>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Tokio 2020: Siatkówka (25.07 - 8.08.2021)

W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Francja @2.9
Francja -1.5 seta @4.25


Z punktu widzenia polskiego kibica lepiej żeby Komitet Olimpijski (uwielbiam ;-) ) podszedł na poważnie do tego spotkania. Natomiast z punktu zdroworozsadkowego:

- Komitet grupę juz praktycznie wygrał -wystarczy im wygrana z Tunezja

- Francuzi wciąż sa w o tyle komfortowej sytuacji ze zależą tylko od siebie - 2 wygrane i melduja się w osemce

- Komitet :) wie ze wygrywajac dzisiaj może znacznie ułatwić drogę Polakom wiec raczej im nie po drodze

- pamiętajmy że to wciąż Francja - zespół który spokojnie stqc tutaj na podium i nikt nie powinien być zaskoczony. Może przesadzili z obciążeniami, może szykują formę pod drugi tydzień Igrzysk

Żal nie skorzystać z takiej okazji
 
Otrzymane punkty reputacji: +430
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Włochy - Iran +1.5 seta 2 @ 2.23 STS


Nie przewiduje tutaj łatwego spotkania dla Włochów. Kurs wystawiony na ich wygraną @ 1.30 to śmiech. Owszem faworytem są ale ciężko szukać przyzwoitego kursu na czymkolwiek patrząc w ich stronę więc szukam czegoś po stronie Iranu. Bywało że rozgrywały obydwie ekipy między sobą mecze 5 setowe i może się zdarzyć to samo i tym razem. Obydwie ekipy idą łeb w łeb na razie mając po 5 pkt balansując na krawędzi 4-5 lokaty i bez wątpienia dzisiejsza wygrana którejkolwiek ze stron będzie bardzo istotna w bezpośredniej konfrontacji. Spodziewam się zatem bardzo zaciętego i wyrównanego meczu a szanse oceniam 50/50 więc opcję z +hc na seta dla Persów uważam za ok.

 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Argentyna XD
Pora odpuścić.
Wystarczy zmienić rozumowanie. Argentyna przed mistrzostwami była uznawana za przecietniaka i po 2 meczach uznajecie ich za faworyta do medalu no to potem nie placzcie XD na siatkówkę patrzy się szerzej niz 2 ostatnie mecze ... na jarmarkowiczach też się dziś zlapiecie. Ja złapałem kursy otwarcia 1.55 na Rosję i uważam to za świetną okazję bo to różnica klasy
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Wystarczy zmienić rozumowanie. Argentyna przed mistrzostwami była uznawana za przecietniaka i po 2 meczach uznajecie ich za faworyta do medalu no to potem nie placzcie XD na siatkówkę patrzy się szerzej niz 2 ostatnie mecze ... na jarmarkowiczach też się dziś zlapiecie. Ja złapałem kursy otwarcia 1.55 na Rosję i uważam to za świetną okazję bo to różnica klasy
Myślę że Argentyna przed mistrzostwami była uznawana ze jest lepsza od Tunezji, I że pokona ją 3-0
 
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Lepiej nie ruszać tej siatkówki. W tym tygodniu więcej zarobiłem na typach podawanych na tym forum na piłce nożnej niż tej popieprzonej siatkówce. Szkoda nerwów na ten kabaret który dzieje się na tych IO bo to normalnym graniem nazwać nie można. Gdzie drużyna która od 5 lat leje jedną niemiłosiernie nagle przegrywa z nią 3:0. Cyrk i tyle w temacie. Brak słów.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Jak dla mnie Iran po kursie @3,95 w fortunie grzech nie zagrać. Jak przegrają to czeka ich mecz o wszystko z gospodarzami Igrzysk, Włochy z kolei na koniec mają spacerek z Wenezuelą. Moim zdaniem szanse 50/50 z lekkim wskazaniem na Iran, który pokazał pazura w meczu z nami (fakt, że z Kanadą wtopa). Za drobne też dokładny wynik 1:3 @8,70 :cool:
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn - IO
Godzina: 14:45
Spotkanie: ROC (Rosyjski Komitet Olimpijski) - Francja
Typ: Francja wygra 3:1
Kurs: 7.70
Bukmacher: Betfan
Analiza: Dziś trochę zaryzykuje i postaram się wytypować dokładny wynik na olimpiadzie pomiędzy ROC a Francja. Skoro Francuzi nie potrafili sobie poradzić z presja w pierwszym meczu przeciwko USA gdzie polegli 3:0 to może dziś skoro są stawiani w roli dość znacznego underdoga, wkoncu gra zacznie się im kleić i pokażą się ze swojej najlepszej strony. ROC jak narazie gra jak z nut, mega poziom stąd dziś Kurs na ich zwycięstwo zaledwie 1.40. Zabawie się dziś w poszukanie bardzo wysokiego kursu i postawie ze Francja będzie górą w tym meczu ale nie uda się im to bez straty seta i jednego oddadzą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +226
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Francja @2.9
Francja -1.5 seta @4.25


Z punktu widzenia polskiego kibica lepiej żeby Komitet Olimpijski (uwielbiam ;-) ) podszedł na poważnie do tego spotkania. Natomiast z punktu zdroworozsadkowego:

- Komitet grupę juz praktycznie wygrał -wystarczy im wygrana z Tunezja

- Francuzi wciąż sa w o tyle komfortowej sytuacji ze zależą tylko od siebie - 2 wygrane i melduja się w osemce

- Komitet :) wie ze wygrywajac dzisiaj może znacznie ułatwić drogę Polakom wiec raczej im nie po drodze

- pamiętajmy że to wciąż Francja - zespół który spokojnie stqc tutaj na podium i nikt nie powinien być zaskoczony. Może przesadzili z obciążeniami, może szykują formę pod drugi tydzień Igrzysk

Żal nie skorzystać z takiej okazji
Rozumiem logikę, ale dla Rusków byłoby to trochę karkołomne myślenie. Mają teraz momentum najlepsze od lat, jakimś cudem udało im się połączyć starą dobrą rosyjską fizyczność w ataku i bloku z techniczną, szybką grą i jeszcze na dodatek zaskakująco dobrą obroną w polu. I mieliby ryzykować rozregulowanie tego mechanizmu żeby Francuzom pomóc awansować i postawić się Polakom w ćwierćfinale? Trochę zbyt piętrowa konstrukcja, ale rozumiem logikę że kurs na Francję kusi bo muszą, ostatnia szansa na awans i nie ma wyjścia, że motywacja sprawi że zagrają o klasę lepiej niż w poprzednich meczach, na pewno mieliby łatwiej gdyby trener posadził N'Gapetha, ale wiemy że to się nie stanie. Dlatego nie widzę tego, ale życze powodzenia, szczerze i bez ironii.
 
O 1,2K

oleszek

Użytkownik
Rozumiem logikę, ale dla Rusków byłoby to trochę karkołomne myślenie. Mają teraz momentum najlepsze od lat, jakimś cudem udało im się połączyć starą dobrą rosyjską fizyczność w ataku i bloku z techniczną, szybką grą i jeszcze na dodatek zaskakująco dobrą obroną w polu. I mieliby ryzykować rozregulowanie tego mechanizmu żeby Francuzom pomóc awansować i postawić się Polakom w ćwierćfinale? Trochę zbyt piętrowa konstrukcja, ale rozumiem logikę że kurs na Francję kusi bo muszą, ostatnia szansa na awans i nie ma wyjścia, że motywacja sprawi że zagrają o klasę lepiej niż w poprzednich meczach, na pewno mieliby łatwiej gdyby trener posadził N'Gapetha, ale wiemy że to się nie stanie. Dlatego nie widzę tego, ale życze powodzenia, szczerze i bez ironii.
Wydaje mi się że można szukać underu pkt. Tzn wydaje mi się że pójdzie mocno w jedną albo druga stronę, w zależności od nastawienia ruskich
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Rosjanie dzisiaj na wakacjach. Brawa za typ na Francję a przed samym spotkaniem kurs poszybował jeszcze w górę.
 
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Nie mów hop. Ruskie się rozkręcają w drugiej partii. Koniec IO dla Francji. Bardzo dobrze jak taka drużyna ma grać na IO. Ja teraz w roli obserwatora bo już nie typuje tego kabaretu IO przez Francję i kilka innych drużyn. Po co tracić nerwy i pieniądze na kabareton.
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
To już w pierwszym secie było widać jak Rosjanie pochodzą do tego spotkania. Zaraz się dowiemy jak to zajebiście grała ekipa trójkolorowych. Prawda taka, że to ogóry, dobrze dostać stojących Rosjan i to wszystko.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Jutro Chinki must win jak chcą zostać w turnieju i to najlepiej z handicapem setowym. Kurs na to zacny.

Edit. Po zwycięstwie Rosjanek z USA, Chinki już jedną nogą w Pekinie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
psotnick wiem, wiem ze to było szczere - absolutnie ironii nie wyczuwalem.

Ruskie jak to Ruskie - w sumie ich rozumiem. Mają 6 dni przerwy między poważnymi meczami o stawkę to i spokojnie do tego podchodzą

paga no nie nazywajmy ogórami Francuzów bo dla mnie są conajmniej 5 siła tych Igrzysk - dalej 4 zespoły z tamtej grupy i my powinniśmy liczyc się w grze o medale. Może jeszcze Włosi ale wyżej od nich cenie Francuzów

A teraz ostatnia kolejka

Uprzedzając wszystkie spekulacje co decyduje o awansie -
1. Liczba wygranych meczów
2.Liczba punktów
3.Ratio setow
4.Ratio punktow

Otwiera to pole do wielu spekulacji. Co się nasuwa jako pierwsze? Ano to ze Brazylii wystarcza z Francja 2 sety aby nie spasc na 4 miejsce i nie wpaść na Polskę. 2 sety dają takze awans Francuzom, im w tb będzie zależało na zwycięstwie bo wtedy mają większe szanse na 3 miejsce

Ale żeby nie było zbyt poplątane - warto grać na tb w tym meczu i szczerze jestem ciekaw jaki kurs nam na to zaproponuja
 
Ostatnia edycja:
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
psotnick wiem, wiem ze to było szczere - absolutnie ironii nie wyczuwalem.

Ruskie jak to Ruskie - w sumie ich rozumiem. Mają 6 dni przerwy między poważnymi meczami o stawkę to i spokojnie do tego podchodzą

paga no nie nazywajmy ogórami Francuzów bo dla mnie są conajmniej 5 siła tych Igrzysk - dalej 4 zespoły z tamtej grupy i my powinniśmy liczyc się w grze o medale. Może jeszcze Włosi ale wyżej od nich cenie Francuzów

A teraz ostatnia kolejka

Uprzedzając wszystkie spekulacje co decyduje o awansie -
1. Liczba wygranych meczów
2.Liczba punktów
3.Ratio setow
4.Ratio punktow

Otwiera to pole do wielu spekulacji. Co się nasuwa jako pierwsze? Ano to ze Brazylii wystarcza z Francja 2 sety aby nie spasc na 4 miejsce i nie wpaść na Polskę. 2 sety dają takze awans Francuzom, im w tb będzie zależało na zwycięstwie bo wtedy mają większe szanse na 3 miejsce

Ale żeby nie było zbyt poplątane - warto grać na tb w tym meczu i szczerze jestem ciekaw jaki kurs nam na to zaproponuja
Kompletna bzdura co do tego, ze jednym miałoby bardziej zależeć w TB niż drugim. Jeżeli Brazylia przegra mecz 3:2 ma 9 punktów i sety 11:9. Francja ma wówczas 9 punktów i sety 11:9. Wówczas w grę wchodzą małe punkty. USA wygrywając za trzy punkty (co jest powiedziałbym bardzo prawdopodobne) kończy również z 9 punktami ale lepszym bilansem setów zarówno od Brazylijczyków jak i Francuzów. Co to oznacza dla Brazylii? Kończą na trzecim miejscu i zamiast trafić prawdopodobnie na kogoś z pary: Japonia/Iran to trafiają prawdopodobnie na Włochów.
 
R 630,4K

rjastrzab

Użytkownik
USA - Argentyna
Poniżej 186,5 pkt
Kurs 1,51
Fortuna

Argentyna w mojej opinii i tak juz dużo zrobia na tych Igrzyskach. Teraz w ostatniej kolejce pora na brutalne zetknięcie sie z rzeczywistościa, czyli gładka porażka z USA. Ale że nie dokońca ufam Jankesom wybieram wysoka linię bo aż 186,5 pkt, która nawet przy 4 setach nie musi zostać przekroczona. Rygrana USa to must w ostatniej kolejce. inaczej tego nie widzę, a że Argentyna juz się wystrzelała to chodzi mi under po głowie. Dla odważnych uner 142,5 po 2,78 w fortunie.
 
Do góry Bottom