>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Tokio 2020: Siatkówka (25.07 - 8.08.2021)

kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Kobiety
Japonia - Brazylia
wynik po 2 setach - 1:1 @ 2.25 STS
Japonia + hc 14.5 @ 1.60 STS
over meczowy +173.5 @ 1.90 STS





Szukałem czegoś z dobrym kursem w tym meczu i zdecydowałem się na trochę loteryjny typ ale realny. Oczywiście głównie ze względu na kurs , aczkolwiek kilka opcji mniej płatnych na Japonki a do gry według mnie w tym spotkaniu jest do pobrania.
Opcja " wynik po 2 setach " - 1:1 @ 2.25 , czy Japonia + hc 14.5 @ 1.60 lub over meczowy +173.5 .
Japonki są znane z ambitnej gry zwłaszcza z rywalkami mocniejszymi na papierze , do tego dochodzi aspekt gry w domu na turnieju rangi Igrzysk Olimpijskich. Być może nie bronią już tak zapalczywie i skutecznie jak kiedyś , ale uważam że są w stanie urwać minimum seta Brazylii.

Brazylijki trochę lekceważąco podeszły do spotkania z Dominikaną wygrywając 3:2 i tutaj sprawdził się scenariusz proponowany przeze mnie czyli przegrały 1 set. Być może pomne tego drugi raz takiego błędu nie zrobią , ale jak wspomniałem stać Japonki na poderwanie się do walki zwłaszcza na początku meczu. W meczu z Serbią przegrały otwierającego seta minimalnie 23:25 być może dzisiaj dopisze im szczęście.
 
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Co ta wasza Rosja odpieprza to nie mam pytań. Kursy były dobrze wystawione. Miały durne przewagę w drugim secie już 3 punktową i dały się ograć w tym secie. Miały piłkę na 4 punktową przewagę w końcówce i atak w out. Nigdy więcej takich kursów i tej siatkówki. Prosta droga do bankructwa ta siatkówka.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Mam dziwna czutke, ze Turcja może sprawić niespodziankę, USA chociaż raz musi przegrać, zreszta jak wszystkie faworytki ? Ktoś mógłby się wypowiedzieć?
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Co ta wasza Rosja odpieprza to nie mam pytań. Kursy były dobrze wystawione. Miały durne przewagę w drugim secie już 3 punktową i dały się ograć w tym secie. Miały piłkę na 4 punktową przewagę w końcówce i atak w out. Nigdy więcej takich kursów i tej siatkówki. Prosta droga do bankructwa ta siatkówka.

Gdyyś na logikę pobrał bezpieczniejszą wersję na +hc 2.5 set @ 1.70 lub +hc 17.5 pkt @ 1.50 już liczyłbyś kase. Ja wiem że to nie to samo co Rosja win @ 6.60 ale zawsze coś. Przesłanki na wygrana Rosji były, z resztą mecz jeszcze się nie skończył więc nadal są.... Na dodatek nie powinno się grać czegoś tylko dlatego że ktoś tak czuje i pisze.Pasuje jeszcze mieć jakiś ogólny własny zarys czy jest sens w coś takiego wchodzić . Uważam że kurs na Rosję był na tyle atrakcyjny biorąc pod uwagę poziom obu ekip że warto było zaryzykować.
Post automatycznie złączony:

Mam dziwna czutke, ze Turcja może sprawić niespodziankę, USA chociaż raz musi przegrać, zreszta jak wszystkie faworytki ? Ktoś mógłby się wypowiedzieć?

Mam zagrany typ na + hc 1.5 seta Turcja @ 3.00 , over 171.5 @ 1.90 , +hc 15.5 pkt Turcja 1.85 wszystko w STS.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Co tam się stało XD było 19-12 dla Chinek A zrobiło się 20-19
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Co tam się stało XD było 19-12 dla Chinek A zrobiło się 20-19
To jest właśnie siatkówka KOBIET, a nie zwykła siatkówka. To zupełnie inne sporty. Tak samo jest z koszykówką, tenisem czy piłką nożną. Dlatego właśnie sporty kobiece są taką parodią. W sumie w tenisie też często mamy takie powroty. Ktoś powie, że to jest właśnie piękno tego sportu, czyli nieprzewidywalność. A ja powiem, że to jest zwykła nieudolność i brak psychiki. Przecież one nawet nie potrafią zrobić ustawki, tak, żeby nikt się nie zorientował. Przykładem wczorajszy mecz piłkarski Brazylii z Zambią, gdzie przed meczem można było się spodziewać z 6,7-0, a skończyło się 1-0, gdzie Zambia grała prawie cały mecz w 10, bo taki wynik pasował USA.
I teraz przypominam sobie płacz amerykańskich piłkarek czy koszykarek, że powinny zarabiać tyle co mężczyźni. A za chwilę przypominam mecz USA z juniorami u15 z Dallas i przegraną 2-5. O ile pamiętam to Amerykanki były wtedy mistrzyniami świata, a takie przypadki zdarzały się też w innych krajach. Śmiech na sali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy sierpnia 2021 (1. miejsce)
  • #111
Widzę, że mój wpis trochę wzburzył i dobrze, bo o to chodzi, żeby dyskutować, nawet jak się ma inne zdanie (a może właśnie zwłaszcza wtedy).

W grupie B, czyli nie naszej, trzeba patrzeć nie tylko na układ tabeli, ale również na terminarz meczów.
https://olympics.com/tokyo-2020/olympic-games/en/results/volleyball/groups-men.htm

No więc z tego punktu widzenia wygląda na to że Francuzi nie wejdą do ćwierćfinału. Mają 4 pkt, Argentyna 3pkt, tylko że Francuzom zostały mecze z najtrudniejszymi rywalami Ruskami i Brazylią i żeby awansować to muszą wygrać z jedną z tych ekip i to najlepiej za 3 pkt, bo 2x przegrane 2-3 nic im nie dadzą. A dlaczego? Bo Argentyna ma jeszcze mecz z Tunezją (chyba nikt nie wątpi że wygrana za 3 pkt nie będzie problemem?) i na koniec Amerykanów. Więc co najmniej 3pkt gwarantowane, a i przeciwko USA nie są bez szans (moim zdaniem). Dodajemy te 3 pkt do tabeli i mają 6pkt i przeskakują Francuzów. I stąd właśnie mój optymizm jeśli chodzi o Argentynę nie tylko odnośnie awansu, ale nawet medalu. No bo jak awansują to kogo mają się bać oprócz Polski, z drugiej, naszej grupy? Japonii? Iranu? Kanady? czy nawet Włoch którzy grają bez atakującego i z poskładanym przez lekarzy, cierpiącym Juantoreną? A wygrany ćwierćfinał to już strefa medalowa.

Dlatego właśnie dla mnie kurs na medal Argentyńczyków mocno przesadzony. Ktoś tu chyba nie popatrzył chyba w tabelę, bo np kurs na medal Francuzów jest @5.0, a za chwilę mogą już byc poza turniejem. Jeśli jutro w nocy nie zdobędą jakichś punktów z Rosją, to w ostatniej kolejce z Brazylią będą musieli wygrać za 3 pkt, a i to może nie wystarczyć, bo musza też liczyć, że Argentyna nie zdobędzie nic w meczu z USA. Trochę dużo tych "jeśli" i "gdyby" przed meczami z najtrudniejszymi rywalami. Już nie mówię o tym że Argentyna była od krok od stuknięcia Brazylii za 3 pkt i wtedy w ogóle by nie było takich rozważań bo byliby w czubie tabeli czekają na ćwierćfinały.

Siatkówka - mężczyźni klas. końcowa
Argentyna klas. końcowa: 1-3 @ 13.20 Argentyna brązowy medal !
STS (kurs po odliczeniu podatku)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +971
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Brazylia - USA over 178,5 pkt @ 1,51 Fortuna

Olimpiada Man, Grupa B, 4 kolejka. Dwaj mocarze, pretendenci do medalu w tej chwili tłóką się w jakże zdradzieckiej grupie. Stosunek win/lost 2-1 u obu drużyn jednak Jułesej 6 pkt, Brazil 5 pkt. Także kraj zwycięzców i drogiej służby zdrowia plasuje się wyżej.
Amerykanie na otwarcie po kapitalnym boju pokonali 3:0 Francję gdzie funkcjonowało wszystko - serwis, blok i byliśmy świadkami szybkiej gry Christensona. W Dodatku Defalco pokazał się z dobrej strony i rozwiał wątpliwości co do zastępstwa Russela. Następnie w cymbał z Rosją lub jak kto woli ROC. Mecz na żyletki przegrany. Głównie przyjmujący rosyjscy Kliuka i Volkov byli lepsi od swoich vis a vis. Z Tunezją chłopaki falowali, stracili seta. Znów tylko jedna dobra gra środkowego. Więc po tych 3 meczach jeśli szukać słabych punktów to jeden ze środkowych i skuteczność Defalco. Pokazał, że może dać radę, pytanie stanowi w jakiej skuteczności w zależności od dyspozycji dnia.
Brazylia na otwarcie dość pewnie z Tunezją. Szczególnie dobrze grał Wallace. Następnie wygrana 3:2 z Argentyną, która grała kapitalne zawody. Było już 1:2 w setach i 11:17 dla Argentyny kiedy Brazylia wzmocniła serwis, wyłączyła Lime i ograniczyła Conte. Mecz im się nie układał jednak mało który zespół z czołówki byłby w stanie tak przetrzymać kapitalną grę rywala i nie stracić płynności. Brazylia czekała na swój moment i się doczekała choć w meczu przez godzinę nie mogli się wbić w pomarańczowe. Mocne skrzydła i dużo dał Lucas w tym meczu. Z Rosyjskim Komitetem Petersburskiego Vladimira nie radzili sobie. Rosjanie wywierali presję na zagrywcę i wielokrotnie blokowali Brazylię. W przeciwieństwie do meczu z Argentyną tutaj rywal tak nie falował i miał ciągłość gry co nie umożliwiło ekipie Dal Zotto rywalizację. Żaden z Canarinhos nie zrobił 10 pkt co świadczy o braku lidera w tym meczu. 2 punkty Lucarellego i 5 pkt Leala także rozumiecie skale zjawiska ?
Obie ekipy powinny rozegrać między sobą miejsca 2-3 jednak zagrożenie z tyłu czyha mocniej na Brazylię bo gdy będzie w plecy wtedy mecz z Francją w niedziele o życie.Taki scenariusz miał miejsce w Rio,ale czy jest sens to powtarzać ? Amerykanie są w lepszej sytuacji, bo w ostatniej kolejce mają Argentynę i tu powinni być sporym faworytem. Umówmy się miejsca 2-3 będą atrakcyjne. Będzie losowanie z 2-3 z grupy A i realna szansa na półfinał.
Według mnie zacięty mecz nas czeka. Na bombie przewaga Jułesej. Uważam, że wytatuowany Matt lepszy od Wallacea. Na rozegraniu dwaj wirtuozi. Micah z większą fantazją i dużo szybciej. Bruno gość, który jednak umie szukać lidera w trakcie meczu i lepiej grający z środkowymi . Na środku jest podobnie. Ofensywnie na remis, serwisowo środkowi Amerykanów mogą dać więcej. Jeśli chodzi o przyjęcie Leal z Lucarellim będzie zawsze stopień wyżej niż Sander i Defalco. Thales jest słabszym libero niż Shoji. Także widzimy, że na wielu pozycjach potencjał zbliżony. Tutaj będzie bitwa, wojna, możliwy bardzo tie-break. Cztery sety 25:20 to 180 punktów, a my celujemy w minimum 179 pkt. Ciężko mi sobie wyobrazić jednostronny mecz tymbardziej, że obie ekipy miały trudne momenty w poprzednich meczach, a ten nadchodzący zapowiada się na mecz,gdzie obie ekipy wyciągają już wszystkie armaty i grają to co mają najlepsze.

Nawiązując do tego co napisał kolega psotnick powyżej uważam, że niestety nie ma value w graniu na Argentynę w strefie medalowej. Po wygranej z Tunezją spodziewam się kurs na Argentynę ok 3-3,20 z USA i 4,60 - 5,00 z Polską. Argentyna i Francja to drużyny, które potrafią grać świetnie w siatkówkę, ale mental i płynność gry potrafią szwankować. Argentynę traktowałby jako piękne ubarwienie turnieju nie podparte końcowym wynikiem. Ćwierćfinał będzie dla nich sukcesem. Nawet jeśli po jakimś fantastycznym boju weszliby do półfinału tu będą tak wydrenowani, że nawet Luciano nie będzie w stanie pomóc. Grają fajnie dla oka, ale to nie jest gra na medal. Nie mają głębi składu. Poglajen ok pomoże, ale reszta ? No tak nie bardzo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +193
sowa61 0

sowa61

Użytkownik
Widzę, że mój wpis trochę wzburzył i dobrze, bo o to chodzi, żeby dyskutować, nawet jak się ma inne zdanie (a może właśnie zwłaszcza wtedy).

W grupie B, czyli nie naszej, trzeba patrzeć nie tylko na układ tabeli, ale również na terminarz meczów.
https://olympics.com/tokyo-2020/olympic-games/en/results/volleyball/groups-men.htm

No więc z tego punktu widzenia wygląda na to że Francuzi nie wejdą do ćwierćfinału. Mają 4 pkt, Argentyna 3pkt, tylko że Francuzom zostały mecze z najtrudniejszymi rywalami Ruskami i Brazylią i żeby awansować to muszą wygrać z jedną z tych ekip i to najlepiej za 3 pkt, bo 2x przegrane 2-3 nic im nie dadzą. A dlaczego? Bo Argentyna ma jeszcze mecz z Tunezją (chyba nikt nie wątpi że wygrana za 3 pkt nie będzie problemem?) i na koniec Amerykanów. Więc co najmniej 3pkt gwarantowane, a i przeciwko USA nie są bez szans (moim zdaniem). Dodajemy te 3 pkt do tabeli i mają 6pkt i przeskakują Francuzów. I stąd właśnie mój optymizm jeśli chodzi o Argentynę nie tylko odnośnie awansu, ale nawet medalu. No bo jak awansują to kogo mają się bać oprócz Polski, z drugiej, naszej grupy? Japonii? Iranu? Kanady? czy nawet Włoch którzy grają bez atakującego i z poskładanym przez lekarzy, cierpiącym Juantoreną? A wygrany ćwierćfinał to już strefa medalowa.

Dlatego właśnie dla mnie kurs na medal Argentyńczyków mocno przesadzony. Ktoś tu chyba nie popatrzył chyba w tabelę, bo np kurs na medal Francuzów jest @5.0, a za chwilę mogą już byc poza turniejem. Jeśli jutro w nocy nie zdobędą jakichś punktów z Rosją, to w ostatniej kolejce z Brazylią będą musieli wygrać za 3 pkt, a i to może nie wystarczyć, bo musza też liczyć, że Argentyna nie zdobędzie nic w meczu z USA. Trochę dużo tych "jeśli" i "gdyby" przed meczami z najtrudniejszymi rywalami. Już nie mówię o tym że Argentyna była od krok od stuknięcia Brazylii za 3 pkt i wtedy w ogóle by nie było takich rozważań bo byliby w czubie tabeli czekają na ćwierćfinały.

Siatkówka - mężczyźni klas. końcowa
Argentyna klas. końcowa: 1-3 @ 13.20
STS (kurs po odliczeniu podatku)
Ale te skoro Ty typujesz Argentynę do medalu, to również sztab szkoleniowy ROC ma prawo ich się obawiać bardziej niż Francuzów to czy nie wydaje Ci się że po prostu puszczą mecz Francuzom? co w teorii załatwi sprawę, a takie zagrywki są normalną rzeczą w sporcie, jak nie są nie sportowo załatwiane to politycznie albo jak go zwał tak go zwał.
 
barti2000 751K

barti2000

Znawca - Siatkówka
PolskaJaponia

Polska 2:0 po 2 setach @1,50 ewinner

Polacy po trzech kolejkach są liderem grupy A i pewnie zmierzają do ćwierćfinału. Ostatnio wygraliśmy 3:1 z Wenezuelą, ale stracony set z takim przeciwnikiem to akurat powód do wstydu. Vital Heynen w tamtym meczu dał pograć rezerwowym i zobaczyl kto zawiódł, a kto pokazał się z dobrej strony. Na plus na pewno postawa Kamila Semeniuka, który zdobył 24 punkty, w tym zaserwował aż 6 asów. Zawiódł Łukasz Kaczmarek, miał niski procent w ataku, aż w końcu zmienił go Bartosz Kurek. Sami zawodnicy mówią że ich forma rośnie. W tym meczu powinniśmy zobaczyć najsilniejsze zestawienie Polaków z Kurkiem i Leonem na czele. Ta dwójka do tej pory nie zawodzi i gra naprawdę znakomitą siatkówkę.

Japończycy mają na swoim koncie 6 punktów. Pokonali Wenezuelę i Kanadę. Ostatnio przegrali z Włochami. Ten mecz był dla nich dobrą lekcję. Japończycy w tamtym meczu nie mieli za dużo do powiedzenia. To, że ugrali wtedy seta to już był sukces. Ponownie liderami swojej drużyny byli Nishida i Ishikawa, którzy zdobyli razem 35 punktów. Oni w każdym meczu zdobywają najwięcej oczek. Gra Japończyków nie jest skomplikowana, przez co łatwo złapać ich blokiem. Z Włochami zostali zablokowani aż 13 razy. Większość zawodników z tej drużyny nie ma dobrych warunków fizycznych, przez co z lepszymi rywalami gra się im zdecydowanie trudniej. Japonia przeciwko rywalom z podobnego pułapu umie pokazać znakomitą siatkówkę, jednak gdy przychodzi do gry z drużynami z TOP-u to już tak kolorowo nie jest.

W Lidze Narodów Polacy wygrali gładko 3:0 z Japonią, choć tam rywale grali w osłabionym składzie. Dzisiaj też spodziewam się od początku dominacji Polaków i pokazania tego, kto jest lepszy. Stawiam na to, że nasza drużyna podobnie jak Włosi wypunktuje gospodarzy turnieju i będzie prowadzić po dwóch setach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +197
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Brazylia - USA @2.16 Betclic

Jak to się utarło mówić mecz meczowi nie równy ale pozwoliłem sobie porównać mecze obu powyższych reprezentacji przeciwko Komitetowi Rosyjskich Olimpijczyków czy jakoś tak i według mnie na przeciwko temu zespołowi lepiej wypadli Amerykanie. Brazylijczycy tylko w pierwszym secie byli blisko Rosjan a ostatecznie przegrali do zera. Amerykanie lepiej w meczu z Rosją wyglądali. Mimo że przegrali oni 3:1 w 3 z 4 setów to oni w poszczególnych partiach prowadzili grę i byli na prowadzeniu ale w najważniejszych momentach czyli końcówkach setów to Rosjanie przechylali szale zwycięstwa na swoją stronę. Brazylia nie wygląda na tej fazie imprezy najlepiej , jak dotąd ciężko wskazać tam lidera drużyny, siatkarza który wybijał by się ponad innych. Wśród zawodników USA widać że już teraz kilku siatkarzy gra na swoim dobrym poziomie. Według mnie jutro Amerykanie wygrają hitowe starcie piątkowych meczów.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn - IO
Godzina: 14:45
Spotkanie: ROC (Rosyjski Komitet Olimpijski) - Francja
Typ: Francja
Kurs: 2,96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed igrzyskami bukmacherzy podobnie wyceniali obie reprezentacje, dawali im zbliżone szanse na medale. Gdyby te reprezentacje zagrały na początku igrzysk, to kursy byłyby praktycznie idealnie równe. Teraz dużym faworytem są Rosjanie, a na Francję kurs wynosi prawie 3,00. Jest tak za sprawą tego co obydwa zespoły pokazują na olimpiadzie. Rosjanie grają bardzo dobrze, chyba najlepiej ze wszystkich i bukmacherzy widzą w nich obecnie największego faworyta do złota zaraz po naszej reprezentacji. Francuzi zawodzą i to mocno. Najpierw przegrali gładko 0:3 z USA, a jakiś czas później dali się pokonać Argentynie 2:3. Ich obecna sytuacja jest nieciekawa. Patrząc na tabelę muszą oni wygrać któryś z pozostałych dwóch meczów, a rywale są trudni, bo są nimi ROC i Brazylia. Gdyby Francja odpadła już w fazie grupowej, to byłaby to ogromna klęska francuskiej siatkówki. Motywacja Francji jest więc bardzo duża, bo grają o być albo nie być. Rosjanie mają dobrą sytuację, już nie muszą się o nic martwić, walczą jedynie o wygranie grupy, więc nie powinno być w nich tyle determinacji co we Francuzach. Według mnie warto postawić na Francję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Kanada - Wenezuela
Powyżej 128,5 pkt
Kurs 1,50

Kanada faworytem bukmacherów i nie ma sie co dziwić ale tylko dlatego, że Wenezuela taka słaba. Gracze spod znaku klonowego liścia wygrają ten mecz, ale czy będzie szybkie 3:0 to szczerze wątpię. Tak samo miałem wątpliwości co do naszych w meczu z Wenezuelą i co prawda wygrane sety były bardzo wysoko, ale było potknięcie w 3 secie i ver punktowy wszedł. W meczu z Kanadą też mam nadzieję, że Wenezuela trochę tych punktów uzbiera linia niska i kurs słaby, ale do dołożenia do dubla idealny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Brazylia - USA typ Brazylia kurs 1.76 Betclic

Na jutro wybrałem do wytypowania spotkanie pomiędzy Brazylią, a USA. Jeśli chodzi o rozpoczęcie Igrzysk w siatkówce mezczyzn dla Brazylii nie rozpoczęły się jakoś imponująco i wielkim stylu. Patrząc na wyniki wygrana dopiero po tie-breaku z Argentyna, pewna wygrana z Tunezja i porażka w trzech setach z Rosyjskim Komitetem Olimpijskim. Patrząc natomiast na wyniki USA to wygrana pewna z mocna Reprezentacja Francji, porażka w czterech setach z Rosyjskim Komitetem Olimpijskim i wygrana dopiero po czterech setach z Tunezja. W meczu z Tunezja Reprezentacja USA w dwóch setach w całym meczu Tunezyjczycy mieli powyżej dwudziestu trzech punktów. Patrząc.na mecze archiwalne to na dziesięć ostatnich spotkań pomiędzy tymi Reprezentacjami Brazylijczycy wygrali aż osiem meczy. Wiadomo, że składy z poszczególnych lat się zmieniają, ale to też na pewno pokazuje, że Brazylijczycy są w stanie po raz kolejny pokonać Rperezentacje USA. Brazylia pokazała swoją grę chociażby na Lidze Narodów, gdzie wygrali cały turniej i do tego bardzo dobrze się zaprezentowali praktycznie na wszystkich pozycjach. Brazylijczycy na ten moment są ma trzecim miejscu w tabeli. Najbliższe spotkanie rozegrają z Reprezentacja USA, natomiast potem czeka na nich Reprezentacja Francji, gdzie na pewno będzie to także trudne spotkanie. Jeśli chodzi o Reprezentację USA jutro rozegrają spotkanie z Brazylią, a następnie przyjdzie rozegrać spotkanie z Tunezja. Na pewno teoretycznie przynajmniej łatwiejsze zadanie patrząc na przyszłe mecze mają Reprezentancji USA, więc jutro Brazylijczycy po prostu muszą poszukać punktów, a najlepiej zwycięstwa w tym meczu, bo na pewno stać ich na to. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +165
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Brazylia - USA 3:1

Jeszcze przed IO Brazylia była głównym faworytem do zdobycia złota - jeszcze po wygraniu Ligi Narodów umocnili się w roli faworytów teraz po porażce z Rosją już ich kursy mocno poszły w górę i są w tej chwili na "3 pozycji" do zdobycia złota tuż za Polakami i Rosjanami ale czy 1 mecz może mieć aż taki wpływ na całokształt? Moim zdaniem tamten mecz Brazylii po prostu nie wyszedł a nie, że stracili formę. Nadal mają piekielnie mocną kadrę z Wallace, Lucarelli i Lealem na czele nie zapominajmy o Bruno czy Lucasie. Bardziej bym się obawiał o Amerykę bo w meczu z Tunezją pokazali również przestoje, przegrany set a 4 set wygrany po ciężkiej walce.
Brazylia musi zagrać dobry mecz aby zapomnieć o gładkiej porażce z Rosją i dziś jest świetna okazja aby pokazać przeciwnikom, że nadal liczą się w walce o złoto.
Kurs mocno poszybował w górę na Brazylię i można to pobrać.

Brazylia 1,75
 
Ostatnia edycja:
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Japonia - Polska
Typ: powyżej 134,5 pkt
Kurs: 1,50
Bukmacher: forBET

Mega śmieszna sytuacja - bukmacherzy znów deprecjonują rywala, który na tych mistrzostwach prezentuje się znakomicie i z którym Polska na pewno będzie musiała się mocno postarać, żeby zdobyć niezwykle potrzebne do końcowego rozrachunku 3 punkty.

Sytuacja ułożyła się dla nas idealnie, bo zarówno Iran przegrał za 3 punkty z Kanadą, jak i Francja wydaje się być kompletnie bez formy, dlatego wygrane w ostatnich dwóch meczach z teoretycznie (podkreślam - tylko i wyłącznie teoretycznie) słabszymi przeciwnikami daje nam pierwsze miejsce w grupie i być może potyczkę w 1/4 finału z Argentyną!

Motywacji więc na pewno nie zabraknie, ale nie zabraknie jej też i gospodarzom, którym zawsze pomagają ściany i którzy nie zaznali jeszcze goryczy porażki. Patrząc nawet nieco naiwnie, pokonali wcześniej 3:1 Kanadę, która pokonała Iran, który pokonał nas! :ROFLMAO:

Wszyscy wiemy, że aby wygrać z zespołami azjatyckimi należy się natrudzić, gdyż hasają one w obronie, i każda taka akcja będzie od Polaków wymagała nie tylko cierpliwości, ale i wysiłku. Biorąc pod uwagę, że gra się co dwa dni i że to już czwarta kolejka, można przypuszczać, że, jakkkolwiek ten mecz pewnie padnie naszym łupem, nie będzie to spacerek z uśmiechem na ustach.

Każdy punkt będziemy musieli wyszarpać i każdy punkt będzie miał dużą wartość gatunkową - do tego należy dodać, że, znając Vitala, nie do końca możemy być pewni, czy nie będzie czegoś chciał udziwnić znów w składzie, aby zrealizować swoje założenia taktyczne przeciwko inaczej grającemu i egzotycznemu zespołowi.

Do całej tej układanki pasuje jak ulał typ na powyżej 134,5 pkt (25:20, 25:20, 25:20 i wchodzi), ale dla bardziej odważnych warto rozważyć nawet handi +2,5 seta na Japonię za 1,90.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +193
Do góry Bottom