>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Tokio 2020: Siatkówka (25.07 - 8.08.2021)

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przed nami ostatnia kolejka i tylko Wenezuela i Tunezja już odpadły, reszta zespołów walczy nadal o awans. Bardzo ciekawie zapowiadają się nam spotkania.

Polacy zagrają z Kanadą i powinno być zwycięstwo jednak czy łatwe? Kanada gra bardzo dobrze, rozegrała 1 słabszy mecz z Japonią przegrany 1:3. Polacy będą mieć ciężko w tym meczu możliwe, że wygrają 3:0 jednak dodatnie handi dali dość duże na Kanade.
Jest Perrin, Hoag, TJ i wielu dobrych siatkarzy. Myślę, że Kanada jest mocno niedoceniana w tej grupie tak samo jak Argentyna w grupie drugiej.

Kanada +15,5 1,76

Kolejnym bardzo ciekawym spotkaniem jest mecz Brazylii z Francją. Obie drużyny mogą odetchnąć z ulgą po zwycięstwach w ostatniej kolejce, Brazylia z USA 3:1 i Francja z Rosją 3:1. Francuzi mogli by już być dziś poza turniejem tak naprawdę.
Brazylia ma już pewny awans - jeśli przegrają mogą spaść nawet na 4 miejsce a Francja awansuje na 2 pozycję.
Francuzi również mogą czuć się nieco spokojniej, nawet przy porażce z Brazylią bodajże jak dobrze liczę w meczu USA - Argentyna tylko wynik 2:3 dla Argentyny może ich wyrzucić z turnieju.
Ostatnie 2 spotkania między obiema drużynami było 3:0 dla jednych i drugich teraz pora na dłuższy mecz.

powyżej 183,5

Japonia - gospodarz turnieju gra z Iranem o awans i to gospodarze podobają mi się dużo bardziej. Iran co prawda wygrał z Polakami ale ten mecz Nam w ogóle nie wyszedł tak naprawdę Iran mógłby już być po za turniejem. Potem już były porażki z Włochami 1:3 i z Kanadą 0:3. Japonia widać, że mają najmocniejszą kadrę od wielu lat i widać u nich postęp - grają świetną siatkówkę przede wszystkim Ishikawa i Nishida trzymają atak. Jeśli chodzi o Iran to nie osobiście nie przekonują w żaden sposób od wielu spotkań.

Japonia 1,95

No i wreszcie na sam koniec USA gra z Argentyną o bezpośredni awans. Na pewno Argentyna może czuć niedosyt w meczu z Tunezją jednak to co najważniejsze zrobili czyli wygrana. Lima jest w kapitalnej formie, który zdobywa najwięcej punktów ale poziom utrzymuje cały zespół i nie zgadzam się, że Argentyna jest średniakiem. Może nie jest to światowy top ale to drużyna, która jest tuż za tymi potęgami. Obie drużyny dość często grały ze sobą i wcale USA nie było łatwo nawet to Argentyna wygrywa ostatnio więcej.
Myślę, że obejrzymy minimum 4 sety w tym meczu.

powyżej 179,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
To ja usuwam niepotrzebne wpisy. Jeśli chcecie się kłócić to piszcie do siebie na priv.
Posty nic nie wnoszące do rozmów na dane spotkania są usuwane.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Co jeszcze warte uwagi i pisze juz dzisiaj bo nie każdy będzie na forum w niedziele nad ranem. Gdyby Brazylia ograła Francuzów za 3 pkt wtedy wynik USA - Argentyna 2:3 daje awans obu zespołom. Myślę że warto to mieć na uwadze
Post automatycznie złączony:

To ja usuwam niepotrzebne wpisy. Jeśli chcecie się kłócić to piszcie do siebie na priv.
Posty nic nie wnoszące do rozmów na dane spotkania są usuwane.

O zibi16. Szanuje, bardzo szanuje

Natomiast już Ci tłumaczę ze nie chodziło o kłótnie.

Nowy kolega twierdzi ze gadam bzdury i sugeruje ze jeżeli Brazylia spadnie na 3 miejsce w grupie to zagra z Włochami a jeżeli utrzyma 2 miejsce zagra z Iranem/Japonia

Ja odsyłam go do regulaminu ponieważ jest całkowicie obojętne czy zajmiesz 2 czy 3 miejsce w grupie -między tymi zespołami jest losowanie i równie dobrze zajmując 2 miejsce w grupie B można trafić na 2 miejsce z grupy A

Ewidentnie kolega nie zdaje sobie sprawy i nie uważam tego za kłótnie - dobrze by było gdyby ktoś kto zarzucał bzdury juz w drugim poście znal regułamin. Bo później przez takie bzdury odechciewa się analiz

Nikt się nie kłóci, pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +136
E 0

endori

Użytkownik
Panowie i Panie rzadko się tu udzielam ale potrzebuję waszej profesjonalnej pomocy. Jutrzejszy mecz Chinek z Włoszkami. Chciałbym zagrać grubszą stawkę ( 10 k) na handicap +2,5 seta Chinki po kursie 1,47. Czy uważacie że to dobry pomysł?
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Brazylia Francja over -tak!

Japonia - chyba tak - oby!

USA - Argentyna - jankesi nie wydają się być w mega formie, powinna być walka

I mecz Polska - Kanada

Naszym daje wygrana zwycięstwo w grupie. Czy Kanada będzie walczyc? Moim skromnym zdaniem nie. Tylko zwycięstwo coś im zmieni w tabeli - każda porazka powoduje że zajmą w grupie 4 miejsce (awans juz maja)

Czy opłaca im się rzucać siły na walkę raczej z góry spowodowana na niepowodzenie? Ba.. czy warto dla nich by im się powiodlo? Czy ryzyko trafienia na Brazylię jest warte świeczki by walczyć 2 dni przed cwiercfinalem? Jako trener wypuszczałbym rezerwy bo ze wszystkich drużyn z grupy B Komitet naprawdę nie jest najgorsza opcja na cwiercfinal
 
Z 610,3K
Brazylia - Francja Igrzyska
typ 1
Kurs 1,67
Belclick
Analiza:To będzie pojedynek 2 bardzo dobrych drużyn które mają aspiracje na tym turnieju powalczenie o medal.Brazylia to zespól z wieloma sukcesami w swoim dorobku.Na tym turnieju grają oni bardzo dobrze i teraz zajmują 2 miejsce w swojej grupie z 8 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali oni 3 spotkania i 1 mecz przegrali.Ich rywale Francja plasuje się bezpośrednio za nimi i ma jeden punkt mniej zdobyty.Na ich bilans składają się 2 odniesione zwycięstwa i 2 mecze również przegrali.W ostatniej kolejce rozegrali bardzo dobre spotkanie wygrywając 3-1 z Rosją
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Panowie i Panie rzadko się tu udzielam ale potrzebuję waszej profesjonalnej pomocy. Jutrzejszy mecz Chinek z Włoszkami. Chciałbym zagrać grubszą stawkę ( 10 k) na handicap +2,5 seta Chinki po kursie 1,47. Czy uważacie że to dobry pomysł?

Jeżeli Turczynki lada chwila ograja Argentynki za 3 pkt to Chinki już poza Igrzyskami
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Włoszki wygrywajac z Chinkami za 3 pkt zapewniają sobie pierwsze miejsce.

W ostatniej kolejce grają z Amerykanami wiec absolutnie jeszcze grupy nie wygraly
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
W dniu jutrzejszym dojdzie do decydujących rozstrzygnięć w fazie grupowej Igrzysk Olimpijskich mężczyzn. Drużyny awansujące z miejsc 1-4 będą po zakończeniu 5 kolejki znały swoich rywali. Miejsca 2-3 będą do siebie dolosowywane. Kluczową rolę poza dyspozycją odegra głowa i zdrowie. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że każdy kolejny mecz będzie reakcją na to co już się faktycznie wydarzyło mecz wcześniej i budowania swojej pozycji.

Na początku na plac wyjdą Polacy z Kanadyjczykami. Nasza reprezentacja zrobi wszystko by wygrać grupę a do tego potrzebuje jakiegokolwiek zwycięstwa. Pierwsze miejsce daje największe szanse na łagodne przejście ćwierćfinału. Kanada jest na 3 miejscu i zwycięstwo 3:0 z Polską pozwoli wyprzedzić naszą reprezentację i co najwyżej zająć 2 miejsce, bo zakładam, że Włosi poradzą sobie z Wenezuelą. Porażka Kanady powoduje spadek na 4 miejsce w grupie kosztem zwycięzcy meczu Japonia - Iran. Według mnie Polacy mający już pewny ćwierćfinał zagrają swoje, bez większej presji. Kanada na początku spróbuje powalczyć, jeśli nie złapią seta pierwszego uważam, że zejdzie z nich ciśnienie i Polacy jeszcze bardziej się nakręcą co pozwoli dość przekonująco wygrać ten mecz.

Moja propozycja na ten mecz : Polska - Kanada under 176,5 pkt @ 1,51 Fortuna

Następnie na parkiet wejdą Brazylijczycy i Francuzi. Brazylia pewna awansu. Canarinhos będą walczyć o miejsca 2-3 bo trudno zakładać porażkę Rosji. Wiedząc, że Polska wygrała grupę zrobią wszystko by uniknąć 4 miejsca i bezpośredniej konfrontacji z naszymi tak wcześnie. Francuzi są blisko awansu jednak nie są go jeszcze w 100 % pewni. Gdyby dostali w cymbał z Brazylią 3:0 lub 3:1, a Argentyna 3:2 pokonała USA to Francja odpada. Wielu spekuluje o 5 setach w meczu Brazylia - Francja . Dlaczego ? Otóż w takim przypadku obie ekipy mają awans, a Brazylia zostanie na miejscach 2-3. Francuzi na pewno wyjdą tu grać na poważnie. Bukmacherzy i obserwatorzy mają podejrzenia co do dyspozycji Brazylii. Ja ich nie mam. Mieli ciężkie chwile, ale jestem prawie pewien, że wciąż są poważnym kandydatem nawet do złota. Czy w ostatniej kolejce będą chcieli się układać. Ja szczerze wątpię, ale jeśli nawet dojdzie do 5 seta to Francuzi w podzięce mogą im go puścić. Wgl to Brazylia jest lepszą drużyną. Mocniejsi przyjmujący, lepszy środek siatki. Więcej możliwości mają. Według mnie jednak rozegra się sportowo i Brazylia dzięki swojej dobrej grze wygra to spotkanie. Najbardziej prawdopodobnym dla mnie wynikiem w tym meczu jest 3:1 dla Brazylii.

Moja propozycja : Brazylia wygra @ 1,65 Fortuna

Później na parkiet Rosjanie ( albo Komitet jak kto woli) zagra z Tunezją. Brazylia po zwycięstwie z Francją wskoczy na 1 miejsce, więc będą musieli wygrać. Tunezja będzie zmasakrowana mentalnie po come backu Argentyny, a Rosja z mocnymi skrzydłami, świetnym serwisem i blokiem zamknie temat szybciutko w 3 setach.

Moja propozycja na ten mecz: under 140,5 pkt @ 1,50 Fortuna

Następnie Włosi zagrają z Wenezuelą. Będą wiedzieli, że Polska wygrała grupę i będą pewni miejsc 2-3. Wenezuela wyjdzie, spróbuje coś zagrać. Włosi mają problemy zdrowotne. Gianelli zagrał w ostatnim meczu na blokadach ryzykując zdrowie. Zajcew zszedł kontuzjowany zastąpiony przez Vettoriego. Włosi są dużo lepszym zespołem, ale jak Blengini zarządzi tym meczem ? Czy będą skoncentrowani jeśli ten mecz nie będzie miał dla nich znaczenia ? Wenezuela zamyka swoją przygodę i każde wygranie seta będzie wielkim sukcesem. Włosi mogą zrobić rywali w godzinę, lub ucieknie im koncentracja w którymś z setów i w jednym z nich Wenezuela może się nakręcić tak jak z Polską.

Moja propozycja na ten mecz: delikatnie wejść w Wenezuela +2,5 seta @ 4,35

Następnie Japonia zagra z Iranem o awans z grupy A. Zwycięzca bierze nie tylko awans, ale prawdopodobnie także 3 miejsce w grupie. Drużyny o zbliżonym potencjale i dyspozycji. U Japończyków świetna gra obronna i mocne skrzydła w postaci Ishikawy i Nishidy. Iran ma lepszego rozgrywającego. Persowie też grają dobrze w obronie i mają kim grać na skrzydłach. Tak personalnie Iran dla mnie wygląda lepiej. Mają gości o większym doświadczeniu międzynarodowym. Japończycy u siebie, grają równo i konsekwentnie. Na Lidze Narodów w tym roku Japonia wygrała 3:0. Ciężko mi sobie wyobrazić taki rezultat z którejkolwiek ze stron. Wydaje mi się, że to będzie emocjonujący mecz, dość wyrównany z co najmniej 4 setami walki. Oceniam szanse 60-40 na korzyść Iranu jednak pewny jestem wyrównanego meczu.

Moja propozycja na ten mecz: over 179,5 pkt @ 1,51 Fortuna

Na koniec dnia USA zagra z Argentyną. W mojej opinii obie drużyny będą poinformowane o porażce Francji z Brazylią i tak - czy USA będzie się układać na porażkę 2:3 by wyjść z 4 miejsca i trafić na Polskę ? Na pewno nie. Wygrana daje 3 miejsce i fajną perspektywę w ćwierćfinale. Argentyna musi wygrać tak czy tak. Amerykanie są lepsi na każdej pozycji poza rozegraniem. Większe doświadczenie. Grają siłowo na siatce i szybko. Argentynie będzie trudno. Drużyna trenera Mendeza grała ładnie w tym turnieju, ale mecz z Tunezją pokazał to co wcześniej sygnalizowałem - brak koncentracji i płynności w grze. Ten mecz powinien oddzielić chłopców od mężczyzn. Jułesej powinno to wziąć i otworzyć sobie drogę do strefy medalowej. Tie-break w tym meczu jest dla mnie mało prawdopodobny. To powinno rozstrzygnąć się szybciej.

Moje propozycje na ten mecz: under 186,5 pkt @ 1,51 Fortuna , USA -1,5 seta @ 1,56 Fortuna

To jest mój scenariusz tego co się wydarzy. W jego wyniku powinniśmy otrzymać następujące rezultaty:
Gr. A : 1. Polska , 2. Włochy 3. Iran/Japonia 4. Kanada
Gr. B: 1. Rosja , 2. Brazylia , 3. USA , 4. Francja
Wtedy poznalibyśmy 2 pary ćwierćfinałowe, czyli Polska - Francja i Rosja - Kanada , w pozostałych dwóch losowanie i obie ekipy z grupy B będą w tych meczach faworytami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +143
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Polska-Canada
Typ powyżej 136, 5 pkt
Kurs 1,50

Polska po porażce w pierwszym meczu rozkręca się ,coraz pewniejsze wygrane,ale wciąż są przestoje w grze.Mecz z Canadą jest ostatnim meczem Polaków w grupie ,do awansu wystarczy wygrać 2 sety .Canadą wygrała 2 sety z Włochami,a nawet pokonali Iran z którym Polska przegrała.Siatkarze Canady wygrali 5 ostatnich męczy w lidze narodów.Canada ma doświadczonych zawodników co przy nie całkowitej koncentracji Polaków ,moim zdaniem 137 punktów zdobędą bez problemu.
 
Ostatnia edycja:
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: USA - Argentyna
Typ: USA (-1,5 seta)
Kurs: 1,56
Buk: Fortuna

Na początku analizy chciałem zwrócić uwagę na fakt, że jest to ostatnie spotkanie kolejki i zespoły będą już znały wyniki wszystkich pozostałych meczów - w grę wchodzą więc teoretyczne rozważania, które chcę od razu przytoczyć i wykluczyć.

Jeśli Francja przegra z Brazylią za 3 punkty, pozostanie z dorobkiem 7 oczek i w wypadku ustawionego wyniku między USA i Argentyną (2:3) oba zespoły wchodziłyby, eliminując Francuzów (zarówno w wypadku porażki Francji 0:3, jak i 1:3). Francja ma wtedy 7 punktów i stosunek setów 8:10 albo 9:10, Argentyna ma 7 punktów i sety 12:12 i USA ma też 7 punktów i sety 10:10.

W powyższej sytuacji Argentyna kończy na 3 miejscu, USA na 4 i Francja opdada. Czy jednak takie kombinowanie w przypadku Amerykanów ma jakikolwiek sens? Raz, że w dzisiejszych czasach gra z Polakami nie jest marzeniem żadnego zespołu, a dwa, że do końca życia za wszystkimi uczestnikami tego meczu ciągnęłaby się łatka kombinatorów...

Moim skromnym zdaniem USA, choć momentami nie do końca w formie w Tokio, będzie chciało w 100% wykorzystać nadarzającą się okazję i wyelimnować Argentynę (z bardzo niskim morale po niespodziewanym tie breaku z Tunezją) i w razie porażki wyprzedzić również Francuzów. Jeśli natomiast Francja zapunktuje, to i tak USA, podrażniona słabszym niż oczekiwano występem, będzie chciała optymistycznym akcentem zakończyć rozgrywki grupowe i rzuci wszystkie siły na szalę, aby pewne i bez żadnych dywagacji zameldować się w ćwierćfinale, co dla tak utytułowanego zespołu z rzeszą dobrych zawodników powinno być formalnością.

Reasumując - nie widzę tu innego rozstrzygnięcia, jak pewna wygrana USA i za tej opcji się przychylam. Gorzej, jak sytuacja rozwinie się w ten sposób, że właśnie z Amerykanami zagramy w ćwierćfinale, ale w końcu jeśli myślimy o triumfie, to nie powinniśmy obawiać się nikogo i po kolei eliminować najlepszych ;)
 
Ostatnia edycja:
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy lipca 2021 (1-2. miejsce)
  • #154
Brazylia - Francja
Zwycięzca meczu: Brazylia @ 1.65 3-2
Ilość punktów: Powyżej 183.5 punktów @ 1.85
Będzie 5. Set: Tak @ 3.10
Dokładny wynik: 3:2 @ 5.60
Betfan

Sytuacja w tabeli grupy B jest taka że wiele może się zdarzyć, poza tym że Rosja wygra ta grupę, a Tunezja będzie na ostatnim miejscu. https://olympics.com/tokyo-2020/olympic-games/en/results/volleyball/groups-men.htm

Nie widzę przeszkód żeby Brazylia a zwłaszcza Francuzi nie mieliby się ze sobą dogadać i zapewnić sobie pewny awans z miejsc 2-3 (które i tak będą losowane, więc przeciwnika sobie wybrać nie można) bez względu na inne wyniki. Przy takiej wyrównanej sytuacji w grupie to luksus któremu mogą się nie oprzeć. Do takiego obrotu spraw potrzebny jest wynik 3-2 dla Brazylii - taki wynik zabezpiecza interesy obu ekip, Brazylia zostaje na drugim, Francja na trzecim, i przy takim wyniku, ani USA ani Argentyna które zagrają później nie będą mogli już tego zmienić. Takie ustawki nie byłyby niczym nowym w siatkówce. Robili to Włosi, robiliśmy to my na ostatnich MŚ, i zdaje się robili to też Brazole na ostatnich igrzyskach gdzie w grupie im nie szło, a niespodziewanie w drugiej grupie wymiatali Argentyńczycy i Kanarki z premedytacja dążyli do zajęcia 4 miejsca by trafić na leżących im Argentyńczyków. A co było dalej? Kolejny tytuł mistrzów olimpijskich dla Brazylii. W obu ekipach jest sporo zawodników którzy się znają bardzo dobrze z klubu, komunikacja takich ustawek nie będzie żadnym problemem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +897
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Weźcie pod uwagę jedną rzecz: Brazylia decydując kogo wpuszcza na miejsca 2-3 będzie patrzyła kiedy na tę drużynę może trafić w określonej fazie turnieju. Będzie to dopiero w finale lub meczu o 3 miejsce. Dlaczego ? Bo po losowaniu miejsc 2-3 trafią w przewległe części drabinki turniejowej. Czy wobec tego warto kalkulować skoro zarówno Francja jak i USA są w ich zasięgu ? Chyba, że idziemy dalej i Brazylia zakłada, że wpuszczamy Francję by Usa i Polska tukły się na noże i by wyeliminować kogoś z tej dwôjki już w ćwierćfinale ? Wtedy np. takie Usa mogą spotkać w półfinale. W tym przypadku bardzo wątpie w układanki. W ostatniej kolejce drużyny już szykują się na ćwierćfinały i to będzie próba generalna. Francuzi mają za słaby środek siatki i nie wiem czy Patry jest w stanie zagrać na takiej skuteczności. Ngapeth i Clevenot sami tego nie pociągną.U Francuzôw musiało by zagrać dosłownie wszystko by to się udało, ale Ci środkowi... Ile można grać bo skrzydłach z takim rywalem ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +166
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Weźcie pod uwagę jedną rzecz: Brazylia decydując kogo wpuszcza na miejsca 2-3 będzie patrzyła kiedy na tę drużynę może trafić w określonej fazie turnieju. Będzie to dopiero w finale lub meczu o 3 miejsce. Dlaczego ? Bo po losowaniu miejsc 2-3 trafią w przewległe części drabinki turniejowej. Czy wobec tego warto kalkulować skoro zarówno Francja jak i USA są w ich zasięgu ? Chyba, że idziemy dalej i Brazylia zakłada, że wpuszczamy Francję by Usa i Polska tukły się na noże i by wyeliminować kogoś z tej dwôjki już w ćwierćfinale ? Wtedy np. takie Usa mogą spotkać w półfinale. W tym przypadku bardzo wątpie w układanki. W ostatniej kolejce drużyny już szykują się na ćwierćfinały i to będzie próba generalna. Francuzi mają za słaby środek siatki i nie wiem czy Patry jest w stanie zagrać na takiej skuteczności. Ngapeth i Clevenot sami tego nie pociągną.U Francuzôw musiało by zagrać dosłownie wszystko by to się udało, ale Ci środkowi... Ile można grać bo skrzydłach z takim rywalem ?
Co ty gadasz. Brazylia może zająć zarówno 2 , 3 jak i 4 miejsce. Co oni maja kalkulować?
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Wyżej pojawiły się domniemania w kontekśvie tie-breaka i wygranej Brazylii 3:2 . Poza tym czytamy ze zrozumieniem: we wcześniejszym poście napisałem i podkreślam, że takie na siłę robienie tie-breaka z Francją jest niepotrzebne. Dla Brazylii najlepiej wyjść, zagrać swoje, zająć 2 miejsce w Grupie B, mieć korzystnego rywala w ćwierćfinale i nie patrzeć na innych. Wygrali Ligę Narodów - oni czują się silni i mecze z Rosją i Argentyną tego nie zmieniły.
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Żeby tak było to Argentyna będzie musiała wygrać 3:2 i wtedy zdecydują zwycięstwa więc Argentyna wskoczy na 3 a Usa na 4 miejsce. Amerykanom to się kompletnie nie będzie opłacać. Więc wyjdą i pozamiatają za 3 punkty by wyjść z 3 miejsca, mieć dobry ćwierćfinał a z samą Brazylią spotkać się w finale lub meczu o 3 miejsce.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Brazylia - Francja typ Brazylia kurs 1.66 Betclic

Na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy Brazylią, Francją. Reprezentacja Brazylii od pewnego czasu naprawdę pprezentuje naprawdę bardzo wielka formę. Wygranie Ligi Narodów chodźmy nawet potwierdza ten fakt. Do tego od kilkunastu spotkan oprócz dwóch przegranych mają praktycznie same zwycięstwa. Francuzi na pewno zaimponowalo wszystkim zwycięstwem z Rosyjskim Komitetem Olimpijskim za trzy punkty. Na Igrzyskach Francuzi przegrali już z Argentyną oraz USA. Francuzi już swój cel w sumie osiągnęli wyjdą z grupy i powalczą o najwyższe cele. Jutrzejszy mecz będzie na pewno ciekawy, ale nie skresli z turnieju, ani jednych ani drugich mimo ewentualnej porażki. W Brazylii naprawdę patrząc na ta Reprezentację trzeba powiedzieć, że bardzo dużo fragmentów dobrze funkcjonuje, natomiast u Francuzów bym już takich słów nie powiedział. Trener dużo ratuje składem i ciężko dokończyć tej Reprezentacji w miarę optymalnym składzie. Ja jutro widzę zwycięstwo Brazylii i tego się trzymam. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +335
Do góry Bottom