>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2016 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam,ciekaw jestem jak sadza znawcy, czy dojdzie dzis do sensacji i Longford zalapie punkty z Liderem Dundalk FC.nie takie numery sie widzialo,a zwlaszcza jak gra ostatni z pierwszymi.Dundalk gra juz w czwartek u siebie z Zenitem ,sa skazani na przegrana ale maja tez swiadomosc ,ze maja sanse na wyjscie z grupy wiec cala sila pojdzie na czwartek.Szkoda jednak dla typu ,ze gospodarze nawet z rezerwami Dundalk beda mieli klopot ,bo sa po prostu amatorami. Prosze jakies info jezeli ktos cos wie o skladach lub nastawieniu druzyn. Dziekuje
Kurs na Longford 17 bettson.
Pozdrawiam
Witam serdecznie. Dundalk już raz niedawno olał mecz ze Sligo i odbiło się to sporym echem w środowisku piłkarskim. Sytuacja jest taka że że dla Drwali i Korka zostały 4 kolejki i 4 punkty przewagi tych pierwszych nad drugimi. Sporo gdyż przeanalizowałem pozostałe 3 kolejki i Dundalk może spokojnie wszystko wygrać do końca nawet gdyby dzisiaj odwalił jakiś numer. Longford już spadł także nie ma o co grać, chyba że o prestiż. Ja po prostu olałem ten mecz i zagrałem tylko Cork bo Ci na bank muszą wszystko wygrać do końca żeby marzyć o czymkolwiek (na bank wygrać znaczy że zrobią wszystko żeby odnieść zwycięstwo a nie że na pewno wygrają). Patsi to dla mnie największe rozczarowanie sezonu i grają już o pietruszkę. Nie zagra u nich paru zawodników podobnie jak w Cork. Kurs to dramat ok. 1,45, jeszcze z rok temu w podobnej sytuacji byłby minimum 2,45 ale fakty są takie że Korek musi to absolutnie dzisiaj wygrać jeżeli o czymś jeszcze marzy.
Meritum jest takie że ja dziś totalnie olałem mecz o który się pytałeś gdyż wydaje mi się że jednak Dundalk wygra to spotkanie jak najmniejszym nakładem sił ale w kurs 1,15 raczej się nie pchałem a wygra dziś Cork.
Pzdr/Psycho
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam ponownie,widze,ze wczoraj doszlo do sensacji ale w tym drugim meczu z udzialem Cork. Jak dla mnie kilka osob wczoraj oplacilo solidnie pare druzyn nie walczacych o nic aby napsuly krwi ludziom.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Cork City - St. Patricks
20:45 Derry City - Sligo Rovers
20:45 Galway - Longford
21:00 Shamrock Rovers - Bray
21:00 Wexford - Finn Harps
Derry City-Sligo Rovers TYP 1 kurs 1,78 5/10 g.20.45 2:1 WIN
PS: Mimo że Derry zapewniło sobie już start w eliminacjach Ligi Europy gram ten typ z powodu sporych osłabień gości czyli dzieciaków Dave Robertsona. Tak abstrahując Bit O&#39;Red ma jeszcze nawet szanse na Ligę Europy ale w takie cuda to ja już nie wierzę. No więc goście bez podstawowego bramkarza Schlingermanna którego niejednokrotnie wyśmiewałem i proszę dostał kontuzje, wyleczył ją i..dalej grzeje ławę bo jego zmiennik Amerykanin Ciaran Nugent broni na razie o niebo lepiej. Czyli miałem rację. Napiszę jeszcze a propos Nugenta że w ostatnich 5 spotkaniach ligowych w tym z Cork i Dundalk wpuścił..słownie zero goli. No to dzisiaj wpuści
. Ale to nie wszystko, nie zagra dziś podstawowy strzelec Raffaele Cretaro (10 goli) a do tego Jimmy Keohane, Liam Martin i Tobi Adebayo-Rowling. Wątpliwy jest także występ Johna Russella. Pomijam fakt że Derry gra kapitalnie u siebie i że dzisiaj są tylko bez Niclasa Vemmelunda i Harry Monaghana. Obaj to oczywiście podstawowi zawodnicy gospodarzy bo Vemmelund który przyszedł z Brommapojkarna to ostoja lewej obrony a Monaghan to niezły środkowy pomocnik ale i bez nich Candystripes powinni ogarnąć temat i po prostu przy tylu absencjach Sligo wygrać.
Shamrock Rovers-Bray TYP BTS kurs 1,80 4/10 g.21.00 0:0 BOX
PS: The Hoops przy dzisiejszej wygranej zapewniają sobie baraże w Lidze Europy ale Mewy ładnie się rozbujały na koniec sezonu. W ostatnich 7 ligowych spotkaniach uzbierali aż 18 oczek ! Gospodarze wypaleni chyba kolejnym nieudanym sezonem mocno spuścili z tonu ale mniemam że jednego gola zapakują rozpędzonym gościom. Ostatnio Bray zaaplikowały gola Harfy z Ballybofey i Małolaty z Wexford to chyba dwa razy mocniejszy Shamrock też może ? Z kolei o gola gości powinienem być spokojny gdyż patrzę po prostu na ich formę.
Na to spotkanie u gospodarzy zawieszeni są David Webster i Gary Shaw. Oczywiście cały czas nie gra Lukas Byrne.
Goście w pełnym opakowaniu..
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Dundalk-Bohemians TYP 2 drużyna strzeli gola kurs 2,10 6/10 g.20.00 2:1 WIN
PS: Zaległy mecz i cudo kurs. A czemu nie ? Drwale ostatnio są naprawdę przemęczeni. Na świętowanie mistrza jeszcze przyjdzie czas chociaż jak dziś wygrają to mają go zapewnionego. A kto im zabroni wygrać np: 2:1 ?
Proszę spojrzeć na ostatnie mecze Dundalk u siebie:

11.10.16 PD Dundalk Cork City 2 : 1
08.10.16 PD Dundalk Sligo Rovers 0 : 3
02.10.16 FAI Dundalk Derry City 2 : 2
23.09.16 PD Dundalk Derry City 3 : 1
20.09.16 PD Dundalk Shamrock Rovers 1 : 1
I H2H:
05.06.15 PD Dundalk Bohemians 1 : 2
29.08.14 PD Dundalk Bohemians 3 : 2
28.03.14 PD Dundalk Bohemians 1 : 1
Taka ciekawostka na koniec. Przeczytałem obszerny wywiad ze Stephenem Kenny. Mówił o heroicznej postawie w czwartkowym meczu z Zenitem. Że piłkarze dali z siebie wszystko i są już mega zmęczeni bo dzisiaj rozegrają w ciągu 12 dni..5 spotkanie z rzędu..
Nie zdziwię się jak trener gospodarzy zatem da dzisiaj pograć paru zmiennikom. We wtorek grają już kolejny mecz, wyjazd z Patsami by w piątek zakończyć ligę z Galway. Do tego 6 listopada dochodzi finał Pucharu Irlandii z Cork. Nie zapomnijmy jeszcze o Lidze Europy..
Reasumując..win Drwali 1,25...raczej nieopłacalny.
Nie piszę takich rzeczy ale pierwszy raz od dawna wchodzę grubiej w to spotkanie. Jak przegram, trudno, trzeba jednak mieć jaja żeby publicznie dawać takie typy (szacunek dla wielu ludzi z tego forum za ich analizy i nie przejmowanie się sekowaniem hejterów).
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
IRLANDIA: Premier Division
Dundalk-Bohemians TYP 2 drużyna strzeli gola kurs 2,10 6/10 g.20.00 2:1 WIN
PS: Zaległy mecz i cudo kurs. A czemu nie ? Drwale ostatnio są naprawdę przemęczeni. Na świętowanie mistrza jeszcze przyjdzie czas chociaż jak dziś wygrają to mają go zapewnionego.
Coś niesamowitego jakie kursy wystawili na ich jutrzejszy mecz z St.Patrikcs. 1X do łapania był po 2,40 - 2,20. Sama wygrana wystawiona na powyżej 5,00. Pech i dramat jest taki, że kursy już zbite na maksa. Udało mi się parę minut chwycić jeszcze draw no beta, już pal sześć że kursem jest taki jak nominalnie 1X, ale żal było i i takiego nie wziąć.
Jak tam masz info to możesz wrzucić tu jakieś na potwierdzenie do jutra jak tam Dundalk jedzie, jaką rezerwą itd. Przecież ten mecz co opisałeś ledwo wczoraj grali a już jutro znowu apiać dalej? ???? Chyba celowo chcieli wygrać u siebie bo skład oprócz jednego nazwiska był podstawowy. W sumie wybrali idealny moment, bo teraz już konkretnie mogą olać te dwa ostatnie mecze i skupić się ne pucharze i LE.
A sam w sobie St.Patrikcs dobry, skoro potrafią parę kolejek temu ograć Cork to teraz mając więcej czasu na mecz bo ostatni raz grali 21.10 powinni na spokojnie powtórzyć i świeżego mistrza ograć.
St.Patrikcs DNB @ 2,38 Bet365 ✅✅ 5-2, 4-0 HT nie ma o czym mówić :browar565: Tylko takie coś się udało złapać o tej porze :-( Nawet ziemniaki szybko reagowały
*Psycho
Nie potrzebnie chciałeś kombinować, nikt by nie dał podstawie grać mecz po meczu w ciągu 2 dni. Pewnie 3/4 jeszcze trzymał procent po mistrzostwie, oczywiście mówiąc pół żartem pół serio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam Grac45. Bardzo ciekawy typ na jutrzejszy wieczór. Miałem go na uwadze już w piątek. Sytuacja jest taka że zarówno w Dundalk jak i w Cork (o którym zaraz osobno napiszę) o niczym innym się nie mówi jak o finale Pucharu Irlandii który odbędzie się 6 listopada na 50-tysięczniku Aviva w Dublinie. Na klubowych stronach i podobnych odsłonach nikogo nie interesują już ligowe mecze. Trzeba po prostu je dograć, mało tego nawet potraktować je jak spotkania towarzyskie dając szanse zmiennikom.
Drwale to taka groźna ekipa że nawet grając rezerwami może napsuć jutro krwi Patsom. Chyba dobrym typem będzie granie St.Patricks strzeli gola po kursie 1,60 chociaż niewykluczone że goście mogą nawet nie wygrać. Kenny rotacje zrobi na bank ale pytanie jakie rotacje zrobią Patsi ? A tego na dzisiaj nie wie nikt..
Jak pisałem wyżej dzisiaj jest drugi ciekawy mecz Cork-Wexford.
Jeżeli chodzi o tą potyczkę to mam bardzo ambiwalentne odczucia.
Z jednej strony na ostatnie 20 meczów rozgrywanych w &quot;Kotle Czarownic&quot; Cork przegrał tylko raz chyba ze Sligo (liga + puchary) i doskonale wiem że passa ta ma być dalej kultywowana.
Z drugiej Rebelsi grają dzisiaj z drużyną absolutnie postawioną pod ścianą. Muszą wygrać dwa mecze i liczyć na porażkę Harf u siebie z Cyganami. Nie mam pojęcia czy im się to uda ale wiem że kierownik Cork John Caulfield powiedział że dzisiaj będzie bardzo otwarty mecz gdyż doskonale zdaje sobie sprawę o co grają Małolaty. A teraz najważniejsze. Oprócz długoterminowych Johna Dunleavya, Alana Smitha i Johna Kavanagha dzisiaj z powodu zawieszeń nie zagra na pewno Greg Bolger, Garry Buckley, Kenny Browne i Steven Beattie. I na 100 % nie zagra paru innych graczy z podstawowego składu. Będą nabierać sił na Puchar Irlandii.
Wexford bez zawieszeń bez paru długoterminowych. Ja osobiście proponuję:
Cork City-Wexford TYP Wexford strzeli gola kurs 1,60 5/10 g.20.45 5:0 BOX
I jednak przewrotnie:
Cork City-Wexford TYP 1/BTS kurs 2,60 2/10 g.20.45 5:0 BOX
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
St. Patricks-Dundalk TYP BTS/2 kurs 6,25 2/10 g.20.45 5:2 BOX
PS: Przeanalizowałem ten mecz. Przy okazji spotkania Drwali z Cyganami pisałem:
&quot;Taka ciekawostka na koniec. Przeczytałem obszerny wywiad ze Stephenem Kenny. Mówił o heroicznej postawie w czwartkowym meczu z Zenitem. Że piłkarze dali z siebie wszystko i są już mega zmęczeni bo dzisiaj rozegrają w ciągu 12 dni..5 spotkanie z rzędu..
Nie zdziwię się jak trener gospodarzy zatem da dzisiaj pograć paru zmiennikom. We wtorek grają już kolejny mecz, wyjazd z Patsami by w piątek zakończyć ligę z Galway. Do tego 6 listopada dochodzi finał Pucharu Irlandii z Cork. Nie zapomnijmy jeszcze o Lidze Europy..&quot;
Dundalk po raz kolejny zdobył tytuł i ostatnie dwa ligowe jego mecze są już o nic. Tak właśnie zareagowały &#39;&quot;Zbuki&quot;. Kursy na Patsów spadły z 5,50 na 1,90. Na Drwali podskoczyły z 1,57 na 3,75. Tak abstrahując a dla St.Patricks są jeszcze o coś ?
Nie mam tylko pojęcia skąd ludzie wystawiający te kursy (bądź jakiś program) wiedzą jaki skład wystawi Liam Buckley ? Czy od pierwszej minuty zagra np: Chris Fagan ? A może jego zmiennik Dinny Corcoran ? Tego nie wie nikt.
Polewam bo wczoraj w necie gruchnęła wieść że trener Cork Tommy Dunne wystawi under 19 w meczu z Wexford. Jak to się skończyło każdy wie, gładkie 5:0 dla Rebelsów. Ale wracając do meritum kursy na Drwali masakrycznie urosły gdyż każdy spodziewał się że Stefan Kenny wystawi rezerwowy skład.
Skąd więc mój typ ? Otóż poświęciłem trochę czasu i z tego co wyczytałem Kenny zabiera do Dublina najmocniejszy skład. Oczywiście bez długoterminowych Seana Gannona, Gabriela Savy i kapitana Stephena O&#39;Donnella. Zawieszony jest również Dany Massey, podstawowy prawy obrońca. Ale wszyscy inni jadą na czele z Davidem McMillanem który jest wiceliderem króla strzelców i ma na koncie 16 goli o dwa mniej od gracza Cork Seana Maguire. Kto wie czy dzisiaj nie zagra żeby podreperować swój dorobek ? Być może zagra również bramkostrzelny środkowy pomocnik Daryl Horgan który na koncie ma już 10 goli. Pytań jest mnóstwo.
Napisze szczerze że nawet gdyby trener wystawił mocno rezerwowy skład co jest wielce możliwe to jak patrze na takie nazwiska jak Robbie Benson (pamiętacie jakiego gola strzelił Legii ? Wrzutka, główka i gol z woleja), Ciaran Kilduff, Shane Grimes, Ciaran O&#39;Connor, Paddy Barrett, Sean Gannon, Ronan Finn czy Brytyjczyk Dean Shiels to myślę sobie że można by stworzyć jak na tamtejsze warunki całkiem solidny skład na pierwsze 4-5 miejsce w lidze.
Meritum jest takie że wczoraj na gol Patsów był kurs 1,57 a dziś 1,15. Uważam więc że gospodarze mogą jednak coś strzelić ale po moich przemyśleniach jeżeli rezerwowi Dundalk (jeżeli w ogóle takowych Kenny wystawi) zagrają na swoim poziomie to w tym, towarzyskim już spotkaniu dla obu klubów gdzie Święci w tym sezonie niczym nie zachwycili stać gości na..wygraną..
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dundalk kompletna rezerwa , więc raczej Patrick powinno wygrać
Rogers 28 meczów ligowych
Gannon 24 mecze ligowe
Grimes 3 mecze ligowe
Barrett 1 mecz ligowy
Poynton 2 mecze ligowe
Benson 22 mecze ligowe
Shiels 25 meczów ligowych
C.O&#39;Connor 3 mecze ligowe
Keane 4 mecze ligowe
Valton debiut, najbardziej zdolny piłkarz u-19 Dundalk
M.O&#39;Connor 2 mecze ligowe
Mieszanka rutyny z młodością..
Patsi z dwoma zmianami..na razie 2:0 dla dla gospodarzy
Pzdr/Psycho
Edit: 3:0. Pozamiatane
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division - Baraż o utrzymanie w Premier Division lub o awans z Dywizji 1

Drogheda-Wexford TYP over 2,5 kurs 2,05 2/10 g.20.45 3:0 WIN
PS: Rewanż. W pierwszym meczu Wexford wygrał 2:0. Od razu napiszę że z przebiegu gry wynik powinien być odwrotny. To Drogsi dominowali przez 90 minut mając w całym meczu parę poprzeczek i słupków. Gol z kontry w 66 minucie dla Małolatów zdeterminował Super Dogs do dalszych ataków ale srogo się to na nich zemściło. Gospodarze dobili ich w 91 minucie.
Dzisiaj lekkim faworytem ale tylko na podstawie pierwszego spotkania są dla mnie gospodarze. Generalnie nie ruszałbym tego meczu bo w przekroju całego sezonu Wexford to jednak drużyna bardziej poukładana ale na teraz forma chyba bardziej po stronie Droghedy. Kurs w granicach 2 muszę łykać w ciemno gdyż 69-letni manager Drogsów Pete Mahon ustawia dzisiaj swoich piłkarzy bardzo ofensywnie. Praktycznie wszyscy są dostępni do gry i wiedzą że to dla nich najważniejszy mecz sezonu.
Goście bez Lee China który został powołany do meczu gwiazd All Stars Awards Gaelic Athletic Association. Shane Keegan na pewno ustawi swoją ekipę defensywnie bo dobrze wie że jego drużyna traci masę goli na wyjeździe.
Zobaczymy jak będzie. Stawka tylko 2/10. Z Irlandii został nam tylko jeszcze jeden, niedzielny mecz na Aviva stadium 50-tysięczniku czyli finał pucharu Irlandii Dundalk-Cork.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Po 3 słupkach w 1 poł. (!) i końcowym wyniku można się załamać, ale Drogsi czasami wychodzili z podobnych opałów. Ja spróbuję zabawowo dokładny wynik : 2-0; 1-0; 2-1
Pozdrawiam
Dali radę. Skończyło się 3-0. Może &quot;młodzieżowcy&quot; nie byli gotowi na zmianę ligi?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup
Cork City-Dundalk TYP zwycięzca Dundalk kurs 1,60 6/10 g.16.40 BOX
PS: O tym meczu w obu klubach mówiono już od miesiąca. Stawiam na Drwali i uważam że wygrają w regulaminowym czasie ale podpieram się typem powyżej. Dwie najlepsze ekipy z Irlandii ale...wszystko wskazuje na wygraną Dundalk. Jedyny minus to ewentualne przemęczenie ale o to się martwię bo piłkarze wykrzeszą dzisiaj z siebie wszystko. Te zespoły grały ze sobą 11 października i to spotkanie praktycznie decydowało o tytule. Już wtedy podmęczony Dundalk wygrał wtedy spokojnie 2:1 kontrolując cały mecz. Wcześniej była też niesamowita wygrana z Maccabi i wyjazdowy remis z Alkmaar. Dwie nieznaczne porażki z samym Zenitem. Cork stracił cały swój atut w postaci gry u siebie. Nie grał z takimi przeciwnikami jak dzisiejszy rywal. Doświadczenie, ogranie, wiara w siebie to chyba zadecyduje o wygranej Drwali. Przynajmniej ja tak sądzę. W składzie Dundalk mamy byłych graczy Cork. Daryl Horgan, Ciaran Kilduff i kapitan Stephen O&#39;Donnell zrobią wszystko żeby wygrać..
Absencje:
Cork: Alan Smith, John Dunleavy i Dave Mulcahy
Dundak: Shane Grimes
To mój ostatni post w tym sezonie. Dziękuje wszystkim za wsparcie, trzymajcie się dzielnie i do napisania w nowym sezonie !!!
Pzdr/Psycho
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom