>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Tokio 2020: Siatkówka (25.07 - 8.08.2021)

japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Czy Brazylia zagrała rzeczywiście tak tragicznie w meczu z Argentyną?
Argentyńczycy wspięli się na bardzo wysoki poziom. Przez większość meczu bardzo dobrze przyjmowali mocne serwisy rywali. Te na 3 metr świetnie rozprowadzał De Cecco, który zagrał wprost fenomenalnie spotkanie - sposób w jaki gubił blok był po prostu epicki. Argentyńczycy mieli dwa mocne skrzydła w postaci Limy i Conte, dobrze na wybloku grali środkowi. Argentyna pokazała, że potrafi grać zjawiskową siatkówkę. Gdyby ich nie odcięło przy 6 punktowej przewadze w 4 secie to wygraliby mecz za 3 punkty. Był fragment meczu, gdzie Brazylijczycy nie mogli się wbić w pole jednak przetrwali kryzys i się wygrzebali. Ten mecz pokazał, że każdy z czołówki taki moment na ten turnieju przeżyje.

Te dwie kolejki pokazały, że wilgotność powietrza, oświetlenie hali nie pomaga zawodnikom. Drużyny wpadają w jakieś niezrozumiałe dołki. Aspekty zdrowotne też są ważne. Także przez fazę grupową podobnie jak w RIO nikt nie przejdzie suchą stopą i każda drużyna będzie miała przeboje.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czy Brazylia zagrała rzeczywiście tak tragicznie w meczu z Argentyną? Kto widział cały mecz i może się wypowiedzieć na ten temat bo chcę zagrać win Rosji i over w meczu Iran-Kanada. Taki dubelek chodzi mi od rana po głowie. Nie oglądałem meczu bo myślałem że będzie rozjazd totalny. A tu taki niespodziewany wynik.
Czy niespodziewany wynik? Wielu ludzi nie docenia Argentyny myśląc, ze jest to drużyna poprostu słaba a ta Argentyna wcale nie jest taka słaba. Jak mają swój dzień to potrafią wygrać ze wszystkimi jednak...ich słabą stroną jest strasznie falująca forma tzn dziś grali świetnie z Brazylią a jutro mogą przegrać bez walki z Kanadą.
Mimo wszystko Argentyny nie przekreślał bym w meczu np z Francją jeśli zagrali by tak jak dziś.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Zagrali mega dobrze, szczęścia co nie miara, w 4 secie 17-11 i coś pękło, szczerze ? Brazylia pokazała, ze ma jaja !! Jestem ciekaw jak pójdą Chinki z USA. Szczerze pograłem grubo na Chinki i o dziwo ciagle spada na nie kurs ..
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn - IO
Godzina: 12:40
Spotkanie: Japonia - Włochy
Typ: Japonia
Kurs: 3,95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ja bym w tym meczu nie skreślał gospodarzy. Japończycy bardzo dobrze rozpoczęli ten turniej. Najpierw pewnie pokonali Wenezuelę 3:0, gdzie w żadnym secie nie byli zagrożeni, potem wygrali 3:1 z Kanadą z którą to Włochy wygrały tylko 3:2. Wydaje się, ze Japończycy trafili z formą na ten turniej.
Włochy się nie popisały w obu meczach. Najpierw strasznie się męczyli z Kanadą, gdzie przegrali dwa pierwsze sety ostatecznie wygrywając 3:2, a następnie dostali solidny łomot od naszej reprezentacji. Z nami powalczyli jedynie w drugim secie, który to przegrali 24:26. Pozostałe dwa sety przegrali wyraźnie 20:25. Gra Włochów jest póki co daleka od tego na co ich stać. Możliwe, że później się rozkręcą, ale aktualnie wygląda to nieciekawie. Wiadomo, że potencjał mają większy niż Japonia, ale moim zdaniem Japończycy w obecnej formie, ogromnie zmotywowani mogą sprawić niespodziankę i wygrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 619,9K
Polska -Wenezuela Igrzyska
Typ over 123,5 punktów
Kurs 1,68
Betclick
Analiza.W tym spotkaniu praktycznie ostateczny wynik znany jest przed rozpoczęciem pojeduynku i tylko pytanie jest takie jak wysoko Polska wygra ten mecz.Na pewno padnie w tym spotkaniu wynik 3-0,ale w poszczególnych setach Polacy nie wygrają zbyt wysoko i padnie więcej niż 123,5 punktów.Nasie zaw3odnich po bardzo zaciętym meczu z Iranem w pierwszym spotkaniu już z włochami nie mieli żadnego kłopotu i pewnie wygrali 3-0.Myślę że będą się oni grali z każdym meczem i powalczą o medale.Wenezuela to bardzo przeciętny zespół który przegrał na razie oba rozegrane pojedynki po 3-0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Kanada - Iran, Iran (-1.5 handi setowe), kurs 1.93, Betclic

Iran jest w niezłej formie, co potwierdził wygrana z Polską i pokonaniem słabiutkiej Wenezueli. W meczu z Kanadą także jest faworytem i wg. mnie dopiszę na swoje konto kolejne zwycięstwo. Kanadyjczycy przegrali 2 mecze i obok Wenezueli wydają się być najgorszym zespołem w grupie. Potencjał kadrowy po stronie Irańczyków jest także większy, a kursy na ich zwycięstwo cały czas spadają. Myślę że mecz zakończy się wynikiem 3-1 dla Iranu.
 
Ostatnia edycja:
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Kanada - IRAN @1.54 Betclic

Persowie jak za dawnych lat, gdy przebojem wdarli się na scenę międzynarodowo. Na Igrzyskach zdołali pokonać już najmocniejszego rywala w grupie, więc jak na tą chwilę muszą być w świetnych nastrojach. Ich gra również wygląda bardzo dobrze. Liderem w ofensywie atakujący Ghafour, bije naprawdę na bardzo dobre skuteczności blisko 60%. Irańczycy widać zmotywowani i ciężko Kanadzie będzie jutro ich pokonać. Vernon wygląda gorzej jeśli porównywać liderów ofensywy, w meczu z Italią zrobił aż 8 błędów atakując na 18 prób, jest bezkompromisowy, choć nadrabia np blokami. Kanadyjski trener ma chyba problem co do wyboru drugiego przyjmującego obok Perrina, bo pierwszy mecz zaczynał z Hoagiem, a drugi z Maarem i chyba ten pierwszy wygląda lepiej. Kanada choć ma nazwiska to na IO jakoś nie zachwyca i moim faworytem tego meczu jest Iran, który jest napędzony zwycięstwem z reprezentacją Polski i może być teraz ciężki to zatrzymania dla takich drużyn jak Kanada czy Japonia.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Kanada - Iran typ Iran kurs 1.54 Betlic

Na jutro wybrałem do wytypowania spotkanie pomiędzy Kanada, a Iranem. Kanada Kowalczyka nieoczekiwanie z Włochami, przegrała dość pewnie z średnia Reprezentacja jaką jest Reprezentacja Japonii. Jesli chodzi o Reprezentację Iranu to na pewno spory impuls dla tej Reprezentacji dało zwycięstwo z naszą Reprezentacja w tie-breaku. Kolejne spotkanie to łatwe zwycięstwo z Wenezuela w trzech setach. Irańczycy to naprawdę dobrze grajaca Reprezentacja i naprawdę dość nieobliczalna mogąca wygrać praktycznie z każdą Reprezentacja jeśli mają wysoką formę. Duza jakość dla tej Reprezentacji na pewno dał nowy szkoleniowiec tej Reprezentacji, który pracował dłuższy czas m.in top 5 drużyn na świecie Zenicie Kazań. Kursy trochę według mnie zaskakują mimo iż potencjał Reprezentacji Kanady naprawdę dość spory. Patrząc na tabelę przegrana Iranu jeszcze nie przekreśli ich osiągnięcia na chociażby jakiekolwiek medal natomiast kolejna porażka Kanady, może nie dobrze wpłynąć na osiągnięcia medalowe na Igrzyskach. Nie staram się patrzeć na tabelę w kontekście tego spotkania lecz na aktualną formę obu Reprezentacji. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Nie byłbym taki pewny tego Iranu. Ani trochę nie zdziwi mnie wygrana Kanady. Żadnego value w kursie na Persów nie widzę
Kanada @2.70
Edit: szybko , łatwo 3:0(25:16, 25:20, 25:22)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +314
I 24,7K

iti

Użytkownik
Również nie postawiłbym pieniędzy na Iran po takim kursie. To nadal Irańczycy, którym wystarczy jedna iskra żeby spłonęli. Mało tego. Kanada jak przegra to odpada (zostają im mecze z Wenezuelą i nami), więc będą szli na noże. Skoro urwali dwa sety Włochom to czemu nie mieliby pokonać persów? Mimo wszystko wyżej cenie umiejętności Włochów niż Irańczyków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Jak wiemy nasze mecze z Iranem są trudne.. przytrafiła się wpadka, bo tak to trzeba nazwać. Być może to jest mecz ostatniej szansy Kanady żeby być w top4.. moim zdaniem wyjdą zmotywowani.
Iran w lidze narodów grali naprawdę słabo i mentalnie dno totalne. Alekno jechał ich, aż było miło słyszeć to z jego ust. Ten kurs 1.54 jest tylko spowodowany tylko tym, ze wygrali z Polska, przy ich przegranej kursy oscylowały, by w granicach 50/50%
Do dubla zagrałbym Polska poniżej 75.5 pkt za 1.36 kurs. Nie wyobrażam sobie, żeby Polacy grali na przewagi z Wenezuela …
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
FrancjaArgentyna

Argentyna wygra przynajmniej seta @1,60

Bardzo ważne spotkanie w grupie B. Argentyna przed turniejem była typowana do zajęcia piątego miejsca w grupie. Tymczasem siatkarze z Ameryki Południowej w dwóch pierwszych meczach zaprezentowali się naprawdę dobrze przeciwko potęgom. Z Rosją wygrali seta, choć mogli ugrać więcej. W drugim meczu z Brazylią prowadzili 2:0 i wydawało się, że dojdzie do sensacji. Jednak w decydujących momentach podopieczni Marcelo Mendeza nie wytrzymali presji i przegrali po tie-breaku. Bardzo dobrze wygląda tutaj rozgrywający Luciano De Cecco, jest prawdziwym kreatorem gry. Całkiem nieźle gra atakujący Bruno Lima, a swój poziom trzymają doświadczeni zawodnicy jak Conte czy Sole. To pozwala na walkę z każdą drużyną na świecie. Argentyńczycy mają ochotę na więcej. Do tego potrzeba zwycięstw, a wydaje się, że Francja to ekipa w zasięgu Albicelestes.

Trójkolorowi do tej pory na IO nie pokazali nic ciekawego. Z USA byli bezradni i przegrali w trzech partiach. Wygranie z Tunezją było obowiązkiem, choć tam też Francuzi trochę się pomęczyli. W starciu z Amerykanami podopieczni Laurenta Tilliego mieli ogromne problemy w ataku. Brakowało tej drużynie prawdziwego lidera. Oczywiście tacy gracze jak Ngapeth, Patry, Toniutti to gwiazdy europejskiej siatkówki, ale wydaje się, jakby byli trochę pod formą. Z czwórki potęg w grupie B to Francja wydaje mi się najsłabsza.

Spodziewam się, że Argentyna w tym meczu postawi się naprawdę mocno. Gracze z Ameryki Południowej dobrze wiedzą, że ten mecz może decydować o wyjściu z grupy. Stawiam tutaj na ich seta po dobrym kursie, a nie zdziwię się, jeśli wygrają to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +68
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Brazylia - Rosyjski Komitet Olimpijski
Typ: powyżej 177,5 pkt
Kurs: 1,50
Bukmacher: forBET

Jeśli spotykają się ze sobą tak mocne ekipy, jak Brazylia i Rosja, możemy na bank spodziewać się tego, że będą leciały iskry i żadna ze stron nie odpuści - nawet mając w pamięci to, że aż cztery zespoły wchodzą do dalszych gier. Olimpiada to olimpiada i tak prestiżowe starcie zarówno Południowcy, jak też i Europejczycy na pewno potraktują na serio.

Rosjanie odnieśli już dwa cenne zwycięstwa za trzy punkty, Brazylia natomiast straciła bardzo dużo sił w pięciosetówce z Argentyną i na pewno w pierwszym meczu z rywalem ze światowej czołówki i kandydatem do medalu będzie chciała zaprezentować się z lepszej strony i uzyskać pewną przewagę psychologiczną przed ewentualną fazą play off.

Dla mnie Brazylia pozostaje minimalnym faworytem tego meczu i nie zmienia tego fakt nieco słabszej postawy z Argentyną, jednak Rosjanie na pewno tanio skóry nie sprzedadzą, dlatego szykuje się zacięte i emocjonujące widowisko z setami na przewagi i kto wie, czy nie kolejny dla Brazylijczyków tie break. Z racji tego, że trzy ostatnie mecze tych ekip kończyły się wygranymi 3:0 (po razie w Lidze Narodów i wygrana Brazylii w Pucharze Świata), stawiam w zgodzie z matematyką na przerwanie serii, która raczej w meczach tych dwóch wyrównanych zespołów nie miała prawa się zdarzyć.

A że 178 punktów to jedynie 3:1 dla którejś ze stron i wyniki minimum dwa razy do 19 i dwa razy do 20, to jest to moim zdaniem całkiem realny i bezpieczny typ po to, aby spotkanie oglądało się ciekawiej :)
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kanada - Iran 3:0 Jednak Kanada lepiej niż się spodziewałem a Iran wcale nie taki mocny.

Kanada na ten moment ma 2 porażki 2:3 z Włochami i 1:3 z Japonią natomiast Iran zgoła odmiennie 2 zwycięstwa 3:2 z Polską i 3:0 z Wenezuelą jednak ja uważam, że to spotkanie będzie bardziej wyrównane niż pokazują to kursy. Iran według bukmacherów jest zdecydowanym faworytem. W Lidze Narodów obie drużyny spotkały się kilka tygodni temu i tam Iran okazał się lepszy wygrywając 3:1 ale ten mecz był niesamowicie wyrównany i mógł iść w każdą stronę.
Kanada z nożem na gardle po porażce z Japonią i jeśli chcą awansować z grupy muszą wygrać pierwszy mecz, mają mocny skład i wcale nie powiedział bym, że na 100% przegrają.
Jeśli chodzi o Iran to ja osobiście dalej nie wiem jak ich oceniać bo wygrana z Wenezuelą była wkalkulowana i ta wygrana z Polską jednak to Polacy zagrali słabo a nie Iran wszedł na jakiś niesamowity poziom.

powyżej 183,5 1,84
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
Polska - Wenezuela + hc 24.5 2 @ 2.25 STS


Myślałem długo jak dobrać się do tego meczu żeby złapać jakiś sensowny kurs i postanowiłem zagrać dodatnie hc na Wenezuelę ale jedną z najniższych dostępnych linii jakie były w ofercie. Sądzę że moze Wenezuela zmieścić się w tym przedziale z kilku powodów.


Po pierwsze nie muszą nasi siatkarze bić żadnych rekordów , po prostu trzeba wygrać za 3 pkt w miarę szybko i jak najmniejszym nakładem sił , być może zechce Heynen sprawdzić jakieś inne ustawienie coś lekko przetestować . Ekipy Iranu i Japonii ograły Wenezuelę różnicą odpowiednio 20 i 19 pkt. dlatego bazując trochę na tych wynikach liczę że zapas 4-5 pkt dodatkowo do zagranej linii powinien wystarczyć. Ostatni raz rywalizowaliśmy z Wenezuelą w turnieju kwalifikacyjnym do poprzedniej olimpiady gdzie wygraliśmy 3:0 robiąc +19. Były to inne drużyny kadrowo niż dzisiaj ale sądzę że te 24 pkt zapasu dzisiaj powinno Wenezueli wystarczyć by typ wszedł.
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dzieje się oj dzieje na tym turnieju, zarówno męskim jak i kobiecym!!! Sporo rozstrzygnięć po świetnych kursach, jak choćby dziś Argentyna i Kanada!
Ja idę nadal przeciwko Włochom. Tak jak pisałem kilka dni temu, mnie ten zespół nie przekonuje i nie wróżę im sukcesów na tym turnieju. Juantorena to już nie ten zawodnik co kilka lat temu, Zajcev również nie tak skuteczny jak dawniej. To oni przeważnie ciągnęli grę tej drużyny, a tu wygląda to słabo.
Japończycy grają u siebie i mimo że bez kibiców to widać po ich grze że to dla nich turniej życia!!! Japońska siatkówka idzie sukcesywnie do przodu, dzięki lidze w której gra sporo dobrych zawodników z Europy. Już na LN zagrali w niektórych meczach fantastycznie, ogrywając chociażby Rosję. Tutaj jak do tej pory dwa zwycięstwa z Wenezuelą 3-0 i nieobliczalną Kanadą 3-1, z którą Włosi wygrali dopiero w tie-breaku.
Myślę że są dziś w stanie sprawić niespodziankę i ograć mocno faworyzowanych Włochów, a minimum 2 sety dla nich to dla mnie dość pewna opcja.

Japonia - Włochy 3,7
Japonia +1,5 2,28
 
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Cały czas się zastanawiam czy zagrać na ruskich czy utrzymają swoją grę w dzisiejszym meczu?. Czy lepiej dać na over punktowy ale jaki? Tak dużo pytań a tak mało odpowiedzi na nie. Dziwnie grają te drużyny na tych igrzyskach. Dużo niespodziewanych rozstrzygnięć gdzie wydawać by się mogło że to niemożliwe a stało się faktem. Nie wiem czy nie odpuścić fazy grupowej i nie zagrać coś na playoff.
 
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Ja też nie mam pytań. Za dużo takich właśnie kwiatków podczas tej imprezy. Gdzie bankowo powinien być over punktowy jedna z drużyn gładko wygrywa wszystkie sety 3:0 i analogicznie gdzie nie powinno być overu wychodzi gruby over 5 setówka. Ciężko coś tu trafić. Już lepiej puścić kupon lotto to na to samo wyjdzie.
 
Do góry Bottom