athlone i Greenem z Limerick. Manager Shelbourne Kevin Doherty chwalił ostatnio swoich piłkarzy za wyeliminowanie Cyganów z Pucharu Ligi. Równie chętnie pochwalę ich i ja gdy wygrają dzisiaj z Rambels bo kurs zacny i chętnie wyśmiałbym w końcu &quot;specjalistów&quot; od wystawiania kursów w Irlandii..
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Dundalk
20:45 Cork City - St. Patricks
20:45 Derry City - Sligo Rovers
20:45 Galway - Longford
21:00 Shamrock Rovers - Bray
21:00 Wexford - Finn Harps

IRLANDIA: Dywizja 1
19:45 Shelbourne - Athlone
20:45 Drogheda - Cobh Ramblers

Shamrock Rovers-Bray TYP 1 kurs 1,50 6/10 g.21.00 2:0 WIN
PS: Włodarzom The Hoops po ostatnich dwóch porażkach u siebie z Dundalk (grali tam od 31 minuty w osłabieniu) i w wyjazdowym z Cork nie strzelając nawet gola podniosło się ciśnienie. Dzisiaj wręcz żądają zwycięstwa z Mewami. Oczywiście nie gram dlatego Shamrock bo &quot;kazali&quot; im wygrać bo to byłaby moja kompromitacja jako typera ale z paru innych powodów.
Osobiście uważam że te dwie przegrane powinny być po prostu wkalkulowane w te mecze. W dziesięciu nawet u siebie Drwalom to raczej nikt nie dorówna a w &quot;Kotle Czarownic&quot; w Cork nikt raczej nawet nie remisuje więc nie rozumiem frustracji prezesa z Tallaght Stadium. Tą kwestię mamy już wyjaśnioną i przyśpieszam z analizą bo to w sumie tylko kurs 1,50. Zmierzam do tego że gospodarze dzisiejszego meczu cały czas mają potencjał przynajmniej na TOP-4 i potrafią grać ze słabszymi ekipami a Bray wyjątkowo im leży. W ostatnich 5 spotkaniach u siebie z Mewami wszystko wygrali a bilans goli to 14:1.
Mewy generalnie padlina, odbiły się trochę od dna wygrywając w ostatniej kolejce z Patsami ale ich wyjazdy mają się tak że pod tym względem zajmują ostanie miejsce w tabeli i dzisiaj nie zanosi się na nic nowego.
Gospodarze bez Davida O&#39;Connora i Luka Byrne.
Goście bez Micka Daly, Conoar Earleya, Alana Byrne, Paula Finnegana i Hugha Douglasa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 8,9K

trema11

Użytkownik
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Dundalk
20:45 Cork City - St. Patricks
20:45 Derry City - Sligo Rovers
20:45 Galway - Longford
21:00 Shamrock Rovers - Bray
21:00 Wexford - Finn Harps

IRLANDIA: Dywizja 1
19:45 Shelbourne - Athlone
20:45 Drogheda - Cobh Ramblers

Shamrock Rovers-Bray TYP 1 kurs 1,50 6/10 g.21.00
PS: Włodarzom The Hoops po ostatnich dwóch porażkach u siebie z Dundalk (grali tam od 31 minuty w osłabieniu) i w wyjazdowym z Cork nie strzelając nawet gola podniosło się ciśnienie. Dzisiaj wręcz żądają zwycięstwa z Mewami. Oczywiście nie gram dlatego Shamrock bo &quot;kazali&quot; im wygrać bo to byłaby moja kompromitacja jako typera ale z paru innych powodów.
Osobiście uważam że te dwie przegrane powinny być po prostu wkalkulowane w te mecze. W dziesięciu nawet u siebie Drwalom to raczej nikt nie dorówna a w &quot;Kotle Czarownic&quot; w Cork nikt raczej nawet nie remisuje więc nie rozumiem frustracji prezesa z Tallaght Stadium. Tą kwestię mamy już wyjaśnioną i przyśpieszam z analizą bo to w sumie tylko kurs 1,50. Zmierzam do tego że gospodarze dzisiejszego meczu cały czas mają potencjał przynajmniej na TOP-4 i potrafią grać ze słabszymi ekipami a Bray wyjątkowo im leży. W ostatnich 5 spotkaniach u siebie z Mewami wszystko wygrali a bilans goli to 14:1.
Mewy generalnie padlina, odbiły się trochę od dna wygrywając w ostatniej kolejce z Patsami ale ich wyjazdy mają się tak że pod tym względem zajmują ostanie miejsce w tabeli i dzisiaj nie zanosi się na nic nowego.
Gospodarze bez Davida O&#39;Connora i Luka Byrne.
Goście bez Micka Daly, Conoar Earleya, Alana Byrne, Paula Finnegana i Hugha Douglasa.
Witam fachowca.
Mam pytanie,czy warto grać dzisiaj na Cork???
Tak mi chodzi po głowie Cork i Shamrock z handi -1.5?
Dzięki za pomoc.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Puchar Ligi 1/4
Limerick-Galway TYP BTS kurs 1,60 5/10 g.20.15 2:0 BOX
PS:
1. Jak pamiętam to mecze tych dwóch ekip zawsze obfitowały w gole. Wystarczy napisać że w ostatnich 7 spotkaniach w tym w dwóch towarzyskich padło w sumie 25 goli. To już motywuje mnie do zagrania tego typu.
2. Pisałem nieraz że takiej ekipy jak gospodarze nie było w 2 lidze irlandzkiej wiele lat. Totalni dominatorzy. Teraz chyba z ciekawości i możliwości konfrontacji z klubami z 1 ligi poważnie traktują ten Puchar. Ale Galway to nie Muszelki, Małolaty czy Studenci. Postawią się dzisiaj na bank.
3. W 1/8 obie ekipy pokonały pierwszoligowe drużyny. Limerick podeptał Wexford 4:0 a Galway po karnych pokonał Harpie. Pisałem wyżej że Limerick powalczy w tym Pucharze. O Galway jestem jeszcze spokojniejszy gdyż to finalista poprzedniej edycji. Przegrali dopiero na karnych z Patsami.
4. Jest sporo kontuzji w obu ekipach abstrahując od tego że na pewno nie zagrają wszyscy zawodnicy z podstawowego składu (na życzenie napiszę co to za osłabienia). To rokuje chociaż po jednym golu z obu stron.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 St. Patricks - Derry City
21:00 Dundalk - Galway
21:00 Finn Harps - Bohemians

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Drogheda
20:45 Waterford - UC Dublin
Premier Division:
Dundalk-Galway TYP 1
Finn Harps-Bohemians TYP Bohemians strzeli gola BOX Bohemians nie strzelił karnego w 94 minucie..
AKO 1,73 7/10 g.21.00
PS: Stawka bardzooo wysoka. Ale..abstrahując że Drwale są w boskiej formie i od 4 kolejek nawet nie stracili gola (4-0-0 9:0) i że oprócz czterech długoterminowych kontuzji (Ciaran Kilduff, Stephen O&#39;Donnell, Patrick McEleney i Ciaran O&#39;Connor) wszyscy dzisiaj gotowi do gry to Galway w ostatnim spotkaniu o Puchar Ligi z Limerick totalnie się skompromitował. Oglądałem trochę ten mecz. Galway grał trzema napastnikami a nie potrafił stworzyć poważnej sytuacji oprócz jednej poprzeczki. Limerick absolutnie dominował w całym spotkaniu a gra przecież w 2 lidze. Dzisiaj Galway jedzie na Oriel Park i sfilcuje mi się koszulka jak nie dostanie tam oklepu. Naprawdę życzę Galway dużo zdrowia bo jeżeli dziś wywiezie stamtąd chociażby punkt (po takim poziomie jaki prezentował z Limerick) to czas udać się do porządnego psychiatry. Goście bez Stephena Folana i Padraiga Cunninghama a niepewni występu są Kevin Devaney i Ryan Connolly. Jakby ktoś nie wiedział Padraig Cunningham to..napastnik i kapitan zespołu. Wszedł po kontuzji w meczu z Longford w 65 minucie ale odnowił mu się uraz kolana.
Harpie to cały czas dla mnie słabizna mimo wysokiego 7 miejsca w tabeli. Cyganie to po prostu o wiele lepszy zespół a są niżej w tabeli ? To dzisiaj może się to zmienić bo dla kozaków proponuje nawet czystą 2. Ja gram &quot;tylko&quot; że Bohemians strzeli gola z prostego powodu. 3 porażki z rzędu i zero strzelonej bramki. Dziś idealny rywal na przełamanie. A mało tego gospodarze w małej rozsypce. Nie zagra na pewno 4 zawodników a do tego dochodzą..raz, dwa, trzy..cztery...aż czterech kolejnych graczy jest niepewnych występu. Urazy gonią urazy. Cyganie mają się przełamać i koniec tematu. A na pewno strzelić gola. Z czystej uczciwości napisze że goście dalej bez trzech długoterminowych. Nie zagra James Kavanagh, Adam Evans i Ismahil Akinade.
St. Patricks-Derry City TYP BTS kurs 2,00 4/10 g.20.45 0:1 BOX
PS: Łoł, jaki syty kurs na BTS. Nie wiem o co chodzi oddsmakerom. Patsi po dwóch porażkach w lidze zaatakują Derkę jak wściekłe psy. Goście po drugiej porażce w lidze z &quot;dzieciakami&quot; ze Sligo czyżby spadek formy ? Nie sądzę..jeszcze nie..to dopiero za jakiś czas (ograli przecież później Cork na wyjeździe w P.L. !) i z Patsami powalczą. Napisze taką ciekawostkę że Derry w tym sezonie we wszystkich wyjazdowych spotkaniach zawsze strzelało minimum gola. Nawet..Dundalkowi. Zatem koniec tematu.
W obu ekipach bez poważniejszych urazów. Szkoda że nie zagra jeszcze u Świętych Chris Fagan. Za to w Derry zagra na pewno Rory Patterson który przeszedł parę lat temu z Plymouth. A on i Fagan to czołówka snajperska w tej miernej lidze.
Dywizja 1:

 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:30 Bray - Cork City
20:30 Longford - Shamrock Rovers
20:45 Sligo Rovers - Wexford

IRLANDIA: Dywizja 1
16:00 Cabinteely - Shelbourne
20:15 Cobh Ramblers - Limerick
PS: Po wczorajszym niewykorzystanym rzutem karnym przez Bohemians w 94 minucie nie wygrałem bardzo dużo pieniędzy i dzisiaj nie mam głowy do żadnych analiz liżąc rany. W tasiemce zagrałem:
Bray-Cork TYP 2
Longford-Shamrock Rovers TYP 2
Cabinteely-Shelbourne TYP Shelbourne strzeli gola
Cobh Ramblers-Limerick TYP 2
Do tego na uwagę zwraca finał Pucharu Irlandii Północnej w Belfaście i tu stawkuję:
Glenavon-Linfield TYP Puchar zdobędzie Linfield kurs 1,50 5/10 g.15.30 2:0 BOX
Na wszelakie pytania postaram się w miarę możliwości odpisać.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division

20:45 Bohemians - Cork City
20:45 Dundalk - Bray
20:45 Galway - St. Patricks
21:00 Derry City - Finn Harps
21:00 Longford - Wexford
21:00 Shamrock Rovers - Sligo Rovers

Dundalk-Bray TYP 1
Derry City-Finn Harps TYP 1
Galway-St. Patricks TYP Patsi strzelą gola

AKO 2,31 5/10 g.20.45 BOX

PS: Drwale i Derka to bici faworyci na papierze. Dundalk dalej bez 4 długoterminowych (Ciaran Kilduff, Stephen O&#39;Donnell, Patrick McEleney i Ciaran O&#39;Connor) + Michael O&#39;Connor ale ten jest rezerwowym. To nic nie szkodzi bo Mewy to na razie dno, najgorsza wyjazdowa ekipa. Z kolei Derry zagra dziś bez Harryego Monaghana, za to Harpie cały czas osłabione (podobnie jak w meczu z Cyganami czyli Bohemians). Josh Mailey, Raymond Foy, Michael Rafter, Matthew Crossan, Gareth Harkin i Keith Cowan. Wszyscy kontuzjowani. Derry to lepszy zespół na teraz od Bohemians a do tego grają u siebie.

W ostatnim spotkaniu z mego tripla Patsi nie strzelili już gola w lidze od 4 kolejek co jest niezłym wyczynem mając na uwadze ich skład. Dzisiaj to zrobią a przynajmniej ja tak uważam. W dodatku są mniej osłabieni od gospodarzy.

Shamrock Rovers-Sligo Rovers TYP BTS kurs 1,96 4/10 g.21.00 3:0 BOX

PS: To nam się rozstrzelała dzieciarnia ze Sligo. 3 zwycięstwa z rzędu a w bramkach 9:1. Łoł ! Formalnie to zamknąłbym oczy i grał czystą jedynkę bo jest bardzo wysoki kurs, ok. 2,15. Personalnie Sligo nie ma się co równać z The Hops. Ale zagram za trochę mniejszy kurs BTS. Powodów jest kilka chociażby ten że przy małym szczęściu wynik wejdzie już do przerwy. Drugi to że manager Bit O &#39;Red odgraża się jak może że wezmą rewanż za marcową porażkę 0:2 w Sligo. Chyba za długo siedział na słońcu obmyślając strategię na dzisiejszy mecz wierząc że ich piłkarze coś zdziałają w Dublinie ale ziarno niepewności mi zasiał, haha..
Gospodarze bez Lukasa Byrne i Davida O&#39;Connora. Niepewny jest występ Francuza, obrońcy Maxima Blancharda i to też jest powód że gram BTS. To bardzo dobry defensor. Zobaczcie gdzie grał:

2005-2008 Laval 26 rozegranych spotkań
2008-2009 Entente SSG 35 rozegranych spotkań
2009-2010 Moulins 35 rozegranych spotkań
2010-2011 Tranmere Rovers 20 rozegranych spotkań
2011-2014 Plymouth Argyle 124 rozegranych spotkań
2015- Shamrock Rovers 37 rozegranych spotkań

W Sligo nie zagra cały czas Tim Clancy (pauzuje od dwóch kolejek). I to znowu jest to jakiś powód że gram swój typ. Mianowicie to bardzo doświadczony obrońca bo grał kupę lat w Kilmarnock.



PS: Jedno zdanie a propos dzisiejszego meczu w Premier League bo nie mogę czytać niektórych wpisów. Moim zdaniem niektórzy piszą tam totalne głupoty. Nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu meczu przez nikogo. To nie polska liga. Dwa, tu nie chodzi o to że np: Młoty nie chcą grać w Lidze Europy tylko o zajęcie jak najwyższego miejsca na koniec sezonu więc W.H.U. dzisiaj na pewno powalczy. Nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego ? Wiedzą to na pewno bułeczka, robson United, Doberman czy ShakeYoBody a jak inni nie to trudno. Prawda jest taka że w tej L.E. angielskie zespoły gdzieś do 1/4 wystawiają rezerwy i zaczynają na poważnie grać w dalszym etapie rozgrywek. Ale zrozumcie że jak Manchester dzisiaj wygra to nie dlatego że &quot;musi&quot; albo że ktoś się podłoży tylko dlatego że będzie lepszą ekipą w tym dniu.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Cork City - Derry City
21:00 Finn Harps - Dundalk
21:00 St. Patricks - Longford
21:00 Wexford - Shamrock Rovers

IRLANDIA: Dywizja 1
20:15 Limerick - Athlone
20:45 Drogheda - Shelbourne
20:45 UC Dublin - Cobh Ramblers
20:45 Waterford - Cabinteely
PS: W pierwszej lidze jest czterech faworytów do wygrania swoich spotkań. Cork, Dundalk, St. Patricks i Shamrock.
Znając życie ktoś da dupy. Pytanie kto ? Po głębokiej analizie i sprawdzając absencje mi osobiście najbardziej &quot;śmierdzą&quot; Patsi. Tak ja pisałem niedawno przełamali się w ostatnim meczu. Dzisiaj grają z ostatnim w tabeli Longford ale po kursie 1,25 nie będę stawiał na jednak przeciętnych w tym sezonie Świętych. Gospodarze bez Christy Fagana, Conoar O&#39;Malleya, Jacka Bayly i Grahama Kelly. Spore osłabienia. Goście w pełnym składzie.
Co innego po tym samym kursie granie na Drwali. Mistrz i dominator. Lider tabeli nie powinien mieć żadnych kłopotów z Harpiami które dalej mocno osłabione brakiem kilku ważnych zawodników.
Cork podejmuje Derry a to najbardziej nieobliczalny zespół na teraz w tej lidze. Potrafili przegrać u siebie gładko ze Sligo by w następnej kolejce pojechać do Patsów i wygrać. Mało tego w ostatniej kolejce nie wygrałem przez nich znowu sporo pieniędzy bo dali sobie strzelić gola Harpiom w..92 minucie i ostatecznie remisując 2:2. Napisze tak. Rebelsi grają świetnie u siebie i w &quot;Kotle Czarownic&quot; mało kto nawet remisuje. 2 maja Cork przegrał w dogrywce z Derry w 1/4 Pucharu Ligi..przylukałem wtedy że manager Cork zagrał wtedy...3 obrońcami w tym dwoma małolatami...zastanawiam się czy nie był to ukłon wtedy w stronę gości mając na uwadze właśnie ten dzisiejszy mecz. To zdjęcie po golu w dogrywce dla Derry:

Reasumując nawet gdyby tamten awans gości nie miał nic wspólnego z tym spotkaniem to o formie gości zadecyduje dyspozycja dnia. Jeżeli odpalą to Cork będzie się trochę męczył a w innym wypadku gospodarze wygrają to pewnie. Trzeba również pamiętać że w pierwszym spotkaniu Derry wygrało u siebie 1:0 więc Rebelsi są również żądni rewanżu.
I został nam Shamrock. Na przestrzeni 2 tygodni świetna gra The Hoops. Oprócz długoterminowego Byrne wszyscy zdrowi. Małolaty bez 4 graczy a i forma słaba i nie zmienia tego faktu ostatnie zwycięstwo z Longford. Goście muszą takie spotkania wygrywać jeżeli marzą o pierwszej trójce. Takie małe porównanie, 7 maja Wexford jedzie do Sligo i dostaje oklep 1:4 a za trzy dni to samo Sligo jedzie do Dublina i gładko przegrywa z Shamrock 0:3..
PS2: W drugiej lidze oprócz Limerick ciężko wskazać jakiegoś zdecydowanego faworyta. Przyjrzałem się z bliska wszystkim spotkaniom. Limerick wygra z Athlone ale kurs w okolicach 1,05. Overów i handicapów nie ruszam bo nie znam motywacji gospodarzy.
W meczy Drogsów z Muszelkami bardziej stawiałbym na Shelbourne. Mają jednak lepszy skład chociaż Drogheda w maju gra bardzo dobrze. Kursy na ten bet też dla mnie z dupy. Grają dwie równe ekipy dla mnie jednak ze wskazaniem na gości a: 1,95-3,60-3,75 ? Ja tego nie rozumiem. Nie zagra po 3 zawodników z każdej ekipy.
Do Studentów przyjeżdżają &quot;dziady&quot; z Cobh. U gospodarzy masakryczny szpital. Oprócz 5 długoterminowych grypę złapał obrońca Mark Langtry a podstawowy bramkarz Niall Corbet (który nie grał w przedostatnim meczu z Limerick z powodu czerwonej kartki) ma egzaminy. Goście mają pełny skład. To amatorska liga więc wszystko może się zdarzyć ja osobiście bałbym się tu obstawiać jakiś typ pod kątem 1X2 chociaż jak widzę że Studenci przegrywają z padaką Waterford które wcześniej dostaje od wszystkich oklep od razu chce się grać w stronę gości.
I ostatni mecz Waterford-Cabintelly. Fuj, tu sobie można rzucić kostką jaki będzie np: dokładny wynik. Mi wyskoczyła cyfra 3 i 1. Czyli będzie 3:1 ? Tak dla przypomnienia:
Cyfra to pojedynczy znak graficzny liczby; cyfr jest dziesięć, od 0 do 9.
Liczba to pojęcie matematyczne, wynik liczenia.
A teraz moje propozycje:
Cork City-Derry City TYP 1 kurs 1,62 4/10 g.20.45 2:1 WIN
Finn Harps-Dundalk TYP 2 kurs 1,25 7/10 g.21.00 0:7 WIN
Wexford-Shamrock Rovers TYP 2 kurs 1,60 4/10 g.21.00 2:0 BOX
Dubel:
Drogheda-Shelbourne TYP Shelbourne strzeli gola
UC Dublin-Cobh Ramblers TYP Cobh strzeli gola
AKO 1,82 5/10 g. 20.45 BOX
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
St. Patricks-Finn Harps TYP BTS/1 kurs 3,50 2/10 g.20.45 4:0 BOX
PS: Od dłuższego czasu rosną kursy na Patsów. Dlatego od razu zainteresowałem się tym spotkaniem. Na papierze powinno być 3:0 dla gospodarzy. Generalnie Patsi po słabej grze w kwietniu i na początku maja wygrali gładko na wyjeździe z Galway i każdy myślał że mają już kryzys za sobą. A tu w następnym tygodniu remis u siebie 3:3 z czerwona latarnią Longford. Dzisiaj nie zagra u Świętych filar środka obrony Darren Dennehy. Nie zagra jeszcze cały czas najlepszy strzelec Christy Fagan a nie gra on już sporo kolejek. Do tego dochodzą długoterminowi David Cawley, Conor O&#39;Malley i Jack Bayly. I najgorsze że niepewny jest występ drugiego środkowego obrońcy Iana Birminghama oraz środkowego pomocnika Davida Cawleya. Już teraz wiecie dlaczego urosły kursy na gospodarzy. Może być dzisiaj i tak że środek obrony Patsów z rezerwowymi to będzie jedna wielka dziura. Do tego troszkę osłabiona pomoc. W tym właśnie widzę szanse na strzelenie gola przez Harpie.
A teraz o beniaminku. &quot;Zbuki&quot; zapatrzone chyba w absencje Świętych nie zauważyły że goście mają też masę osłabień. Cały czas nie zagra Josh Mailey, Raymond Foy, Michael Rafter, Matthew Crossan i Gareth Harkin. Przecież ostatnie 3 mecze Finn Harps grał właśnie bez tych zawodników. Dzisiaj z kontuzjowanych sprzed dwóch tygodni zagra tylko prawy obrońca Keith Cowan. W tym okresie Harpie szczęśliwie zremisowały u siebie z Cyganami gdzie tamci nie wykorzystali rzutu karnego w 95 minucie i z Derry gdzie strzelili wyrównującego gola w 91 minucie. W ostatniej kolejce przyjechali do nich Drwale i..dostali oklep 0:7.
Wiem dobrze że gospodarze w tym sezonie są pod formą ale u licha takie mecze powinni wygrywać . Harpie dla mnie to cały czas jeden z najsłabszych zespołów w 1 lidze i nie przemawiają za mną argumenty że St. Patricks jest dzisiaj osłabiony bo to samo tyczy się Harpii..
Mój typ jest czysto zabawowy za niską stawkę (zagrałem go w singlu za 50 zł). Kombinacji na ten mecz jest sporo. Czysta jedynka za 1,45, BTS za 2,10...ja wybrałem po prostu największy kurs. Zdaje sobie również sprawę że dobre i nie głupio wyglądające analizy to nie wszystko bo grającym zależy na wygranym becie a nie na tomowych opisach danego spotkania. Mi to wychodzi z różnym skutkiem ale jedno wiem na pewno. Poświęcam swój czas i staram się jak mogę więc miejcie to też na uwadze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup 1/16
20:45 Bohemians - Galway
20:45 Cork City - Saint Peter&#39;s FC
20:45 Derry City - Drogheda
20:45 Dundalk - Shelbourne
20:45 UC Dublin - Bray
20:45 Waterford - Longford
21:00 Firhouse - Wexford
21:00 Shamrock Rovers - Midleton
Doczekałem się w końcu najbardziej prestiżowego Pucharu w Irlandii. Od 1/16 grają już drużyny pierwszoligowe. Obrońcą jest oczywiście Dundalk który pokonał rok temu w finale po dogrywce Cork 1:0.
Generalnie porównywanie Pucharu Ligi do Pucharu Irlandii to jak porównywać Premier League do Primera Division. Zresztą w środę chyba każdy widział tą różnicę. Niestety &quot;Zbuki&quot; tak wystawiły linię kursów że ciężko wskazać jakiś w miarę pewny mecz po lepszym kursie.
Derry City-Drogheda TYP 1 kurs 1,35 7/10 g.20.45 1:1 BOX
PS: To jest typowy mecz do tak zwanej taśmy bo kurs na to zdarzenie to generalnie moja kompromitacja. Na teraz gospodarze są dwie półki wyżej od gości. W grę wchodzi nawet -1,5 po miłym dla oka kursie 1,95. Derry w tamtej edycji odpadło w ćwierćfinale z Cork który potrzebował dodatkowego spotkania żeby ograć Candystripes.
Gospodarze bez Garetha McGlynna a goście bez Marca Griffina i Colma Deasy.
Cork City-Saint Peter&#39;s FC TYP -3,5 Cork kurs 1,90 4/10 g.20.45 4:0 WIN
Dundalk-Shelbourne TYP -2,5 kurs 1,65 4/10 g.20.45 2:0 BOX
Shamrock Rovers-Midleton TYP TYP -3,5 kurs 1,80 4/10 g.21.00 3:0 BOX
PS: Problemem w takich spotkaniach jest zawsze obawa jaki wyjściowy skład wystawi manager i czy piłkarzom &quot; będzie się chciało&quot;.
Cork ma za rywala ekipę z Junior League. Dla mnie masakra jak nawet zmiennikami nie stuknie ich z 5:0. Gospodarze bez Gearoida Morrisseya, Johna Kavanagha i Garry Buckleya. Składu gości nie znam i znać nie chcę.
Mistrz i obrońca tego Pucharu podejmuje Muszelki. Manager gospodarzy Stephen Kenny zapowiada wysokie zwycięstwo i ja mu wierzę. Śmieszna sprawa bo te dwa zespoły spotkały się 29 maja 2015 roku czyli prawie równo rok temu również w 1/16. Zgadnijcie wynik. Gładki oklep zebrany przez Shelbourne. 5:0 dla ścisłości a to był wtedy najniższy wymiar kary. Goście zagrają cały czas bez Garetha Coughlana i Stephena Elliotta podobnie jak Drwale bez długoterminowych Ciarana Kilduffa, Patricka McEleneya i Ciarana O&#39;Connora.
The Hoops zagra z drużyną Senior League która zajmuje aktualnie 2 miejsce w tabeli. Ciekawostką jest to że gra tam..Dan Murray a to nie byle kto bo grał w:
1999-2002 Peterborough United 5 spotkań
2002-2009 Cork City 212 spotkania
2010-2011 Shamrock Rovers 60 spotkań
2012-2015 Cork City 95 spotkań
Łącznie podczas swojej kariery strzelił chyba 22 gole a to przecież obrońca. Jak widać po klubach to niezły kozak i wraca dziś po 5 latach na Tallaght Stadium. Ale jak mawiamy na ośce i z chu..a wiatrak mąki nie wymiele także stawiam na wysoka wygraną gospodarzy. Dla ciekawych podaje informację że Midleton leży w hrabstwie Cork.
Shamrock bez: Lukasa Byrne, Davida Webstea, Gavina Brennana i Garetha McCafferya. Midleton bez...nie wiem, haha...
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup
Janesboro-Sheriff YC TYP 2 kurs 1,60 3/10 g.15.00 2:1 BOX
PS: Wydaję mi się że kurs na gości sporo zawyżony. Szeryfy to szkółka piłkarska i wylęgarnia talentów z Dublina które potem zasilają nawet pierwszoligowe kluby. Mało tego to świeżo upieczony mistrz FAI Junior Cup.

W tamtym sezonie dał się we znaki Athlone który ograł w dwumeczu a potem poległ na wyjeździe Longford 1:3. W jego składzie znajdziemy takich zawodników jak były pomocnik Limerick John Lester czy bramkarz Shelbourne Lee Murphy. W drużynie tej gra też najlepszy strzelec tej edycji rozgrywek w której występuje Sheriff czyli Stewy Glen.
O drużynie gospodarzy nie mogę nic napisać wiem tylko że są z Limerick i grają również w Junior League.
Obie ekipy na pewno zagrają bez ubytków o których nic nie wyczytałem. Mają do dyspozycji pełne składy.
Reasumując goście niesieni zdobyciem Pucharu powinni wygrać to spotkanie. Smaczku dodaje fakt że w kwietniu tego roku Sheriff YC rozjechał w półfinale tegoż Pucharu Janesboro 4:1..

Edit: 0:1 a potem trzy czerwone kartki dla gości. Wynik mógł być tylko jeden.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup
19:00 Letterkenny Rovers - Athlone
20:45 Drogheda - Derry City
Drogheda-Derry City TYP 2 kurs 1,6 4/10 g.20.45 1:2 WIN
PS: Powtórka z rozrywki. Mecz opisywany dwa posty wyżej. Zaryzykuję gdyż Derry w ostatnich latach zawsze walczyło w tym Pucharze. Rok temu odpadło w 1/4 dopiero w dwumeczu z Cork a dwa lata temu dotarli aż do finału. Składy bez zmian. Nie napisałem jeszcze że rok temu w tej edycji rozgrywek a dokładnie w 1/8, 21 sierpnia Derry gładko wygrało z Droghedą 3:0.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
16:00 Bohemians - St. Patricks
16:00 Galway - Sligo Rovers
16:00 Longford - Cork City
16:00 Shamrock Rovers - Finn Harps
18:00 Derry City - Bray
18:00 Dundalk - Wexford

IRLANDIA: Dywizja 1
16:00 Athlone - UC Dublin
16:00 Cabinteely - Drogheda
16:00 Cobh Ramblers - Waterford
16:00 Shelbourne - Limerick
PS: Tak się złożyło w tej kolejce że jest co najmniej 4-5 bitych faworytów, niestety po bardzo niskich kursach. Cork, Shamrock, Dundalk i Limerick powinni spokojnie wygrać swoje mecze. Powinien wygrać również Derry a kurs jest z dupy bo aż 1,67. Wiem skąd się wziął bo dla mnie powinien być maksymalnie 1,45. Derka po prostu ma od jakiegoś czasu problem w z wygrywaniem na swoim terenie.
20.05.16 FAI Derry City Drogheda 1 : 1
10.05.16 PRE Derry City Finn Harps 2 : 2
29.04.16 PRE Derry City Sligo Rovers 0 : 2
Ale Mewy z czterema porażkami pod rząd w lidze również są na teraz ciency jak pięty komara. Abstrahując od tego że w tej chwili te dwa zespoły dzieli aż różnica 17 punktów. W ich jedynym meczu rozgrywanym miedzy sobą w tym sezonie w lidze The Candystripes gładko ograło Bray na ich terenie 3:0. A ja grałem wtedy ja głupek BTS.
Propozycje:
Longford-Cork City TYP 2
Shamrock Rovers-Finn Harps TYP 1
Dundalk-Wexford TYP 1
AKO 2,05 (to najwyższy ogólny kurs jaki udało mi się złapać przed południem)
PS: Jeżeli ktoś chce, mogę podać absencje.
Derry-Bray TYP 1 kurs 1,67
Shelbourne-Limerick TYP BTS/2 kurs 2,50
PS: Problemem w tym spotkaniu będzie nie czy goście strzelą minimum dwa gole tylko czy Muszelki zdołają coś wcisnąć. Tak, tak...u gospodarzy kontuzjowani są Gareth Coughlan i Stephen Elliot a niepewni występu są Adam O&#39;Connor, Gavin Boyne i James English. Goście dalej bez Aarona Greenea i Seamusa Sharkeya. Nie wiadomo czy zagra Garbhan Coughlan. Meritum jest takie że Martin Russell gra tak ofensywnie że średnia na mecz z udziałem Limerick to 4,18 gola !!! Dla tych którzy mają wątpliwości do tego typu mogą dołożyć czyste zwycięstwo Limerick do mego tripla wyżej.
Oczywiście jak zauważyliście dzisiaj podałem tylko propozycje bez stawkowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
St. Patricks Athletic VS Shamrock Rovers
W ostatnich spotkaniach między nimi St. Patricks 2 razy wygrał, 3 zremisował oraz 1 przegrał. Przy ostatnim ich spotkaniu St. Patricks pokonał Shamrock Rovers 2:0 na wyjeździe.
St. Patrick po 15 kolejkach zdobył 23 pkt i zajmuje 5 pozycje w lidze. W ostatniej kolejce doznali porażki z Bohemians na wyjeździe 5:1.
W ostatnich 5 meczach domowych bilans St. Patrick jest dodatni. 5 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka, a łącznie w tych ostatnich 5 spotkaniach domowych strzelili 19 bramek.
Shamrock Rovers do tej pory zdobył 25 pkt i uplasował się na 4 pozycji. W ostatniej kolejce zremisowali u siebie z Finn Harps 1:1. Ostatnia forma Shamrock również bardzo dobra, na ostatnie 5 spotkań 3 wygrali, 1 zremisowali oraz 1 przegrali.
Na wyjazdach spisują się bardzo dobrze. Na 7 wyjazdowych spotkań zdołali 4 razy wygrać, a 3 razy schodzili z boiska pokonani.
Początkowo handicap bukmacherów był wystawiany na 0/-0.5 w strone St. Patrick. Obecnie współczynnik się zmienił i wynosi on -0. U niektórych bukmacherów można zauważyć trend 0/-0.5 na Shamrock Rovers.
Obie drużyny grają dobrze w ostatnim czasie, lecz tendencja spadkowa jest w stronę Shamrock Rovers. Przewiduję ich zwycięstwo dziś.
Shamrock Rovers win @2.55 ✅
Shamrock Rovers dnb @1.80 ✅

Oprócz tego polecam
Galway +0 ✅
oraz

Cork City 0/+0.5 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom