>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IO Tokio 2020: Siatkówka (25.07 - 8.08.2021)

A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Brazylia gdy wygra za 3 punkty to wtedy będzie mała grzałka na wynik USA 3:2 Argentyna który daje awans zarówno USA i Argentynie a wyrzuca poza z turnieju Francuzów.
Na pewno USA się ustawi wtedy na 3-2 , no dajcie juz spokój.
Brazylia gdy wygra za 3 punkty to wtedy będzie mała grzałka na wynik USA 3:2 Argentyna który daje awans zarówno USA i Argentynie a wyrzuca poza z turnieju Francuzów.
Co tu się dzieje na tym forum. Żal czytać. Wygrana 3-2 daje awans USA i Argentynie, przy wygranej Brazylii za 3pkt. Szkoda czytać juz te paści.
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Jak Argentyna przegra będzie miała 6 pkt, a Francja 7 pkt.
Przypominam co decyduje o kolejności:
1. większa liczba wygranych meczów; 2. liczba zdobytych punktów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów; 5. mecze bezpośrednie.

Mam nadzieje, że pomogłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +166
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska - Kanada

Polska 2:0 po 2 setach @1,55
betfan

Polacy są faworytem w tym meczu. Nasi siatkarze potrzebują dwóch setów, żeby zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie. W znakomitej formie są Leon i Kurek. Mimo, że nasi siatkarze w poszczególnych setach nie gromią zbytnio to wygrywają te sety. Wygrali 3:0 z Włochami i Japonią.

Kanada to solidny rywal. Z grupy powinna wyjść. Ostatnio naprawdę nieźle grają. W dobrej formie jest Perrin i Hoag. Jednak przeciwko w takiemu rywalowi jeszcze tu nie grali.

Myślę, że Polacy będą chcieli jak najszybciej zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie, a potem może Heynen wpuści rezerwowych. Spodziewam się dominacji Polaków w dwóch pierwszych setach.
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Usa k- Włochy k Włochy wygraja 1.90 E efortuna

Typ pod info, nie znam sie na siatce za bardzo. Najlepsza zawodniczka USA w meczu z Rosją doznała kontuzji i najprawdopodobniej nie zagra z Włochami.

“It’s not a major ankle sprain, somewhere between mild and medium,” U.S. coach Karch Kiraly said, adding that Thompson would take an x-ray and MRI scan to know the extent of the injury.


“I was told that we can be somewhat hopeful that she might be back in action in a few days... I would think that probably is unlikely for (Monday's final pool game against) Italy and maybe hopeful for something beyond that.”

Proszę zobaczyc jak punktowała Thompson narazie w 3 meczach:

F6567E16-68FB-412D-9B05-69A044BA133D.jpeg D4927793-3597-4C44-9415-AFB5CF9E6EB5.jpeg 6B00BA25-8188-4EE0-8A5C-52FC3F541610.jpeg

3 mecze i 3 razy najlepiej punktująca. W ostatnim meczu z Rosją kontuzja nastąpiła na początku drugiego seta, wnioski niech sobie każdy ogarnie:

D4E305EE-E6CB-438D-852B-2D6841EA7905.jpeg
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +166
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W tym przypadku bardzo wątpie w układanki. W ostatniej kolejce drużyny już szykują się na ćwierćfinały i to będzie próba generalna. Francuzi mają za słaby środek siatki i nie wiem czy Patry jest w stanie zagrać na takiej skuteczności. Ngapeth i Clevenot sami tego nie pociągną.U Francuzôw musiało by zagrać dosłownie wszystko by to się udało, ale Ci środkowi... Ile można grać bo skrzydłach z takim rywalem ?
O to chodzi w układankach, żeby nie miały znaczenia żadne sportowe argumenty, czy Patry utrzyma poziom, czy środkowi lepsi czy gorsi, czy N'Gapeth ma 5 czy może jednak 8kg nadwagi itd. Chodzi o to żeby obie ekipy wiedziały że ma być konkretny wynik i tyle. W siatkówce to jest banalnie proste, zwłaszcza jak obie ekipy sa tego świadome. W kilku, a może kilkunastu przypadkach w przeszłości takich ustawek też nikt w to nie wierzył przed, a mimo to bez żenady takie wyniki się "wydarzały". Jak mówie wszystkie repry mają na swoim koncie takie cuda, najwięcej Włosi, ale też Polacy, Brazylia też. Trudno mówić o Francuzach że już sobie kalkulują na kogo trafią w półfinale, skoro jeszcze 12h temu, przed meczem z Rosją byli na wpół spakowani do domu, ale najpierw pomogli im Argentyńczycy tracąc bezcenny jak się może okazać punkt z Tunezją. Potem sami wygrali z Rosją i z niebytu są w sytuacji gdzie sami decydują o swoim losie, mało tego, moga to zrobić najmniejszym kosztem z mozliwych, bez stresu i starań. Nikt tu nie będzie się martwił o coubertinowską ideę gry fair play. Tym bardziej że ten mecz jest drugi w kolejności, więc nie znają innych wyników i w takich okolicznościach opcja pewności awansu jest bezcenna, zwłaszcza że alternatywą jest że przy porazce to potem USA z Argentyną się umówią w ostatnim meczu na wynik wywalający Francuzów.

Wiadomo że to tylko przypuszczenia. Ale jak są takie mozliwości teoretyczne, to łatwo też znaleźć możliwości praktyczne i tego dokonać. Podobnych precedensów w przeszłości było na tyle dużo że trudno w to nie wierzyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
I 24,7K

iti

Użytkownik
Brazylia - Francja
Zwycięzca meczu: Brazylia @ 1.65
Ilość punktów: Powyżej 183.5 punktów @ 1.85
Będzie 5. Set: Tak @ 3.10
Dokładny wynik: 3:2 @ 5.60
Betfan

Sytuacja w tabeli grupy B jest taka że wiele może się zdarzyć, poza tym że Rosja wygra ta grupę, a Tunezja będzie na ostatnim miejscu. https://olympics.com/tokyo-2020/olympic-games/en/results/volleyball/groups-men.htm

Nie widzę przeszkód żeby Brazylia a zwłaszcza Francuzi nie mieliby się ze sobą dogadać i zapewnić sobie pewny awans z miejsc 2-3 (które i tak będą losowane, więc przeciwnika sobie wybrać nie można) bez względu na inne wyniki. Przy takiej wyrównanej sytuacji w grupie to luksus któremu mogą się nie oprzeć. Do takiego obrotu spraw potrzebny jest wynik 3-2 dla Brazylii - taki wynik zabezpiecza interesy obu ekip, Brazylia zostaje na drugim, Francja na trzecim, i przy takim wyniku, ani USA ani Argentyna które zagrają później nie będą mogli już tego zmienić. Takie ustawki nie byłyby niczym nowym w siatkówce. Robili to Włosi, robiliśmy to my na ostatnich MŚ, i zdaje się robili to też Brazole na ostatnich igrzyskach gdzie w grupie im nie szło, a niespodziewanie w drugiej grupie wymiatali Argentyńczycy i Kanarki z premedytacja dążyli do zajęcia 4 miejsca by trafić na leżących im Argentyńczyków. A co było dalej? Kolejny tytuł mistrzów olimpijskich dla Brazylii. W obu ekipach jest sporo zawodników którzy się znają bardzo dobrze z klubu, komunikacja takich ustawek nie będzie żadnym problemem.
Co to za brednie? Wynik 3-2 dla Brazylii powoduje to, że w przypadku wygranej USA...Francuzi spadają na 4 miejsce. I to nie jest jakaś wyższa matematyka. W przypadku wygranej Francji 3-2 i zwycięstwa USA za 3 punkty będzie liczenie ratio punktowego w przypadku Brazylijczyków i Francuzów, "wygrany" tego ratio zajmie 3 miejsce, przegrany spadnie na 4 miejsce i trafi najprawdopodobniej na nas.
Reasumując: nie ma wyniku w meczu Brazylia-Francja, który gwarantowałby obu ekipom miejsca 2 i 3.
No ja nie wierze, że coś takiego napisała osoba, która jest kumata...
 
Otrzymane punkty reputacji: +169
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Zibi wczorajszy chaos to nic w porownaniu z dzisiejszym ;-)

Nie wiem o co chodzi ale wyskoczyło mi ze iti mnie zacytowal i znaleźć nie mogę.

Ja planuje posiedzieć przez conajmniej 2 pierwsze spotkania i zacznę grubo na 3:0 dla Polski a i under 135.5 mile widziany

Dlaczego?

- Kanadyjczykom absolutnie nie opłaca się rzucać 2 dni przed cwiercfinałem z motyka na słońce. Jedynie wygrana z Polska daje im jakieś nadzieje na miejsce wyższe niż 4.

- Polska będzie grac serio bo jeszcze grupy nie wygrała

- czy jako trener Kanadyjczykow byś walczył z Polską ze wszystkich sił o to by za 2 dni trafić np na Brazylię czy bys przyjal z uśmiechem mecz z Komitetem

No dla mnie logiczne jest 3-0 w godzinkę z hakiem
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Polska 3:0 @1.9
under 135.5 @2.5

tb w meczu Brazylii - FRA @3.1
Francuzi złapani na live po 2.6 a były meczbole :)


Panowie mam nadzieje ze udało się nam wspólnie zarobić - dzięki za współpracę.

Cwiercfinał gramy z Francuzami - latwo nie będzie ale są do ogrania

A teraz pytanie - czy jak drugi zespół z tamtej grupy (Brazylia) trafi na drugi z naszej (Włochy) to z kim mu gramy w półfinale. Szukam info i nic nie widzę co w takiej sytuacji
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Polska 3:0 @1.9
under 135.5 @2.5

tb w meczu Brazylii - FRA @3.1
Francuzi złapani na live po 2.6 a były meczbole :)


Panowie mam nadzieje ze udało się nam wspólnie zarobić - dzięki za współpracę.

Cwiercfinał gramy z Francuzami - latwo nie będzie ale są do ogrania

A teraz pytanie - czy jak drugi zespół z tamtej grupy (Brazylia) trafi na drugi z naszej (Włochy) to z kim mu gramy w półfinale. Szukam info i nic nie widzę co w takiej sytuacji
Przeciez jeszcze nie wiadomo z kim gramy w 1/4
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
W porządku. Twoja racja, mój spokój

Natomiast dodam tylko ze w regulaminie jak byk stoi ze o kolejności w tabeli decyduje w pierwszej kolejności liczba wygranych spotkań. I teraz wymysl tabele w której Francuzi nie skończą na 4 miejscu
Ok. Masz rację. Najpierw liczą się zwycięstwa a potem punkty. W tej sytuacji Francja wyżej nuż 4 miejsce nie podskoczy.
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Serbia - Korea Południowa (Kobiety)

Korea 2 (+2.5 seta) @ 2.12
Korea 2 (+1.5 seta) @4.75
Korea Win @9.00 Unibet

Zaznaczę na wstępie, że nie jestem znawcą siatkówki, i jeśli się mylę, to proszę Mnie poprawić. Będzie to mecz o przysłowiową pietruszkę dla obydwu drużyn, bo zajmą one 2 i 3 miejsce w grupie ( Nie wierzę w straty pkt przez Brazylijki z najsłabszą Kenią) i rywali poznają i tak po losowaniu po zakończeniu wszystkich spotkań fazy grupowej . Oczywiście mecz może się potoczyć zarówno w jedną jak i drugą stronę, ale trenerzy mogą sporo rotować składem i widzę tutaj również szansę dla Koreanek , a nie są to dziewczyny, które nie powalczą. Liczę na rozluźnienie w szeregach faworyzowanych rywalek i szansę dla Koreanek , kto wie, może nawet na wygraną.
 
Do góry Bottom